Çakra İnisiyasyonu 3. Diyafram Çakra Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çakra İnisiyasyonu 3. Diyafram Çakra Deneyimlerinizi buraya yazınız.

mally

Kayıtlı Üye
Mide çakramda ve avuç içlerimde sıcaklık hissettim. Sanki birisi sıcak bir sıvıyı midemin üzerine döküyormuş gibi.

Bir ara yarı trans durumunda tecrübe ettiğim şey şu: " Sadece vücudunun yarısını gördüğüm biri bana bir şeyler söyledi ve sanki denemek istermiş gibi bana zarar verecek bir şey yapmaya kalktı. Ama vücudumun etrafını saran bir kalkan gibi parlak bir şey vardı (auram olduğundan emin değilim) ve onu geçemedi. Sonra bir memnuniyet ifadesi belirtir gibi bir şeyler söyledi. Söylediklerini hiç hatırlamıyorum. Sonra birden irkildim ve trans durumundan çıktım. Bu kadar derinleştiğimi hiç hatırlamıyorum. Olağanüstü bir deneyimdi. Sanki başka bir boyuttaymışım gibi.

Çok teşekkür ederim Sevgili Urum. Harikaydı :)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Yine bir bel ağrısı, bu sefer o kadar fazlaydı ki yarısında kalkıp oturdum, imajinasyona ve zikire öyle devam ettim. Umarım bu enerjiyi alma açısından sorun olmaz, bir kaç defa trans durumuna geçtim, en sonuncusu çok güzeldi, gözümün önünde beyaz bir ekran belirdi, kendimi bıraktım sonra derinden bir ses, başta algılayamadım ama sonra anladım ki ev ahalisinin küçük modeli kapımın önünde bando çalmaya başlamış :) Zar zor toparladım kendimi kalktım, yarım saat olmuş, çalışma başlayalı.
Güzeldi, dış etkiler olmasaydı çok daha güzel olacaktı eminim, Urum tekrar teşekkürler :)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Dünkü boğaz çakramdaki yumru bu sefer mideme inmiş gibiydi. Oradaki enerji yoğunlaşmasını hissettim. Sağ gözümde yine baskı vardı. Sol elim çok ısındı. Bir süre sonra sol ayak bileğim çok sızladı. Sanki ayak bileklerimde beni yatağa bağlayan bir şey vardı. Enerjiyi yine yoğun hissettim. Teşekkürler Urum emeğinize sağlık..

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ellerimde uyuşma hissettim ve daha sonra uyuşma tüm vücuduma yayıldı.
Diyafram bölgemde bi baskı hissettim yoğun bir baskı aşırı midem bulandı.
bi ara transa geçtim güzel bir çalışma oldu.

Teşekkürler.

cibabu

Kayıtlı Üye
Bu çalışmamda da pek birşey hissettim diyemem.Sadece önceden de belirttiğim gibi bacak ve bel ağrısı çektim.Belki de sabah yaptığım temizliğin bir sonucudur bu ağrılar.Birde karın bölgemde bir baskı hissettim ki çalışma bitene kadar devam etti bu baskı.Tekrardan emeğine sağlık Urum. :)

berksu07

Kayıtlı Üye
Biliyorsunuz ben cezayı hakedenlerdenim. O nedenle 2.çakra inis.çalışmasına başlamamla ellerimin içi had safhada ısındı, ayak bileklerimden yatay olarak sürtünerek zincir geçiyormuş gibi oldu, burnumun üstünde 3 kez, alnımda 2 kez basınç hissettim, sağ tarafımdan itme şeklinde basınç olurken karnımın alt tarafında periyodik sesler geldi bir süre.

3. çalışmaya geçiş yaptığımda elllerim normale dönmüştü, gözümün önünde insan yüzleri tanımlayamadığım farklı şekiller olmaya başladı, bir süre sonra derinleşmeye başladım, kendime geldiğimde sol elim buz kesmiş ve bileğime kadar tamamen uyuşmuştu ama sağ elim normaldi. Açıkçası sol elimin bileğe kadar tamamen uyuşmasına bir anlam veremedim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
güzel uyumlanmalarınız güzel gidiyor. berksu07 senin daha iyi olmuş. şifaya yönelmediysen yönelmeni şifa uyumlamaları almanı tavsiye ederim.

berksu07

Kayıtlı Üye
Şifa çalışmalarına katılıyorum, fakat elimdeki bu buz gibi uyuşma hayatım boyunca ilk oldu. Bundan sonra da her şifa enerjisi çalışmaya katılacağım inşallah. Teşekkür ederim Sayın Urum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...