Soru: El almak tehlikeli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Merhaba sevgili mabet arkadaşlarım ve yöneticilerim

Son zamanlarda herkezde bir el aldım davası var.
Cinci hocalardan medyumlardan el aldıklarını iddaa ediyorlar ve bu mümkün bildiğim kadarıyla

Bu tehlikelimidir (Ufak tehlikeler önemli değil)
Ve bunu nasıl kime yaptırabilirim beni yönlendirmesi mümkün olan bi arkadaş varmı?

Yardımlarınızı bekliyorum...

duriod

Kayıtlı Üye
bu konuda site yöneticileri ve moderatörlerinin daha yetkili bir cevap vereceklerini düşünüyorum ama şunu söyleyeyimki iyi araştırın buradaki uzmanlara danışın el verecek kişinin daha önce el alşmışmı? el verme yetkisi varmı? gibi sorularınızı sorun el verirken enerjisel bir geçiş mi olacak yoksa hizmetli bir varlık mı aktaracak benim bakış açımıdan önemli ama sitede buna benzer uygulamalarla el alanlar bu sorunuzu cevaplarlarsa daha yerinde olur diye düşünüyorum umarım sizin için hayırlı olur.

GrizzlyBear

Kayıtlı Üye
Online gönderemiyor musunuz EbaYusuf? Hani maşallah, hadimlerle konuşmayı ''eğlence'' olarak tanımladığınıza göre kesinlikle böyle bir şey de yapıyor olabilirsiniz.

Kısaca demek istediğim, ciddi olalım lütfen. Forumda, sadece burada değil hiç bir forumda, ben el veriyorum diyene güvenilmez zaten. El alıp-el verme süreci uzun bir süreçtir, işlem 1 saatliktir, 2 saatliktir belki 5 saatliktir ama el vereceğiniz insanı tanımak için onu uzun süre izlemeniz ve eğitmeniz gerekir. Tabii ki EbaYusuf'un el veriyorum gibi bir iddası olmadı. Bu uyarım genel uyarıdır.

Bilgi paylaşımı yapılacaksa bu başlık altında yapılır, paylaşımın doğruluğu ve güvenilirliği incelenir. Bu da üyelerin güvenliği açısından çok daha doğru bir hareket olur.

focus

Kayıtlı Üye
şahsi fikrim şu kimse gücüyle ispata gitmemeli, güç bile Allahın izni olmadan size verilmiyor, bana göre asıl olan

hangi tarafta oldugunuz ve gücü nasıl kontrol ettiğiniz,

yani iyi yada kötü zaten herşey tersiyle bir bütün değil mi?

ama bir üst düzey de bulunanlar altta olanlara el uzatmalı,

ögrenci hazırsa ögretmeni belli olur,

herşekilde paylaşımlamak yetiştirmek daha güzel miras ne olabilir ki bizden gelecege kalan?

La-edri

Kayıtlı Üye
Eba Yusuf Sizi Hazreti Suleyman moduna sokan sey nedir bilmiyorum ama ,ne o isler o kadar basit nede yüzlerce varlik Sizin öyle hop diye hizmetinize girer :)
Hangi Müslüman hic bir sebeb yokken savas ilan etmistir,Müslümnlik böyle bir seymi acaba.. Cin olsun Insan olsun,müslümanlikda böyle bir mantik yoktur, Müslümanlik abd'liktan gecer savasmakdan degil..

gulgaye

Kayıtlı Üye
İş
memur
çok güzel yazmışsınız la-edri.meydan okumak neden anlayamadım.bende çok istedim bir dönem iletiş kurabilmeyi hatta bir sınırda olduğumu dilersem bana yardım edebileceğini söyledi ama korktum ve hiç bulaşmadım.

La-edri

Kayıtlı Üye
İyice pişin kardeşim namaz kılın manevi olarak kalkan gerin vücudunuza.Bu arada el veremem şimdilik zaten verirsem sizin vebalinizi üstüme alamam.La edri rahmanilerle şeytaniler savaş içinde.Ben kaç büyücüyle savaştım kayıpta verdim kayıpta verdirdim.Meydan okumak bu işin eğlencesidir rengidir.La edri hop diye hizmetime geldiler.Test çok ettim çok adamı duman ettim.Testini yaptım anlayacağın.Her gün 21 kere kasemi süleyman okuyorum verdiğim emre karşı gelemiyorlar.Cinin varsa bakabilirsin La edri hadimlerimi görebilirsin :).

Yok arkadasim cinim hadimim yok,Elhamdulillah aklim var.

Susmak büyük cesarettir,Siz bu cesareti niye göstertemiyorsunuz,madem bahsetiginiz gibi bir Insansiniz..? Ben ona taktim.
Onca sey yazdiniz ama "Allah'in izni ile" tarzinda cumleler kuramiyorsaniz,yaptiginiz tek sey egonuzu beslemekdir,buda basiniza saglam bela acar, belki suan cok mutlusunuz "Hadim ve cinlerinizle" ...
Varsa bile artik sizmi onlarin emri altindasiniz onlarmi sizin biraz düsünmek lazim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...