PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Melekler Sayılarla Size Mesaj Yolluyor...logii
16.02.2011, 21:50
Melekler sayılarla size mesaj yolluyor...
Bazı sayıların sürekli karşına çıktığı oluyor mu?
Rüyanda, gerçek hayatta, okuduğun metinlerde, şeyrettiğin filmlerde, telefon numaralarında, önünde giden arabanın plakasında???

Dr. Doreen Virtue'ya göre melekler sayılar aracılığıyla özel mesajlar
gönderiyorlar...

Numeroloji bilimi Pisagor, Hermes ve Eflatun gibi büyük ustalar sayesinde hayat bulan ve bugüne kadar gizemini koruyan ender kutsal bilimlerden biridir.

Meleklere göre, sayıların dizilisi çok önemli. Örneğin, 3 veya daha fazla sayı varsa, ortada kalan sayıya dikkat etmek gerekiyor.

Melekler sana da mesaj yolluyor olabilir mi? Örneğin, saate her baktığında ayni saati gösterdiği oluyor mu (ben bir kaç yol önce her gece saat 3'te uyanırdım...)?

Aşağıda bazı sayıların temel anlamını bulabilirsin. Fakat gördüğün sayı senin için farklı bir anlam taşıyor olabilir, o nedenle meleklerine "bana bununla anlatmak istediğiniz nedir" diye sorabilirsin.

111 - Düşüncelerini dikkatli bir şekilde izle, ve sadece istediğin şeyleri düşündüğünden emin ol, istemediğin şeyleri değil. Bu sayı, fırsatlar kapısının açılıp düşüncelerinin rekor hızla gerçekleşiyor olduğunun işaretidir. 111 sayısı bir ampulün parlak ışığı gibidir. Bu demektir ki, evren, tam su anda düşüncelerinin fotoğrafını çekti ve onlara hayat vermek üzere. Evrenin yakaladığı düşüncelerden memnun musun? Değilsen, düşüncelerini düzelt (düşüncelerini kontrol etmek veya izlemek zor geliyorsa meleklerinden yardim iste).

222 - Yeni ektiğimiz fikirler gerçekleşmek üzere büyümeye başlıyorlar. Onlara su vermeye ve bakmaya devam et, çok yakında gerçekleştiklerinin kanıtı olarak toprağı deldiklerini göreceksin. Başka bir deyişle, mucize gerçekleşmeden 5 dakika önce pes etme. düşüncelerinin gerçekleştiğini yakında çok acık bir şekilde göreceksin, o yüzden devam et! Pozitif düşünceler oluşturmayı surdur, olumlama yap ve gözünde canlandırmaya devam et.

333 - Yükselmiş efendiler sana yakin, yardımlarına, sevgilerine ve arkadaşlıklarına sahip olduğunu bilmeni istiyorlar. Yükselmiş efendileri çağır sıksIk, özellikle de 3 şayisinin varyasyonlarını gördüğünde. Bazı unlu yükselmiş efendiler şunlardır: Isa, Musa, Meryem, Duan Yine, ve Yogananda.

444 - Melekler su anda etrafını sarıyorlar, sevgi ve yardımlarından tekrar emin olman için. Endişelenme çünkü meleklerin yardımı çok yakında.

555 - Emniyet kemerini bağla. çok büyük hayati bir değişim seni bekliyor. Her tur değişim hayat akışının doğal bir parçası olduğundan bu değişim pozitif veya negatif olarak görülmemeli. Belki bu değişim dualarının cevabidir, o nedenle kendini huzur içinde görmeye ve hissetmeye devam et.

666 - düşüncelerinin dengesi bozulmuş su anda, çok fazla materyalist dünyaya odaklanmışlar. Bu şayi dizimi cennet ve dünya arasındaki düşüncelerini dengelemeni istiyor. Unlu "Dağdaki Sermon" gibi melekler,ruh ve hizmete odaklanmanı ve maddesel ve duygusal ihtiyaçlarının otomatik olarak karşılanacağını bilmeni istiyorlar.

777 - Melekler seni alkışlıyorlar, tebrikler, gümbür gümbür geliyorsun! İyi is çıkarmaya devam et ve bil ki dileğin gerçekleşiyor. Bu olağanüstü derecede olumlu bir işaret ve daha fazla mucize gerçekleşeceğini beklemen gerektiği anlamına geliyor.

888 - Hayatındaki bir donem kapanmak üzere, ve bu sana hazırlanmak için gönderilen bir uyarı. Bu sayı dizimi duygusal bir kariyer veya ilişki dönemini sonlandırmak üzere olduğun anlamına gelebilir. Ayrıca tünelin sonunda ışık olduğu anlamına da geliyor. Buna ek olarak, "Mahsul olgunlaştı. Toplamak ve keyfini çıkarmak için bekleme." anlamına da geliyor. Başka bir deyişle, hamleni yapmak veya emeğinin karşılığını almak için gecikme.

999 - Tamamlanma. Kişisel veya küresel hayatta büyük bir donemin sonudur. Buna ek olarak, dünyayı iyileştirmeye dahil olan ışık isçilerine bir mesaj verir ve der ki, " İsinizin basına çünkü dünya ananın su anda size ihtiyacı var."

000 - Tanrı’yla Bir olduğuna dair, ve Yaradanın sevgisinin varlığını içinde hissetmene dair bir hatırlatma. Ayrıca, bir durumun döngüsünü tamamladığına dair bir işaret.

Bazen melekler 2 veya daha fazla sayı içeren kombinasyonlar içeren mesajlar verirler. Simdi 3 basamaklı 2 sayı içeren bazı kombinasyonların anlamlarına bakalım. Aldığın mesajlarda 3'ten fazla sayı varsa, sayıyı bölerek anlamını çıkarabilirsin. Örneğin sürekli 312 şayisini görüyorsan, 3 ve 1'in daha sonra da 1 ve 2'nin kombinasyonuna bak. Veya sayıyı tek haneye gelene kadar topla ve yukarda verilen sayı dizimlerindeki anlamına bak.

1'li kombinasyonlar

121 veya 112 gibi - Düşüncelerimiz, yeşermek üzere olan tohumlar gibi yeşermeye başlıyorlar. İsteklerinin meyve vermeye başladığının kanıtlarını görmeye başlamış olabilirsin. Bunlar, olayların istediğin yönde gelişeceğine dair işaretlerdir. İnanmaya devam et!

133 veya 113 gibi - Yükselmiş efendiler düşünce surecinde seninle çalışıyorlar. Bir çok yönden rehber gibi davranıyor ve sana hayallerin gerçekleşmesini de içeren eski bilgelikleri öğretiyorlar. Ümitsiz hissetmeni engellemek için enerji, ruhunun gerçek amaçlarına odaklanman için ise cesaret yolluyorlar sana. Buna ilaveten, yükselmiş efendiler hayat amacınla ilgili sana tavsiye, rehberlik ve öneriler sunuyor olabilirler. Fakat her zaman her yaratılısın düşünce ve fikir seviyesinde başladığını öğretirler. Onlardan istediğin şeyi bilgece seçmek için yardim iste.

114 veya 144 gibi - Melekler düşüncelerine tam su anda çok dikkat etmen gerektiğini vurguluyorlar yoğun bir şekilde. Tam su anda düşüncelerini gerçekleştirecek bir kapıda olduğun için bir dilek tutmanı öğütlüyorlar. (Not: 411 sayısı "Su anda ihtiyacın olan hayati bir bilgi almak için meleklere danış" anlamına geliyor)

115 veya 551 gibi - Düşüncelerin hayatındaki değişimleri yaratıyor. Düşüncelerini istediğin yöne doğru çevirmeye devam et. Yaklaşan değişimler istenmiyorsa, düşüncelerini düzelterek onları durdurabilir veya değiştirebilirsin.

116 veya 661 gibi - Düşüncelerini cennete doğru cevir ve maddesel endişeleri serbest bırak. (Not: 611 sayısı, "Maddesel dünyada kafanı karıştıran veya rahatsız eden bir şeyi tam su anda tamir etmek için yardim iste" anlamına geliyor.

117 veya 771 gibi - Çok iyi gittiğine dair bir işarettir. Doğru yoldasın, böyle devam et! Bu, düşüncelerini iyi seçtiğine ve amaçlarına daha muntazam odaklanman gerektiğine dair bir işarettir. Düşüncelerine uygun duygular eklediğinden emin ol; hayatta sahip olduğun nimetlere minnettar olmak gibi. Minnettarlık hayallerin gerçekleşmesi surecini hızlandıracaktır.

118 veya 881 gibi - Hayatında önemli bir donemin sonuna yaklaşıyorsun. Hayatinin bazı bölümlerinde yorulduysan, yakında iyileşeceği veya daha iyi bir şeyle yer değiştireceği için mutlu ol. Teslim ol ve hayatında yolunda gitmeyen bu bölümleri serbest bırak çünkü daha iyi bir hayata dair düşüncelerin gerçekleşmek üzere.

119 veya 991 gibi - Düşüncelerinin bir urunu olarak yeni bir kapı acildi sana. Düşüncelerinin yüzüne bakmak ve kendi yarattıklarınla göz göze gelmek için fırsat cıktı. Bırak eskiyi yıkılsın, çünkü yerine isteklerinle uyumlu olan yeni geliyor.

100 veya 110 - Tanrıdan ve meleklerden gelen güçlü ilahi rehberlik düşüncelerini değiştirmeni istiyor. Belki daha mutlu ve sağlıklı olmak için dua ediyordun. Eğer böyleyse, bu dualarının cevabıdır. Tanrı, aradığın çözümün düşüncelerinde yattığını biliyor. Tanrı’dan, düşüncelerinin yönünü belirlemesi ve geçiş surecinde destek olması için yardim iste.

2'li kombinasyonlar

221 veya 112 gibi - Düşüncelerimiz, yeşermek üzere olan tohumlar gibi yeşermeye başlıyorlar. İsteklerinin meyve vermeye başladığının kanıtlarını görmeye başlamış olabilirsin. Bunlar, olayların istediğin yönde gelişeceğine dair işaretlerdir. İnanmaya devam et!

223 veya 323 gibi - Yükselmiş efendiler yeni projenin yardımcı yaratıcıları olarak seninle çalışıyorlar. Heyecanını paylaştıklarını soyluyor ve her şeyin iyi gittiğini biliyorlar. Efendiler, geleceğin aradığın mutlulukla dolu olmasını şimdiden garanti ettiğini görüyorlar. Hayatındaki bu yeni donemin keyfini çıkar!

224 veya 244 gibi - Mucizeler Kursu isimli spirituel metinde dediği gibi, " Melekler yeni doğmuş niyetine bebek gibi bakıyorlar." Bu, istediğin geçişleri yapacağına dair yukardan yardim geleceğinin işaretidir. Bu, yalnız olmadığınızı özellikle bilmeniz gereken bir zamandır. 2 ve 4'lu sayı dizimleri meleklerin seninle çok yakin çalıştıklarına dair bir sinyaldir.

255 veya 225 gibi - Dua ve niyetlerin açık, güçlü ve çekincesiz oldular, o yüzden tahmin ettiğinden daha hızlı bir değişim bekle. Dileklerin gerçekleştiğinde ayaklarını yerden kesmesinler. Beklenmedik şekillerde gelebilirler, o yüzden inancına tutun. Sık sık
Tanrı’yla konuş, ve tasdik iste.

266 veya 262 gibi - Yeni bir şey satın alma veya sahip olma yolda.

277 veya 272 gibi - Geçtiğimiz günlerde bir ise, bir okula veya krediye başvurdun mu? Bu sayılar iyi habere işarettir. Senden sıkıca asılmanı ve inancını kaybetmemeni istiyorlar.

288 veya 282 gibi - Bir kapı açılmak ve diğer bir kapı kapanmak üzere. Su anda iç güdülerini yakından dinlediğinden emin ol, çünkü sana geçiş sureci boyunca daimi bolluğu garantilemek için atılacak adımları atmana rehberlik edecekler.

299 veya 292 gibi - Yakin zamanda bir kayıp (Is, Ask, Vb..) yaşadıysan, çok yakin gelecekte yerine yenisinin gelmesini bekle. Her şey senin lehinde gelişiyor, Tanrı’nın seni unuttuğunu düşündürecek kadar arka plan gelişmesi olmasına rağmen. Endişe etme! Tam su anda ilerleyen hayat enerjini hisset. Yakin zamandaki kayıp sayesinde cezalandırılmıyorsun. Evren, tam tersine, seni yeniliğe hazırlıyor.

200 veya 202 gibi - Tanrı, seni unutmadığını veya terk etmediğini bilmeni istiyor. Seni çok ama çok seviyor! Aslında Tanrı, hayatındaki yeni ve muhteşem bir donemi yönetiyor su anda. Sık sık Tanrı'yla konuş, ve gelecek olan bu mucizeyi hissedeceksin. Tanrı ayrıca "İlahi Zamanlama"'yi hatırlatıyor sana. Bazen, istediğin sonuca ulaşmadan önce, bazı faktörlerin yerine oturması gerekiyor. İnancına tutunduğun surece, isteğine ulaşmaktan hiç bir şey alıkoyamaz seni.

3'lu kombinasyonlar

311 veya 313 gibi - Yükselmiş efendiler düşünce surecinde seninle çalışıyorlar. Bir çok yönden rehber gibi davranıyor ve sana hayallerin gerçekleşmesini de içeren eski bilgelikleri öğretiyorlar. Ümitsiz hissetmeni engellemek için enerji, ruhunun gerçek amaçlarına odaklanman için ise cesaret yolluyorlar sana. Buna ilaveten, yükselmiş efendiler hayat amacınla ilgili sana tavsiye, rehberlik ve öneriler sunuyor olabilirler. Fakat her zaman her yaratılısın düşünce ve fikir seviyesinde başladığını öğretirler. Onlardan istediğin şeyi bilgece seçmek için yardim iste.

322 veya 332 gibi - Yükselmiş efendiler yeni projenin yardımcı yaratıcıları olarak seninle çalışıyorlar. Heyecanını paylaştıklarını soyluyor ve her şeyin iyi gittiğini biliyorlar. Efendiler, geleceğin aradığın mutlulukla dolu olmasını şimdiden garanti ettiğini görüyorlar. Hayatındaki bu yeni donemin keyfini çıkar!

334 veya 344 gibi - Etrafında çok fazla yardim eden var! Hem Yükselmiş efendiler hem melekler sana yardımcı olmak, rehberlik etmek, ve sevmek için buradalar. Onlara doğru uzan, çünkü onlar sana doğru uzanıyorlar.

353 veya 335 gibi - Yükselmiş efendiler yakin olan büyük hayati bir değişime hazırlamak istiyorlar seni. Bu değişim boyunca elini tuttuklarını ve her şeyin iyi olacağını bilmeni istiyorlar. Değişimi kucakla ve arkasındaki hayırı bulmaya çalış.

363 veya 336 - Yükselmiş efendiler ilahi hayat amacın için gerekli olan maddesel şeylere sahip olman için yardim ediyorlar. Bu ister bir yere giriş için para veya bir öğretme veya iyileştirme görevi için bir çıkış yolu olsun, efendiler bunu sana getirmek için çalışıyorlar. Başkalarına daha fazla şey verebileceğin için, bu yardımı hak ettigini bilmeni istiyorlar.

377 veya 373 gibi - Yükselmiş efendiler keyif içindeler. Gerçek içsel Tanrısallığını görmekle kalmıyor, ayni zamanda seçtiğin yolu onaylıyorlar. Mutluluğu hak ettiğini bilmeni ve Tanrısal miras ve seçilen yol ile birlikte gelen kutsal mutluluk akışını kabul etmeni istiyorlar.

338 veya 383 gibi - "Devam et" diyor Yükselmiş efendiler. Enerjini yükselt ve düşüncelerine ve duygularına odaklan. Görüsünü, Tanrı'yla, herkesle ve tüm hayatla Bir olduğunu bilerek, tekrar hizaya getir.

393 veya 339 - Bu, hayatında amacına hizmet etmeyen ve tutarlı olmayan durumları serbest bırakman gerektiğini gösteren güçlü bir mesajdır. Korku nedeniyle yapay bir şekilde durumlara yapışıp kalma. Bil ki her an korunuyorsun. Kendin ve geleceğin hakkında pozitif bir görüşe sahip olman hayati önem taşıyor. Bu görüş aslında neyi denetimliyorsan onu yaratır, o yüzden Yükselmiş efendilerden düşüncelerini yüksek bir sevgi noktasından seçmen için yardim iste.

300 veya 330 - Tanrı ve Yükselmiş efendiler ilgini çekmeye çalışıyorlar, büyük ihtimalle ilahi amacınla ilgili bir konuyla ilgili. Son zamanlarda herhangi bir rehberliğe aldırmadığın oldu mu? Eğer öyleyse, sıkışmış hissedebilirsin su anda kendini. Bu sayı dizimi, yaratılış surecinde payına düseni yapman gerektiğin konusunda seni uyaran cennetin yoludur. Bu, bazı hamleler yapmak için ilahi rehberliği dinlemen ve takip etmen anlamına gelir.

4'lu kombinasyonlar

441 veya 411 - Melekler düşüncelerine tam su anda çok dikkat etmen gerektiğini vurguluyorlar yoğun bir şekilde. Tam su anda düşüncelerini gerçekleştirecek bir kapıda olduğun için bir dilek tutmanı öğütlüyorlar. (Not: 411 sayısı "Su anda ihtiyacın olan hayati bir bilgi almak için meleklere danış" anlamına geliyor)

442 veya 422 gibi -Mucizeler Kursu isimli spirituel metinde dediği gibi, " Melekler yeni doğmuş amacına bebek gibi bakıyorlar." Bu, istediğin geçişleri yapacağına dair yukardan yardim geleceğinin işaretidir. Bu, yalnız olmadığınızı özellikle bilmeniz gereken bir zamandır. 2 ve 4'lu sayı dizimleri meleklerin seninle çok yakin çalıştıklarına dair bir sinyaldir.

443 veya 433 gibi - Etrafında çok fazla yardim eden var! Hem Yükselmiş efendiler hem melekler sana yardımcı olmak, rehberlik etmek, ve sevmek için buradalar. Onlara doğru uzan, çünkü onlar sana doğru uzanıyorlar.

455 veya 445 gibi - Melekler maddesel dünyaya çok fazla odaklandığına dikkat çekiyorlar. Müdahale edebilmek için endişelerini onlara teslim etmeni istiyorlar. Odak noktanı cennetle dünya arasında dengele ve sana sağlanacak şeylerin gerçekten limitsiz olduğunu bil, özellikle de ilahi olanla el ele çalıştığın zaman.

477 veya 447 gibi - Melekler seni alkışlıyorlar, tebrikler, gümbür gümbür geliyorsun! İyi iş çıkarmaya devam et ve bil ki dileğin gerçekleşiyor. Bu olağanüstü derecede olumlu bir işaret ve daha fazla mucize gerçekleşeceğini beklemen gerektiği anlamına geliyor.

488 veya 448 gibi - Bu, hayatında bir donemin bitmek üzere olduğuna dair meleklerden gelen bir mesajdır. Her şey yavaşladığı zaman, seninle olduklarını ve ihtiyaçlarına, isteklerine ve amaçlarına daha uygun olan yeni bir duruma doğru sana rehberlik etmek üzere yardim edeceklerini bilmeni istiyorlar.

494 veya 449 gibi - Melekler diyor ki sonlanan bir durumu serbest bırakmanın zamanı geldi. Bir kapı kapanınca diğer bir kapının açılacağını hatırlatıyorlar sana. Melekler mutlaka yeni kapıların açılmasına ve su anda yasadığın geçiş sureciyle birlikte gelen her tur acıdan kurtulmana yardımcı oluyorlar. Lütfen meleklerden bu sonlanmaların ve yeni başlangıçların dualarının cevabı olduğuna inanmana yardımcı olmalarını iste.

440 veya 400 gibi - Tanrı ve melekler çok ama çok sevildiğini bilmeni istiyorlar. Bir çok sorunun cevabini vereceği ve her tur zorluğu yeneceği için bu sevgiyi hissetmen için biraz durmanı rica ediyorlar.

5'li kombinasyonlar

511 veya 515 gibi - Düşüncelerin hayatındaki değişimleri yaratıyor. Düşüncelerini istediğin yöne doğru çevirmeye devam et. Yaklaşan değişimler istenmiyorsa, düşüncelerini düzelterek onları durdurabilir veya değiştirebilirsin.

522 veya 552 gibi - Dua ve niyetlerin açık, güçlü ve çekincesiz oldular, o yüzden tahmin ettiğinden daha hızlı bir değişim bekle. Dileklerin gerçekleştiğinde ayaklarını yerden kesmesinler. Beklenmedik şekillerde gelebilirler, o yüzden inancına tutun. Sık sık Tanrı'yla konuş, ve tasdik iste.

533 veya 553 gibi - Yükselmiş efendiler yakin olan büyük hayati bir değişime hazırlamak istiyorlar seni. Bu değişim boyunca elini tuttuklarını ve her şeyin iyi olacağını bilmeni istiyorlar. Değişimi kucakla ve arkasındaki hayırı bulmaya çalış.

554 veya 544 gibi - Meleklerin su anda hayatındaki kayda değer bir değişimle ilgili bir gelişmeye dahil olmuşlar.

556 veya 566 gibi - Maddesel hayatin kayda değer bir şekilde değişiyor, yeni bir ev, araba veya sahip olunabilecek başka şeyler gibi.

577veya 575 gibi - Bu, fiziksel, duygusal, entelektüel - veya her ucunun kombinasyonu- olan bir değişimle tam uyum içinde olduğuna dair bir onaydır.Yoldan sapmadan yakında bu değişimlerin kendi hayatına ve etrafındakilerin hayatına nasıl katkı yaptığının kanıtını göreceksin.

588 veya 558 gibi - Bu sayı dizimi 11. saat içinde olduğunu gösterir, değişimden hemen önce. Korkma, çünkü artik yakin olan değişim boyunca desteklenecek ve sevileceksin.

599 veya 595 gibi - Yeni değişimin yerleşmesi için, geçmişten kurtulmak önemlidir. Bu sayı dizimi eskiyi bırakmanı ve zamanında önemli bir amaca hizmet ettiğini bilmeni istiyor. Fakat hayat akışkandır ve değişim kaçınılmazdır. Bil ki yeni olan kapıda duruyor, onu içeri alman için bekliyor. Eskiden sevgiyle ayrıldığın zaman yeniyi davet edersin.

500 veya 550 gibi - Hayattaki değişimlerin ilahi ve mükemmel düzende olduğuna dair önemli bir mesajdır. Tanrı'dan bir hediyedir onlar ve yüksek benliğiniz için Tanrı’nın niyetiyle uyum içindedirler.

6'li kombinasyonlar

611 veya 661 gibi - Düşüncelerini cennete doğru cevir ve maddesel endişeleri serbest bırak. (Not: 611 sayısı, "Maddesel dünyada kafanı karıştıran veya rahatsız eden bir şeyi tam su anda tamir etmek için yardim iste" anlamına geliyor.

622 veya 662 gibi - Yeni bir şeyi satın almak veya yeni bir şeye sahip olmak üzeresin.

663 veya 633 gibi - Yükselmiş efendiler ilahi hayat amacın için gerekli olan maddesel şeylere sahip olman için yardim ediyorlar. Bu ister bir yere giriş için para veya bir öğretme veya iyileştirme görevi için bir çıkış yolu olsun, efendiler bunu sana getirmek için çalışıyorlar. Başkalarına daha fazla şey verebileceğin için, bu yardımı hak ettiğini bilmeni istiyorlar.

644 veya 664 gibi - Melekler maddesel dünyaya çok fazla odaklandığına dikkat çekiyorlar. Müdahale edebilmek için endişelerini onlara teslim etmeni istiyorlar. Odak noktanı cennetle dünya arasında dengele ve sana sağlanacak şeylerin gerçekten limitsiz olduğunu bil, özellikle de ilahi olanla el ele çalıştığın zaman.

665 veya 655 gibi - Maddesel hayatin kayda değer bir şekilde değişiyor, yeni bir ev, araba veya sahip olunabilecek başka şeyler gibi.

667 veya 677 gibi - Düşüncelerinin ve maddesel dünyayla ilgili olan çalışmalarının doğru yolda olduğuna dair onaylamadır. Düşüncelerle eylemlerini basarili bir şekilde dengelemişsin, böylece zihnine, bedenine ve ruhuna iyi bakmış oluyorsun. Bu harika çalışmaya devam et!

668 veya 688 gibi - Maddesel dünyanda bir şeyle yollarını ayırmak üzeresin, sahip olduğun bir şey gibi. Maddesel hayatında bir şeyi kaybetmeye veya satmaya niyetin yoksa, düşüncelerini değiştirebilir ve değişik bir yön verebilirsin. Fakat, hayatında bir şeyi satmaya veya bir şeyden ayrılmaya niyetliysen, bunu dileğinin gerçekleşmek üzere olduğuna dair bir işaret olarak algılayabilirsin.

669 veya 699 gibi - Maddesel eşyalarından kop, özellikle herhangi bir maddesel eşyaya tutkuyla bağlıysan. Bu sayı dizimi onu bırakıp ondan kopmanı istiyor. Ayni zamanda bu, hayatındaki bir şeyin daha iyi bir şeyle yer değiştireceğine dair bir mesajdır. Beklentilerini asan yeni eşyaları elde etmeye açık ol, çünkü 'upgrade' (=yükseltme) olmaya hazırsın. En iyisini hak ediyorsun!

600 veya 660 gibi - Maddesel hayatınla ilgili Yaradan'dan gelen bir mesajdır. Tanrı'dan gelen ilahi rehberlik dünyayı arzulara daha az odaklanmanı istiyor. Tanrı, fakirleşmiş bir hayat yasamandan ziyade ihtiyaçlarının karşılanması için daha spirituel bir yaklaşımı denemeni istiyor. Bil ki Tanrı içindedir ve ihtiyacın olan her şey için kaynak o'dur. Sadece inançlı ve minnettar, ve maddesel ihtiyaçlarını sana getirecek olan yeni fırsatlara veya işaretlere karşı açık ol. "Önce Tanrı’nın krallığını ara, ve geriye kalan her şey sana eklenecektir" bu sayı dizimindeki mesajın kalbidir. Bu süreçle ilgili daha fazla bilgiyi John Randolph Price'in The Abundance Book isimli kitabini veya Matta'nın yazdığı İncil’deki "Dağdaki Sermon"u okuyarak edinebilirsin.

7'lerin kombinasyonu

711 veya 771 gibi - Çok iyi gittiğine dair bir işarettir. Doğru yoldasın, böyle devam et! Bu, düşüncelerini iyi seçtiğine ve amaçlarına daha muntazam odaklanman gerektiğine dair bir işarettir. Düşüncelerine uygun duygular eklediğinden emin ol; hayatta sahip olduğun nimetlere minnettar olmak gibi. Minnettarlık hayallerin gerçekleşmesi surecini hızlandıracaktır.

722 veya 772 gibi - Geçtiğimiz günlerde bir ise, bir okula veya krediye başvurdun mu? Bu sayılar iyi habere işarettir. Senden sıkıca asılmanı ve inancını kaybetmemeni istiyorlar.

773 veya 733 gibi - Yükselmiş efendiler keyif içindeler. Gerçek içsel Tanrısallığını görmekle kalmıyor, ayni zamanda seçtiğin yolu onaylıyorlar. Mutluluğu hak ettiğini bilmeni ve Tanrısal miras ve seçilen yol ile birlikte gelen kutsal mutluluk akısını kabul etmeni istiyorlar.

774 veya 744 gibi - Melekler seni alkışlıyorlar, tebrikler, gümbür gümbür geliyorsun! İyi is çıkarmaya devam et ve bil ki dileğin gerçekleşiyor. Bu olağanüstü derecede olumlu bir işaret ve daha fazla mucize Gerçekleşeceğini beklemen gerektiği anlamına geliyor.

775 veya 755 gibi - Bu, fiziksel, duygusal, entelektüel - veya her ucunun kombinasyonu- olan bir değişimle tam uyum içinde olduğuna dair bir onaydır.Yoldan sapmadan yakında bu değişimlerin kendi hayatına ve etrafındakilerin hayatına nasıl katkı yaptığının kanıtını göreceksin.

776 veya 766 gibi - düşüncelerinin ve maddesel dünyayla ilgili olan çalışmalarının doğru yolda olduğuna dair onaylamadır. Düşüncelerle eylemlerini basarili bir şekilde dengelemişsin, böylece zihnine, bedenine ve ruhuna iyi bakmış oluyorsun. Bu harika çalışmaya devam et!

778 veya 788 gibi - Hayatındaki bazı bölümlerin, is veya ilişki gibi, sonlanmak üzere olduğunu hissettin mi? Bu, hislerinin doğru olduğunun onayıdır. Bu sonlanma, bulunduğun durumda kayda değer pozitif bir değişim olacağı veya hayatındaki bazı bölümlerin tamamlanmaya yakin olduğu anlamına gelebilir. Her şey bir yana, bu sayı dizimi ciddi bir durumun sonlanması dahil yaklaşan pozitif bir değişimin müjdesini veriyor. Sıkı tutun, çünkü hayatin kolaylaşmak üzere.

779 veya 799 gibi - Tebrikler! Gerçek kişiliğine uymayan hayatındaki eski bölümleri çöpe atıyorsun.Kendinle ilgili en yüksek görüşle uyum içinde olan daha otantik bir hayat yasıyorsun. Bu sayı dizimi dürüst yasama kararını alkışlıyor.

700 veya 770 gibi - Doğrudan Tanrı'dan gelen 'iste bizim oğlan' veya 'iste bizim kızımız' mesajı, yaptığın zihinsel, spirituel ve fiziksel çalışmaya yönelik övgü dolu sözler. Su an izlediğin yolda kendine ve başka bir çok insana yardim ediyorsun, ve Tanrı bu harika çalışmana devam etmeni istiyor.

logii
16.02.2011, 21:51
8'li kombinasyonlar

811 veya 881 gibi - Hayatında önemli bir donemin sonuna yaklaşıyorsun. Hayatinin bazı bölümlerinde yorulduysan, yakında iyileşeceği veya daha iyi bir şeyle yer değiştireceği için mutlu ol. Teslim ol ve hayatında yolunda gitmeyen bu bölümleri serbest bırak çünkü daha iyi bir hayata dair düşüncelerin Gerçekleşmek üzere.

822 veya 882 gibi - Bir kapı açılmak ve diğer bir kapı kapanmak üzere. Su anda iç güdülerini yakından dinlediğinden emin ol, çünkü sana geçiş sureci boyunca daimi bolluğu garantilemek için atılacak adımları atmana rehberlik edecekler.

883 veya 833 gibi - "Devam et" diyor Yükselmiş efendiler. Enerjini yükselt ve düşüncelerine ve duygularına odaklan. Görüşünü, Tanrı'yla, herkesle ve tüm hayatla Bir olduğunu bilerek, tekrar hizaya getir.

884 veya 844 gibi - Bu, hayatında bir donemin bitmek üzere olduğuna dair meleklerden gelen bir mesajdır. Her şey yavaşladığı zaman, seninle olduklarını ve ihtiyaçlarına, isteklerine ve amaçlarına daha uygun olan yeni bir duruma doğru sana rehberlik etmek üzere yardim edeceklerini bilmeni istiyorlar.

885 veya 855 gibi - Bu sayı dizimi 11. saat içinde olduğunu gösterir, değişimden hemen önce. Korkma, çünkü artik yakin olan değişim boyunca desteklenecek ve sevileceksin.

886 veya 866 gib i - Maddesel dünyanda bir şeyle yollarını ayırmak üzeresin, sahip olduğun bir şey gibi. Maddesel hayatında bir şeyi kaybetmeye veya satmaya niyetin yoksa, düşüncelerini değiştirebilir ve değişik bir yon verebilirsin. Fakat, hayatında bir şeyi satmaya veya bir şeyden ayrılmaya niyetliysen, bunu dileğinin Gerçekleşmek üzere olduğuna dair bir işaret olarak algılayabilirsin.

887 veya 877 gibi - Hayatındaki bazı bölümlerin, is veya ilişki gibi, sonlanmak üzere olduğunu hissettin mi? Bu, hislerinin doğru olduğunun onayıdır. Bu sonlanma, bulunduğun durumda kayda değer pozitif bir değişim olacağı veya hayatındaki bazı bölümlerin tamamlanmaya yakin olduğu anlamına gelebilir. Her şey bir yana, bu sayı dizimi ciddi bir durumun sonlanması dahil yaklaşan pozitif bir değişimin müjdesini veriyor. Sıkı tutun, çünkü hayatin kolaylanmak üzere.

889 veya 899 gibi - Hayatında kayda değer bir donemin sonuna geldin, domino etkisi yaratarak bununla birlikte sonlanacak başka olaylar da gelecek. Rayın sonuna gelen tren gibi önce bir vagon duracak, diğer vagonlarsa durmadan önce yavaşlayacaklar. Bu sayı dizimi hayatındaki bir çok bolumun yavaşlayıp durduğu bir olaylar zincirinden geçtiğine dair bir mesajdır. Fakat endişe etme, çünkü bu değişimler yeni olaylar ve durumların başlaması için gereklidir.

800 veya 808 gibi - İlahi Yaradan'dan gelen ve yaklaşan sonlanmaların genel ilahi planının bir parçası olduğunu gösteren bir mesaj. Onlar, dualarının cevabidir ve Tanrı’nın senin için arzu ettiği iradeyle uyumludur. Tanrı'dan bu yaklaşan değişimlerle ilgili sahip olabileceğin her tur korku veya endişeye karsı sana yardımcı olmasını iste.

9'lu kombinasyonlar

991 veya 919 gibi - Düşüncelerinin bir urunu olarak yeni bir kapı acildi sana. Düşüncelerinin yüzüne bakmak ve kendi yarattıklarınla göz göze gelmek için fırsat cıktı. Bırak eskiyi yıkılsın, çünkü yerine isteklerinle uyumlu olan yeni geliyor.

992 veya 922 gibi - Yakin zamanda bir kayıp (Is, Ask, Vb..) yasadıysan, çok yakin gelecekte yerine yenisinin gelmesini bekle. Her şey senin lehinde gelişiyor, Tanrı’nın seni unuttuğunu düşündürecek kadar arka plan gelişmesi olmasına rağmen. Endişe etme! Tam su anda ilerleyen hayat enerjini hisset. Yakin zamandaki kayıp sayesinde cezalandırılmıyorsun. Evren, tam tersine, seni yeniliğe hazırlıyor.

993 veya 939 gibi - Bu, hayatında amacına hizmet etmeyen ve tutarlı olmayan durumları serbest bırakman gerektiğini gösteren güçlü bir mesajdır. Korku nedeniyle yapay bir şekilde durumlara yapışıp kalma.
Bil ki her an korunuyorsun. Kendin ve geleceğin hakkında pozitif bir görüşe sahip olman hayati önem taşıyor. Bu görüş aslında neyi deneyimliyorsan onu yaratır, o yüzden Yükselmiş efendilerden düşüncelerini yüksek bir sevgi noktasından seçmen için yardim iste.

994 veya 944 gibi - Melekler diyor ki sonlanan bir durumu serbest bırakmanın zamanı geldi. Bir kapı kapanınca diğer bir kapının açılacağını hatırlatıyorlar sana. Melekler mutlaka yeni kapıların açılmasına ve su anda yasadığın geçiş sureciyle birlikte gelen her tur acıdan kurtulmana yardımcı oluyorlar. Lütfen meleklerden bu sonlanmaların ve yeni başlangıçların dualarının cevabi olduğuna inanmana yardımcı olmalarını iste.

959 veya 995 gibi - Yeni değişimin yerleşmesi için, geçmişten kurtulmak önemlidir. Bu sayı dizimi eskiyi bırakmanı ve zamanında önemli bir amaca hizmet ettiğini bilmeni istiyor. Fakat hayat akışkandır ve değişim kaçınılmazdır. Bil ki yeni olan kapıda duruyor, onu içeri alman için bekliyor. Eskiden sevgiyle ayrıldığın zaman yeniyi davet edersin.

966 veya 996 gibi - Maddesel eşyalarından kop, özellikle herhangi bir maddesel eşyaya tutkuyla bağlıysan. Bu sayı dizimi onu bırakıp ondan kopmanı istiyor. Ayni zamanda bu, hayatındaki bir şeyin daha iyi bir şeyle yer değiştireceğine dair bir mesajdır. Beklentilerini asan yeni eşyaları elde etmeye açık ol, çünkü 'upgrade' olmaya hazırsın. En iyisini hak ediyorsun!

977 veya 997 gibi - Tebrikler! Gerçek kişiliğine uymayan hayatındaki eski bölümleri çöpe atıyorsun.Kendinle ilgili en yüksek görüşle uyum içinde olan daha otantik bir hayat yasıyorsun. Bu sayı dizimi dürüst yasama kararını alkışlıyor.

998 veya 988 gibi - Hayatında kayda değer bir donemin sonuna geldin, domino etkisi yaratarak bununla birlikte sonlanacak başka olaylar da gelecek. Rayın sonuna gelen tren gibi önce bir vagon duracak, diğer vagonlarsa durmadan önce yavaşlayacaklar. Bu sayı dizimi hayatındaki bir çok bolumun yavaşlayıp durduğu bir olaylar zincirinden geçtiğine dair bir mesajdır. Fakat endişe etme, çünkü bu değişimler yeni olaylar ve durumların başlaması için gereklidir.

900 veya 909 gibi - Yaradan'dan gelen ve hayatında sonlanan bir bolumun ilahi bir rehberliğe sahip olduğunu gösteren bir mesajdır. Hiçbir şey asla tamamen kaybedilmez. Olum yoktur, ve kazalar da yoktur. Hayatinin önemli bir bölümünün durduğu veya değiştiği bu son yasadığın değişim, aslında ettiğin duaya bir cevaptır. Tanrı senden herhangi bir şeyi almadığını veya bu kaybına "sebep' olmadığını bildiriyor sana. Daha ziyade, hayat planın veya duaların Tanrısal gücün sayesinde bu hayat değişimini çağırdılar. Buna dahil olan herkesi affetmeye hazır ol ki hayatındaki bu yeni ve güzel doneme girerken hafif ve özgür olabilesin.

0'li kombinasyonlar

001 veya 010 gibi - Tanrıdan ve meleklerden gelen güçlü ilahi rehberlik düşüncelerini değiştirmeni istiyor. Belki daha mutlu ve sağlıklı olmak için dua ediyordun. Eğer böyleyse, bu dualarının cevabidir. Tanrı, aradığın çözümün düşüncelerinde yattığını biliyor. Tanrı'dan, düşüncelerinin yönünü belirlemesi ve geçiş surecinde destek olması için yardim iste.

002 veya 020 gibi - Tanrı, seni unutmadığını veya terk etmediğini bilmeni istiyor. Seni çok ama çok seviyor! Aslında Tanrı, hayatındaki yeni ve muhteşem bir donemi yönetiyor su anda. Sık sık Tanrı'yla konuş, ve gelecek olan bu mucizeyi hissedeceksin. Tanrı ayrıca "İlahi Zamanlama"'yi hatırlatıyor sana. Bazen, istediğin sonuca ulaşmadan önce, bazı faktörlerin yerine oturması gerekiyor. İnancına tutunduğun surece, isteğine ulaşmaktan hiç bir şey alıkoyamaz seni.

003 veya 300 gibi - Tanrı ve Yükselmiş efendiler ilgini çekmeye çalışıyorlar, büyük ihtimalle ilahi amacınla ilgili bir konuyla ilgili. Son zamanlarda herhangi bir rehberliğe aldırmadığın oldu mu?
Eğer öyleyse, sıkışmış hissedebilirsin su anda kendini. Bu sayı dizimi, yaratılış surecinde payına düseni yapman gerektiğin konusunda seni uyaran cennetin yoludur. Bu, bazı hamleler yapmak için ilahi rehberliği dinlemen ve takip etmen anlamına gelir.

040 veya 400 gibi - Tanrı ve melekler çok ama çok sevildiğini bilmeni istiyorlar. Bir çok sorunun cevabini vereceği ve her tur zorluğu yeneceği için bu sevgiyi hissetmen için biraz durmanı rica ediyorlar.

050 veya 055 gibi - Hayattaki değişimlerin ilahi ve mükemmel düzende olduğuna dair önemli bir mesajdır. Tanrı'dan bir hediyedir onlar ve yüksek benliğiniz için Tanrı’nın niyetiyle uyum içindedirler.

006 veya 066 gibi - Maddesel hayatınla ilgili Yaradan'dan gelen bir mesajdır. Tanrı'dan gelen ilahi rehberlik dünyayı arzulara daha az odaklanmanı istiyor. Tanrı, fakirleşmiş bir hayat yasamandan ziyade ihtiyaçlarının karşılanması için daha spirituel bir yaklaşımı denemeni istiyor. Bil ki Tanrı içindedir ve ihtiyacın olan her şey için kaynak o'dur. Sadece inançlı ve minnettar, ve maddesel ihtiyaçlarını sana getirecek olan yeni fırsatlara veya işaretlere karsı açık ol. "Önce Tanrı’nın krallığını ara, ve geriye kalan her şey sana eklenecektir" bu sayı dizimindeki mesajın kalbidir. Bu süreçle ilgili daha fazla bilgiyi John Randolph Price'in The Abundance Book isimli kitabini veya Matta'nin yazdığı İncil’deki "Dağdaki Sermon"u okuyarak edinebilirsin.

007 veya 070 gibi - Doğrudan Tanrı'dan gelen 'iste bizim oğlan' veya 'iste bizim kızımız' mesajı, yaptığın zihinsel, spirituel ve fiziksel çalışmaya yönelik övgü dolu sözler. Su an izlediğin yolda kendine ve başka bir çok insana yardim ediyorsun, ve Tanrı bu harika çalışmana devam etmeni istiyor.

088 veya 080 gibi - İlahi Yaradan'dan gelen ve yaklaşan sonlanmaların genel ilahi planının bir parçası olduğunu gösteren bir mesaj. Onlar, dualarının cevabidir ve Tanrı’nın senin için arzu ettiği iradeyle uyumludur. Tanrı'dan bu yaklaşan değişimlerle ilgili sahip olabileceğin her tur korku veya endişeye karsı sana yardımcı olmasını
iste.

099 veya 090 gibi - Yaradan'dan gelen ve hayatında sonlanan bir bolumun ilahi bir rehberliğe sahip olduğunu gösteren bir mesajdır. Hiç bir şey asla tamamen kaybedilmez. Olum yoktur, ve kazalar da yoktur. Hayatinin önemli bir bölümünün durduğu veya değiştiği bu son yasadığın değişim, aslında ettiğin duaya bir cevaptır. Tanrı senden herhangi bir şeyi almadığını veya bu kaybına "sebep' olmadığını bildiriyor sana. Daha ziyade, hayat planın veya duaların Tanrısal gücün sayesinde bu hayat değişimini çağırdılar. Buna dahil olan herkesi affetmeye hazır ol ki hayatındaki bu yeni ve güzel doneme girerken hafif ve özgür olabilesin.

DOREEN VIRTUE'NUN "Angel Numbers" isimli makalesinden çevrilmiştir.
DOREEN VIRTUE aynı zamanda Melek kartlarının da yorumcusu ve derleyicisidir.

elif_01
16.02.2011, 23:22
Teşekkürler...Mükemmel...Birkaç gün önce sayı içeren bir rüya görmüştüm,araştırdım cevap bulamamamıştım...Verdiğiniz bilgi sayesinde yorum yaptım...Önceki yorumumla eşleşti...Çok sevindim...

Warcraft
17.02.2011, 07:02
Bu eğer bir kitapsa adını söyler misiniz merak ettim açıkcası..

ahmet255
17.02.2011, 14:26
Benim hep bu olay saatlerde başıma geliyor ama aşırı derecede. Mesela 2.5 hafta boyunca 19.19 saatini gördüm. Hiç aksatmadan bana da eneteresan geldi, ama nasıl yorumluyacağımı bilmiyodum. Bir de 16.16 saatini çok görürüm. Mesela 16.16 bunu nasıl bualcağım? İkisini toplayacak mıyım yoksa saatler için farklı bir yöntem mi var?

laragökçe
17.02.2011, 14:52
Bende mutlaka saat 18:10 da saate bakarım. İstemdışı bir dakika önce saate bakmışta olsam bir dakika sonra yine bakarım.Bayağı ilgimi çekmişti. Demekki bir anlamı varmış.

siyahzühre
17.02.2011, 20:47
Melekler bazı sembol ve şekillerle de mesaj yollarlarmı acaba?Bilgisi olan arkadaşlar var mı?

logii
17.02.2011, 21:19
Bu eğer bir kitapsa adını söyler misiniz merak ettim açıkcası..

Bildiğim kadarıyla '' Doreen Virtue - Melek Sayıları '' olması gerekiyor.

Syn. siyahzühre: Evet yolluyorlar fakat onları farketmek bize bağlıdır.

siyahzühre
18.02.2011, 22:44
Öncelikle teşekkür ederim syn.logii.Biraz daha açıklayabilirmisiniz,lütfen.Benim için çok önemli.Teşekkürler..

logii
18.02.2011, 23:21
Öncelikle teşekkür ederim syn.logii.Biraz daha açıklayabilirmisiniz,lütfen.Benim için çok önemli.Teşekkürler..

Size bunu çok kısa bir özetle anlatmaya çalışacağım.

''Adam fısıldadı “Tanrım konuş benimle”
Ve bir kuş cıvıldadı ağaçta.
Ama adam duymadı
Sonra adam bağırdı “Tanrım Konuş Benimle”
Ve gökyüzünde bir şimşek çaktı..
Ve adam dinlemedi onu.
Adam etrafına bakındı ve “Tanrım seni görmeme izin ver” dedi.
Ve bir yıldız parladı gökyüzünde.
Ama adam farkına varmadı.
Ve adam bağırdı “Tanrım bana bir mucize göster”
Ve bir bebek doğdu bir yerlerde.
Ama adam bunu bilemedi.
Sonra adam çaresizlik içinde sızlandı “Dokun bana Tanrım ve burada olduğunu anlamamı sağla”
Bunun üzerine Tanrı aşağı doğru süzüldü ve adama dokundu.
Adam kelebeği elinin tersiyle uzaklaştırdı ve yürüyüp gitti.''

Melekler ve insanlar arasındaki ilişkide böyledir. Onlar hep bize birşeyler anlatmaya çalışırlar belli başlı işaretler yollarlar fakat biz farketmeyiz. Ama dikkatlice izler ve incelersek onları görebilirizz..

siyahzühre
18.02.2011, 23:35
Teşekkürler:)Anlıyorum.Yıllar önce resim öğretmenimiz bizlere şöyle demişti ''bakmak ayrı,görmek ayrıdır.Baktığınızı görebiliyormusunuz ,önemli olan budur''...birden örneğinizle bu sözleri hatırladım syn.logii.Tekrar teşekkürler...

logii
18.02.2011, 23:42
Syn siyahzühre; sitede biraz araştırma yaptımda belki işinize yarar diye koymak istedim..

Mucize Yaratan Kelimeler - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" (http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=39551#post39551)

siyahzühre
18.02.2011, 23:47
Teşekkürler syn.logii.Belirttiğiniz yere bakıcağım.

Apabbacık
19.02.2011, 09:21
Meleklerin sayılarından ziyade insan dikkatli bakarsa etrafına bir çok ipucu bulabilir,belli hususlarda ki bu benim en sık yaptığım şeylerden.Diğer bir yandan,sayıların gücünede inanmak lazım yine belli hususlarda.Paylaşım için teşekkürler.

CursedLoL
19.02.2011, 18:13
Paylaşım için çok teşekkürler. Sanırım karşıma çıkan sayının manasını taşıyorum.

auk__12
23.02.2011, 14:15
Çok güzel bir çalışma bence :) Geçen sene ben önemli sınavlardan hep 71 aldım. Bakalım bu sene neler olacak?

keremel
22.03.2011, 08:37
İşaretler her türllü verillir ama tek sorun fark etmektedir.Ama şuna dikkat edelim bu tür konularda tümdengelim bir öğrenme şekli çok sağlıksız olur.Benim düşüncem bu konularda Tümevarım yöntemini kullanmak sağlığımız için daha uygun.Lakin bu da gidişata bakarsak imkansız gibi.Zarar görmemek için böyle yapalım.Sitede keşke çok daha güzel şeyler yapma imkanımız olsa ve bir düzen oluşsa tümevarım yöntemini uygulamak çok daha güzel olur.Çünkü bütün bu paylaşımlar ve bilgi aktarımı dehşet verici şekilde cana ve cananın ölümüne bile neden olabilecek mevzular.Sadece dikkat edelim diyebiliyorum.

Ambriel
22.03.2011, 15:10
Tesekkurler sayin logii, merakim az cok sanki cevaplandi gibi ama sizinde dediginiz gibi baska anlamlara da gelebilir.
Bakalim yorum ne olacak sabirla bekliyorum :-)

diablo2010 - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" (http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=18147)

Isiginiz daim olsun

augury
06.04.2011, 20:19
Genellikle saatin 14.53 olduğunu görüyorum. Bunu nasıl yorumlamam gerektiğini anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim ..

gümüş
07.05.2011, 13:16
14.53, 1453 İstanbul'un fethi gibi ,Belki saati fark ettiğinizdeki minik zaferleri ve yenilgileri izleyip anlamlandırabilirsiniz diye düşündüm ama bu sadece düşünce. Not alıp izlemek lazım belki+)

HOZEN_ANGEL
09.05.2011, 13:24
Bende bu aralar ne zaman saate baksam (ki bu aralar çok sık oluyor bu ) 11:11 14:14 gibi.. Rakamlar hep böyle oluyor. Sizce bu nedir ?

schutze07
09.05.2011, 16:16
13 rakamı her yerde hatta tam buraya yazacakken yine rastladım.:) Koluma yazdırdığım dövmenin bir yerini düzelttirmeye gittiğimde, yanınada 13 rakamını istiyorum dedim. Birden ve yazdırdımda böyle başladı. Herkes uğursuz sayıyorken, sevdiğim rakamlarım değişti. Mesela artık benim 13 ve 66 ama ben mesajını tam anlayamıyorum.

gümüş
09.05.2011, 20:01
11: 11 de benim karşıma çok çıkıyor bu dönemler. Anlamı da gelir yakında diye düşünüyorum

yağmur82
20.05.2011, 11:43
Rüyada Lys sınavında 306 puan aldığını görmek ne demek olur? Ayrıca üniversiteyi bitirip çalışma hayatına atılmış biri için ne anlama gelir?

HOZEN_ANGEL
21.05.2011, 11:31
Sürekli 11:11 görüyorum, saati bu aralar, ki saate bakmak için değil, tesadüfen telefon çaldığında filan. Çok sık olmaya başladı bu aralar, bir anlam veremedim. Sanki her gün saat 11:11'de telefonumun saatine bakmam gerekliymiş gibi, bişiyler var ama çözemedim. Bana yardımcı olabilir misiniz? Nedir anlamı bunun? Şimdiden teşekkür ederim.

Mo Chuisle
21.05.2011, 12:10
Benim karşıma fena halde 596 sayısı çıkıyor,sürekli...

Kupa Valesi~
31.05.2011, 01:05
Size bunu çok kısa bir özetle anlatmaya çalışacağım.

''Adam fısıldadı “Tanrım konuş benimle”
Ve bir kuş cıvıldadı ağaçta.
Ama adam duymadı
Sonra adam bağırdı “Tanrım Konuş Benimle”
Ve gökyüzünde bir şimşek çaktı..
Ve adam dinlemedi onu.
Adam etrafına bakındı ve “Tanrım seni görmeme izin ver” dedi.
Ve bir yıldız parladı gökyüzünde.
Ama adam farkına varmadı.
Ve adam bağırdı “Tanrım bana bir mucize göster”
Ve bir bebek doğdu bir yerlerde.
Ama adam bunu bilemedi.
Sonra adam çaresizlik içinde sızlandı “Dokun bana Tanrım ve burada olduğunu anlamamı sağla”
Bunun üzerine Tanrı aşağı doğru süzüldü ve adama dokundu.
Adam kelebeği elinin tersiyle uzaklaştırdı ve yürüyüp gitti.''

Melekler ve insanlar arasındaki ilişkide böyledir. Onlar hep bize birşeyler anlatmaya çalışırlar belli başlı işaretler yollarlar fakat biz farketmeyiz. Ama dikkatlice izler ve incelersek onları görebilirizz..


Etkileyici teşekkürler. :)

semyanocibel
31.05.2011, 11:39
Bunun İslamla bir ilgisi var mı acaba? İslami kaynaklarda (Kuran ve sünnette uyuyor mu)göremedim? Rica etsem, yardımcı olabilir misiniz?

nniihhaann
03.06.2011, 08:32
bunun islamla bir ilgisi var mı acaba islami kaynaklarda (kuran ve sünnette uyuyormu)göremedim yardımcı olabilirmisiniz rica etsem

Sevgili arkadaşım, Kur'an da meleklerin varlığından bahsediliyor. Peygamber Efendimize Kur'an'ı indiren de bir melek değil miydi? Sayılar işaretler hepsi birer araç. Sen neyin şüphesinde kaldın ki, böyle bir soru yöneltiyorsun?

salemesed
05.06.2011, 12:51
Bende rüyamda 26 haziran tarihini görmüstüm.Not aldım o tarihi. Bekliyorum,bakalım ne olacak?:)

salemesed
05.06.2011, 12:51
26 sayısının bir anlamı var mıdır acaba?

tevhid61
07.06.2011, 20:13
Arkadaşım yok daha neler ya.

perihan
28.06.2011, 12:38
Rüyamda sürekli 3 rakamını görüyorum. Beni ve birkaç kişiyi camdan bir odaya alıyorlar, önümüzde sayılar. Yanımdakiler işlem yapıyor, bir türlü sonucu bulamıyor. Bense sadece bakıyorum ve 3 diyorum. Camdan odanın dışında oturup izleyen yaşlılar var, beni yanlarına alıyorlar. Sende artık bizdensin diyorlar. Orada bir genç kız var. Ona dönüyorum, sadece tahmindi diyorum. Sonra da uyanıyorum. Bir diğer rüyamda içine kötü bir ruh girmiş genç bir kız var. Bir adam işlemler yapıyor. Sonucu bulursa kızı kurtaracak. Ne yazık ki sayılar içinde 3 olmadığı için kızı kurtaramıyor. Kız benim üstüme yürüyüp 3 bulunmadı kalbindeki günahı kabullen diyor. Bayılıyorum kendime geldiğimde, kız gitmiş güneş doğmuş. Uyanınca baktım nedir, bu üç her rüyamda çıkıyor diye? Ne yazık ki birşey bulamadım. Yardımcı olurmusunuz lütfen?

perihan
28.06.2011, 13:25
3 ne demek?

ufulij
28.06.2011, 18:38
Sayın Logi, Bende de hep 19:03 olur saat akşama doğru hep ilgimi çekti psişik faaliyetlerle uğraştığım içindir diye geçiştiriyordum hala genelde böyle olur saati biri sorar dışarıda saat 19:03 dür.Saat olunca nasıl bakıcaz sayılarına?

Synergy
26.07.2011, 21:45
Bende gecen yaz tatilinde, her gece aralıksız 3te uyanırdım ama her gece ve savas ucagı sesleri duyardım. Arkadasla denedık bir gün 3te uyandım, yıne kaldırdım ucak seslerı duymamıstı.

JuMPe
29.07.2011, 20:41
Bir ara saate ne zaman baksam hep 1:31,3:31 gibi görüyordum ama herzaman böyleydi. Dalga vari bir konuşma yapmamdan sonra kendi kendime bir dahada rastlamıyorum. :)

Beraris
29.07.2011, 20:45
Geceleri saat 02:11 de uyanıyorum 1 aydır . Dakika şaşmaz, demek ki huzur topum bana mesaj yolluyormuş. (:

Salick
01.08.2011, 15:46
Cok ilgimi cekti ben senelerdir hep ayni sayiyi goruyorum 1221 . Hayatimdaki en onemli olaylar da hep 7- 11- 22 sayilarina denk gelen gunlerde olmustur. Sayilarin hayatimizda cok onemli olduguna inaniyorum.Guzel bir paylasim cok tesekkurler.

Seçilmiş
30.08.2011, 23:17
Rüyamda hiç rakam görmedim şu ana kadar ama gördüğüm zaman kesinlikle bakacağım. Çok sağolun. :D

theblacksun
31.08.2011, 10:11
Ben bu konuyu daha önce okumuştum. Bu gece 175 gördüm rüyamda ne anlama geliyor sizce? :S

ProFessoR
31.08.2011, 14:52
Bende sürekli 11:11- 12:12- 13:13 gibi rakamlarla karşılaşıyorum. Özellikle saate baktığımda bir aralar deja vu oluyordum. Sürekli not almaya başladım, tarih ve saat şeklinde. Sıklıkla olmaya başladı. Not almayı bıraktım artık eskisi gibi sık değil. Bir alakası olabilir belki. Bilinçaltının bir oyunu da olabilir. Kim bilir?

louna
04.09.2011, 20:57
Hayatım boyunca 22 rakamı hep karşıma çıktı.. Otobüste koltuk numarası,ilk defa gittigim bir evde kapı numarası,okulda sıra numarası,saate bakarım tam 22:22, kısaca aklınıza gelebillecek en olur olmaz yerlerde bile hep karşıma cıktı. Neredeyse artık alıştım diyebilirim ama yinede o rakamı her gördügümde garip bir his oluyor içimde ama ne oldugunu bilemiyorum. Bunun özel bri anlamı olabilirmi acaba? Benim bu konuda pek bilgim yokta bilgisi olanlar benimle paylaşabilir mi?

ermanakca
11.11.2011, 13:40
Bana perinha' nın konusunu hatırlattı.

Perina
11.11.2011, 14:09
Bana perinha' nın konusunu hatırlattı.

Ama ismimi yalnış yazmışsınız:)

Ben de görünce etkilendim..Gerçekten de acaba o sayılar meleklerden bir mesaj mı?Yada ilahi güçten..İnşallah öyledir..Şer güçlerle alakası olmasında:(

Bu konuyu biraz özetleyim çünkü Perina ve sayılarını bilmeyenler vardır:)

Nette bir siteye üyeyim 5 yıldır..Sevilemedim giti..Yada insanlar sevgime,sevgi taşıdığıma,ruh gücüme inanmadılar..Yada daha birçok şeye..O adreste şu saylarla o kadar çok ve o kadar ilginç durumlarda karşılaştım ki..Saylar:2,17,26 idi..Ve birkaç daha önemsiz sayıda var tabi..Önceleri yok canım dedim sen kendi kendini teselli ediyorsun..Bunlar sıradan şeyler..Sıradan tesadüfler..Sonradan öyle olmadığına inandım ama..Belki de kendi kendimi teselli çabasıydı ama inandım işte..Verdiği mesaj ne tam olarak bilmiyorum ama şu olabilir mi:İnanmaya devam et..Asla vazgeçme..Bir gün uzaktada olsa bir gün sana inanacaklar..

Mabedde de sanki küçük bir negatiflik var..Yada ben iyimser düşünüyorum hala belki de daha büyük bir negatiflik var..Ve o adreste olduğu kadar ilginçlikler olmadı ama burada karşıma çıkan sayı 9:) Buradaki özel sayım bu bence:) Ve 8,27,513(bu önem verdiğim bir konuda karşıma çıkmıştı burada,bu konuya göre 3 sayı biraradaysa ortasındaki rakama bakmalıymışız)..513'den yola çıkarak 5 ve 13 de ekleyebilirmiyiz bilmiyorum:)Yada bu sayılar için henüz çok erken:)Ama 9 ve 8 de ısrarlıyım:)

wishpearl
20.11.2011, 14:34
genellikle saatin 14.53 olduğunu görüyorum. bunu nasıl yorumlamam gerektiğini anlayamadım. yardımcı olursanız sevinirim ..
Evet ben de hep 14.53'ü görüyorum. Senelerdir bu böyle. Henüz ben de anlam veremedim.

CadıAdayı
30.11.2011, 23:21
Ben bir ara 23 diye bir film izlemiştim sonrasında okula 23 numaralı otobüsle gittiğimi fark etmiştim. Yolda yürürken plakalar ilgimi çekerse hep 23 geçiyordu içinde. 23 ün bir anlamı mı var yoksa filmden mi etkilenmişimdir? Bir film daha izledim 1408 diye o filmden sonra da gördüğüm numaraları hep toplama gereksinimi duymuş her seferinde 13 ü elde etmiştim. örneğin okul numaram 283 kardeşimin okul numarası 1381 gibi.

Perina
01.12.2011, 10:55
Ben bir ara 23 diye bir film izlemiştim sonrasında okula 23 numaralı otobüsle gittiğimi fark etmiştim. Yolda yürürken plakalar ilgimi çekerse hep 23 geçiyordu içinde. 23 ün bir anlamı mı var yoksa filmden mi etkilenmişimdir? Bir film daha izledim 1408 diye o filmden sonra da gördüğüm numaraları hep toplama gereksinimi duymuş her seferinde 13 ü elde etmiştim. örneğin okul numaram 283 kardeşimin okul numarası 1381 gibi.

283'ün içinde 23 var..İlk ve son sayı yanyana elince 23 oluyor:) 23 sanırım uğursuz rakamlardan kabul ediliyor..Tıpkı 13 gibi..Yani böyle uğursuz bilinen rakamlar vardır..Bildiğim kadarıyla 17 de uğursuz rakammış:( Oysa bu rakam benim netteki özel sayılarımdandı:(

Şu alıntıyı buldum az önce:


"Onüç rakamı ABD’de uğurlu bir rakamdır. ancak Avrupa’da uğursuzluk kabul edilir. İstanbul’un fethinin yılının rakamlarının toplamıdır: 1+4+5+3= 13. özellikle sofraya 13 kişi oturmak, bir araca 13 kişi binmek uğursuzluktur.
Onyedi rakamı en kötü rakam sayılır. hele cuma gününe gelirse beterdir. Akdeniz ülkelerinde ve özellikle İtalya’da 17 numaralı hane veya kapı numarası bulunmaz. uçaklarda, otobüslerde 17 sıra atlanır. Romalılar zamanından kalmadır. Romen rakamlarının yer değiştirmesi ile ‘‘vıdı’’ yani ‘‘yaşadım o halde öldüm’’ anlamına gelir. kara kedi kadar uğursuzdur."

**

Ama nasıl ki 17 uğursuz iken benim için daha çok uğurlu oldu,belki de 23 ve 13 uğursuz iken sizin için daha çok uğurlu olabilir..

Mortred
30.01.2012, 18:06
Dün gece kardesim saat 4.15 de bilgisayara oturdu.Bende tam o sırada saate baktım ve uyudum.Ertesi gün pc ye oturmak için ( kardesimle hep kavga ederiz :D ) anneme kardesim dün gece 4.15 de oturdu ve hala pc de ben oturcam dedim.Ve kardesim bana dediki o 2 gün önceydi kafan iyimi dedi :D.AKlıma bu konu geldi.Bakayım dedimde 415 ile ilgili bisi bulamadım yada nasıl yapılıyor bu islem hala cözemedim :)

deathmacine
19.03.2012, 15:06
arkadaşlar yaa belki konunuzla ilgisi olmayacak ama profil resmi fln nasıl deiştirliyor bilen varmı ya bi el atsakk :D

bendekiben
19.03.2012, 17:25
Evet konuyla hiç bir alakası yok bunun için yardım konularını inceleyiniz.

YasinLY
31.03.2012, 21:05
Adam bunu için gittin zaman mı harcadın bence hurafe...

hotep
12.04.2012, 23:11
yani bir anlamı varmı bilmiyorum ama son bir aydır cep telefonunda,bilgisayar saatinde,önde giden araba plakasında,belediye arabalarının şirketlerin irtibat telefonlarında hemen her yerde gözüme '' 27 '' rakamı çarpıyor hiç alakasız bir yerde mesela şuan bile TNT TV de ömer celakılın programında arka fonda 27 sayısı var.

Aronyi
12.04.2012, 23:17
Size bunu çok kısa bir özetle anlatmaya çalışacağım.

''Adam fısıldadı “Tanrım konuş benimle”
Ve bir kuş cıvıldadı ağaçta.
Ama adam duymadı
Sonra adam bağırdı “Tanrım Konuş Benimle”
Ve gökyüzünde bir şimşek çaktı..
Ve adam dinlemedi onu.
Adam etrafına bakındı ve “Tanrım seni görmeme izin ver” dedi.
Ve bir yıldız parladı gökyüzünde.
Ama adam farkına varmadı.
Ve adam bağırdı “Tanrım bana bir mucize göster”
Ve bir bebek doğdu bir yerlerde.
Ama adam bunu bilemedi.
Sonra adam çaresizlik içinde sızlandı “Dokun bana Tanrım ve burada olduğunu anlamamı sağla”
Bunun üzerine Tanrı aşağı doğru süzüldü ve adama dokundu.
Adam kelebeği elinin tersiyle uzaklaştırdı ve yürüyüp gitti.''

Melekler ve insanlar arasındaki ilişkide böyledir. Onlar hep bize birşeyler anlatmaya çalışırlar belli başlı işaretler yollarlar fakat biz farketmeyiz. Ama dikkatlice izler ve incelersek onları görebilirizz..

Çok hoş bir kıssa... (^_^)

Nyx
12.06.2012, 22:34
" Angel numbers " dı yanlış hatırlamıyorsam. Siz internete Doreen Virtue - Angel Numbers yazın çıkar.

Emilov
14.06.2012, 21:38
Benim hep bu olay saatlerde başıma geliyo ama aşırı derecede mesela 2.5 hafta boyunca 19.19 saatini gördüm hiç aksatmadan banada eneteresan geldi ama nasıl yorumluyucagımı bilmiyodum bide 16.16 saatini çok görrüm.Mesela 16.16 bunu nasıl bulcam ikisini toplıyıcammı yoksa saatler için farklı bi yöntemmi var_?

bende aynı şekilde 16 : 16 saatini çok görüyorum

DarkAnqeL
26.11.2012, 10:13
yazıların hepsini okumadım ama forunm başlığı ilgimi çektiği için bi kaçına göz attım :) bnmde hayatımı etkileidğini düündüğüm rakamlar vardır.. :)) 3-13-31 bunlardna kısaca bahsedeyim..
bn 31-01- doğumluyum
annem 13-02
bnm aile çevremdekilrin çoğunda 3-13-31 geçer..
bunun dışında 22 nin bana uğur getirdiğine inanıorum..
erkek arkadaşım 22 temmuz doğumlu
senelrce önce rüyamda temmuz adını duymuştum.. çok çok osnra onla tanıştım..
erkek arkadaşımla ilk buluşmamız 13.03 tü,
nüfus kağıdığmızda aile sıra nomuz aynı 003
bi çok özelliğimiz zevklerimiz bwenziyor onunla
şimdi onu askere gönderdim askere ayın 22 sinde gitti araba saati 3 tü koltuk numarasınıda tahmin edersiniz ki 13 :)))
böyle işte ... bakalım daha nerelerde çıkacak bu rakamlar hayatıma.. :))) bunların hepsi bi tesadüf olamaz heralde :)))

strokov
26.11.2012, 12:35
Ben nerdeyse hergun aksam saatlernde saate baksam 20:12 gelırdı halende öle tesadufen.. bakmam gerek sayı aralıgı;

002 veya 020 bumudur?

arap
26.11.2012, 12:54
müslümanları şirke düşürmek için yeni yöntem olarak melekler çıktı yok meleklerden yardım istemek yok meleklerin mesaj vermesi

meleki
26.11.2012, 18:16
rakamlar haricinde yazıları okuyamıyorum renkler zeminle aynı yardımcı olurmusunuz

DarkAnqeL
26.11.2012, 18:27
Klayyeden ctrl+a yap :D yada imleçle yazıyı seç o zaman okursun :))

mecbur_focus
26.11.2012, 23:24
eger fark etmenizi isterlerse emin olun ediyorsunuz.

ama temel nokta şu, arınmak, inanmak, inanmak, inanmak, dogru şekilde dogru miktarda istemek, aldıgınızı hayrınıza olacak şekilde istemek, en sonunda teşekkür etmek.

ama en önemlisi Allahım demeyi Rabbim demeyi en başta söyleyin yoksa ters tepebilir.

bir meditasyon çalışmasında sade ve dogru cümleler ile ihtiyacınızı dile getirin imajine edin ve samimi olun en az 3 dakika ne istiyorsanız bunu zihninizde canlandırın ve isteyin. Ör: Başmelek Uriel benim sıkıntılarımdan kurtulmak için paraya ihtiyacım var hayrıma olacak şekilde ve en hızlı biçimde bunu elde etmemde bana yardım etmenizi istiyorum lütfen." diye en az 3 dakika paraya ve nerden nasıl geldiğini düşünmeden, sadece sıkıntınızın çözülmüş haliyle kendinizi imaje edin yani hayalleyin ve hayal ederken yardım talebinizi söyleyin. sonra teşekkür edin.

emin olun cevap geliyor. sayılarda favorim 9 mesela kaç buılursanız bulun toplamı 18:18 1+8+1+8=18....>1+8=9 bu mucizeyi bekle demek ve gerçekten oluyor.

inanın sadece çaresizliğinizi ve talebinizi söyleyin eger olacak sa mesaj geliyor. ve Hz.Pir Mevlanın sözü gibi

olmayacaksa ya gerçekten olmayacagından yada daha hayırlısı olacagındandır.

saglıcakla.

meleki
27.11.2012, 12:37
yazıları okuyamıyorum tekrar koyu renkle yazdırırsanız okuyabilirim pc kendim ayarlayamadım teşekkürler

göçmenoğlu
27.11.2012, 12:43
Yazı üerine baş harfe gelip gezinirdeniz kopyala halile okuyabilirsiniz ama tabii yazarın düzeltmesi daha güzel olur bencede..

serinumara
18.07.2013, 10:21
Merhaba, ben yaklaşık 1 aydan beri ve günde en az 5-6 defa tekrar eden saatleri görüyorum.
Her zaman aynıları değil ama sürekliliği var, ilk etapta pek önemsemedim rastlantısal olduğunu düşündüm
ama süre uzayıp gün içerisinde rastladığım saatler kafamı giderek karıştırdı.
Birkaç kişiye danıştım "Meleklerle ilintili" olabileceğini ve ya "Rastlantısal bilinçaltı" olayı dediler.
Az önce de tekrarlayan saati görünce(11.11) Buraya yazmak istedim.
Saatin herhangi diliminde herhangi tekrarı görebiliyorum.
Örneğin; 22.22, 15.15, 21.21, 19.19, 00.00 gibi çoğaltılabilir.
Bu konuda ne önerirsiniz?

Keira
18.07.2013, 10:50
Rakamların anlamları hakkında sitede bir çok konu mevcut. Buradaki rakamların yada diğer melek işaretleri konularındaki rakamların anlamlarından faydalanabilirsiniz.

serinumara
18.07.2013, 10:55
Rakamların anlamları hakkında sitede bir çok konu mevcut. Buradaki rakamların yada diğer melek işaretleri konularındaki rakamların anlamlarından faydalanabilirsiniz.

Değişken olduğu için yorumlayamıyorum ya. Misal az önce 11.11'di, akşam 00.00'dı, belki biraz sonra 12.12 olacak. Neye göre yorumlamalıyım?

Keira
18.07.2013, 11:25
Rakamların anlamlarını o an için birleştirin ve o saati gördüğünüzde aklınızdan geçenleri, o anki düşüncelerini anımsayın. Melekler size o saatte o mesajı o anki durumunuz için gönderiyorlar. Ancak bu rakamlar periyodik olarak tekrarlanan rakamlar olmalıdır.

AJA
18.07.2013, 14:25
Son 2 haftadır günde en az 7-8 defa rakamların dansına rastlıyorum :) Sevgili Keiranın da dediği gibi o an kİ
düşünceşerime bakmalıyım ben de..

sedatdolu
26.07.2013, 14:57
bu bendede saat e hergün aynı saat te bakmak saat e 1907 dalga geçmeyin bunun anlamı ne dir

hsncn154
26.07.2013, 15:42
Meleklerle ilgili okuduğum bir kitapta benzer bişey görmüştüm meleklerin bize değişik yollardan mesaj bildirdiği gibi örneğin evinizden çıkıyorsunuz karşı apartmandaki bir sayı gözünüze çarpıyor bir taksi çağırıyorsunuz aynı rakam bir dosya görüyorsunuz aynı rakam ve eğer melek enerjileriyle uğraşan bir insansanız bu mutlaka size bir mesajdır çok güzel sayın arkadaşım yazmış derlemiş paylaşmış eline sağlık diyorum sevgiyle kalın...

obsession
25.11.2013, 22:01
Doğrusunu söylemek gerekirse bende çok eski yıllardan bu yana 23 sayısı ile takıntım var.Mesela haftada en az 3 gün saatin 23:23 olduğunu görürüm
hatta bu the number 23 diye bir film var onu seyretmiştim vakti zamanında.çok hayret etmiştim.O en nihayetinde bir film ve senaryosu genişletilebilir.
Ama benim ki gerçek bunların yanı sıra 20.3.86 doğumluyum ne kadar mantıklı bilmem ama 20+3 yine 23 yapıyor.23 eylül 99 hayatımda ki en büyük dönüm
noktası olmuştur(sebebine gerek duymuyorum)Birşeyler var bu numarada ama bende anlamadım gitti..

lviv angeles
31.03.2015, 15:26
Dün rüyamda Beki bana 74 tl'ye tarot kartı satmaya çalıştı.Fiyatı normalden çok fazla diye almadım.
Beki kurnaz ben Beki'den çakal:p
Melek sayısı kombinasyonunda 7 - bir mucize bekle,4-meleklerin hallediyor demek.Beki'yi öpmek istiyorum,güzel mesajlarla dolu fiyatı belirlemiş meğer:):)

BaLam
23.08.2015, 19:25
Şimdi sürekli 2-12-20 sayılarını görüyorum benim aralığım 02veya 20 mi oluyor bu aralıkta mıdır karışık biraz ..

lviv angeles
23.08.2015, 19:29
Şimdi sürekli 2-12-20 sayılarını görüyorum benim aralığım 02veya 20 mi oluyor bu aralıkta mıdır karışık biraz ..
Yok sayı aralığına değilde,gördüğjn sayılara bakman doğrusudur.Yani 2-12 arasında kalan sayılar değil,sadece 2-12-20'ye bakılacak.

BaLam
23.08.2015, 21:20
hiç birinde göremedim o zaman ben hangi kombinasyonlarına bakmam gerekecek. 2-12-20-30 bu sayılarla çok karşılaşıyorum özellikle 12!3

lviv angeles
23.08.2015, 23:42
hiç birinde göremedim o zaman ben hangi kombinasyonlarına bakmam gerekecek. 2-12-20-30 bu sayılarla çok karşılaşıyorum özellikle 12!3
Tek basamak olarakta bakabilirsin.Forumda bilgiler mevcuttu sayılar üzerine.Mesela 2 melekler yanında demek.Sayıların numerolojideki anlamları melek yorumlarından farklıdır.Hangi konuda sayı mesajını almak istediğinde önemli.

ggmm
24.08.2015, 19:04
Kişisel iradesi olmayan bir melek size hangi konuda yardımcı olduğunu ''gösterebilir''? Bu tartışılır.. Yardım etmez demiyorum, bunu mesaj yolu ile size gösteremez yüksek iradenin izni olmadıkça. Bu rakamların hepsi uydurma arkadaşlar. Hele Beki dediğiniz kadın piyasaya çıkmış en şatafatlı dolandırıcılardan biri. 4-meleklerin hallediyor demek yazmışsınız. O rakamların anlamlarını biliyorum.
Sadece ne biliyor musunuz? Etrafta rakam arayarak kendinizi rahatlatıyor, psikolojinizi kandırıyorsunuz. Bu kadar rakamlarla hesap yapıyor olmanıza rağmen keşke aranızdan bir John Nash çıksa. Çıkmıyor ne yazikki :(

brktryk
07.05.2016, 19:51
Son iki uç aydır sürekli saatte 11.11 e denk geliyorum , önceki mesajlarda da bu sayıyı gorenler olmus , ne olduğunu ogrenebildinizmi arkadaşlar ?

DreamLucid35
20.06.2016, 19:48
Arkadaşlar bende son zamandır sürekli saat olarak 21.21 e denk geliyorum. Ne anlama geliyor?

lviv angeles
20.06.2016, 20:34
Arkadaşlar bende son zamandır sürekli saat olarak 21.21 e denk geliyorum. Ne anlama geliyor?
1:Düşüncelerine dikkat et!
2:Meleklerin yanında.
Düsüncelerinizi olumlu ,pozitif tutmaya özen gösterin,melekleriniz sizi destekliyor.

Sevinc23
28.07.2016, 12:11
1:Düşüncelerine dikkat et!
2:Meleklerin yanında.
Düsüncelerinizi olumlu ,pozitif tutmaya özen gösterin,melekleriniz sizi destekliyor.
Lviv, ben bişey anlamadim bu rakamlardan :banghead: 09:11 ne anlama geliyor?

lviv angeles
28.07.2016, 12:23
Lviv, ben bişey anlamadim bu rakamlardan :banghead: 09:11 ne anlama geliyor?
0:Allah yanında
1:Düşüncelerini temiz tut yaratıyorsun
9:Yaşam amacinın üzerinde çalış!
(Ilahi olarak desteklendiğinin ,düşüncelerinin olumlu olması gerektiğinin çünkü hayata geçtiğinin ifadesi...9 ise zaten çok açık.:))

Sevinc23
28.07.2016, 17:07
0:Allah yanında
1:Düşüncelerini temiz tut yaratıyorsun
9:Yaşam amacinın üzerinde çalış!
(Ilahi olarak desteklendiğinin ,düşüncelerinin olumlu olması gerektiğinin çünkü hayata geçtiğinin ifadesi...9 ise zaten çok açık.:))


Lviv :nopity: :nopity:

pembe pelerin
28.07.2016, 18:39
Peki bir gün içerisinde normalde hiç kullanmadığın veya günlük konusma diline dahil olmayan hatta çoğu zaman yabancı bir kelimeyi 4-5 defa duymak veya görmek birşey ifade ediyor mu?

lviv angeles
28.07.2016, 21:28
Peki bir gün içerisinde normalde hiç kullanmadığın veya günlük konusma diline dahil olmayan hatta çoğu zaman yabancı bir kelimeyi 4-5 defa duymak veya görmek birşey ifade ediyor mu?
Evet evet ifade ediyor.Meleklerle ilgili kitaplardan okuduğum bildiğim kadarıyla; özellikle birşey senin gözüne sokuluyor ısrarla.Birden fazla kez tekrar ediyorsa sen görmezden geliyorsundur.Onlar ise senden ısrarcı "bunu gör"artık demeye çalışıyorlardır.Sana birşey anlatmaya çalışıyor Allah,melekler ya da evren..."Neyi bilmem gerek"diye sormayı deneyebilirsin.

pembe pelerin
28.07.2016, 22:43
Harika. Sevgili evren sana burdan sesleniyorum. Neyi görmeliyim :)

Ori
28.07.2016, 23:13
Valla bana hiçbirşey göstermesinler ben göreceğimi gördüm. Biraz kafa dinlemeliyim :)

Nunutte
04.08.2016, 12:03
Arkadaşlar bende bir şey sormak istiyorum.
Telefonum ekran kilitliyken kendi kendine ekran görüntüsü almış. Üç bildirim vardı. Bildirimler;
6 dakika önce,
3 dakika önce,
1 dakika önce, şeklindeydi. Ekran görüntüsünü ben almadığım için, ekranda normalde kilitli olduğu için bu sayılar kafama takıldı ve o görüntüyü hala silmiş değilim. Bunlarla bir bağlantısı olabilir mi? Fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler şimdiden.:Angel_anim:

lviv angeles
04.08.2016, 12:57
Arkadaşlar bende bir şey sormak istiyorum.
Telefonum ekran kilitliyken kendi kendine ekran görüntüsü almış. Üç bildirim vardı. Bildirimler;
6 dakika önce,
3 dakika önce,
1 dakika önce, şeklindeydi. Ekran görüntüsünü ben almadığım için, ekranda normalde kilitli olduğu için bu sayılar kafama takıldı ve o görüntüyü hala silmiş değilim. Bunlarla bir bağlantısı olabilir mi? Fikirlerinizi bekliyorum.

Teşekkürler şimdiden.:Angel_anim:
İlk akĺınıza düşendir doğru yanıt,ego işe karışmadan önce.O ilk an bağlantısı olduğu hissi içinizde var mıydı?Yoksa acabalardan,sorgulamalardan sonra mı bu fikir düştü aklınıza?Bunu keşfedin.Sorunun cevabı sizde.Bunu biz bilemeyiz.:)

Nunutte
04.08.2016, 13:43
İlk akĺınıza düşendir doğru yanıt,ego işe karışmadan önce.O ilk an bağlantısı olduğu hissi içinizde var mıydı?Yoksa acabalardan,sorgulamalardan sonra mı bu fikir düştü aklınıza?Bunu keşfedin.Sorunun cevabı sizde.Bunu biz bilemeyiz.:)

İlk gördüğümde kafamda 01:03:2016 tarihi belirdi. Fakat o güne dair bir şey bilemediğim için bunla bağlantılı olabilir diye düşünmüştüm :)

lviv angeles
04.08.2016, 13:54
İlk gördüğümde kafamda 01:03:2016 tarihi belirdi. Fakat o güne dair bir şey bilemediğim için bunla bağlantılı olabilir diye düşünmüştüm :)
Belki ilerleyen günlerde hayatınızda o tarihle ilgili birşey ortaya çıkar.

gerçekçi.hayalperest
04.08.2016, 14:14
Melekler neden direk karışımıza çıkıp vermek istedikleri mesajı/mesajları vermiyorlar? Numaralarla falan uğraşmak yerine direk bunu yapsalar daha kolay olurdu.

Ashina
04.08.2016, 14:21
Melekler neden direk karışımıza çıkıp vermek istedikleri mesajı/mesajları vermiyorlar? Numaralarla falan uğraşmak yerine direk bunu yapsalar daha kolay olurdu.

Sanırım bunun sebebi karşımıza bir meleğin çıkıp "birader bak başına şunlar gelecek hele dikkat et" diyememesidir. Farklı boyutta farklı formda göremediğimiz sadece deneyim yaşayanların bilgi aktardığı varlıklardan bahsediyoruz. Onun dışında nasıl uzaylılar gemiyle dünyaya inip tanışmak için sokağa çıkmıyor , uzaktan gözlem yapıp bazı noktalarda müdahalede bulunuyorsa melekler de aynı şekilde doğrudan temasta bulunamazlar. Bunu yaşadığın an tüm psikolojik ve ruhsal dengen altüst olur hayal etmesi bile inanılmaz. Şahsi görüşüm budur

lviv angeles
04.08.2016, 14:38
Melekler neden direk karışımıza çıkıp vermek istedikleri mesajı/mesajları vermiyorlar? Numaralarla falan uğraşmak yerine direk bunu yapsalar daha kolay olurdu.
Siz bunu kaldırabilecek misiniz?

gerçekçi.hayalperest
04.08.2016, 14:48
Bunu kaldırabileceğimi düşünüyorum. Çünkü hayatımda gerçekleșebilecek ilginç olaylara karşı hazır olduğuma inanıyorum. Ayrıca sonuçta karşıma çıkacak olan şey in cin değil bir melek. Keşke çıksa da karşıma dertlerimi anlatabilsem bir meleğe...

Ayrıca sayın Ashina melekler farklı bir boyutta yaşıyor olabilirler fakat bu durum bizim bulunduğumuz boyuta geçiş yapamayacakları anlamına gelmez.

Sonuç olarak bahsettiğim şey aslında iyi niyet. Yani neden melekler yardıma ihtiyacı olan insanlara direkt olarak yardım etmek yerine numaralarla uğraşıyorlar ki? Belki bu numaraların anlamalarını bilmeyen insanlar da vardır.

Selenit
04.08.2016, 17:08
Geçen rüyamda 7 ve 40 sayılarını gördüm fakat melek sayıları olarak yorumlayınca 7 bir mucize bekle demek. 40 sayısınıysa 4 ve 0 olarak ayrı ayrı değerlendirince 4 meleklerin hallediyor 0 Allah seni seviyor. Yinede 7 ve 40 ın başka bir anlamı olmalı diye düşünüyorum sanki saat gibi 7:40 gibi geliyor bana.

pembe pelerin
04.08.2016, 17:21
İki gün önce rüyamda bir tanıdığımın bebeği oluyordu ve ismini firuze koyuyordum. Bebeğin ismini bir arabanın içinde, arka koltuğun sağ cam kenarında ön tarafa doğru bagırarak söylüyordum. Rüyamda bile sorgulamıstım ne biçim isim koydum başka isim mi bulamadm nereden çıktı bu diye :) O gün akşam gün batımında ne kadar harika bir manzara yakaladığımi düşünüp boş bir alan bulmaya çalıştım sonunda buldum ve fotoğraf çektim. Arkasından arabaya bindim, babam arabayı geri vitese almıştı ben de hiç normalde uğraşmam bir bakıp yol boş mu söyleyeyim dedim, döner dönmez karşımda bir tabela, 'firuze düğün salonu' :) Düğun salonunun önünden geçmişim ama arabanın içinde arka koltuğun sağ kenarında geriye dönerek onu gördüm. Sayı değil de bu kelimeler ve acayip acayip olaylar yaşıyorum. Genelde rüyalarımla birleşiyor. Ama hiçbir anlam veremiyorum maalesef

Selenit
04.08.2016, 18:29
Pelerin ben olsam firuze taşı alır bir süre takardım. ;)

pembe pelerin
04.08.2016, 18:49
Pelerin ben olsam firuze taşı alır bir süre takardım. ;)

Öyle bir taş mı varmış :D Alayım bari. ^^

lviv angeles
04.08.2016, 20:50
Bunu kaldırabileceğimi düşünüyorum. Çünkü hayatımda gerçekleșebilecek ilginç olaylara karşı hazır olduğuma inanıyorum. Ayrıca sonuçta karşıma çıkacak olan şey in cin değil bir melek. Keşke çıksa da karşıma dertlerimi anlatabilsem bir meleğe...

Ayrıca sayın Ashina melekler farklı bir boyutta yaşıyor olabilirler fakat bu durum bizim bulunduğumuz boyuta geçiş yapamayacakları anlamına gelmez.

Sonuç olarak bahsettiğim şey aslında iyi niyet. Yani neden melekler yardıma ihtiyacı olan insanlara direkt olarak yardım etmek yerine numaralarla uğraşıyorlar ki? Belki bu numaraların anlamalarını bilmeyen insanlar da vardır.
İyide meleğin sizin kafanızda tasarladığınız şekilde,her yerde aşinâ olduğumuz kanatlı sevimli varlık olarak size görüneceğini nerden biliyorsunuz?Bu konuda okuduğum kitaplardan birinde gerçek bir melekle biraraya gelen bir insanın yaşamına sağlıklı devam edemeyeceği yazılı.Öyle bir enerji ki siz veya ben bunu kaldıramıyoruz.Ben buna hazirım demek birşey ifade etmiyor.Gunlük hayattaki birşeye hazır olmak gibi birşey değil bu.Öyle güçlü bir maneviyat gerek.Meleklerin sembollerle iletişim kurmaları birazda kişinin farkındalığını artırmak,gözünü açmak amaçlıdır.Meleklerle ilgilenen herkes bu sayıların anlamlarını araştırır herhalde..O kadar da hazırcı olmayalım:).Günde 5 kere aynı sayıyı,aynı kelimeyi gören insan en azından google'a girsin o sayıyı ne çıkar diye.. Alaaddin'in sihirli lambasındaki cin o dediğiniz şekilde ,istediğiniz yardımı yapar ancak.

pembe pelerin
04.08.2016, 21:06
Bir tanıdık anlatmıştı bana, kendisinin bir arkadaşı vahiy aldığını iddia ediyormuş, bildigin bir meleğin kendisine ilham getirdiğine inanıyormuş. Hakikaten de tuhaf olaylar yaşarmış. Bu kisinin sahip olduğu bir ekol var adını vermeyeceğim. Bu kişiye tanıdığım onun melek değil, farklı varlıklar olduğunu anlatıyormuş ama o ikna olmuyormuş. Kişi bir gün kadir gecesinde tanıdığımın ricası üzerine gerçek bir melek görmek için içtenlikle dua etmiş. Ve bingo. Adam bir ay komada yatmış.
Demem o ki gerçek bir meleği görmek kişide maddi manevi yıpranmalara sebep olabilir. Hatta ölebilirsiniz de. Gözlerinizdeki perdenin bir hikmeti var.

rebaka
05.08.2016, 18:42
Unlu "Dağdaki Sermon Bunun tam olarak anlayamıyorum rica etsem açıklarmısınız?

CennetOrdulari
08.08.2016, 12:37
Melekler ile enerjisel bir irtibata girmek öyle kolay bir iş değildir. Ayrıca melekler enerji seviyesi olarak insanlardan çok daha üstündür. Kuran'da büyü ve diğer gizli ilimler bu yüzden yasak edilmiştir, çünkü o enerjiye adapte olamayan insan çıldırır, aklını kaçırır. Bunlar kolay işler olmadığı gibi, anlamakta pek ala kolay değildir. O sebepten bu tarz işlemlerden önce yavaş yavaş konu hakkında bilgiler edinip riyazat oruçları tutulmalıdır. Aksi takdirde argo deyimle "devreyi" yakarsınız.

DreamLucid35
20.04.2017, 20:34
Merhabalar, şu sıralalar sık sık 21:21 saatini görüyorum. Anlamı nedir acaba?

DreamLucid35
20.04.2017, 20:38
Flood yaptığım için özür dilerim ama şok oldum. Aynı mesajı 20.06.2016'da yazmışım 21:21'i görüyorum diye.

lviv angeles
20.04.2017, 20:40
9039:Angel_anim:

Ravensfair
21.08.2017, 16:11
saate her baktığımda 15:15 11:11 09:09 gibi sayılar görüyorum. Anlamları nedir ? Sadece saatte oluyor.

Cthulhu001
21.08.2017, 17:47
Peki melekler bize rakamların sadece üç haneli olanlarıyla mı mesaj yolluyor? Dört, beş, iki ya da tek rakamları olanları var mıdır acaba?

lviv angeles
21.08.2017, 19:31
Peki melekler bize rakamların sadece üç haneli olanlarıyla mı mesaj yolluyor? Dört, beş, iki ya da tek rakamları olanları var mıdır acaba?
Doreen Virtue Melek Sayıları kitabında 0-999 arası rakamların anlamları yazıyor.Daha büyük sayılarda ise tek sayı anlamları dikkate alınarak hepsinin kombinasyonu yapılıyor.

Cthulhu001
21.08.2017, 19:37
Doreen Virtue Melek Sayıları kitabında 0-999 arası rakamların anlamları yazıyor.Daha büyük sayılarda ise tek sayı anlamları dikkate alınarak hepsinin kombinasyonu yapılıyor.
Ama saatin başında beklersek her rakamda melekler bize bir şey söylemiş olur o zaman. Onlarla ne şekilde karşılaştığımızda anlam kazanıyor tam olarak?

lviv angeles
21.08.2017, 19:45
Ama saatin başında beklersek her rakamda melekler bize bir şey söylemiş olur o zaman. Onlarla ne şekilde karşılaştığımızda anlam kazanıyor tam olarak?
Sadece saat değil meleklerin mesajlarında takipte kaldığınızda,zorladığınızda,tetikte cevabı beklediğinizde gelen daha doğrusu geldiğini sandığınız melek mesajı değil zihnin oyunudur.Anlamlı olması yani melek mesajını anlamanız için farkında olmanız gerek ama bu mesajı aramak demek değil.O öyle birşey ki benliğiniz bilir zaten meleklerden olduğunu..Bir an da gözünüzün önünde olur cevap ya da çok net içinizde bilirsiniz.En belirgin ipucu ise;melek mesajı can sıkıcı,iç karartıcı değildir.Tüy gibi hafif,ferah ve yumuşaktır.Mabette melek konuları oldukça ayrıntılı mevcut.Okumanızı öneririm.

Cthulhu001
21.08.2017, 19:50
Sadece saat değil meleklerin mesajlarında takipte kaldığınızda,zorladığınızda,tetikte cevabı beklediğinizde gelen daha doğrusu geldiğini sandığınız melek mesajı değil zihnin oyunudur.Anlamlı olması yani melek mesajını anlamanız için farkında olmanız gerek ama bu mesajı aramak demek değil.O öyle birşey ki benliğiniz bilir zaten meleklerden olduğunu..Bir an da gözünüzün önünde olur cevap ya da çok net içinizde bilirsiniz.En belirgin ipucu ise;melek mesajı can sıkıcı,iç karartıcı değildir.Tüy gibi hafif,ferah ve yumuşaktır.Mabette melek konuları oldukça ayrıntılı mevcut.Okumanızı öneririm.
Teşekkür ederim bilgi için. İnceleyeceğim. İyi forumlar dilerim :)

brb
07.03.2018, 19:09
666 - düşüncelerinin dengesi bozulmuş su anda, çok fazla materyalist dünyaya odaklanmışlar. Bu şayi dizimi cennet ve dünya arasındaki düşüncelerini dengelemeni istiyor. Unlu "Dağdaki Sermon" gibi melekler,ruh ve hizmete odaklanmanı ve maddesel ve duygusal ihtiyaçlarının otomatik olarak karşılanacağını bilmeni istiyorlar.

bunu anlami tam olarak ne? cüzemiyorum anlamini

bana bu mesaj geldi 100de100 eminim hatte "66" olarak
önce sordum dogru yoldamiyim diye ardindan titreme geldi vücüdüma kafami kaldiridim ve direk önümde bir arac bu plaka ile

peki nedemek ?

diger konuda "66" hersey yolunda demek
burda böyle yaziyo

brb
07.03.2018, 22:14
bende calisiyor !!!
100de100 eminim calisiyor
bi kaC GÜN daHa takip edip size bilgi vericem ama sunu bilin demin 33 cikti ve ufacik mucize oldu hayatimda !!!

lviv angeles
08.03.2018, 10:37
bende calisiyor !!!
100de100 eminim calisiyor
bi kaC GÜN daHa takip edip size bilgi vericem ama sunu bilin demin 33 cikti ve ufacik mucize oldu hayatimda !!!
Ne güzel.Tavsiyem çok anlatmamaya çalışın hatta detayıyla hiç anlatmayın.

brb
08.03.2018, 12:30
tskler
bugün yine mesajlar aldim

agabey
08.03.2018, 14:51
eger fark etmenizi isterlerse emin olun ediyorsunuz.

ama temel nokta şu, arınmak, inanmak, inanmak, inanmak, dogru şekilde dogru miktarda istemek, aldıgınızı hayrınıza olacak şekilde istemek, en sonunda teşekkür etmek.

ama en önemlisi Allahım demeyi Rabbim demeyi en başta söyleyin yoksa ters tepebilir.

bir meditasyon çalışmasında sade ve dogru cümleler ile ihtiyacınızı dile getirin imajine edin ve samimi olun en az 3 dakika ne istiyorsanız bunu zihninizde canlandırın ve isteyin. Ör: Başmelek Uriel benim sıkıntılarımdan kurtulmak için paraya ihtiyacım var hayrıma olacak şekilde ve en hızlı biçimde bunu elde etmemde bana yardım etmenizi istiyorum lütfen." diye en az 3 dakika paraya ve nerden nasıl geldiğini düşünmeden, sadece sıkıntınızın çözülmüş haliyle kendinizi imaje edin yani hayalleyin ve hayal ederken yardım talebinizi söyleyin. sonra teşekkür edin.

emin olun cevap geliyor. sayılarda favorim 9 mesela kaç buılursanız bulun toplamı 18:18 1+8+1+8=18....>1+8=9 bu mucizeyi bekle demek ve gerçekten oluyor.

inanın sadece çaresizliğinizi ve talebinizi söyleyin eger olacak sa mesaj geliyor. ve Hz.Pir Mevlanın sözü gibi

olmayacaksa ya gerçekten olmayacagından yada daha hayırlısı olacagındandır.

saglıcakla.

Falan baba ,Filan dede, -Bilmemne efendi hazretleri-'nin türbesine gidip dilek dilemek bir şey istemek adak adamak ibadetvari şeyler yapmak ne kadar şirk ise falanca melek Uriel, Gabriel vs gibi dua ederek melekleri bir nevi efendiniz edinen faaliyetlerde dualar da o kadar şirk tir...Siz tanrıdan istersiniz o size hayatın içinde denk getirir, bu insan vasıtasıyla melek vasıtasıyla olmuş onu Allah bilir. Siz araç kullanırken frene bastığınız zaman iki elinizi birleştirip "şimdi bu fren pedalı mekanızması sayesinde hidrolik sisteminden tüm balatalara hidrolik sıvısını eşit dağılarak güç verip güvenli bir duruş sağlamasını istiyorum ey balata hazretleri ey baş mekanizma vs der misiniz?" Otomobil kullanırken sistemin nasıl çalıştığına ayrıyeten kafa yormanıza gerek var mıdır? sadece frene basarsınız durur anahtarı çevirirsiniz çalışır...

İslam inancına göre meleklerle bağlantı kurabilmemiz ne kadar bizim kontrolümüzdedir net bilgim yok ancak tek bildiğim Kuranda 4 büyük melek sorgu melekleri ve yazıcı melekler olduğudur bir de harut ve marut'un adı geçer. Koruyuculuk mevzuuna gelince eğer size bir musibet kesin yazılmışsa korunmak yerine (ki defalarca korunmuş da olabilirsiniz) o yazılan kadere de çekilebirsiniz....

Konu başlığıyla alakalı kısma gelince ben de çok sahip olmayı istediğim aracımı aldığım da ortası sıfır olan simetrik bir rakam istemiştim denk gelen rakam için güzel bir yorum olduğu gibi, aracı aldıktan sonra da 8:08 de veya 18:08 de hep gözüm saate kaydı, ne zaman telefonumu falan elime alsam bu rakama denk geldim...Sonra Üniversite diploma tarihimin de 8-10-2008 olduğunu fark ettim... Ehliyet, pasaport hesap numaralarım da bir dönem 92 ye en son 2 rakam olarak sık denk geldim, anlamını şimdilik bilmiyorum.

NoRules
08.03.2018, 17:34
arkadaşın yorumuyla alakasız olacak ama benim gördüğüm rakamı buradaki anlamının dışında -bir kitapta- şeytani bir rakam olarak dile getiriliyordu. 777 rakamı...

Bu ne demek oluyor?