Bir Kadın bedenine hapsolmuş cin Görüntüleri.

özözöz

Kayıtlı Üye
Şimdi açamadım fakat 16 yaşındaydım sanırım izlediğimde ürkütücü ozaman çok etkilenmiştim.

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
:D komedi gibi yaa evcil bu be rastlamışlar sanki muhabbet ediyolar resmen :D

AJA

Elit Üye
İzIemeyemedim :( Warcraft yapma böyIe şeyIer :)

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Videonun gerçek olma olasılığı var.İncillerde Hz.İsa`nin cin çıkarma işlemleri anlatıyor.Fakat yani gerçek olmama olasılığı daha fazla kameraya çekme olayı işi aşıyor.Çünkü bu olay denk gelecek sende kameraya çekeceksın fazla tesadufi geldi.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar video hakkında biraz bilgi topladım araştırdım Olay Suudi Arabistanda geçiyor bir kadının bedenine hapsolmuş hayatını ona zehir etmiş bir cini çıkarmak için kuranda cinleri kahreden duayı okuyorlar göreceksiniz videoda nasıl feryat ediyor..
bu videonun sahte olduğunu düşünmüyorum ve yine siz değerli arkadaşlarım
videoyu izlemeden önce bir kez daha düşünmenizi Öneririm saygılar..

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar video hakkında biraz bilgi topladım araştırdım Olay Suudi Arabistanda geçiyor bir kadının bedenine hapsolmuş hayatını ona zehir etmiş bir cini çıkarmak için kuranda cinleri kahreden duayı okuyorlar göreceksiniz videoda nasıl feryat ediyor..
bu videonun sahte olduğunu düşünmüyorum ve yine siz değerli arkadaşlarım
videoyu izlemeden önce bir kez daha düşünmenizi Öneririm saygılar..

Yanlis biliyorsun Warcraft.
Bu olay Borneo da yasanmistir .
Kesinlikle gercek bir olay.O bolgede bulunmuslugum var ve oranin insanlarindan ogrendim.
Ve sanirim hukuki olarak bir problem yasamamak icinde kamera kaydina almislar ayin'i.
Konusmalar da Malayca bu arada. Yani tekrar soyluyorum ; olay Borneo da yasanmistir.
Iyi forumlar...

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Videonun gerçek olma olasılığı var.İncillerde Hz.İsa`nin cin çıkarma işlemleri anlatıyor.Fakat yani gerçek olmama olasılığı daha fazla kameraya çekme olayı işi aşıyor.Çünkü bu olay denk gelecek sende kameraya çekeceksın fazla tesadufi geldi.

Birde soyle dusunun ;
Daha once Ingilterede de buna benzer bir olay yasanmistir. Bir genc kisin icine o varlik giriyor,kiz hicbisey yemiyor-icmiyor, odada buldugu orumcekleri,bocekleri yiyor,sekil semaal degisiyor.Oysaki daha oncesinde son derece saglikli bir kisi imis (bu arada kizin ismi Emily ROSE.Hatta "Seytan carpmasi"isimli bir filme konu olmustur.Mezari Ingilterede ve her sene cok sayida insan mezarini ziyaret ederler imis)
Sonra papaz cagirmislar.Papaz seanslar ile elinden geleni yapmis.Hatta elinde kanit olmasi icin ve kendisine yardimci olmasi icin bir de ses kayit cihazi kullanmis (internette orjinal kayitlari bulabilirsiniz).
Ama malesef papaz'in seanslari kizi kurtarmaya yetmemis ve kiz olmus.
Bunun neticesinde papaz icin bir hukuki surec baslamis.Gerisini uzun uzun anlatmaya gerek yok.Kucuk bir arastirma ile google dan bulabilirsiniz.
Simdi olayi bu yonden ele alirsak elde bir delil olmasi icin kamera gibi aletleri kullanmak gerekir.Yoksa o kisiye birsey oldugunda mahkeme nasil bilecek papazin yada imam'in o kisiyi kasitli oldurup oldurmedigini?
Saygila,iyi forumlar...

gözde

Kayıtlı Üye
17 yaşında izlemiştim bu videoyu ve sanırım 5-6 ay kadar annemle yatmıştım :( karanlıktan ve bedensiz varlıklardan korkuyorum..hadi korkumu yenmeye çalışayım üstüne gideyim dedim daha beter oldum :)

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Birde soyle dusunun ;
Daha once Ingilterede de buna benzer bir olay yasanmistir. Bir genc kisin icine o varlik giriyor,kiz hicbisey yemiyor-icmiyor, odada buldugu orumcekleri,bocekleri yiyor,sekil semaal degisiyor.Oysaki daha oncesinde son derece saglikli bir kisi imis (bu arada kizin ismi Emily ROSE.Hatta "Seytan carpmasi"isimli bir filme konu olmustur.Mezari Ingilterede ve her sene cok sayida insan mezarini ziyaret ederler imis)
Sonra papaz cagirmislar.Papaz seanslar ile elinden geleni yapmis.Hatta elinde kanit olmasi icin ve kendisine yardimci olmasi icin bir de ses kayit cihazi kullanmis (internette orjinal kayitlari bulabilirsiniz).
Bunun neticesinde papaz icin bir hukuki surec baslamis.Gerisini uzun uzun anlatmaya gerek yok.Kucuk bir arastirma ile google dan bulabilirsiniz.
Simdi olayi bu yonden ele alirsak elde bir delil olmasi icin kamera gibi aletleri kullanmak gerekir.Yoksa o kisiye birsey oldugunda mahkeme nasil bilecek papazin yada imam'in o kisiyi kasitli oldurup oldurmedigini?
Saygila,iyi forumlar...
O filmi izledim.Amacım bir tartışma çıkarmak değil,herkezin kendi düşüncesi vardır ve buna saygı duymak gerekir.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Birde soyle dusunun ;
Saygila,iyi forumlar...

İngilterede şeytan çarpması derler aslı cindir arkadaşlar
Amerika bu konuyu şeytan olarak değiştirdi.
avrupada bu Konu şeytan çıkartması Olarak değiştirilldi.

Avrupada şey
tüm avrupada şeytan çıkartma işlemi y

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
17 yaşında izlemiştim bu videoyu ve sanırım 5-6 ay kadar annemle yatmıştım :( karanlıktan ve bedensiz varlıklardan korkuyorum..hadi korkumu yenmeye çalışayım üstüne gideyim dedim daha beter oldum :)

Korku seni onlara yaklaştırır korkarsan sürekli seni hissederler onların tarafında görünürlüğümüz korku anında karanlıkta yanan bir ampul gibi bize doğru çekilirler korkunu yenmelisin onlardan üstünüz bunuda unutmamalısın insan ruhuna etki edebilmeleri için iradenin zayıf olması ve itikatınında zayıf olması gerekbu özelliklerini güçlendirirsen onların karşısında ytıkılmaz bir kale gibi olursun.İlim sahibi olursan bu konulardada onlara hükmetme gücünde olur cinlerin dışında kalan bazı varlıklar ise bunlar hakkında çok fazla bir şey bilmiyorum ben bile gece lambaları yakmadan uyumam zira hayla onları açık seçik görüp duyabiliyor ve yakınımda kendilerini göstermek istemiyolarsada sezebiliorum saçımın ucuna kadar elektirikleniorum o yüzden ışık çok önemli benim için ben üzerine gitmiyorum zira benim durumum biraz farklı ama sen başarabilirsin belki sonuç olarak iş itikatda biter :)

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Korku seni onlara yaklaştırır korkarsan sürekli seni hissederler onların tarafında görünürlüğümüz korku anında karanlıkta yanan bir ampul gibi bize doğru çekilirler korkunu yenmelisin onlardan üstünüz bunuda unutmamalısın insan ruhuna etki edebilmeleri için iradenin zayıf olması ve itikatınında zayıf olması gerekbu özelliklerini güçlendirirsen onların karşısında ytıkılmaz bir kale gibi olursun.İlim sahibi olursan bu konulardada onlara hükmetme gücünde olur cinlerin dışında kalan bazı varlıklar ise bunlar hakkında çok fazla bir şey bilmiyorum ben bile gece lambaları yakmadan uyumam zira hayla onları açık seçik görüp duyabiliyor ve yakınımda kendilerini göstermek istemiyolarsada sezebiliorum saçımın ucuna kadar elektirikleniorum o yüzden ışık çok önemli benim için ben üzerine gitmiyorum zira benim durumum biraz farklı ama sen başarabilirsin belki sonuç olarak iş itikatda biter :)

Bu dünyada sadece bizim gönlümüzün beğendiği kızlardan ibaret değildir.
Cinlerinde duyguları vardır. Onlarda beğendiği yada sevdiği bir insana kolay ulaşırlar. ayrıca cesur olsanda korkmasanda bu durum değişmez..
2 tür cin çağırma şekli vardır.
1.büyü yöntemi ile insana musallat olan.
2. dua ile çağrılan..

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
O filmi izledim.Amacım bir tartışma çıkarmak değil,herkezin kendi düşüncesi vardır ve buna saygı duymak gerekir.

Estagfurullah.
Siz beni yanlis anladiniz sanirim :) Ben sadece sizin soylediginize mantikli bir acidan cevap vermek istedim.Zaten yazdigim cumlelerin icindede saygisizlik edecek bir sey yok . Ama bazen yanlis anlasilmalar kacinilmaz oluyor tabiiki.Cunku sonucta yuzyuze degilde klavyeden irtibat kuruyoruz ;)
Isterseniz bir daha okuyun.Ben size karsi en kucuk bir ithamda yada suclama da bulunmadim.Sadece olayi acikladim kendimce .
Tekrardan saygilar (saygilar sunarim manasinda yani :) ) ve iyi forumlar dilerim
;) :cheers2:

CursedLoL

Kayıtlı Üye
Bu dünyada sadece bizim gönlümüzün beğendiği kızlardan ibaret değildir.
Cinlerinde duyguları vardır. Onlarda beğendiği yada sevdiği bir insana kolay ulaşırlar. ayrıca cesur olsanda korkmasanda bu durum değişmez..
2 tür cin çağırma şekli vardır.
1.büyü yöntemi ile insana musallat olan.
2. dua ile çağrılan..

Çok özür dileyerek bir şey sormak istiyorum. cinler 2 türlü çağırılır dediniz ben hiç cin çağırmadığım halde cinleri hissedebiliyorsam bu varlığın cinden başka bir şey olma ihtimali var mıdır?

oscars

Kayıtlı Üye
Verdiğiniz videoya bakarken birde bu ilgimi çekti.. Adama aşık olmış bir dişi şeytanın kovulma ayini...

Can alıcı konuşma son kısımda geliyor...

Hocanın sorduklarına cevap veriyor.. İsmi Ashreetah olan bu dişi şeytan adama aşık olmuş. Bir aydır adamın içindeymiş ve onunla evlenmek istiyormuş. Hoca kendini Allah'a ada veya Allah'a iman et gibisinden bişeyler söylüyor. Ashreetah - yapamam ailem beni öldürür diyor. İlginç gerçekten..

http://www.youtube.com/watch?v=B20SzrbgKMQ

AJA

Elit Üye
Aman AIIahım :( Çok feci bir hal içinde adamcagız... Şimdi merak ediyorum neden o adam? Yani şeytanın içine girme sebebi nedir lütfen biIgisi oIan bir arkadaşımız açıklasın. Muhakkak ki bir sebebi oImaIı diye düşünüyorum.YanIış yada yapıIan ters bir şey mi nedir?

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Aman AIIahım :( Çok feci bir hal içinde adamcagız... Şimdi merak ediyorum neden o adam? Yani şeytanın içine girme sebebi nedir lütfen biIgisi oIan bir arkadaşımız açıklasın. Muhakkak ki bir sebebi oImaIı diye düşünüyorum.YanIış yada yapıIan ters bir şey mi nedir?

Şeytan sadece insanları günaha teşvik eder. şeytan dedikler dişi cin.
adama aşık olmuş. nizami bir şekilde cin yasalarına göre evlenilmiş.
hoca ne kadar desede onun bırakması zor ancak onları öldüren dualar var
bu seferde kan dvası yaparlar sülalenin peşini bırakmazlar .d

auk__12

Kayıtlı Üye
Allah yardımcısı olsun bu insanların,gerçekten çok zor,rabbim korusun bütün yaradılmışların şerrinden