Şahmeran Duasını Okurken Dikkat edin!

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Selam arkadaşlar, sitede bulunan bütün istekleri yerine getirici, en etkili, en keskin bir duadır. Lakin bu duayı okurken dikkat etmemiz gereken husus
"Şahmeranın Aşkına" diye başlarsanız çok eskilerde toprakda yaşayan toprak ve dilek cini olarak bilinen Şahmeran adlı bir cinden yardım isterseniz...
Eğer ola ki bunu dediniz ve duayı okuyup istekde bulundunuz.
CİNİN ETKİLERİ
1. Kulağınıza haaa diye seslenir sağ kulağınıza uyurken değirmen sesi duyarsınız...
2. Eğer duayı 7 gün değil de 1 gün okuyup ara verirseniz cin bedeninize girer.
Sizi bir kaç gün şizofreni yapar, yüzünüz kasılır..
3. Bu duayı okurken gece denemelisiniz. En çok karanlığı seviyorlar..
4.Neden dua yok kardeş demeyin bu dua sitemizde mevcut. Ararsanız bulursunuz... Ben sadece yan etkilerinden bahsediyorum.
5. Kesinlikle size bir zarar vermez, 7 gün dileğinizle 7 defa gece 3 civarında okursanız dileğinizi kabul eder tabi bunu yüce Allah isterse olur önce..
6. Hiçbir şekilde bu varlığı çağırdığınızda adıyla ilgili argo kelimeler söylemekden Kaçının..
7. Gerçekden ihtiyacı olan, aşık olmak isteyen, bolluk, bereket, zenginlik isteyen, huzur, kavgasız, neşe dolu mutluluk isteyen bu duayı okuyabilir..

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Selam arkadaşlar sitede bulunan bütün istekleri yerine getirici en etkili en keskin bir duadır. lakin bu duayı Okurken dikkat etmemiz gereken husus
Şahmeranın Aşkına diye başlarsanız Çok eskilerde toprakda yaşayan toprak ve dilek cini Olarak bilinen Şahmeran adlı bir cinden yardım isterseniz...
Eğer olaki bunu dediniz ve duayı Okuyup istekde bulundunuz
CİNİN ETKİLERİ

1. Kulağınıza haaa diye seslenir sağ kulağınıza uyurken değirmen sesi duyarsınız...
2. eğer duayı 7 gün değilde 1 gün okuyup ara verirseniz. cin bedeninize girer.
sizi bir kaç gün Şizofreni yapar. yüzünüz kasılır..
3. bu duayı okurken gece denemelisiniz. en çok karanlığı seviyorlar..
4.Neden dua yok kardeş demeyin bu dua sitemizde mevcut. ararsanız bulursunuz... Ben sadece yan etkilerinden bahsediyorum.
5. kesinlikle size bir zarar vermez. 7 gün dileğinizle 7 defa gece 3 civarında okursanız. dileğinizi kabul eder tabi bunu yüce Allah isterse olur Önce..
6. hiçbirşekilde bu varlığı çağırdığınızda adıyla ilgili argo kelimeler söylemekden Kaçının..
7. Gerçekden ihtiyacı Olan aşık olmak isteyen bolluk bereket zenginlik isteyen. huzur kavgasız neşe dolu mutluluk isteyen bu duayı okuyabilir..
Başka bir kaynaktanmı alıntı yoksa kendi oluşturduğunuz bilgilermi ? başka bir kaynaktan alıntı ise lütfen kaynak adı belirtiniz.
İmla hatalarına dikkat !

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Şahmeran duası, hacet namazı kılındıktan sonra niyetinizi söyleyip, ikindi zamazından sonraki vakitte okunmalıdır, hergün niyetinizi belirtmenize gerek yoktur, aşk için 11 gün, maddiyat elde etmek için 21 gün ve günde 7 kez ara vermeden okunmalıdır. Yanlız ben okurken ara vermiştim cin falan bir şey yapmadı bunuda belirteyim :))

Ayrıca aynı Şahmeran duasındanmı bahsediyoruz bilemiyorum ama bu dua da Allah'ın isimleri vardır, nasıl bir cinin adı olur yada o cin yardımıyla birşeyler elde edilebilir yada ara verildiğinde sizinle uğraşır???

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Ayrıca aynı Şahmeran duasındanmı bahsediyoruz bilemiyorum ama bu dua da Allah'ın isimleri vardır, nasıl bir cinin adı olur yada o cin yardımıyla birşeyler elde edilebilir yada ara verildiğinde sizinle uğraşır???

Bu duayı şahmeranın aşkına diye oku bakalım harfi harfine

Bu arada şahmeran alıntıdır. diğer etkilerse kendi ve arkadaşlarımın bizzat yaşadığı ve edindiği bilgidir. Kimseyi kandırmak gibi bir niyetim söz konusu değil
dediğim şekilde okuyun ve yaşayın.. ayrıca aşk için 11 demişsin farketmez 7 gün okusan yine kafi.

anktekinc

Kayıtlı Üye
bu şahmeran duasıyla ilgili çok yorum okudum . 2 dileğim var. ikisi içinde tek seferde okunması yeterlimi . yoksa ilk 7 gün 1. dilek. sonraki 7. gün 2. dilek içinmi okumalıyım,yani ayrı ayrı. günde kaç kere ve kaç gün devam edilmeli günün hangi saatlerinde.böyle değilse. detaylı bil bilgisi olan yokmu konuda. yardım lütfen...

merhaba bu şahmeran duasıyla ilgili çok yorum okudum ve kafam karıştı bana yardımcı olurmusun?

gül1234

Kayıtlı Üye
kesin sonuç veriyormu bayanlar özel günlerinde okuyabilirmi acaba

wolf77

Kayıtlı Üye
konuyu aca arkadasa sesleniyorum, ben bugn basöadim namaz kidim ve niyet edip 61 kere okudum bunu 3 gün yapacagim cünkü baska sitelerde 3 gün demislerdi ve hep 61 kez. okurken icimden agöamak geldi ve göz yaslari döküldü ve yanalarim kizardi

mişa

Kayıtlı Üye
bu şahmeran duasıyla ilgili çok yorum okudum . 2 dileğim var. ikisi içinde tek seferde okunması yeterlimi . yoksa ilk 7 gün 1. dilek. sonraki 7. gün 2. dilek içinmi okumalıyım,yani ayrı ayrı. günde kaç kere ve kaç gün devam edilmeli günün hangi saatlerinde.böyle değilse. detaylı bil bilgisi olan yokmu konuda. yardım lütfen...

Urum'un açtığı başlıkta aynı soruyu sormuştum.. Tam bir konsantrasyonla, ayrı zamanlarda okunması gerektiğini öğrenmiştim.. Dileğin 40 gün içinde gerçekleştiği ve bu sürecin beklenmesi gerektiği yazılmıştı..

Urum'da Şahmeran aşkına diye başlandığını ama böyle denilmesini tavsiye etmediğini söylemişti.. Sebep bu olabilir belkide..

Allah ismi geçiyor olabilir, sonuç da büyüdür de denilmişti, bilenler tarafından..

anktekinc

Kayıtlı Üye
çok yorum var ve kafam karıştı bu şahmeran duasıyla ilgili. öreneğin 2 dileğin,niyetin var. 2 niyet içinde okuma nasıl olmalı. 7 gece 7 keremi yapılacak .detaylı bir bilgisi olan yokmu?

origanum

Yönetici
çok yorum var ve kafam karıştı bu şahmeran duasıyla ilgili. öreneğin 2 dileğin,niyetin var. 2 niyet içinde okuma nasıl olmalı. 7 gece 7 keremi yapılacak .detaylı bir bilgisi olan yokmu?

Burada cevapladım:
Tüm Dilekler İçin Şahmeran Duası - Sayfa 23 - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

konuyu aca arkadasa sesleniyorum, ben bugn basöadim namaz kidim ve niyet edip 61 kere okudum bunu 3 gün yapacagim cünkü baska sitelerde 3 gün demislerdi ve hep 61 kez. okurken icimden agöamak geldi ve göz yaslari döküldü ve yanalarim kizardi

Konuyu açan arkadaş sizi duyamaz, yasaklı.
Devam edin yapmaya hatta 7 güne tamamlamanızı tavsiye ederim bu esnada olsa bile asla bırakmadan. Gösterdiğiniz fiziksel tepkiler çok normal. Bir enerji döngüsü oluyor ve bedeniniz duruma alışık olmadığı için böyle bir tepki veriyor. Çalışmalarda çok sıradan bir durumdur. Devam.

kesin sonuç veriyormu bayanlar özel günlerinde okuyabilirmi acaba

Hiç bir zaman kesin sonuç diye bir durum söz konusu değildir. Sizin ortama enerji yükleyebilme kabiliyetinize bağlıdır. Unutmayın etkili büyü diye birşey yoktur, etkili büyücü vardır.
Özel günlerde okumak içinize kalmıştır, içinizden gelirse okumanızda bir sakınca yoktur, ancak en küçük rahatsızlık duyarsanız okumayın bitince yapın. Ara vermeyin yalnız, başlayınca 7 gün aralıksız devam edin.

nisynisy

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar, sitede bulunan bütün istekleri yerine getirici, en etkili, en keskin bir duadır. Lakin bu duayı okurken dikkat etmemiz gereken husus
"Şahmeranın Aşkına" diye başlarsanız çok eskilerde toprakda yaşayan toprak ve dilek cini olarak bilinen Şahmeran adlı bir cinden yardım isterseniz...
Eğer ola ki bunu dediniz ve duayı okuyup istekde bulundunuz.
CİNİN ETKİLERİ
2. Eğer duayı 7 gün değil de 1 gün okuyup ara verirseniz cin bedeninize girer.
Sizi bir kaç gün şizofreni yapar, yüzünüz kasılır..
3. Bu duayı okurken gece denemelisiniz. En çok karanlığı seviyorlar..
4.Neden dua yok kardeş demeyin bu dua sitemizde mevcut. Ararsanız bulursunuz... Ben sadece yan etkilerinden bahsediyorum.
5. Kesinlikle size bir zarar vermez, 7 gün dileğinizle 7 defa gece 3 civarında okursanız dileğinizi kabul eder tabi bunu yüce Allah isterse olur önce..
6. Hiçbir şekilde bu varlığı çağırdığınızda adıyla ilgili argo kelimeler söylemekden Kaçının..
7. Gerçekden ihtiyacı olan, aşık olmak isteyen, bolluk, bereket, zenginlik isteyen, huzur, kavgasız, neşe dolu mutluluk isteyen bu duayı okuyabilir..

bilgi için teşekkürler.bir dileğim için bu duayı okumaya çalışmıştım bende ilk okumaya başladığım andan itibaren bir sıkıntı oluşmuştu sebebini anlamamıştım.
devam etmeye çalıştıysamda başaramadım çok rahatsız etmişti beni.

AJA

Elit Üye
Şahmeran duası, hacet namazı kılındıktan sonra niyetinizi söyleyip, ikindi zamazından sonraki vakitte okunmalıdır, hergün niyetinizi belirtmenize gerek yoktur, aşk için 11 gün, maddiyat elde etmek için 21 gün ve günde 7 kez ara vermeden okunmalıdır. Yanlız ben okurken ara vermiştim cin falan bir şey yapmadı bunuda belirteyim :))

Burda anIamadıgım bir nokta var;
1-şahmeran duası bir büyümüdür , eger büyü ise nasıI oIuyorda namaz kılındıktan sonra okunur ? Tezat degiI mi büyü ve namaz? Büyü ise burda bi yanlışlıkmı var yoksa konu hakkında yanıIıyormuyum ?

anktekinc

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim . başladım. 7 kere okudum, ancak bir enerji hissetmem söz konusu olmadı. yorumunu yada yaptıysan tecrübelerinizi dinlemek beni mutlu eder
sevgiler

origanum

Yönetici
Burda anIamadıgım bir nokta var;
1-şahmeran duası bir büyümüdür , eger büyü ise nasıI oIuyorda namaz kılındıktan sonra okunur ? Tezat degiI mi büyü ve namaz? Büyü ise burda bi yanlışlıkmı var yoksa konu hakkında yanıIıyormuyum ?

Evet büyüdür, bunu anlatmıştım zaten şahmeran konusunda. Büyülerde islami unsurlar kullanılır, bu bir ekoldür, bazı büyülerde pagan dininin unsurları kullanılır, bazılarında hıristiyanlık bazılarında tevrattan, vs. Bazı dualar ya aynen ya da bazı kısımları değiştirilerek kullanılır. Bunlar majisyenliğe has bilgilerdir. Uygulayıcılar neyin ne olduğunu öğrenirler önce, uygulama işi en son yapılacak iştir.

hasan06

Kayıtlı Üye
peki bişi sorabilirmiyim etkili büyü yoktur etkili büyücü var demişsiniz peki etkili büyücü nasıl olunmalı hangi hal ve durumları taşımalı yani ben ne kadar iyi ne kadar etkili bir büyücü oldugumu nasıl anlayabilirim

saltanart

Banlı Kullanıcı
ne şahmeranı arkadaşlar.şahmeran aşkına ne demek.allah aşkına okuyun adam gibi niyetinizi belirtin.niyetiniz,isteğinizin yoğunluğu önemli.her duada olduğu gibi.cin falan hikaye.allahtan yardım istiyorsunuz.saçma sapan yorumlara itibar etmeyin

origanum

Yönetici
peki bişi sorabilirmiyim etkili büyü yoktur etkili büyücü var demişsiniz peki etkili büyücü nasıl olunmalı hangi hal ve durumları taşımalı yani ben ne kadar iyi ne kadar etkili bir büyücü oldugumu nasıl anlayabilirim

Bu iş için meslek olarak majisyenlik seçilmelidir, daha doğrusu bu işler için uygunsanız siz zaten zorla bile olsa bir şekilde işin içine dahil edilirsiniz. Ben majisyen olmak istiyorum denince olmaz, sizin uygun olmanız bu konuda azimli olmanız ve ömrünüzü bu işlere adamanız lazımdır. Aşağı yukarı 20 yıl çalıştıktan sonra ilerlemeye başlarsınız. Ne kadar çok çalışırsanız o kadar başarılı olursunuz. Alt yapı da önemli tabi.

Gölgemsin123

Kayıtlı Üye
bana saçma geldi ..bu güzelim dua neden böyle ters etkiler göstersinki neden insanları korkutuyosunuz..ben sürekli okuyorum bu duayı hiç bişey olmadı bana​

seda74

Kayıtlı Üye
madem sürekli okuyosun...bir sonuc alabildinmi??????