Çakra İnisiyasyonu 7 (Tepe Çakrası) Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Başımdan enerji çıkışını hissettiğim, farklı çakralarımda da baskıların olduğu bir çalışmaydı. Başımdan enerji çıkışı çok yoğundu. Zaten aldığım enerji de çok yoğundu. Ellerim ısındı ve uyuştu, gözler ve yüzler gördüm, bir de kahkaha sesi yankılandı beynimin içinde.
Urum teşekkür ederim.

AphraeL

Kayıtlı Üye
35 dakika kadar sürdü. Başımda sanki bir delik vardı, enerji çıkışı çok netti. Ellerimde ve kollarımda baskı vardı. Belimin olduğu yere denk gelen omurum attı uzunca bir süre. Bir ara kalbime iğne batar gibi oldu. Kulaklarımda uğuldama oldu ve sanki dışardaymışım gibi doğa sesleri geldi kulağıma.. Sonunda uyku bastırdı,sanki uyumam gerekiyormuş gibiydi ama uyuyamadım.. Güzeldi.. Her şey için teşekkürler Urum, emeğine enerjine sağlık.. İyi ki bu 7 kişiden biri oldum.. Şimdi de aura inisiyasyonu için kapıyı çalıyorum :Angel_anim:

Çalışmadan sonra kartlarıma sarıldım, harika şeyler söylediler, o kadar harikaydı ki ilk kez sonuç kartını açmadım :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Ellerim uyuştu ve sanki bir şeye uzatsam elimden çıkacak enerjiyle yakacakmışım gibi hissettim.Bu arada alnımdan başımın tam tepesine doğru bir şeyin yürüdüğü hissine kapıldım.Sonra tam 3.cü göz bölgemde sanki bir şey varmış gibi oldu.Hatta elimle yokladım,belki saç gelmiştir diye.Biraz sonra yeniden oldu.Son çalışmalarda hep vücudumda bir şeyler yürüyormuş hissini yaşıyorum,bunda da oldu.Özellikle bacaklarım,kollarım ve başımda.
Teşekkürler Urum.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
taç çakra bölgem uyuştu aşırı bi enerji akışı vardı hissettim son çalışmamızdı tüm çakralarımız insiye edildi teşekkürler urum

logii

Kayıtlı Üye
Tek kelimeyle harikaydı. İlk kez bir çalışmam +45dk sürdü. Enerji akışı tamamen net bir şekildeydi. Aşağıdan yukarıya doğru bir enerji çıkışı oldu. Gözlerim titremeye başladı hızlı bir şekilde yani bildiğiniz volkan patlaması gibi fışkırıyordu. Daha sonrada astrale çıktım zaten, bakındım durdum etrafa. Çok iyiydi. Teşekkür ederim :)

cibabu

Kayıtlı Üye
Benim çalışmam 35 dakika sürdü.Alın çakram da ve tepe çakramda basınç hissettim.Ellerim buz gibi oldu ve sanki bu üşümeye bir sızı da eşlik etti.Bir süre sonra her zikiri tekrarlayışımda sanki sol kulağıma bişeyler fısıldanır gibi oldu ama anlaşılır bir ses değil de bozuk frekans sesi gibiydi.Daha sonra kendimden geçtim zikiri tekrarlıyordum farkındaydım ama kendim resmen boşluktaydım.Bu durum ne kadar sürdü bilmiyorum ama dışarıdan gelen bir kuş sesi ile kendime geldim.Kuş ben her zikiri tekrarlayışımda öttü.Bu durum 5 dakika kadar sürdü ve kuşun sesi beni çok rahatlattı.Daha sonra da çalışma sona erdi.Teşekkürler Urum.

mally

Kayıtlı Üye
Direkt uykuya daldım ve deliksiz uyudum. Çok teşekkür ederim.

berksu07

Kayıtlı Üye
Çalışmaya başlar başlamaz, gözlerimi kapattığımda mor dörtgen kutucukların geçişini gördüm, biraz sonra da renkli büyük kelebekler (turuncu-sarı-kızılımsı renklerde) sağdan sola doğru uçmaya başladılar. Ellerimde aşırı ısınma oldu, biraz sonra normale döndü. 2. çakra bölgesinde ritmik kalp atışı gibi hareketlenme oldu. Önce 3.gözün olduğu yerde baskı hissetim, sonra alnımda dalgalanma şeklinde baskı oluştu.

Çok emek verdin, herşey için çok teşekkürler URUM.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...