Yillardir aklimdaki soru?

veela

Kayıtlı Üye
Oncelikle merhaba arkadaslar,

Ben sizlerle ilginc bir olayi ve urkutucu bir kac ruyami paylasmak istiyorum. Bu gune kadar bunlari sadece bana cok yakin kisilerle paylasmistim cunku ruh hastasi gozuyle bakilmak istemiyordum acikcasi ancak,internette gezinirken bu foruma denk geldim ve gercekten bilgili kisiler olmasi dikkatimi cekti.Ve bende birde buradaki bilen insanlara danismak istedim...

Ruyalara gecmeden once kucuk bir olaydan bahsetmek istiyorum , her kucuk cocuk gibi bende yalniz yatmaktan korkardim fakat annem bu durumdan hoslanmazdi bana neden yalniz yatmak istemedigimi sordugunda da lavabonun ordaki kucuk kara adamlarin bana baktigini ve beni korkuttugunu soylemisim,annemde bunu bir komsumuzla paylasmis komsumuz o sabi daha yanina al zarar gormesin demis annem bu tur olaylara pek inanmasada annelik ic gudusuyle herhalde 7 8 yaslarima kadar benle yatti.

Daha sonra ergenlige girene kadar hic bir sey yasamadim. Ergenlik donemimin baslarinda bir gece aileme iyi geceler dedikten sonra odama gittim yatagimda biri yatiyordu basinin uzerini bile battaniyeyle ortmustu,oysa az once aileme iyi geceler dilemistim ve herkes icerdeydi,battaniyeyi kafasindan cektiginde yataktakinin annem oldugunu gordum ama tuhaf bir sekilde icimde bir kusku vardi battaniyeyi uzerinden cektiginde dirseklerine kadar altin bilezikler takmis oldugunu gordum (annem taki kullanmaz pek fazla) ve bir sekilde onun annemin suretinde kotu bir varlik oldugunu hissettim benden ayak ucundaki su sisesini istedi ,ama ona arkami donmek istemedim bi sekilde kendimde bi guc bulup uzerine saldirdim bileklerinden tutup yataga bastirdim kikirdiyordu benden korkuyosun diye bende icimden cok korksamda korkmadigimi soyledim ben korkmadigimi soyledikce gozlerinde bir korkuyla kuculmeye basladi.birden gozlerimi actim heryer karanlikti annem ve babam yatmisti coktan . Ruya gordugumu dusundum bir kac gun korktumsada ailecek cok fazla onemsemedik.

Bu tur ruyalar gordum 3 harfli diye adlandirilan varliklarin tanidigim insanlarin suretinde beni kandirmaya calistiklarini gordum ama hic biri o kadar gercekci degildi ,nasil anlatsam gordugum o ilk o ruyanin bilincaltima yerlesmesi ve yansimasi gibiydiler hic biri o kadar korkutmuyordu kabus deyip geciyordum.

Sonra bi gece yine uykumda sakir sakir yagmur yagiyor ve firtina kopuyordu bense okulumdaydim , sirada oturmustum karsimdaysa bir ogretmenim vardi cok korkuyordum yine hersey cok gercekciydi benden Ayete'l Kursi yi tersten okumami istedi, bense reddettim ( o zaman duayi ezberimde bilmiyordum zaten) ,beni cok korkutmustu bende duayi bilmedigimi ve tersten okumak istemedigimi soyledim o zaman beni tekrar et dedi ve sesi degisti o kelimeleri soyledikce simsekler cakiyor ve yer sarsiliyordu kan ter icinde uyandim.

Bu ikisi disinda da sayisiz kabus gormusumdur aralarinda boyle olanlarda vardi ama ister inanin ister inanmayin bunlar o kadar gecekti ki uzerinden 10 sene kadar gecmesine ragmen yasamisim gibi hatirliyorum.

Cok korkak bir insan degilimdir.Cesaretime guvenirim ama bazen icime oyle bi korku ceker ki tuvalete bile gitmek istemem oturdugum yerden kalkip ,donem donem yasadigim biseydir bu donemlerde surekli tedirgin ve urpermis bir durumda olurum. Neyse gelelim size danismak istedigim olay silsilesinin devamina ,

Cok ciddi bir hayati tehlike atlattim diyebilirim , olumden dondum bi rahatsizlik sonucu cok sukur ki atlattim.Ve bu surecte yakinlarimin gerceklestirdigi mevlitler ve dualarin bana cok yardimi oldugunu dusunuyorum . Yani tibbi destegin yaninda cok buyuk bir manevi destek vardi .Bu olaydan sonra hic bu tur onlari da icinde barindiran kabus gormedim cok uzun sure.

Ta ki universteye gidene kadar.Bir gun sinav cikisi akradaslarla dagitmak icin bir kafeye gittik oylesine lak lak olsun diye kahve fali bakmisligim ve baktirmisligim da vardir . O gun bir kiz arkadasima ben sana fal bakicam dedim inatla,halbuki baktirmayi severim ama bakmaktan nefret ederim bunalirim, tamam dedi. Fincani elime aldim ve saymaya basladim erkek arkadasinin aile problemlerine varasiya tahmin etmisim.tabi basta ben uzere olmak uzere hepimiz cok sasirdik.O fali baktigim gunun aksami ruyalarim geri dondu diyebilirim.

Ruyamda yurttaydim ama yurdun ici harabe gibiydi ve cikisi bir turlu bulamiyordum kosup en yakin arkadasimi buldum bulmamla birlikte onun o olmadigi anladim bir digerine kostum ama o da farki bir varlikti,cikmaya calistim yurttan hic bir yerden cikis yoktu en son odama kostum ,odam normalden 3-4 kat daha buyuktu, gri sivaydi,boya badana fayans turu hic bir sey yoktu,odanin ortasinda turbe yesili bir hali ortasinda yesil bir pis bir klozet vardi,odanin kosesinde ise bir mutfak bakosu ve cesme duruyordu, bankoda bir seyler yapan oda arkadasima durumu anlattim bir an tereddute dustum sende mi onlardansin dedim ''onlardan degilim desem bile inanmayacaksin ve benden korkacaksin ,sana onlardanim yada degilim diyemem,sadece bana guven diyebilirim'' dedi.sonra digerleri odaya geldi.Oda arkadasim hic bir sey olmamis gibi ''hadi yemek yiyecegiz'' dedi. Beni bir tahta masaya oturttular bense bir tek oda arkadasima guvendigim icin koluna girmis ve hareketsizdim,masa solen gibiydi bastan sona donatilmis bir sofra vardi fasulyesinden pilavina tatlisina ,karsima da ilk karsilastigim ve korktugum arkadasim oturdu ,ben dua etmeye basladim cunku beni cok korkutuyordu varligi dua etmeye basladikca bedenim agirlasti bayilcak gibi oluyordum sonra bi an karsimda duran yuze baktim agzi burnu kasi gozu resmen yer degistiriyordu.ruyamda en son bayildigimi hatirliyorum. Uyandigimda kolumu yorganin icinden cikarmam bile cok uzun surdu kilitlenmis gibiydim.

Sabah oldugunda ruyami kizlara anlattim sonucta ruyaydi dedik gectik. O gunun aksami yurda erken dondugumde odaya girdim pencerede bir yansima gordum gbi oldu ruyanin etkisinde oldugumu dusundum,belki gercekten de ruyanin etkisindeydim. ders calismaya oturdum ve birden odanin isigi patladi,tabi ki kosa kosa danismaya gittim teknisyen geldi ve isiklari degistirdi. teknisyen gitti bu sefer lavabonun isigi gitti.Ben o odada durur muyum,hemen yastigimi alip arkadasimin odasina kostum.o geceyi orda gecirdim ve abartmiyorum odanin bulundugu koridorun isiklari gitti. Mantikli olarak bir aciklama yaptik kendimizce demekki yurdun elektrik tesisatinda bi sorun var dedik.

Ama bu elektrik problemi yurtla sinirli kalmadi ,yolda yururken aksam ben yanindan gecerken sokak lambasi sonuyor ben gecip gittikten sonra yaniyordu,buna ve yurtta olanlara sahit olan kiz arkadaslarim da korkmustu ama demekki sehrin tesisati bozuk dedik.Herseye mantikli bir aciklama bulmusken telefonumun sesi degisti cizirtili tuhaf bi sekilde calmaya basladi.Anneme hem aglayip hem anlatirken annem mantikta son noktayi koydu "Belki su an strestesin ve vucudundaki negatif enerji etkrafindaki elektronik cisimleri etkiliyodur'' dedi.Bu kadar mantigin uzerine kafayi kirmis muamelesi gormemek icin ben ders calisirken gozumun kenariyla gordugum,uzerinde biri bagdas kurmus oturan ,kafami cevirdigimde kimseyi bulamadigim ranzadan soz edemedim tabi.tam ben artik bu tur olaylardan sinirleri iyice yipranmis durumdayken teyzem imdadima yetisti gece 12 den sonra kesinlikle banyo yapmamami 3 Nas 3 Felak ve Ayete'l Kursi okumadan yatmamami soyledi. Bir sureligine yurttan ayrilip eve gittim ve teyzemin soylediklerini uyguladim ve o yogun korku halini ,stresi ,goz ucuyla gordugum ama dondugumde bulamadigim kimseleri,bozulan elektronik esyalari bertaraf ettim.

Bir kac senedir kabus gormedim diyemem bu tur icerikli kabuslarda goruyordum ama dedigim gibi uyandigimda ruya olduguna emin oldugum gunluk yasamimi etkilemeyen kabuslar.

Ancak gectigimiz yaz ailemin olmadigi bir gece evde arkadaslarimla kaliyorduk.gece 3 sularinda uyandim ayni odada kaldigim arkadasimin misil misil uyudugunu gordum basucumda da elinde mendiller olan bir erkek cocugu gordum durumda bir yanlislik oldugunu hissettim ama sersem gibiydim ,cocugu kucakladim tam kapinin onune koyacaktim ki mutfagin onunden gecerken icimden bir ses cocuga acidi.Mutfaga girip cocugu bankonunan uzerine oturttum bir sey icin iki dakikaligina mutfaktan ciktim dondugumde cocuk gitmis yerine sarisin hastalikli bir goruntuye sahip ergen bir delikanli gelmisti,korkmamami soyleyip elimi tuttu. Melek oldugunu soyledi bende guvendim elini birakmadim beni bir kapidan gecirdi sonrasinda ise bana bazi seyler yapmami soyledi tam olarak hatirlamiyorum sadece annemin sesini duydugumu hatirliyorum annemin sesi bana onun melek olmadigini meleklerin kendilerini gostermeyecegini onun beni kandirmaya calistigini soyleyince bir an durdum o da sesi duymustu,seytan olsam bile soylediklerimin dogru oldugunu sende biliyosun dedi ve kayboldu.Uyandigimda yerimden hic kalkmamistim arkadasima baktim ruyamda onu gordugum sekilde uyuyordu.

Son olarak sizinle paylasmak istedigim ruyami 1 ay kadar once gordum.Ruyamda derme catma bir evdeyim kucuk bir oturma odasinda belki 10 senedir gormedigim ilkokul arkadasimin evindeymisim, karsimdada hic tanimadigim guzel bir kiz oturuyor arkadasim odadan cikinca tanimadigim kizin gozlerine dikkatlice bakiyorum ve kirmizi oldugunu goruyorum seytan oldugunu soyluyor benimle bir anlasma yapmak istedigini soyluyor ben ise kendimde degil gbi her soyledigine evet diyorum.-Su an hic bir soyledigini hatirlmiyorum sadece soz konusu bir anlasmayi hatirliyorum .- O kayboluyor ve butun isiklar gidiyo bense panik icinde isik ariyorum birdan ilkokul arkadasimin ruksek sesle agladigini duyuyorum.bir kapidan girip karanlikta onu buluyorum klozette oturmus ustu basi pislik icnde agliyor ve ne gordugume inanamazsin ne gordugme inanamazsin diye sayikliyor.ne gordugunu duymaktan orkuyorum ,sadece onu rahatlatmak icin biliyorum biliyorum diyorum.sonrasinda uyandim.

Tesaduftur ki birkac gun sonra bir telefonda ruyamda gordugum arkadasimin evlendigini ve yine bir kac gun once dogum yaptigini ogrendim,ben sormadan ortak bir arkadasimiz duydun mu filancanin kizi oldu yeni dedi. Benim evlendiginden bile haberim yoktu acikcasi.

Diyecegim o ki, bu gune kadar ben ve cevremdekiler hep mental acidan bakmayi denedik ama acaba parapsikolojik boyutu nedir diye hep merak etmisimdir.Daha dogrusu parapsikolojik bir boyutu olabilir mi diye.Bir keresinde birkac arkadasimin methi uzerine bir adama kahve fali baktirdim,soymemistim ya merakliyimdir fala,hos adam dogru duzgun bir sey bilemedi,sadece sen cok tuhaf ruyalar goruyosun dedi,onayladim,ruyalarimin zincir gibi oldugunu ve yorumlamam gerektigini soyledi,arada bir suratimda nefes hissedip hissetmedigimi yorganimin havalanip havalanmadigini sordu bense gulerek boyle bir sey olmadigni soyledim.Bunun uzerine arada bir seni yokluyolar dedi niyetleri asla sana zarar vermek degil kimi zaman uyari icin kimi zamansa sadece hissedebildigin icin dedi. O zaman gulup gecmistim fakat bu sitedeki bazi konulari inceleyince dogru soyleme ihtimali uzerine dusundum. Ve birde sizin yorumunuzu duymak istedim.

Degerli vaktiniz icin tesekkur ederim ,fikirlerinizi beni aydinlatacak sekilde yazarsaniz minnettar kalirim...

AphraeL

Kayıtlı Üye
Rüyalarınız korku filmlerine taş çıkarır cinsten.. Umarım bir an önce kurtulursunuz.. Sitede musallat durumuna bakabilecek bilgili kişiler var, yardımcı olacaklardır..

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Garip soluk soluga sanki bir kitap okuyormuş gibi okudum bence fal baktırma bazı insanlara fal iyi gelmiyor kendimden biliyorum..

veela

Kayıtlı Üye
Rüyalarınız korku filmlerine taş çıkarır cinsten.. Umarım bir an önce kurtulursunuz.. Sitede musallat durumuna bakabilecek bilgili kişiler var, yardımcı olacaklardır..

Bir de bana sorun o ruyalari :) Iyi dilekleriniz icin tesekkur ederim ,bende forumda biraz gezindikten sonra o sacma sapan korku hikayeleri forumlari gibi olmadigini farkettim ve paylasmak istedim.bende yardimci olacaklarini umuyorum...

veela

Kayıtlı Üye
Garip soluk soluga sanki bir kitap okuyormuş gibi okudum bence fal baktırma bazı insanlara fal iyi gelmiyor kendimden biliyorum..

yurtta yasadigimi bende fala bagladim her ne kadar mantikli aciklama bulmaya cabaladimsa da.Ama bilemiyorum ilk bu tur ruyalari gormeye basladigim zamanlarda fal gibi bir sey hayatimda yoktu cunku daha 11 12 yaslarindaydim.yine de tavsiyeniz icin tesekkur ederim hakli olabilirsiniz tabi ki.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Tüylerim diken diken oldu Allah yardımcın olsun.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bu Anne suretini bende yaşadım Geçen sene odamdayım yatıyorum.. Uykudayım bir şey beni uyandırdı. Annemmiş oğlum dedi su istermisin yok sağol almıyacam dedim ama içime bir şüphe düştü annem olmadığı farkına vardım.. besmele çektim inanırmısınız kayboldu.
sabah olduğunda anneme sordum Gece yanıma geldinmi su istermisin diye sordunmu
hayır dedi. oğlum saçmalama dedi rüya görmüşsündür dedi. Rüya değildi
bende senin gibi Çok Garip rüyalar uyandığımdada evimde suretler şeytani varlıklar görüyorum..

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Bende böyle ilginçlikler yaşadım.Dedemlerde kalıyordum.Gece 3 gibi su içmeye kalktım.Su içerken akvaryuma gözum takıldı.Yanında dedem vardı.Dede balıkları mı yemlıyorsun dedım.Bana baktı ve konuşmadı.Alla alla neyse dedim sonra anneannemın su istemesiyle şaşırdım.Çünkü bi akvaryumun yanında dedem vardı ve anneannemın yanında yatan dedem , o an işte korkudan iliklerim bile kitlendi.Sonra besmele çektım.Bildim duaları okudum ve ışığı açtım kaybolmuştu.O günden sonra bu ruhani varlıklara merakım arttı.

veela

Kayıtlı Üye
Cok sukur ben gercek hayatta herhangi bir suretle karsilasmadim,benim yasadiklarim ruya gercek karisimi sanki.Mesela annem suretinde gordugum ruyamda en son iyi geceler dedigimi hatirliyorum yataga girip yatip uyudugum kisim ailemin yattigi kisim hic bir sey yok o anlara dair sanki odama gitmisim ve direk bunlari yasamisim gibi.

Yurtta yasadigim goz ucuyla gordugum seyleri de hic net secemedi, beni urperttikleri kesin,ama orda gercekten bir seyler oldugundan hic emin olamadim cunku kafami dondurdugumde orada hic birsey olmuyordu.

Basimda bekleyen cocukta ise uyandigimdan o kadar emindim ki gozlerimi actigimda hala yatakta olduguma inanamadim.

kucuk siyah insanlar gordugumu hatirlamiyorum bunlar sadece annemler konusurken duyduklarim henuz 2 3 yaslarindaymisim sanirim.

Bir kere gercekte gormemem gereken beyaz bir isik huzmesi gordum,dev bi yumurta gibi ve parlakti,ama o beni huzursuz etmedi o yuzden onu paylasma geregi duymadim.

Bilemiyorum acikcasi bi yanim sadece hayalgucumun kuvvetli oldugunu soyluyor ve buna inanmak istiyor,diger yanimsa bunlarin normal bir insanda olmamasi gereken seyler oldugunu.Ne tarafa kulak vermem gerektigine karar veremedigim icin bilenlere danismak istedim.

auk__12

Kayıtlı Üye
Allah yardımcınız olsun,anlattıklarınız kolay anlatılır cinsten değil gerçekten.
Benimde paylaşmak istediğim birşey var aslında,Benim eşimde zaman zaman uyurgezerlik oluyor çocukken daha çokmuş şimdi pek yok.Geçtiğimiz günlerde söylediklerini ise ciddiye almalımıyım bilemedim,evin içinde kendisiyle beraber yaşayan bir gri toz bulutunun olduğunu söyledi,kendisinin eski evlerinin çatı katında fark etmiş ve o günden beri arkadaşlarmış ona zarar vermiyormuş, şekli şemali yokmuş,bazen bir insan sureti gibi birşeye bürünse de beden olarak tamamen görmediğini söyledi,Ben aslında kendisine tam olarak inanmadım,çünkü bu anlattıklarını beni korkutmak içinde anlatmış olabilir ki çok sever böyle şeyleri ama yine de düşünmeden edemedim,gerçekten böyle bir varlıkla mı yaşıyor yoksa bu tamamen uydurdğu birşey mi en kötüsü de zaten ciddi bir psikolojik rahatsızlığı mı var? dün tekrar sorduğumda gri ne yapıyor dediğimde ne grisi neden bahsediyorsun ben öyle bişey anlatmadım diye ısrar ederek konuyu kapattı,acaba nasıl anlayabilirim,bir çözümü olsa keşke..

veela

Kayıtlı Üye
sagolun :)
bilemiyorum ki benim o tur birseyim yok cok sukur,sadece korkunc kelimesinin anlamini ifade eden ruyalarimla basim dertte :) esinizin ki de umarim sakadir,degilse de Allah yardimciniz olsun...

çatıCini

Kayıtlı Üye
onlara şöyle de..

ölürüm ve o zaman eşitleniriz.. işte o zaman elimden kurtulamazsınız. sizi kızgın demirle şişlerim ve yaşadığınız yeri size zindan ederim.

kimsenin kimseyi durup duruken korkutmaya hakkı yoktur.
bu dünya hepimizinse eğer herkes haddini bilicek.
rüyalar da.

zalim, tehdit edici, yenilmez görünse dahi korkulan şeyle karşı karşıya gelmek her zaman adil bi savaştır ve oyunda her iki tarafın da toplam güçleri birbirine eşittir. bu bi kuraldır.

bu kuralı bildiğinde hepsi toz olur zaten..

ve en önemlisi oyunun sonunda gerçek korkusuzluğu kazanırsın.

bu yaşadığın herşeye değer.

eğer hala korkuyorsan onlara kçınız yiyosa ciniye gidin de.
bi kaç tanesini altetmişliğim vardır..
senin için bi kaç tanesiyle daha zaman harcayabilirim.
ama kendin halletmek en iyisidir.. çünkü o zaman bir daha geleceklerinden korkmayacaksın. ve unutmaman gereken tek şey asla ve asla senden daha güçlü değiller..

bi sürü sapık kıçlarını yaya yaya dünyanın altını üstüne getirip eğleniyorken biz bişey yapmadığımız halde korkacağımız bi dünyada yaşayacaksak eğer ölürüz daha iyi, öyle değil mi.

güzel bi savaş diliyorum..
kalbim seninle :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
rüya ve bilinç altı ile ilgili onlarca kere açıklama yaptığım için tekrar açıklama yapma geerği duymuyorum bu ile ilgili konularda fakat. üyelerimiz hemen bir varlık olayına getridikleri için açıklama gereği duyuyorum.

rüya görmek çok normal bir beyin olaydır. ne kadar gerçeci gelrise gelsin. ki gerçekçi gelmesi normal. rüya görmemek anormaldir. rüya görmek ise çok doğaldır.

ne görüseniz görün beyin faliyetidir bu rüyalar. rüyalardan kurulmanızı dileyenelr olmuş. rüya görmek ve bunu hatırlamak kadar güzel bişey olabilirmi. rüya sonuçta size bir zaarı yok.

lusid rüya, ahberci rüya gibi farklı rüyalar var elbet. bazı kahinler bilerek ve isteyerek rüyaya yatarlar. sıradan kişilerde bunu yapabilir başarabilirmi bilmiyorum ama mümkün bu haberci rüyadır.

astral alame yoculuğu kolaylaştıran kontrol edilebilirç ve rüya gördüğünüzün bilincinde olarak görülen rüyalar lusid rüyalardır. bunu başaramak için çok uğraşan kişiler var.

rüyalar baze paralel evrenlerden haber verebilir. bazen bir önceki yaşamdan bazen ise yılar önce izlediğiniz bir filii bile farkılaştıraark görüyor olabilirsiniz.

3 yaşında biri cşnler tanıdıklarımızın kılında geliyorlarmış gibi bişey söylese bilinç altınıza girer ve son derece normaldir.

yaptığım tüm transa çalışmalarında tüm çocukların değişik varlıklar gördüğünü gördüm. sonra unutuyorlar trasn sırasında hatılıyrolar. hiç biride zararlı birşey anlatmıyor.

musallat yüzbide bir belki bir kişilerin başaına gelebilecek kadar az dır. oda çok karışık ve zor bişeyler yapması lazım ki olsun.

yardım ve desteğe ihtiyacınız yok. merak ederseniz lusuzmlu değil bilinç altı çalışması yapılabilir o kadar

veela

Kayıtlı Üye
onlara şöyle de..

ölürüm ve o zaman eşitleniriz.. işte o zaman elimden kurtulamazsınız. sizi kızgın demirle şişlerim ve yaşadığınız yeri size zindan ederim.

kimsenin kimseyi durup duruken korkutmaya hakkı yoktur.
bu dünya hepimizinse eğer herkes haddini bilicek.
rüyalar da.

zalim, tehdit edici, yenilmez görünse dahi korkulan şeyle karşı karşıya gelmek her zaman adil bi savaştır ve oyunda her iki tarafın da toplam güçleri birbirine eşittir. bu bi kuraldır.

bu kuralı bildiğinde hepsi toz olur zaten..

ve en önemlisi oyunun sonunda gerçek korkusuzluğu kazanırsın.

bu yaşadığın herşeye değer.

eğer hala korkuyorsan onlara kçınız yiyosa ciniye gidin de.
bi kaç tanesini altetmişliğim vardır..
senin için bi kaç tanesiyle daha zaman harcayabilirim.
ama kendin halletmek en iyisidir.. çünkü o zaman bir daha geleceklerinden korkmayacaksın. ve unutmaman gereken tek şey asla ve asla senden daha güçlü değiller..

bi sürü sapık kıçlarını yaya yaya dünyanın altını üstüne getirip eğleniyorken biz bişey yapmadığımız halde korkacağımız bi dünyada yaşayacaksak eğer ölürüz daha iyi, öyle değil mi.

güzel bi savaş diliyorum..
kalbim seninle :)

cok tesekkur ederim nasil savasacagimi bilmesemde yureklendirici mesajiniz cok hos olmus icime su serpti diyebilirim :)

veela

Kayıtlı Üye
rüya ve bilinç altı ile ilgili onlarca kere açıklama yaptığım için tekrar açıklama yapma geerği duymuyorum bu ile ilgili konularda fakat. üyelerimiz hemen bir varlık olayına getridikleri için açıklama gereği duyuyorum.

rüya görmek çok normal bir beyin olaydır. ne kadar gerçeci gelrise gelsin. ki gerçekçi gelmesi normal. rüya görmemek anormaldir. rüya görmek ise çok doğaldır.

ne görüseniz görün beyin faliyetidir bu rüyalar. rüyalardan kurulmanızı dileyenelr olmuş. rüya görmek ve bunu hatırlamak kadar güzel bişey olabilirmi. rüya sonuçta size bir zaarı yok.

lusid rüya, ahberci rüya gibi farklı rüyalar var elbet. bazı kahinler bilerek ve isteyerek rüyaya yatarlar. sıradan kişilerde bunu yapabilir başarabilirmi bilmiyorum ama mümkün bu haberci rüyadır.

astral alame yoculuğu kolaylaştıran kontrol edilebilirç ve rüya gördüğünüzün bilincinde olarak görülen rüyalar lusid rüyalardır. bunu başaramak için çok uğraşan kişiler var.

rüyalar baze paralel evrenlerden haber verebilir. bazen bir önceki yaşamdan bazen ise yılar önce izlediğiniz bir filii bile farkılaştıraark görüyor olabilirsiniz.

3 yaşında biri cşnler tanıdıklarımızın kılında geliyorlarmış gibi bişey söylese bilinç altınıza girer ve son derece normaldir.

yaptığım tüm transa çalışmalarında tüm çocukların değişik varlıklar gördüğünü gördüm. sonra unutuyorlar trasn sırasında hatılıyrolar. hiç biride zararlı birşey anlatmıyor.

musallat yüzbide bir belki bir kişilerin başaına gelebilecek kadar az dır. oda çok karışık ve zor bişeyler yapması lazım ki olsun.

yardım ve desteğe ihtiyacınız yok. merak ederseniz lusuzmlu değil bilinç altı çalışması yapılabilir o kadar

kesinlikle hakli olabileceginizi dusunuyorum zaten benimde dusuncelerim bu yondeydi ,sadece cok fazla ruya gorurum ve hepsini hatirlarim. ruyalar uzerinde bir cok kaynaktan farkli yazilar okudum.RAM uykusu karabasnalarin sebepleri ,uyur gezerlik hakkinda az cok bilgi sahibi oldum tabi ki benim bilgim colde kum tanesidir cunku cok genis konular.

fakat urkutucu ruyalar disinda ruyamda gordugum ve akabinde gordugum seyin gerceklestigi bir kac siradan olayda oldu ki belki de tesaduftu bilemiyorum.

Bilincaltima islemis olabilecegini sanmiyorum soyle ki ailem bu tur konularla genelde dalga gecer ciddiye almaz o yuzden ,cok fazla boyle muhabbetin gectigine sahit olmuslugum yoktur evde.Bizimkilere gore herseyin mantikli akla yatkin bir aciklamasi vardir.

Benim ruyalarimi ve bir kac olayi paylasmamin sebebi de etrafimda kimsenin bu tur ruyalar gordugune veya boyle olaylar yasadigina sahit olmamam ve beni gercekten korkutmalari.

Ruya gormek evet cok guzel ama ben bu tur ruyalar gormekten cok rahatsizim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bilinç altını tanımıyorsunuz. 1 yaşında şaka olarak kız melekeleri görüyor bu bak nasıl gülüyor boşluğa bakarak dedi biri. hemen bilinç altına bu kaydedilir.

1,5 yaşında televizyonda adanadaki cin görüntüleri .......

sen televizyonu görmüyrosun bile

2. yaşında komşu ayşe varya bana köydeki bir oalyını anlattı. ölen kardeşi gelmiş bunu çağırmış sonra aklı başına gelmiş .cin olduğunu analmış kaçmış

vs vs vs örnek çoğaltılabilir hepsi bilinçaaltında ve bunlar uyurken açığa çıkabilir.

ve biz milyonlarca şey görüyor ve duyuyoruz. bilinç istediği kadar mantıklı bir açıklama yapsın. bilinça ltı herşeyi gerçek olarak kabul eder.

rüyalrın gerçeğe dönüşmesi son derece normal.

1. enerji açığa çıkar ve çekim yasası işler gördüğünüz şeyi çekebilir. grçeğe dönüştürebilirsiniz.
2. insaların 6 hisleri var. rüya ile gelecek görülebiliyor. görmüşsünüzdür.

veela

Kayıtlı Üye
bilinç altını tanımıyorsunuz. 1 yaşında şaka olarak kız melekeleri görüyor bu bak nasıl gülüyor boşluğa bakarak dedi biri. hemen bilinç altına bu kaydedilir.

1,5 yaşında televizyonda adanadaki cin görüntüleri .......

sen televizyonu görmüyrosun bile

2. yaşında komşu ayşe varya bana köydeki bir oalyını anlattı. ölen kardeşi gelmiş bunu çağırmış sonra aklı başına gelmiş .cin olduğunu analmış kaçmış

vs vs vs örnek çoğaltılabilir hepsi bilinçaaltında ve bunlar uyurken açığa çıkabilir.

ve biz milyonlarca şey görüyor ve duyuyoruz. bilinç istediği kadar mantıklı bir açıklama yapsın. bilinça ltı herşeyi gerçek olarak kabul eder.

rüyalrın gerçeğe dönüşmesi son derece normal.

1. enerji açığa çıkar ve çekim yasası işler gördüğünüz şeyi çekebilir. grçeğe dönüştürebilirsiniz.
2. insaların 6 hisleri var. rüya ile gelecek görülebiliyor. görmüşsünüzdür.

Bu acidan dusunmemistim aciklamaniz icimi rahatlatti tesekkur ederim :)

lost66

Banlı Kullanıcı
Öncelikle yanlış anlamayın ama bayan mısınız erkek mi ? Ben bayan olduğunuzu düşünerek söylüyorum gerçekten sizinki yıllardır gelen bir takibe benziyor. Belki size aşık yada korkutuyor. Ama başarılı olduğu kesin iyi bir hocaya gözükmenizde fayda var. Aksi taktirde psikolojiniz çok kötü bozulabilir. Ben bazı arkadaşlara diyorum 3 harfli çağırmayla uğraşmayın diye çünkü gerçekten o cesaret işi değil psikolojisini yönetebilen kişiler bile kafayı bozduğu oluyor. Bakın siz çağırma ile uğramamışsınız başınıza neler gelmiş ya bide çağıran kişiler inanırmısınız onlardan korkmazken sanki bana geçmişimi hatırlattınız ve bu yazıları okurken ve bu yorumu yazarken elim titriyor. Farklı bi enerji var :( Yıllar sonra korktum:(
ama edişelenmeyiniz. Bir hocaya mutlaka gözükün, ama mutlaka

arevw

Kayıtlı Üye
Öncelikle size çok geçmiş olsun ve acil şifalar diliyorum. Yaşadıklarınız korku filmleri gibi gerçekten. Siz teyzenizin söyledikleriyle yapmanız gerekenleri yapmışsınız. Size tavsiyem duaları ağzınızdan eksik etmeyin, kafa dağıtın ve yoğunlaşmayın. Bu tür varlıklar sizi içlerine çekmeye çalışsalarda uzak kalmanız ve cesaretiniz takdire şayan. Ben size üç şey söylemek istiyorum yalnızca üç anahtar sözcük; Dua, Sabır ve Cesaret.