Murad Ve Dilek Için

aris

Kayıtlı Üye
100 defa Kevser suresini okuyan kimse muradına bi iznillah nail olur.Resulü Ekrem (s.a.v.)'i rüyasında görür.

Sellenay

Kayıtlı Üye
İşleri bozulan ve işlerinin yeniden eskisi gibi olmasını isteyenler abdest alıp 1000 kez kevser suresini okurlarsa Allah' ın izniyle yeniden ieski düzenlerine kavuşurlar..

oksana

Kayıtlı Üye
100 defa kevseri yağmur yağarken okunacak diye biliyorum.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Eğer yağmur yağarken okunacak diye biliyorsanız, bu aklınızda yer eder. Yağmur yağmazken tereddütle okumanıza sebep olur.. O yüzden nasıl olacak demişsiniz, yağmuru bekleyin inandıysanız bu şekilde olacağına, o zaman okuyun bence. Ama yine de belki doğrudur yağmurda okunması. Kendi fikrimdi :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kar yağması yağmur yağması havanın güneşli olması güneş doğuş batış saatleri ay zamanları önemlidir.

her bir tabiat olayının ayrı bir enerjisi vardır. dünyayı ve insanları olumlu etkiler.

dünyada belli bir titreşim yaratırlar. yağmur yağmasıda böyle bir etkiye neden olur.

bereket bolluk temizlenmek yaşam gibi anlamları vardır yağmurun tabiat canlanır. bir döngü meydana gelir. bu etkiden yararlanmakta çok güzel olur bence.

birde yağmurlar birbirne değmeden iner biliyorsunuz. fiziki olarak tabiki bunun bir açıklaması var. ama islam kültüründe yağmur damlalarını tek tek melekler taşırmış.

bir yağmurda trilyonlarca damla olduğunu dşünün demek oluyorki her yağmur yağdığınıda trilyonlarca melek yer yüzüne geliyor.

ne kadar doğru bilmiyorum tabiki ama buna inanmak çok güzel bence

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bence de çok güzel :) Ben önceden bilinçsizce yağmur meleği diye birşey uydurmuştum kafamda ve dua ederken eğer yağmur yağıyorsa ellerimi pencereden dışarıya tutup ıslatırdım, sonra da yağmur meleğimden birşeyler dilerdim çok huzurlu oluyor :) Kendimce böyle birşey yapmıştım işte :) Ama uzun yıllardır yapmıyorum hiç :)

tuğba1

Banlı Kullanıcı
merhaba ben daha yeni üye oldum ve büyü ile ilgili daha önceden hiçbir bilgim yok.sevgilimle aramızda sözlendik.ailesi benim ailemi nişan için aradı ancak annem ve babam razı olmadı olmayacaklarınıda söylüyorlar.nedeni mesleğinin asker olması ve memleketimize memleketinin uzak olması.tek cocuğum annem bunun için razı olmuyor.evlenmek istiyoruz lütfen yardım edin.bunu sağlayacak büyü yada dua biliyorsanız cevap atarsanız çok ama çok sevinirim.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
100 defa Kevser suresini okuyan kimse muradına bi iznillah nail olur.Resulü Ekrem (s.a.v.)'i rüyasında görür.
Peygamberi Rüyada görmek dua ile olmaz nasiplenmek ile olur, Herşeye emir verebilirsiniz ancak onun rüyanıza teşrifi için emri vaki olmaz zira O, rüyada temsili ile degil bizatihi kendisi gelir.. 100 KEVSER okuyana gelmek mecburiyeti diye birşey söz konusu degildir, nice insanlar vardır 100 degil 10.000 kez Kevser okur göremez nice insanlar vardır ki yatagına kör kütük sarhoş yatar ama nasibi vardır Efendimiz onun rüyasına girer Hidayetine vesile olur.. Kişiler degil, O isterse rüyanıza teşrif buyurur..

İgnas

Kayıtlı Üye
Çok güzel açıklamışsın sayın urum.Ben de gizli tibet isimli kitapda keşişlerin yağmur,kar vs gibi durumlarda durugörülerinin kesildiğini okumuştum,şimdi aklıma yattı.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Kuran'da YAĞMUR çok önem arz eden bir konudur, hayat veren ve hayat alan 2 temel özelligi vardır... Bazen yağmurla yepyeni hayatlar meydana gelirken bazende yağmur sebebi ile binlerce hayat yok edilmiştir..
Şura suresi 28.ayette ''Yağmur'u indiren, rahmetini her tarafa yayandır'' cümlesinden yagmurun rahmet oldugunu anlıyoruz,
Neml suresi 58.ayette ise '' Onların üzerlerine müthiş bir yağmur indirdik. Bu sebeple, uyarılanların yağmur'u ne kötü olmuştur!'' cümlesinden ise o yagmurun felaket yagmuru oldugunu anlıyoruz..
Demek ki yagmur sadece bir su damlası degil, o gerektiginde bir silah gerektiginde bir devadır... Elbette hal böyle olunca ne kendiliginden iner ne de isabetlenmemiş yerlere düşer, onları taşıyan melekler vardır tıpkı okları atan yayların oldugu gibi... Sayın Urum'unda dedigi gibi, yagmur sonuç olarak iyidir güzeldir zira binlerce melek o an semadan iniş üzeredir... Tam ibadet ve istek zamanıdır,, selam ve dua ile

ADHA

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler Sayın Kontejyan

Ajan 47

Kayıtlı Üye
merhaba ben daha yeni üye oldum ve büyü ile ilgili daha önceden hiçbir bilgim yok.sevgilimle aramızda sözlendik.ailesi benim ailemi nişan için aradı ancak annem ve babam razı olmadı olmayacaklarınıda söylüyorlar.nedeni mesleğinin asker olması ve memleketimize memleketinin uzak olması.tek cocuğum annem bunun için razı olmuyor.evlenmek istiyoruz lütfen yardım edin.bunu sağlayacak büyü yada dua biliyorsanız cevap atarsanız çok ama çok sevinirim.

Onu bu başlık altında değilde ayrı bir başlık açarak dile getirebilirsiniz .

tambora55

Kayıtlı Üye
en güzel büyü duadır allahtan istemektir arkadaş ne güzel söylemis kevser suresı peygamber efendimiz (s.a.v) e gönder ilk önce sonra dilegini içten dile kababul olur inşallah

mally

Kayıtlı Üye
Kuran'da YAĞMUR çok önem arz eden bir konudur, hayat veren ve hayat alan 2 temel özelligi vardır... Bazen yağmurla yepyeni hayatlar meydana gelirken bazende yağmur sebebi ile binlerce hayat yok edilmiştir..
Şura suresi 28.ayette ''Yağmur'u indiren, rahmetini her tarafa yayandır'' cümlesinden yagmurun rahmet oldugunu anlıyoruz,
Neml suresi 58.ayette ise '' Onların üzerlerine müthiş bir yağmur indirdik. Bu sebeple, uyarılanların yağmur'u ne kötü olmuştur!'' cümlesinden ise o yagmurun felaket yagmuru oldugunu anlıyoruz..
Demek ki yagmur sadece bir su damlası degil, o gerektiginde bir silah gerektiginde bir devadır... Elbette hal böyle olunca ne kendiliginden iner ne de isabetlenmemiş yerlere düşer, onları taşıyan melekler vardır tıpkı okları atan yayların oldugu gibi... Sayın Urum'unda dedigi gibi, yagmur sonuç olarak iyidir güzeldir zira binlerce melek o an semadan iniş üzeredir... Tam ibadet ve istek zamanıdır,, selam ve dua ile

Çok güzel bilgiler bunlar. Çok teşekkürler Sn Kontejyan. Şimdi bazı olaylara açıklık getirebildim.

Meruh99

Kayıtlı Üye
Paylasim icin Tesekkürler..Özelikle Cuma gecesi 100 Kevser süresini okusa biiznillah görür buyrulur...

Selam ve Dua ile

“VİCDAN”; daha önemli bir işe yarar:
İnsanı insan yapar..."