Çakra İnisiyasyonu 5 (Boğaz Çakrası) Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Elfangel

Kayıtlı Üye
Benim için başlayan ve biten bir çalışmaydı. Başlarda bir süre zikre devam ettiğimi hatırlıyorum, açık mavi rengi de gayet güzel imajine edebildim ama sonrası kayıp, çok fazla şey hatırlamıyorum, uyumuyordum ama uyanık da değildim, garip bir boşluk duygusuydu. İçimdeki huzur hissini hatırlıyorum ve bir süre sonra sanki biri kalk demiş gibi gözlerimi açtım, kalktım saate baktım, önceki çalışmadaki gibi tam 30 dakika geçmişti.
Urum teşekkürler :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Tam her şeyi gözümde canlandırdım,zikri söylediğim anda perdeden ses geldi sandım.Belki yan komşudandır diye düşündüm ama ses çok yakındı,çok ürperdim yattığım yerden fırladım.Sonra hemen yattım her şeyi tekrarladım.Ellerim dirseklerime kadar uyuştu,avuç içlerimde yoğun bir şekilde enerjiyi hissettim.Odamın kapısı kapalıydı,iki defa farklı aralıklarla kapı sanki tırnakla çalındı.Bu çalışma benim için biraz ürkütücü oldu.Kendime devamlı korkmamam gerektiğini telkin ettim ve çalışmaya odaklanmaya çalıştım.Son iki çalışmam benim de tam 30 dk. sürdü.
Çok teşekkürler Urum,emeğine sağlık.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Kollarımın bu kadar ağırlaştığı başka bir çalışma hatırlamıyorum. Kollarım genleşmişlerdi sanki. Kocaman olmuşlar gibiydi. Avuçlarım karıncalandı. Parmaklarımı buz gibiydi ama dokunduğumda o kadar da soğuk değillerdi onu farkettim. Çalışmanın başında iki işarat parmağımın uçları attı.

Tekrar teşekkürler Urum, emeğinize sağlık...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tam her şeyi gözümde canlandırdım,zikri söylediğim anda perdeden ses geldi sandım.Belki yan komşudandır diye düşündüm ama ses çok yakındı,çok ürperdim yattığım yerden fırladım.Sonra hemen yattım her şeyi tekrarladım.Ellerim dirseklerime kadar uyuştu,avuç içlerimde yoğun bir şekilde enerjiyi hissettim.Odamın kapısı kapalıydı,iki defa farklı aralıklarla kapı sanki tırnakla çalındı.Bu çalışma benim için biraz ürkütücü oldu.Kendime devamlı korkmamam gerektiğini telkin ettim ve çalışmaya odaklanmaya çalıştım.Son iki çalışmam benim de tam 30 dk. sürdü.
Çok teşekkürler Urum,emeğine sağlık.

korkmayın korkacak bişey tadını çıkarın

Kollarımın bu kadar ağırlaştığı başka bir çalışma hatırlamıyorum. Kollarım genleşmişlerdi sanki. Kocaman olmuşlar gibiydi. Avuçlarım karıncalandı. Parmaklarımı buz gibiydi ama dokunduğumda o kadar da soğuk değillerdi onu farkettim. Çalışmanın başında iki işarat parmağımın uçları attı.

Tekrar teşekkürler Urum, emeğinize sağlık...

sigara ya da ona benzer bir mamde bağımlılığınız varsa çok tüketiyorsunuz diye sizi uyarmış .madde bağımlıığı değilse affetmediğiniz çok güçlü bir olay ya da kişi var onu affedin diyor parmaklarınız

berksu07

Kayıtlı Üye
İlk defa bu çalışmada ellerim buz kesti, her zaman ayak tarafımdan yukarı doğru devam eden titreşim bu sefer tam tersiydi, yani ense tarafımdan başlayıp aşağı doğru indi. Gelen her titreşim dalgasında sırtımda üşüme oldubu 3-4 kez oldu. Komik ama aralıklarla 2 kez sol tarafımda kaşıntı oldu. Başımın önce sol-üst, arka-üst ve sağ-üst tarafında para büyüklüğündeki alanlarda sanki biri bastırıyormuş gibi basınç oldu. Gözlerim kapalıyken gülen insan yüzleri akışı vardı, son gördüğüm ise uyuyan ve taştan (yatan heykel gibi) insan yüzüydü. Ani bir silkinme oluştu o zaman çalışmanın bittiğini anladım. Akabinde hemen uyudum, çok canlı, hissini, kokusunu, vs. aldığım çok eski bir iş arkadaşımın bu günkü halini anlattığı sanki gerçekten yaşamışım gibi rüya gördüm.
Teşekkürler Urum.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bu çalışmada pek bir şey hissetmedim diğerlerine göre
Ellerim biraz uyuştu bayağ bi üşüdüm ve ensemde bazı kasılmalar oldu.

mally

Kayıtlı Üye
Özel problemlerimin verdiği zihinsel bitkinlik tüm enerjimi aldı ve çalışmayı beklerken uyuya kalıp çalışmayı kaçırdım. Çok özür diliyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
uatanmadan burayamı yazıyorsun. çalışmayı kaçırınca haber verin hemen tazeliyeyim. çünkür biri kaçınca diğerinin anlamı olmuyor.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Urum utanarak söylüyorum sanırım bende kaçırdım saatim yalnışmış sana özel mesajla ilettim.

logii

Kayıtlı Üye
Bu çalışma biraz farklıydı, gittim geldim biraz imaje ederken de kolaydı ama bazen zorlaştı. Sanırım bizi biraz uykuya sokmaya çalıştın gibiydi. Uykuda daha iyi oluyordu sanırım. Yarı uykulu hale geldim bayağı hatta çalışma bıttıkten sonra ayaga bile kalkmadım uyudum direk. Ama güzeldi. Teşekkürler :)

cibabu

Kayıtlı Üye
Kerim'den gelen herşeyi kabul ediyorum deyip çalışmaya başlamamla başımın felaket derecede dönmeye başlaması bir oldu.Resmen sarhoş olmuşcasına başım dönüyordu, vücudum aşağı yukarı gelip gidiyordu.Hatta bu durum devam edecek olsaydı çalışmayı bırakacaktım çünkü banyoya koşmak durumunda kalabilirdim. :) Neyse ki bir 5 dakika sonra normale döndüm.Ardından üzerime acayip bir rahatlama geldi hafiflemiş gibiydim.Zaten bi 5-10 dakika sonrası da uyur gibi oldum arada uyandım ve uyanır uyanmaz zikri tekrarladım tekrar uyudum uyandım bu şekilde 40 dakika sürdü.Kalktığımda kendimi çok mutlu hissediyorum, suratımı yıkayıp aynaya baktığımda sırıtıyordum.Çok rahatlatıcı ve mutluluk verici bir çalışmaydı teşekkürler Urum. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads