Hacet-Dilek Duası-14

aris

Kayıtlı Üye
Her kim ayin yedisinde yüz kere okuya, niyet eyleye. Muradi ne var ise hasil ola:

''Yâ Vedûd, Ya Allah''

(Rüya Tabirnâme Ansiklopedisi Sayfa - 422)

Baska bir Kitapta aynisi söyle yaziyordu.

Asagidaki Duayi her ayin yedisinde yüz kere okuyup dilek tutan kimsenin tuttugu Dilek kabul olunur:

''Ya Vedud, ya Allah''

(Rüya Yorumlari Ansiklopedisi Sayfa - 647)

fot

Kayıtlı Üye
ayın yedisi ne zaman ya.

aya43

Kayıtlı Üye
urum ya bir dua var insanlar söylemiyor,okudugun zaman insanda eşyada ve alışverişte falan çok etkiliymiş bulamadım siz biliyormusunuz...bide arapca harf yazıyorlar ya tırnağa yahut avuç içine bunun hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz...sitenin bu yeni değişimide gizemli olmuş güzel ötesi....:mad:

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Benim bildiğim kadarı ile avuç içine ve ya parmaya bir mühür yapılması Diğer aleme geçişte kullanılır. Daha kolay şekilde diğer aleme geçiş için parmağa ve ya avuç inine mühür yapıldığını duymuştum.

aya43

Kayıtlı Üye
yule yok tatlım o değil eşyanın insanın ve para birde mal için okunan hem tılsım hem dua vardı okuduğun anda etkisini görüyodun...kaybettim yok bulamıyorum dün aklıma geldi yine...bakala girdin dimi al çık hesabıydı,yahut iyi malı düşük fiyata almak,ve insanı etkin altına almaya yarıyodu...şimdi kafamı yedirmeye yaradı ya....

:mad:bu duayı yüzde yüz urum bilir ama nerde yok galiba...