EmrysCalista-

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Rüyamda polis gibi bir adam bir çocuğu koruyor,ben kaldırımda oturuyorum, adam bir yere gidiyo ve bana çocuğu korumamı söylüyor,ben nasıl koruyacağımı bilmediğimi söylüyorum,adam gidiyor yinede. ilerde karanlık ruhlar var,kendi aralarında konuşuyolar 'bu kız çok güçlü' , sonra bana saldırıyolar,etrafımı sarıyolar,ben çığlık atıyorum,nasıl kurtulacağımı düşünüyorum bir an,sonra Ya Allah diyorum ve uyanıyorum....

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Can güvenliğinizi tehdit edecek bir kazaya karşı tetikte olun.

Kafa karışıklığı ve üzüntüleriniz nedeniyle zaman zaman şiddetli tartışmalara giriyorsunuz. Kafanızdaki projeleri eyleme geçirmediğiniz sürece de, bu böyle devam edecektir. Karşınıza çıkan bir çok fırsata enine boyuna düşünmeden atıldığınız gibi, bir çoğuna da parmağınızı bile kıpırdatmıyorsunuz.

Çalışmayı sevmiyorsunuz. Tembellik etmeden ve yılmadan bir işe baş koymalısınız, aksi taktirde geçim sıkıntısı içinde kalabilirsiniz. Hali hazıda bu huyunuz yakın çevreniz tarafından pek hoş karşılanmıyor.

İleride, yaşça sizden oldukça küçük biriyle evlenmeniz olası.

Sizi ilgilendirmeyen bazı işlere karışıyorsunuz ve size bir fayda da sağlamayacak. Kıskanç ve ard niyetli kimselerce işleriniz sekteye uğrayabilir, ancak sonra feraha ereceksiniz. Sevinmenize neden olacak maddi ve manevi kazanımlar gündeme gelecek. Bunun arkasından büyük bir para ve mal sahibi de olabilirsiniz.

Eksik ya da yanlış yaptığınız bir işin farkına varıp, enine boyuna irdeleyeceksiniz.
Nihayetinde sorun ve düşmanlarınızı bertaraf edip, güç işlerin altına imza atacaksınız…

Sevgiler…

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Sevgili duman lekesi, tespitleriniz çok yerinde, çok beğendim. Özellikle tembellikle ve beni ilgilendirmeyen konulara karışmam konusunda :) :) Umarım sonumda yazdıklarınızdaki gibi olur. :) :) Teşekkürler...

[XTR] Similar Threads