Yardım edermisiniz lütfen.

aglaures

Kayıtlı Üye
arkadaşlar annem dileği için ayet-el kürsi okuyor ve okurken kendi kendine yeni doğan, lanetlenmiş gibi kelimeler kattı araya anlayamadı kendiside çünkü kendisindeydi dalmamıştı da ama istemsiz kelimeler çıktı ağzından bu nedir yardım edebilecek olan var mı? şimdiden teşekkürler.

aglaures

Kayıtlı Üye
evet tamamen istem dışı oldu annem söylediğinin farkına vardı sonra durdurdu kendini toparladı ancak yine aralara karıştı kelimeler

aglaures

Kayıtlı Üye
yok ilgilenmez ancak anneme çok büyü yapılıyor babamın ailesi tarafından annemde araştırmak zorunda kalıyor maalesef

Ü

Üye silindi 15237

Peki Anneniz Günlük Hayatta'da o kelimeleri söylüyormu

aglaures

Kayıtlı Üye
yok sadece orda söyledi bir daha da duymadık ağzından diğer ayet-el kürsi okuyuşundada olmadı.

aglaures

Kayıtlı Üye
yok söylemez bir dahada duymadık zaten dua okurkende tekrarlanmadı

Ü

Üye silindi 15237

Tamam
Bilinçaltında o kelimeler belki bir yere sahiptir
Ondan Dolayı olabilir.
İyi akşamlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
dua okumak bir ritim ve bir frekansta olduğu için kişiye hafif bir transa sokar. dua okuruz ama aklımız öyle yerlere giderki. 10 sayfa dua okumuşuzudur. ama farkına bile varmamışızdır hiç bozmadan da okumuş gitnmişizidir. hafif tran hali yakın bir olaya ya da çok eski bir olaya bizi otomatikman götürür. bilinç farkında bile olmaz kim bilir neyin çıkramını yaptı anneniz. endişelenecek bir şey yok. bu durum sürekli olursa o başka.