Mutasyona Uğramış İnsanlar..

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar bu konu hakkında fazla bir bilgi edinemedim ama Amerikada genellikle Hulk Xmen süperman fantastik 4lü heroes adlı yapımları görüyorum.
Sizce bunlar hayal ürünümü Yoksa gerçekten bir fabrikanın insanları deney faresi gibi kullanıp özel güçlere sahip olan aramızda bu tür insanlar varmı?
en çok merak ettiğim Konu

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
Fabrikayı bilmem ama bu amaçla çalışan laboratuarlar çok.Dünya çapında gelişmiş ülkelerin hepsinin devletlerinde pisişik güçleri olan insanları toplayıp kullanmakla yükümlü bir kolu var nede olsa...

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Marduk gezegeni ülkemize temas ettiğinde insanlar üzerinde bir takım güçler olaylar yansımalar zihin okumalar gibi

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Böyle saçma şeylerle uğraşmayın arkadaşlar. x-men vs. bunlar sadece insanların beyinlerindeki idealize edilmiş kişilerdir. Akıl vardır, allah vardır. Bu çerçevede olağanüstülük görülebilir. Ne denir Bilirsiniz '' Eğer içten bismillahirrahmanirrahim Diyebilseydik Dağları Devirebilirdik''
Akıldır çoğu şeyin ölçütü. Hidrokinezi, pyrokinezi bunlardır temellendirmeler. Bu yetenekler için de azim ve sabır gerek, binde bir bile değildir bu başarıya ulaşmış insanlar. Gelip geçici heves te değildir bunlar.

Kaldı ki insan vücudunun su dışında adam akıllı (biyolojik Olarak) diğer elementlerle de o ka kadar sınırlıdır ki.

Gezegenmiş çarpacakmış... Geçin bu teraneleri derim size.
Bu tip güçlere deney fareleri ulaşsaydı, ilk işleri bilim adamları biçmek olurdu....

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Böyle saçma şeylerle uğraşmayın arkadaşlar. x-men vs. bunlar sadece insanların beyinlerindeki idealize edilmiş kişilerdir. Akıl vardır, allah vardır. Bu çerçevede olağanüstülük görülebilir. Ne denir Bilirsiniz '' Eğer içten bismillahirrahmanirrahim Diyebilseydik Dağları Devirebilirdik''
Akıldır çoğu şeyin ölçütü. Hidrokinezi, pyrokinezi bunlardır temellendirmeler. Bu yetenekler için de azim ve sabır gerek, binde bir bile değildir bu başarıya ulaşmış insanlar. Gelip geçici heves te değildir bunlar.

Kaldı ki insan vücudunun su dışında adam akıllı (biyolojik Olarak) diğer elementlerle de o ka kadar sınırlıdır ki.

Gezegenmiş çarpacakmış... Geçin bu teraneleri derim size.
Bu tip güçlere deney fareleri ulaşsaydı, ilk işleri bilim adamları biçmek olurdu....

Fikirlere kurşun işlemez ama senin fikrini yanlış buluyorum Amerikada bir firmada bilimsel olarak yıllar önce bir kertenkeleden alınan yapay virüs ile
insan dnasında bir kadına denediler. kertenkelenin hormanları kendini yeniliyor
bunu insan üzerindede denediler kendi kendini yeniledi hormon..
sonra sır oldu bu olay kapatıldı..
Arena ve uğur dündar yıllar önce bunu çıkarmıştı. araştırmıştır.
Lütfen bilmeden etmeden yorum yapmayınız..
Marduk gezegeni ile bilgilerde forumda mevcut..

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Bence x man dekilerin hepsini yapmak mümkün birebir aynı prensipler kullanılmayabilir ama sonuçta yapmak mümkün.
Ve diğer bir konu ülkelerin bu tür şeyleri denedikleri araştırdıkları doğru fakat ne yazıkki gene her konuda olduğu gibi ülkemiz böyle önemli bir konudada 3 maymunu oynamakta.
Yani bizde bu tür labaratuarlar ve araştırmalar mevcut değil.
Arge çalışamaları bile daha yeni yeni hayat buluyor metafiziğe parapisikolojiye ödenek ayırmaları için herhalde bir 2012 yıl daha geçmesi lazım.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bana dünya yeterince tuhaf geliyor zaten.
İnsanların bir keşmekeş bir sapkınlık, bir başıboşluk, kibre batmışlık,
ne yapacağını bilmezlik içinde yoğruldukları izlenimine kapılıyorum.

Başımıza bela gelmediği için şükreder olduk.
Normal denen zamanları zaten çoktan unuttum ben.
Ya da hep tuhaf tipler karşıma çıkıyor olması benim şansımdan.

Mutasyonu bir labatuvar ortamıyla sınırlamazsak,
Dna larda bir bozulma olduğunu düşünüyorum.
Ya da tam tersi kendi zincirlerini kırma, aslına dönüş olabilir.
Torunlarımızın torunları Homo Saphiens kadar vahşileşirse şaşırmayacağım.
Bizi sınırlayan etik duyguları bir kenara attıkça başka ne olabilir ki?
Evrim süreci tersine gidebilir.

İşi labaratuar ortamıyla sınırlandırmayalım, gidip aynada kendimize bakalım.
Kendim de dahil başkalarının ne yapacaklarını artık çözemez oldum.