bana ne oldu

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
arkadaşlar hepinize mutlu geçelerdilerim dün gece başıma gelen birolayı anlatmak istiyorum bir fikri olan varsa lütfen yardım etsin

arkadaşlar dün gece bana birşeyler oldu amaanlam veremiyorum dün akşam herzamanki gibi işten geldim yemegimi yedim ailemle muhabbet ettim ortalık yatışınca bende odama geçip bilgisayarın başına oturdum ancak odada yerden yüksekte olan pekçok şer düştü aynı anda da değil sürekli bişeyler düşüp durdu kidüşme ihtimal bile yoktu hiçbirinin pek umursamadım işim bitince telefondan alaturka fm i açıp uyudum gecenin ortasında telefon bagırmaya başladı ben çokderin uyurum o kadar ağırdır ki uyandırmak çok zordur ama o telefon öyle bağırıyorduki beni uyandırmayı başardı uyanır uyanmaz aldım telefonu elime alarmı çalıyormuş hemde gecegece kaldıki ben alarm kullanmam duyamıyorum nasılsa diye alarmı kapattım girdim gene yataga aradan daha bir dakika bile geçmedi sani biri var gücüyle fırlatmış gibi bilgisayar masasının ustunden hızla ayak ucumdaki duvara fırladı bende gözümü kapatmıştım yine onunsesiyle uyandım tekrar ama dedimya uykumo kadar agırdıki tamayılmadığım için gene durdum kafayı yattım bi süre sonra vucudum istemsiz olarak hareket etmeye bşladı yatagın içinde sonra ben tamamen uykuya daldım ve sabah uyandıgımda ise herzamankinden farklı birşey yoktu ayrıcagece ben tüm ışıkları kapatıp yatmıtım ama gece uyandığımda odanın lambası yanıyordu

ibriz

Kayıtlı Üye
farklı boyuttan olan bazı varlıklar tarafından rahatsız ediliyor olabilirsin. ama bu tip hadiseleri genelde çocuklar yapar. eğlenmek istemiştir. yokmuş gibi davran, ki sanıyorum uyku halinden de olsa gerek, öyle yapmış görünüyorsun. umursanmadığında ekseriyetle giderler.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Cisimlerin düşmesini bilmeden kullandığınız telkenezi gücüyle açıklama imkanımız var.Bazen cisimler dururken düşer aklımıza cin vs.. gibi varlıklar gelir fakat bunu yapan bizizdir.Gördünüz varlık ise ibriz`ìn dediği gibi farklı boyuttan bir varlık olabilir veya halisinasyon görmüş olabilirsiniz.

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
halisinasyon değildi kardeşimde telefonu duymuş abi ne oldu telefona gece diye sordu gce oda uyuyordu karsımdaki yatakta hareket etmemiştti bile muhtemelen benden önce uyanıp uyudu gerçi hala takmıyorum birazdan gireceğim yataga ama merak ettim açıkcası neden oldugunu kaç yıl sonra ilk defa gece uyandım uykumun içineetmeyi başardılar =)

tevhid61

Banlı Kullanıcı
Allaha sığın.ben her gece uyumadan önce 'allahım sana sığınıyorum sen beni koru.şüphesiz senin gücün herşeye yeter' diyerek uyuyorum ve başıma böyle olaylar gelmez genelde.

repece

Kayıtlı Üye
Bu olay bana çok komik geldi.Diyelim ki rahatsız etmeye geldiler ama sinir olup gittiler öyleyse çünkü onları takan olmamış :)Başkası olsa korkardı filan .

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Elbet de bu anlattıklarınız normal olan şeyler değil. Bence bu konuda bilgili olan birine bir bakım yaptırın en azından ne olduğunu bilir ona göre tedbir alırsınız. Bir de maşallah arkadaşım oda da bilgisayar duvara fırlıyor , eşyalar patır patır düşüyor hatta kendi vücudun kendi kendine hareket etmeye
başlıyor , sen de de ne uyku varmış orası kafama takıldı . En azından insan ürker yada tırsar ne bileyim bi kalkar bakar burda ne oluyor diye. Bunları duyup hissedip hala uyuma telaşında olabilmene acayip şaştım. Sende pek rahatmışsın.

Eranor

Kayıtlı Üye
Zeyna o anda öyle olmuyor korkmuyorsun nedense arkadaşım sen yatmadan önce dualar oku olmadı cevşen tak hiçbişi olmaz

deren2001

Kayıtlı Üye
-----------------------------------------------------

Moderatör notu: Küfür kısaltmaları yasaktır. "yav he he" gibi çocukça şeyler söylemenizde doğru değildir. Ciddi yorum yapacaksanız yapın. Ciddi yorum yapmayacaksanız yazmayın!

Alfapollo11

Kayıtlı Üye
Cisimlerin düşmesini bilmeden kullandığınız telkenezi gücüyle açıklama imkanımız var.Bazen cisimler dururken düşer aklımıza cin vs.. gibi varlıklar gelir fakat bunu yapan bizizdir.Gördünüz varlık ise ibriz`ìn dediği gibi farklı boyuttan bir varlık olabilir veya halisinasyon görmüş olabilirsiniz.

Telekinezide bu kadar kolay yapilan uygulanan birseydi dimi ? Cindir o veya karabasan nas felak ayetelkursiyi oku rahatlarsin .