umraojaan

umraojaan

Kayıtlı Üye
rüyamda dolunaya bakıyordum.dolunay dünyaya cok yakındı.bir şey sanki ay yüzeyine carptı ve önce küçük bir patlama oldu sonra tüm cevresine yayıldı.cok korkmuştum ve patlamayı izliyordum sadece.o an ne kadar caresiz olduğumu düşündüm.çok değişik bir rüyaydı ve sanki bir mesaj içeriyor gibiydi.pantea yurtdışındaymış diye rüyamı yazmaya önce tereddüt ettim ama günlerdir aklımdan cıkaramadığm için paylaşmak istedim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Anneniz rahatsızlanabilir. Bir operasyon ya da uzun bir nekahat dönemi geçirebilir. Fakat tekrar sağlığına kavuşacak.

Bir sırrınızın açığa çıkması söz konusu. Ağır bir sorumluluk içeren bir terfi son anda geri dönecek. Ancak tutumlu olun, maddi sıkıntı çekmeniz olası. Halen üzerinde düşündüğünüz hatalı olduğunuzu düşünüp, pişmanlık duyduğunuz konuda gerçeği kabul edip ileriye yönelin.

Yüzde doksan doğru yapıyorum diye düşündüğünüz bir konuda yanılmanız olası. Yapmayı düşündüğünüz birkaç yardım işini yapmaktan vazgeçin, hareketsiz bir bekleme süreci geçirin. Bu hakkınızda her şeyi hayırlıya çevirecektir.

Kısa bir zaman sonra rahat ve emniyete, girişimlerinizde başarıya ulaşacaksınız.

Sevgiler...