Gece Misafiri değişik varlık...

Mouse

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Perşembe gecesiydi saat gece 12 birden uyandım odada kimse yok karanlık ve kapısı örtükdü kıpırdıyamıordum nede sesimi cıkarabiliodum rüya zannedip uyumaya başladım ve uyuyamadım soluma doğru bakdığım siyah sivri diişli siyah salyalı birini gördm gözleri fln görünmüyordu kafası fil kafası kadardı boyu ise bayağa uzun bana doğru eğilmş sanki bişeler söylemeye çalışıordu ama acıkcası fazla bişede anlamıordum korkudan olsa gerek sonra içimden besmele çekip sadece fatiha ve nas suresini okurken sanki bağırarak kacar gibi kayboldu sonra birden uyandığımda rüya gibi geliyodu ama rüya değildi bi ara üzerimdeki yorganın havalandığını gördm sizce bu ne olabilr o qünden sonra bir daha hiç qelmedi... 2 ay önce

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
İçiniz kararmış güzel şeyler düşünün bence. Karamsar bir kişi misiniz? Mutsuz musunuz? Sizi, auranızı, enerji bedeninizi zayıflatan durumlar mı var? Dünya aleminde de mutluysanız ve güçlüyseniz negatifler yaklaşamaz. Kendinizi bir gözden geçirin diye önerim olacak. Korkularınız var sanırım. Bunlar neler yüzleşin, yüzleşmeyi deneyin daha doğrusu çünkü korkularla yüzleşmek bile zordur. Korkular derken varlıklar alemine ait korkulardan bahsetmiyorum. Yalnızlık korkusu, maddi korkular... korku çok. Ve elbette dualarla da kendinizi destekleyin. Birileriyle konuşamıyorsanız konuşmayı deneyin.
Hep varlıklar aleminden ziyaretçileri düşünmeyin. Rahat, sakin ve huzurlu olun.

Kolay gelsin.
Syg.

Mouse

Kayıtlı Üye
İçiniz kararmış güzel şeyler düşünün bence. Karamsar bir kişi misiniz? Mutsuz musunuz? Sizi, auranızı, enerji bedeninizi zayıflatan durumlar mı var? Dünya aleminde de mutluysanız ve güçlüyseniz negatifler yaklaşamaz. Kendinizi bir gözden geçirin diye önerim olacak. Korkularınız var sanırım. Bunlar neler yüzleşin, yüzleşmeyi deneyin daha doğrusu çünkü korkularla yüzleşmek bile zordur. Korkular derken varlıklar alemine ait korkulardan bahsetmiyorum. Yalnızlık korkusu, maddi korkular... korku çok. Ve elbette dualarla da kendinizi destekleyin. Birileriyle konuşamıyorsanız konuşmayı deneyin.
Hep varlıklar aleminden ziyaretçileri düşünmeyin. Rahat, sakin ve huzurlu olun.

Kolay gelsin.
Syg.

Tşk Ederim Sevgili Kardeşim Açıkcası Cok doğru söylüorsun dediklerinın coğu bende mevcut :'( tşk ederim sayqılar...