ibonder

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibonder

Kayıtlı Üye
Kalkar kalkmaz ne anlama geldiğini düşündüm düşündüm. Sonra aklıma burası geldi :)

Benim rüyam şöyle ki:
Eski sevgilimle bir çardak altında oturuyoruz ve bana hala beni unutmadığını söylüyor. Daha sonrasını hatırlamıyorum.

Devamımıdır bilemiyorum ardından, evimden uzaklara gidiyorum ve geri dönerken çantamı gittiğim yerde unuttuğumu anımsıyorum koşarak geri gidiyorum :) ki ikinici kısım bana saçma geldi fazlasyla..

Ama merak ettiğim ilk rüyam. Ne anlama geliyor ? Veya bir anlamı varmı ?

mally

Kayıtlı Üye
Artık anladığım üzere, rüya yorumunun nerede yapıldığını bile araştırmak zahmetine katlanılmıyor. Bu kaçıncı konu artık bilmiyorum. Rüya yorumlarının "Pantea Rüyaların Psikolojik Analizleri" bölümünde yapıldığı idrak edilene dek ayrıyeten açılan her konu kilitlenecek ve bir müddet sonra silinecektir.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kafanızda bir yuva kurmayı istiyorsunuz ancak, bunu gerçekleştirmeden evvel bir ev almak ya da işyeri projesi hakkında planlar yapıyorsunuz.

Eski sevgiliniz size daha uzun bir süre dönmeyeceği gibi, siz yeni bir ilişki başlangıcındasınız. Yeni tanıştığınız kişileri daha dikkatli inceleyin.

Parasal sıkıntılarınız mevcut. Maddi kısıtlamalar nedeniyle derhal bir takım önlemler almalısınız. Aile içindeki ufak tefek sürtüşmeler son bulacak.

Bir yolculuğa çıkacaksınız. Bunun sonucu çok müjdeli…

Sevgiler…

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...