Mavi bez & varlik yakma yöntemleri?

ASTRALMEDYUM

Banlı Kullanıcı
Selamin Aleyküm
Oldukca merak edilen bir konudur bu cin yakma konusu.
Bazi kaynaklarda cesitli insanlar rahatsiz eden zararli cinin bir takim özel esmalar ve bir cesit "Mavi bir Bez"ile imha edilebilecegini anlatmaktadir.Malesef bilgiler eksik verilmektedir.Cin ve seytan davetlerine gelecek olursak müthis bir bilgi paylasimi var ama böylesine bir önemli konuda malesef bilgiler ve yöntem gizlenmektedir.Cin yakma konusu ile alakali elimde olan sadece su bilgiler mevcut:her isim üç defa mavi bez üzerıne yazılacak.mavi bez keten olmalı polyester ve ipekli olmamalı...bu işlem için gun saat yok....bezi yakarken euzubesmele çekmeyın üç defa allahu ekber dıyın ve yakın...bazı hastalar o an istifra eder bazıları tuvalet ihtiyacı hısseder..bunlar iiyiye elamet... Insallah bu konu ile alakali bilgisi olan bir arkadasimiz bize ayrintili bilgi verir.Gercekten oldukca önemli bir konudur.

crowley

Kayıtlı Üye
İş
kulluk
evt bu konu gerçekten çok sırlı bi konudur çok fazla bilgi yoktur ama şöyle bi mantık yürütülürse bu konuyu sanırım en iyi hadimkarlar bilir varsa sitede bi hadimkar(İŞİN EHLİ ) anlATsın derim ama belkide herkesin bilmemesi gerekiyodur ;)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
cin yakmak bir çeşit cinayettir. nasıl cinler bizi öldürmüyorsa bizde cinleri öldürme hakın sahip değilliz. cin yakmak yerine cinleri uzaklaştırma metodlarını denemek gerekir.

RAZYEL

Banlı Kullanıcı
cin yakmak yerine cinleri uzaklaştırma metodlarını denemek gerekir.
Iyi fikir,eger elinizde cinleri uzaklastirma metodlari ile alakali bazi örnekler yada caslisan sistemler varsa burda sunabilirsiniz.Böylece herkesi aydinlatmis oluruz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sitemizde bu konuda pylaşımlar yapılmıştır ve yapılmaya devam edecektir

baltor90

Kayıtlı Üye
mavi beze kasidei buridenin beyitlerini yazıp bezi yakarsanızda işe yarar
ayrıca bezin arasına hardal tohumu koyup ha mim nun ve elif harflerini yazıp tütsülemekte işe yarar..ayrıca peygamber efendimizin cinnilere mektubunu misk ve zaferanla yazıp amberle tütsüledikten sonra suda eriterek o suyu cinnilere sepmekte onları asit gibi yakar..

CREEPA

Banlı Kullanıcı
Hic sanmiyorum befor,bunun birseye yaradigini düsünmüyorum.Aksine,kendi yüzünüze biber gazi sikmis gibi olursunuz allah askini hardal tohumunun ne isi var bezin icinde anliyamadim,burda imha olmasi gereken cindir hasta degil!Seni yargilamiyorum sadece genel bir degerlendirme yapma geregini hisetim,bu tarz uygulamalar iste cin defetme ayetleri vs. heryerde mevcut ama nedense bunlardan ciddi anlamda yararlanmis olan yada bunun pozitif etkisini üzerinde hisetmis olan bir insan ile hic karsilasmadim,uygulamalar belkide eksik kaliyordur,bunu hic düsündünüzmü? Tecrübe edilmismidir?Söyle düsünün Kafir olan bir Cinni/Seytan neden sizin cin mektubunuzdan yada kuran surelerinden rahatsizlik duysun ki,neden hastanin bedenini terk etsin aksine sizinle dalga gecer ve ayni zamanda hastanin ruh sagliginin kötülesmesine neden olur ve Rahatsizliklari yasamakta olan sahs carpilir.Bunlar kendi tarafimdan tecrübe edilmistir.Ayetin görevlisi yani hadimi bu konularda ancak etkili olablir diye düsünüyorum cunkü onlar sizin ulasamiyacaginiz etki edemiyeceginiz bölgelere ulasir ve negatif enerjileri etkisiz hale getirebilir,dogrusuda budur.Yani kisacasi bu mavi bez olayi bence oldukca sacma üstelik günah cunkü burda Kuran i kerimdeki ayetleri yakiyorsunuz dikkatinizi cekerim.Insanlari iyilestirecegiz diye temeli hasta ediyoruz aslinda ama bunu kimse bilmiyor.Mutlaka ehli olan bu konuda profesyonel calismalar yapan ve kafir cinlere karsi aktif faaliyetde bulunan insanlar vardir,kendileri ne derece inaniyorlar mavi bez yöntemlerine yada cehennem azap ayetlerine? Motivasyon destegi olabilir tabi faydasini gören buyurusun ama kendimizi kandirmiyalim.Binlerce insan her sene gidipte böyle sarlatanlara parasini kaptiriyor,verilen ne,bir tane vefk muska sifa ayetleri suyun icinde olan dualar vs.yani kisacasi para kapmaca insanlarin caresizliginden yararlanmaktadir insanlarimizin dini inanclari istismar edilmektedir.Avurpada bunlar daha nadiren görünüyor ama Türkiyede nerdeyse gelenek haline gelmis malesef.

mecra

Kayıtlı Üye
çok doğru katılıyorum....

kenoir1988

Kayıtlı Üye
mavi bir beze allah ismini harf harf yazp ve onu yakp dumanini koklamak gerekir.cin yanms olur veya cinni baglamak icin allah ismini harf harf her parmagina yaz

GaLLaRDo

Kayıtlı Üye
bakın konu uzun aslında ma şı kadarını söyleyebilirim ki cin ni yakabilmek için ondan güçlü olmanız gerekir.bu gücü nasıl elde edebilirsiniz sorusuna cevap ise
şudur.siz devamlı zikir ve ibadet ile bir ruhani güç kazanırsınız ve yaydığınız enerji fazlalaşır.cin sizin yaydığınız enerjiden rahatsız olur ve size bulaşamaz.ama siz güçsüz iseniz ve allah a imanınız varsa onu almak içinde elinden geleni yapar iddiası kendisinin insandan üstün oludğu yönündedir ki
buna kuran işaret ediyor zaten
şeytan diyor ya
ben ondan üstünüm
insana bulaşan cinler genelde şeytanın yolunu takibeden cinlerdir
yakma olayına gelince gerekli ruhi gücü olan bir insan yapabilir bunu başka kimse değil
o bahsettiğiniz yöntemler bir işe yaramaz
cin ancak yapılacak deforme edici bir yayınla yanar
bu da okuyan kişiden yayılan cinni rahatsız eden pozitif bir yayındır.
ve genelde bir ayet veya birkaç ayetin birleşimidir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Cinni varlıklarda yaşayan can taşıyan bir mahluktur, üstelik din ile emir olunmuş akıl sahibi varlıklardır, insanoğlundan sonra yeryüzünde üstün olandır, hayvan yada nebatat gibi degillerdir.. neden yakmak için cezalandırmak için çaba sarfediyorsunuz, siz onlardan birisini yakarsanız onların al ve ashabı sizi rahat bırakırmı sanarsınız?? şaka maka oyun eglence derken aklınızı hayatınızı sevdiklerinizi kurban mı etmek taraftarısınız.. cinnlerin şerrinden korunmaksa söz konusu olan felak ve nas surelerini Ayet-el kürsi ayetini okumanız sizlere Allah tarafından tavsiye edilmiştir. Bu yönde bilgi paylaşımı cahilane kişilerin elinde ciddi zararlara yol açabilecginden verilmemesi uygundur. selam ile

coderr

Banlı Kullanıcı
Hastaya Arız Olan Cini Yakmak İçin

Not: Ben çok defa tecrübe ettim arkadaşlar.

origanum

Yönetici
Hastaya Arız Olan Cini Yakmak İçin

Not: Ben çok defa tecrübe ettim arkadaşlar.

Konunuz kitap değil de bilgi paylaşımı olduğu için ve bu konu daha önceden açılmış olduğu için ait olduğu yere taşıdım. Dosya halinde vermiştiniz, içeriğinde bu bir sayfalık yazı ve bir de mp3 vardı, kurallarımıza göre verdiğiniz her eklenti içeriğini bildirmek zorundasınız, sürpriz eklentilere hoş bakmayız. O müziğa paylaşmak isterseniz ayrıca ilgili bölüme konu açabilirsiniz. Bunun dışında verdiğiniz bilgi ile ilgili önemli bir durum ise asla printerdan çıktı alınmaması gereğidir. Hiç bir zaman printer çıktısı ile bu işler yapılmaz. Bunu da defalarca söylemiştik gerçi de hala bilmeyen kaldı ise diye tekrarlıyorum.

ipekböcegi

Kayıtlı Üye
evet katılıyorum üstteki kırmızı yazıya birde kul euzüler ve ayetel kürsi de etkilidir uzaklaştırmak için

dewil17

Kayıtlı Üye
Tam olarak bir kitap adı veremeyeceğim ama cin yakmak tehlikeli bir iştir. Eğer müslüman iseniz cinni telkin yolu ile orada göndermek gitmezse tehdit etmek daha mantıklıdır. Çünkü yakınca eğer güçlü bir cinni yakmış iseniz bunun bir kan davasına dönüşme olasılığı vardır. dikkat etmeniz dileğiyle

Asema

Kayıtlı Üye
İş
Parapsikoloji,Psikoloji,Medyumluk,farkındalık,kişisel gelişim
Şimdi Cin tutması sonucu hastanalan kimsenin Cinnisini yakmak için
mavi bir bez parçasına (Allah)İsmi şerifi yazılarak yakılır,hastanın burnuna tütsüsü verilir.
Hastanın bu tür durumda Şifa Bulması için
Bir kabın içine (Allah) 66 defa yazılır.
üzerine su konarak yazı imha edilir. saralı hastanın üzerine dökülürse biiznillah şifa bulur.

-Asema
Bir kaç Kaynak önereceğim. Bu tür konularla uğraşanlar için ve daha faz Bilgi İçin. Beyaz Sır kitabı ve Esmaül Hüsna,Bedensiz varlıkları kitabını öneriyorum.

origanum

Yönetici
Bu konu daha önce açılmıştı, lütfen yeni konu açmadan önce iyice araştıralım. Ait olduğu yere taşıyorum.