Mubin Duasi

aris

Kayıtlı Üye
MUBİN DUASI

HER TÜRLÜ DİLEK İSTEK VE NİYETE,
İŞ VE KISMET AÇIKLIĞI,ÇOCUK İSTEYEN,HAYIRLI BİR EŞ İSTEYEN,KISACA TÜM HAYIRLI DUALAR İÇİN OKUNUR....

mubinxf8.jpg

Abdestli ve Niyet ederek;

bu dua yasinle birlikte okunur, yasin suresindeki mübin duraklarına gelince yukardaki dua okunur ve dilek ve hacetiniz istenir.

YASİN suresinin içinde 7 mubin ismi geçer,onları işaretleyip,her mubin ismi sonunda 3-5-7 kere mubin suresi okunur.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Mubin Duası gerçekten çok hayırlı bir duadır. Ben tek başına da okuyorum günde 7 kere ve gerçekten çok kabul görüyor.

Yasin ile birlikte okuyunca hikmeti daha da büyük oluyordur kesinlikle.
Syg.

azrael

Kayıtlı Üye
böylesi güzel bir dua paylaşılmadan geçilmemeliydi zaten. çok hayırlı bir dua. annem okurdu hep

ha zohar

Kayıtlı Üye
mübin duası faydalıdır fakat değişik şekillerdede okunur burda önemli olan yasin dir .yasine başlama ve bitirme duaları bilinpte başlanır ve her mübine gelince mübin duası ile birlikte ayetel kürsi okuyun bazı kötü etkileri açmak için etkilidir özellikle cinli ile ilgili sorunlar için

xeyale

Kayıtlı Üye
slm.bana yardiminiz lazim.ben farkli farkli sitelerde oldum dualar buldum.ama hepisinde huddam var.ben olarla hic bir irtibat kurmak istemiyorum.kendim hicabliyim.namazdayim ve gunahdan korkuyorum.fal gibi islemlerden uzak olmak istiyorum.ama hayatimda ikinci kere ayriliq acisini yasiyorum.birinci defa 9 seneden sonra annesi bizi ayirdi simdi o evli kizi da var.2sene kecdi ikinci kere birini beyendim ama yene de olmadi.neden benden uzaklasdi benden uzaklasdi neler oluyor bilemiyorum.hep namazdayim dualardayim ALlaha yalvariyorum.istihare yaptim iyi geldi.simdi onun donmesi icin neler okuya bilirim?yasin suresini mubinle beraber okuyorm,ya Kadir ya Allah ya Rahman ya Allah ya Rahim ya Allah ya Kerim ya Allah esmalarini cekiyorum her gun 100 kere ve Allahumme ya vedud okuyorum her gun 400 defa.ama hayla bir seyler yok.ayrildigimiz 3 ay oldu.

mehveş

Kayıtlı Üye
yasinin mubin duraklarında mubin duası okunuyor diye biliyorum ayetel kürsü de mi okunuyor anlamadım ben şimdiii.