Güzellik Majisi

lunatic

Kayıtlı Üye
AN GİRRU AB TİTAAN aynen bu şekilde söyleniyor değil mi urum telaffuzu bu şekilde yani? bunu dolunay ya da dolunaya yakın zamanlarda yapmak daha mı iyidir ayın enerjisi açısından ve cadı olmak gerekmiyor değil mi?sorularım bu kadar paylaşım için teşekkürler bunu en kısa zamanda deneyip etkilerini yazacağım...

morwen

Kayıtlı Üye
kelimeleri her yön için ayrı ayrımı yoksa her yön için hepsini birdemi sölicez?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
HER YÖNÜN ADINI VAR SIRASIYLA SÖYLEYECEKSİNİZ YANİ ASLINDA HEPSİNİ SIRADAKİ GİBİ OKUYACAKSINIZ

LilithyBroken

Kayıtlı Üye
çok teşekkürler Urumhamatahayil, en kısa zamanda deneyip sonucu yazacağım :)

hira

Kayıtlı Üye
Ben hamileyim bunları yapmamın bir zararı olurmu ki arkadaşlar

ceylinmaya

Kayıtlı Üye
isimler sırayla söylenecek ve her yönün bir ismi var deniyor ama hangi yönün ismi hangisi?

origanum

Yönetici
Evet doğudan. Tıpkı eski sistemlerde olduğu gibi.

Perina

Banlı Kullanıcı
Bunu deniyen üyeler var sanırım.Ama kimse sonuçlarını yazmamış.Bu maji dikkatimi çekti.Hangi kadının dikkatini çekmezki:)Ama maji kelimesi benim için soğuk bir kelime bunu yapmak istemem ki:(Bunun başka bir yolu vardır sanırım,olmalı:)

Ve şu da aklıma takılıyor.Majilerin zamanla geri tepebilme ihtimalini düşünüyorum hep.Ya geri tepip bu zoraki güzellik çirkinliğe dönüşmeye başlarsa zamanla:(

origanum

Yönetici
Sonuçlar yazılmaz, kuraldır. Bir daha yapamaz yoksa açıklayan. Evrensel yasalara aykırıdır.

Perina

Banlı Kullanıcı
Ama sonuçları yazarım demişler.Sanırım onlarda o açıklamaları yaparken benim gibi bilmiyorlardı evrensel kuralları.Ve ben tabi ki bunlara inanıyorum.İnanmıyor değilim ama bu tarz şeylerin insana bir de ters dönüşü olduğuna inanıyorum.Bu hem bir bilgi hem de bir his işte:( Neyse yine yalnış anlaşılmak istemiyorum saygım var insanlara.Kırıcı olmak istemem.

Peki origanum,diğer psişik yetenekleri de açıklamak,bu konudaki deneyimleri yazmak da evrensel yasalara aykırımıdır?Anladığım kadarıyla tüm ruhsal konularda konuşmak pek iyi olmuyor.Bu tıpkı büyük velilerin mucizelerinden söz etmemeleri gibi birşey sanırım.Hem tevazu hem de bir kural sanırım..

origanum

Yönetici
Eh anlamışsınız, söylenecek birşey yok. Özellikle son cümleniz gayet iyi özetliyor.
Buna uyduğunuz sürece evrenle uyum içerisinde olursunuz.

Perina

Banlı Kullanıcı
Ama mebede geldiğim ilk günkü konum bunlarla ilgiliydi ama..Niyet önemlidir her zaman öyledeğil mi? Benim niyetim sevilmekti..Acaba evren bağışlar mı?Ama ben içimdeki sesileyaşıyorum..Yao sesyine bu yönde yazılar yaz derse ki zaten yazıyorum:) Güldüğüme bakmayın:(

origanum

Yönetici
İçten gelen sesi dinleyin ve uyun ancak kimseye söylemeyin. Bu kadar basit.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Sanırım öyle,zaten yazıyı tıklayınca da "venüsün doğuşu"tablosundaki venüs resminin kafası çıkıyor.Afrodit bir titan ve deniz köpüklerinden doğduğu inancı diğer varsayımlara göre daha fazla.Hamsi değilde balık falan ne bileyim belki:)hani hamsi pek güzellik unsuru gibi gelmedi gözüme birden,merak ettim tam çevirisini ben de.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sanırım öyle,zaten yazıyı tıklayınca da "venüsün doğuşu"tablosundaki venüs resminin kafası çıkıyor.Afrodit bir titan ve deniz köpüklerinden doğduğu inancı diğer varsayımlara göre daha fazla.Hamsi değilde balık falan ne bileyim belki:)hani hamsi pek güzellik unsuru gibi gelmedi gözüme birden,merak ettim tam çevirisini ben de.

Latince okuyorumda bir karadenizliye latince öğretirsen ilk hamsiyi öğrennir :D

ceylinmaya

Kayıtlı Üye
Bu gece yapacağım bunu ama sadece gecelerimi dışarda bekletilecek,gündüz güneş almayan bir yere mi alınmalı karışım?