salemesed

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Rüyamda mutafkta oluyorum ve gözlüğümü takmış kitap okuyorum.Herhalde rüyamda o kitabı da bana veren annem oluyor.Ben annemin verdiği kitabı okurken annem de tezgahta salata yapıyor.Ve okuduğum kitap da Hz.İsayla ilgili olmalı ki başımı bi kaldırıyorum karşıdan Hz.İsa geliyor.Yanında da bir kadın herhalde Hz.Meryem oluyor o da.Ona tam bakmıyorum çünkü.Ben çok korkuyorum.''Anne!!Hz.İsa geliyo!!''diye bağırıyorum,masaya tırmanıyorum.Annem ise bi şey yapmıyor.Hala bıraya yazarken bile çok korkuyorum.
İnternetten anlamına baktım ve eğer rüya anneyle görülürse yaşadığı şehirde alamet çıkıcak demekmiş ve ben Ankarada yaşıyorum.Sabah uyandığımda Ostimde patlama oldu.Daha sonra anlamında o kişi korktuğundan emin olur yazıyor.Bu ne anlama geliyor anlamadım açıklar mısınız?Bir de Hz İsayı gören kimse zahid veya gezgin olur diyor.Zahid ne demek bilmiyorum ama ben gazeteci olup ülke ülke gezmeyi çok istiyorum ve böyle bir anlamı çıkınca da havalar uçtum sevinçten!!
Ama bir de bu rüyayı siz yorumlar mısınız??Aklıma geldikçe tüylerim diken diken oluyor.Aslında peygamberler görünce insan sevinir değil mi?Ama ben de öyle değil.Korkuyorum..
Neyse şimdiden teşekkürler..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Tamamen kaçırmış olduğunuz bir fırsat, tekrar karşınıza çıkıyor.

İşleri rayına oturtmak ve kazanç elde etmeye, geçim teminine ilişkin endişeleriniz var. Oldukça karmaşık bir miras, alım satım ya da ortaklık durumunda fikirleriniz aile üyeleriyle ters düşebilir. Birinden aldığınız bilgiyle, bir işin iç yüzünü öğrenecek ve durumunuzu buna göre ayarlayacaksınız. Hal böyle olunca gücünüz artacak ve rakiplerinizin önüne geçeceksiniz.

Büyük bir müjde alıp ve farklı bir alana yöneleceksiniz. Bu, hakkınızda olacak hayırlı bir karar. Seyahat, riyazet, kendinizle başbaşa kalma, ruhsal dinginlik ve sıradan insanlardan uzaklaşarak, ruhsal yükselişe yönelmeniz söz konusu. Ufkunuz genişleyecek.

Aynı paralelde geometri, tercümanlık ya da kitaplarla ilgili konulardan birine yönelip, ön keşif yapacaksınız. Beklenmedik büyük bir sürpriz de kapıda olacak.

Anneniz farkında olmadan verdiği otoriter kararlarla, hayatınızı dolambaçlı ve karmaşık hale getiriyor. Sonuca giden en kısa yolu bilmese de, yönlendirdiği hedef doğru. Fakat ikinizin de içinde bulunup yaşayacağınız bir olay nedeniyle, o tavırlarından vazgeçip size daha ılımlı yaklaşacak. Sizde bir takım dersler çıkarıp bunları damıtarak daha sabırlı ve sebat eden biri olacaksınız.

Güvende, huzurlu ve dingin bir yapıya sahip olacaksınız. Hem kendinize, hem de çevreye ve evrene karşı. Bu esnada maddi durumunuz daki düzelme de ferahlık sağlayacak. Kafanızda tasarlayıp da yapamadığınız birçok şeyi yapabilir duruma geleceksiniz. Fakat burada, eskiye oranla daha olgun ve sorumlu davranarak, en doğru ve zaruri olana yöneleceksiniz.

NOT:

Zahid: Din emirlerine aşırı bağlı, tüm düşüncesi bu emirlerin yerine getirilmesi olan, demektir.
Korkularından emin olmak: Başınıza gelebilecek kötülüklerin, kimden ve ne şekilde gelebileceğini kestirip, bir üst basamaktan devam edebilme yetisidir.

Dört büyük peygamber ile ilgili rüyalarınızda, özel bir mesaj ve enerji vardır.

Rüyanızı herhangi birine açıp, bu enerjiyi dağıtmadan önce, bir ay süreyle yeni ve daha üst seviyede rüya görüp göremeyeceğinizi kontrol ediniz.

Daha sonra arzunuz dahilinde bir yorum talebinde bulunabilirsiniz.

Sevgiler…

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
cok tesekkür ederim Duman Lekesi ama malesef ben bu rüyayı baska kisilerle de paylastım gerci sonradan cok pisman oldum..tekrar tesekkürler.:)

[XTR] Similar Threads

Cevaplar
39
Görüntüleme
3K