Seyret ve Çık Astral seyehate

BattleFury

Kayıtlı Üye
Henuz oraları imaje edemedigim için. Kendimi yanlıs bi yerde bulmak istemedigimden dolayı okadar uzakları denemedim :)

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Arkadaşlar merakımı bağışlayın bu videoyu izlerken gözümü açık vaziyettemi çıkıyoruz astrale yoksa video bittikten sonra gözümüzü kapatım konsantre olarakmı çıkıyoruz.

Videoyu izlerken gözümüz açık vaziyette çıkmak mümkünmü?

Sevgi ve ışıklan kalın iyi forumlar...

özözöz

Kayıtlı Üye
Astrale çıkmayı hiç denememiş olanlar için bir tehlike oluşturur mu ?

BattleFury

Kayıtlı Üye
Tehlike olacağını sanmıyorum. Astral seyehatte; Ruh bedene baglı olarak ayrılır. İnsanlar bu sekilde ruhlarını ayırma gucune sahip degildirler. Yani yasıyorsunuz ancak ruhunuzla hareket ediyorsunuz.Ruh cok güçlü , hızlı birseydir , ancak korkuya kapıldıgınız anda bedeniniz ruhunuzu geri ceker.. :)

özözöz

Kayıtlı Üye
Bilgi için teşekkürler. Yanlış bildiğim birkaç nokta varmış demekki deneyeceğim.

bellator

Kayıtlı Üye
bunu izlerken bigisayar başında olmak gerekli ama yanlış bilmiyorsam bu tür deneyimlerin hiç bir elektonik eşye olmayan bir ortamda yapılması gerekmezmi ?

BattleFury

Kayıtlı Üye
ve çıplak olarak yapılması daha iyi olur... yani en azından benim bildigim bilgi bu yonde.. :)

Warcraft

Banlı Kullanıcı
bunu izlerken bigisayar başında olmak gerekli ama yanlış bilmiyorsam bu tür deneyimlerin hiç bir elektonik eşye olmayan bir ortamda yapılması gerekmezmi ?

Bu yönteme hafızanı sabitlersen elektronik bir eşya üzerindende gidebilirsin..
sadece ekrana odaklanın kafanızı boşaltın. olmadıysa tekrar deneyin..
korkmayın hiç bir zararı yok. gözleriniz açık yada kapalı bu farketmez astral içinde.

apocalypse

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sözlerim için kusura bakmayın gerçekten ama; sizler şimdi astrala falan çıktım diyorsunuz ama benim nedense inanasım gelmiyor.Gerçekten bu telekinezi olsun,astral olsun, ya da başka bir psişik yetenek olsun, bunlara inanmak istiyorum ama olmuyor kabullemiyorum.Bu gibi diğer parapsikolojik sitelere de üye oldum belki etkilenirim diye ama hayır.....Yardımcı olursanız sevinirim.

BattleFury

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sözlerim için kusura bakmayın gerçekten ama; sizler şimdi astrala falan çıktım diyorsunuz ama benim nedense inanasım gelmiyor.Gerçekten bu telekinezi olsun,astral olsun, ya da başka bir psişik yetenek olsun, bunlara inanmak istiyorum ama olmuyor kabullemiyorum.Bu gibi diğer parapsikolojik sitelere de üye oldum belki etkilenirim diye ama hayır.....Yardımcı olursanız sevinirim.

bu yeteneginizin veya zekanızın daha baska bir konuda ilerleyebilecegini gosterebilir .. mesela bende satanizm rituellerine hiç ayak uyduramazdım ancak ondan sonra İslami bir ilmin dha etkili olabilecegini gordum , *Kendim Karar verdim* ve ogrendim , usta buldum kendime.. o sekilde ilerledim yani :)

yani egerki psikolojiye egilimli değilseniz.. birazcık arastırma ve bilgi ile kendinize dha iyi bir ilim bulabilirsiniz ancak unutmayın : Sadece sizin seciminiz :)

Warcraft

Banlı Kullanıcı

Gözünle görmek yaşamak istiyorsun hiçkimse inanmaz bu tamamen bilimsel
Korkak olanlar astrala çıkamaz cesur olup inanırsanız astrala çıkarsınız..
ben haftada 1 kez astrala çıkarım googleden bir ülke seçer araştırım astrala giderim..

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci

Arkadaşım mesela sana şöyle söyliyim
3 metre uzağında duran bir eşya kimse dokunmadan yere düşebilir.
Neden hiç etki olmadan yere düştü
ve kuantum fiziğide bunu açıklar yanı maddenin bir enerjisi vardır bilimsel olarak açıklanmıştır.

E maddenin enerjisi varsa insanında enerjisi vardır ve insan bilinçli bir varlık olduğu için enerjisini kullanmayı öğrenebilir.
demekki telekinezi gibi meta fizik konuları mümkün

Astrale gelince

tayy-i mekan 3 çeşittir fizik,ruh,nefis

Fizik tayy-i mekanı sadece büyük mevlalar büyük izinlerle yapabilir
Ruh tayy-i mekanı herkez yapamaz kendilerini aydınlatanlar bu ilimi istiyenler yapabilir (ruh=astral beden)
Nefis tayyi mekanı herkez yapar bu rüyadır

Kurandada geçer bunlar.

Bazı şeyler %50 inanç %50 çalışmayla yapılır
ama parapsikoloji %100 inanç + çalışmayla yapılır

AJA

Elit Üye
Süperrrr! Deneyecegim hemen..t.ederım Warcraft :)

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Ben denedim olmadi maalesef.Belki de tam olarak odaklanamamis olmamdandir.
Tesekkurler...