Maji

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibriz

Kayıtlı Üye
biraz hızlı gitmiyor musunuz? ama evet mümkündür. mümkündür mümkün olmasına ama hayli risklidir. bunu yapmaya çalışırken ölebilirsiniz dahi.

felix

Kayıtlı Üye
Cevap ne olursa olsun bunu yapmaya niyetim yok,sadece sordum.Mumkundur diyorsunuz da ben pek inanmiyorum...Aslinda inanmak istemiyorum.Olum gibi ciddi bir sey maji yada buyuyle nasil mumkun olur anlamaya calisiyorum

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Büyü ve maji ile ölüm bir anda gelmez,yavaş ve acılı şekilde gelir.

ibriz

Kayıtlı Üye
pekala bir anda da gelebilir. yalnız maji biraz daha sembolizme yatkın olduğundan dolaylı çalışır. zihninizin yapabildiklerini ortaya çıkarmanın yoludur, nehrin karşısına geçmek için bir araçtır özünde, ama o kayığa binen, nehri geçtikten sonra da kayığı sırtında taşır.
ama içiniz rahat olsun, bir büyücü, öldürme kudretine sahip olsa da bunu yapmaktan kaçınır çünkü bu tür büyülerin majisyene de geri dönüşü vardır, kısmen ya da tamamen majisyeni etkileyebilir. bunu yapan bir büyücüden fazlasıysa, o zaman kimseyi öldürmeyecektir. gerek duymaz.

felix

Kayıtlı Üye
Arkadaslar,mumkundur diyorsunuz da bunu neye dayanarak soyluyorsuz.Deneyimlediniz mi? ya da kaynak nedir?Bu arada sozlerim kisisel degildir,geneledir.Tesekkurler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...