yardımcı olurmusunuz?

schutze07

Kayıtlı Üye
klasik tarot ve melek tarot destem var ancak klasik tarot bana hediye edilmesine rağmen bir bağ kuramadım ve bakamıyorum daha öncede benden önce dokunulduğunu hissediyorum sadece melek tarotu kalsın istiyorum diğer desteyi ne yapmalıyım?

ibriz

Kayıtlı Üye
destenin her bir kartını saltana tütsüsünün dumanından geçirirken bir yandan da onların temizlendiğini ve seni sevmeye başladıklarını imajine et. git gide sadece sana bağlı olduklarını hissedeceksin. destenin tamamını bu işlemden geçirdikten sonra, tütsüye sen de yaklaşıp kokusundan derin bir nefes alıp, kartlarla aynı ruh hali içerisine girdiğini bağınızın daha fazla güçlendiğini göreceksin.
ya da gidip yenisini alabilirsin mesela.

schutze07

Kayıtlı Üye
destenin her bir kartını saltana tütsüsünün dumanından geçirirken bir yandan da onların temizlendiğini ve seni sevmeye başladıklarını imajine et. git gide sadece sana bağlı olduklarını hissedeceksin. destenin tamamını bu işlemden geçirdikten sonra, tütsüye sen de yaklaşıp kokusundan derin bir nefes alıp, kartlarla aynı ruh hali içerisine girdiğini bağınızın daha fazla güçlendiğini göreceksin.
ya da gidip yenisini alabilirsin mesela.

Ben yanlış anlattım sanırım klasik tarot destesini istemiyorum tamamen kurtulmak istiyorum yakmalımıyım ne yapmalıyım onu öğrenmek istiyorum:)

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Kartları yakman gerekiyor. Bir deste ile uyumlu iken diğer deste küsüyor. O yüzden bakamıyor olabilirsin.

schutze07

Kayıtlı Üye
Yule bir arkadaşıma hediye edebileceğimi söylemişti kafam karıştı şimdi:(

schutze07

Kayıtlı Üye
Yule'nin dün okuduğum bir yazısında yakılıp atılmasını gerektiği yazıyordu sanırım ben yanlış ifade ettiğim için o şekilde cevap almışımdır ki içimden yakmak yada bir yere atmak geliyor hediye edemem rahatsız olduğum birşeyi :) Yeni bir deste alıp hediye edebilirim o ayrı:)

ayda350

Kayıtlı Üye
Tütsü ile arındırıp isteyen bir arkadaşına hediye edebilirsin.
Yakın olsam alırdım senden kartlarını.
Saygılar...

Günes2

Banlı Kullanıcı
Arkadşlar tam olarak bi bilgim yok ama söylemekte fayda war die söyleyeyim dedim bi arkadşım tarot destesini yaktı ve Çok büyük felaketlerden geçti sonra sorduk araştırdık tarot destesini yakmak ölüme dawet çıkarmak dediler şimdi yeni deste aldı kendini affettirmeye çalışıyo bilmiyorum ne kadar doğrudur??