anneye yapılacak bir büyü?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aglaures

Kayıtlı Üye
anneye yapılacak gözlerini bağlayacak olan bir büyü var mıdır arkadaşlar?

Ori

Kayıtlı Üye
Normal herkese yapılan büyülerden yapabilirsin ama neye sinirlendin bilmiyorum şunu söylemek istiyorum anneler ne yaparsa yapsın herşey yavrularının iyiliği içindir seni bu kadar düşünen ve iyiliğini isteyen birine bunu yapabilir misin?

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
anneye elbette hertürlü büyü yapılabilir,ama şuna dikkat etmeli,aranızdaki hem kan bağı ve hemde genetik bağdan dolayı anneye yaptığınız büyü sizide direkt etkileyecektir.çok iyi düşünmek gerekli

siyahzühre

Kayıtlı Üye
Annem dedektif gibidir...Ne zaman gizli saklı bir şeyler yapsam beni suçüstü yakalar:)Aslında tek isteği beni korumak.Neden annene büyü yapmak istiyorsun bilemem ama, annene zarar gelsin istemezsin sanırım.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Annene büyü yaparsan elde edebileceğin şey pişmanlıktır.Anneni sev yada sevme fark etmez,büyü yapacak kişi 2 kere oturup düşünmek zorundadır.Çünkü çocuk oyuncağı değildir ve geçici duygular beslıyerek yapıyorsanız (nefret,aşk vs..).Duygularınız değişiklik gösterebilir.

çatıCini

Kayıtlı Üye
bütün olumsuz düşüncelerinden arınıp annenin gözlerine onun minik bebeğiymiş gibi bakarsın ve o büyülenir..

sonra koşa koşa aynaya bakarsın..
ne kadar büyük olduğunu görürsün..
sen de büyülenirsin..

sonra kimsenin gözlerini bağlamana gerek kalmaz..
çünkü seni gören herkes büyülenir..

haketmediğini düşündüğün birşey için birinin görme hakkını elinden almana gerek kalmaz..

çünkü birşeyi hakettiğimizi düşünüyorsak karşımızdaki kim olursa olsun saklamaya gerek duymayız.. hakkın olduğunu düşümek en büyük ikna gücüdür..

her ne istiyorsan hak et onu..
o zaman anneyi bağlamana gerek kalmadan elde ediceksin.

aglaures

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yanlış anlaşılmışım ben öncelikle cevaplarınız için çok teşekkürler.. ama ben annemin yaptığım gizli işleri farketmemesi için ufak bir büyü istedim sadece..anneme asla zarar vermek istemem tabii ki.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...