İftira ve yalanla haksız yere karalanmak

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Arkadaşlar 13 yıllık arkadasım beni ölümle bile tehtit ettirmeye kadar ileri gitti ve ondan şikayetci oldum bu genç beni yıllarca yanında köle gibi çalıştırıp bana yalanlar söyleyip beni kandırmıştır ayrıca maaş bile almadım özel hayatım bile kalmadı ailemle bozuştum onun yüzünden ve şimdi ise benim aleyhimde onca yalan dolan ve çirkin ithamlarla bana karşı dava açtı ve 5 ünlü avukat tutacakkadarda zengin adaleti paranın kuvveti ile alabileceğini sanan bu şeytana karşı benim bir gücüm yok ekonomik olarak onunla baş edemem ama yanımda manevi bir gücün olması beni cesaretlendirebilir en azından ne yapabilirim bana lütfen yardımcı olubuz! Şimdiden teşekkürler.

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Hakikaten zor bir durummus.Uzuldum acikcasi.
Umarim aradigin yardimi bulup , mutlu olursun .

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Hakikaten zor bir durummus.Uzuldum acikcasi.
Umarim aradigin yardimi bulup , mutlu olursun .

Çok teşekkür ederim İnşallah bir dua yada bir tılsım ne biliyim faydalı bir şey bulurum umarım iyi niyet temennin için ayrıca çok çok memenun oldum çok saol.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Durumunuza üzüldüğümü belirtmeliyim.

Aşağıdaki duayı bir kaç yakınım hukuk ve mahkeme işleri için üstelik kazanılması güç davalarda kullandı. İyi netice aldılar.

Ancak karşı tarafın haklılık payı mevcut ise, haklılığınız konusunda vicdanen süpheniz bulunuyorsa, bu duayı kullanmamanızı öneririm. Keza dua davasında haklı bir mümine okunursa, akıbeti niyetiniz ölçüsünde size geri döner. Bu da sınanmıştır.

Bir beladan veya sultandan korkan kimse bu duayı okursa, Allah-ü Teala o kimseyi her türlü beladan korur:

Allahümme ya ımade men la ımade leh. Ya senede men la senede leh. Ya zuhra men la zuhra leh. Ya ğıyase men la ğıyase leh. Ya kerimel afvi. Ya hasened tecavüzi. Ya kaşifel belai. Ya azimer racai. Ya avned duafai. Ya münkizel ğarka. Ya münciyel helka. Ya muhsinü. Ya mücemmilü. Ya mü' nımü. Ya Müfaddilu. Entellezi secede leke sevadül leyli ve nurün nehari ve dav' ül kameri ve şüaüş şemsi ve deviyyül mai ve hafiykuş şeceri ya Allah. La şerike lek. Ya rabbi. Ya rabbi. Ya rab.

Sonra hacetini Allah' a arzedersin. Daha yerinden kalkmadan hacetin yerine getirilir. (Şazeli, 179)

Ne kadar okumak isterseniz okuyabilirsiniz.

Umarım en kısa zamanda feraha erersiniz.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Durumunuza üzüldüğümü belirtmeliyim.

Aşağıdaki duayı bir kaç yakınım hukuk ve mahkeme işleri için üstelik kazanılması güç davalarda kullandı. İyi netice aldılar.

Ancak karşı tarafın haklılık payı mevcut ise, haklılığınız konusunda vicdanen süpheniz bulunuyorsa, bu duayı kullanmamanızı öneririm. Keza dua davasında haklı bir mümine okunursa, akıbeti niyetiniz ölçüsünde size geri döner. Bu da sınanmıştır.

Bir beladan veya sultandan korkan kimse bu duayı okursa, Allah-ü Teala o kimseyi her türlü beladan korur:

Allahümme ya ımade men la ımade leh. Ya senede men la senede leh. Ya zuhra men la zuhra leh. Ya ğıyase men la ğıyase leh. Ya kerimel afvi. Ya hasened tecavüzi. Ya kaşifel belai. Ya azimer racai. Ya avned duafai. Ya münkizel ğarka. Ya münciyel helka. Ya muhsinü. Ya mücemmilü. Ya mü' nımü. Ya Müfaddilu. Entellezi secede leke sevadül leyli ve nurün nehari ve dav' ül kameri ve şüaüş şemsi ve deviyyül mai ve hafiykuş şeceri ya Allah. La şerike lek. Ya rabbi. Ya rabbi. Ya rab.

Sonra hacetini Allah' a arzedersin. Daha yerinden kalkmadan hacetin yerine getirilir. (Şazeli, 179)

Ne kadar okumak isterseniz okuyabilirsiniz.

Umarım en kısa zamanda feraha erersiniz.

ALLAH Razı olsun inşallah bu dua benim için faydalı olur 100%100 haklı olan benim sonuçta Allah'ın izni ile İnşallah bu şeytani insan ve çevresinin kötülüklerinden kurtulurum.Emeğiniz ve zahmetiniz için çok teşekkür ederim Allah her muradınızı karşınıza çıkarsın her işinizde Muvaffakolursunuz İnşallah beni çok sevindirdiniz bu duanızla çok çok saolun!

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rica ederim. Eğer işiniz istediğiniz doğrultuda sonuçlanırsa, bize de bildirin olmaz mı. Güzel dilekleriniz için ben teşekkür ederim. Mutlu kalın.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Rica ederim. Eğer işiniz istediğiniz doğrultuda sonuçlanırsa, bize de bildirin olmaz mı. Güzel dilekleriniz için ben teşekkür ederim. Mutlu kalın.

muhakkak neticeyi bildireceğim çok çok saolun inanın bu zamana kadar aldığım her şeyden kıymetli oldu bu dua ne kadar teşekkür etsem azdır!

coderr

Banlı Kullanıcı
Benim paylaştığım Berhetiye ve Esrarları hakkında bir fasikül var, ayrıca hizbul bahr diye de bir dua var onu da paylaşırım,

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Benim paylaştığım Berhetiye ve Esrarları hakkında bir fasikül var, ayrıca hizbul bahr diye de bir dua var onu da paylaşırım,

Paylaşırsanız çok sevinirim ilginizden dolayı çok teşekkür ederim

Ori

Kayıtlı Üye
Çok kolay güvenmişsin hemde ailenle bozuşacak kadar çok. Eğer bu olayı atlatabilirsen hatandan ders alırsın umarım. Üzüldüm ama durum böyle malesef. Umarım düzeltmeyi başarırsın olanları.

beyaz_melek

Kayıtlı Üye
esma ül hüsna her derde devadır arkadaşım Allah yardımcın olsun

darksense

Kayıtlı Üye
Yazıya yorum yapmakta geç kalmış olabilirim. Affola.

Derler ki her karanlık yol mutlaka aydınlığa ulaşır.
Boşa ümit veriyor gibi görünebilirim ama müjde veren bir kul olmak isterim ki senin de sonun aydınlıktır.

Cenabı hak açıkça belirtmiştir ki.
''Araştırmadan, bilgi edinmeden, kimseye iftira atmayınız hakkında yalan konuşmayınız.''

Hakkında iftira eden er geç cezasını bulacaktır.
Unutmamak gerekir ki asıl adalet mahşer günü olacaktır.
Allah kulları için en iyisini düşünür. Umarım herkes hakettiğine ulaşır.

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Elinde bir kanıt olamadan ne yapabilir ki hem iddalarını ispatlayamayıp dava düşerse pes etme sende ona tazminat davası aç bence.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Arkadaşlar o Bahsettiğim eski arkadasım benim şikayetimi takipsizlik kararı aldırarak durdurdu bunun için 5 tanınmış avukat tuttu arkadasım sandığım yakın çevremden insanlara para karsılığı yalancı şahitlik yaptırdı yetinmedi abimi arayıp benim etimi sattığımı namussuz olduğumu idda etti ve ben şimdi gene ortada kaldım beni koruyan bana destek olan kimse ne yazıkki yok onca duama rağmen ne yazıkki anlayan beni bir yakonom olmadı nasıl çaresizce çırpındığımı fark edipde bana el uzatmadılar anlayamıyorum kendi kanımdan olan insanların bu kadar basitleşebileceğini hiç düşünemezdim çok ama çok kötüyüm içim yanıyor resmen bu sözleri yazarken bile sanki boğasıma bir yumruk oturmuş gibi ne yapmam gerek bilemiorum !

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
1-Dua
2-Havas Majisi
3-Vefk
4-Büyü