Meleklerin Renkleri Enerji Uyumlaması Hakkında Soru?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Herkese İyi Akşamlar,

Meleklerin renkleri ve yedi baş melekle bağlanma hakkında bir bilgi gördüm. Gizlimabet Ailesinden bilgisi olan arkadaşlardan görüş almak için bu konuyu açtım. Nedir? Ne değildir? Böyle bir şey olabilir mi?

Elfangel

Kayıtlı Üye
Meleklerin renkleri uyumlaması sizi 7 tane baş melekle buluşturur. Bir çeşit Reiki uyumlamasıdır ve size hayat yolculuğunuzda ışık, rehberlik ve korunma getirecektir. Bir uyumlamada ardı ardına 7 baş meleğe de uyumlanırsınız. Uyumlama uzaktan verilebilir.
Aşağıda bu uyumlamanın 7 başmeleği ve bunların temsil ettiği ışınlar özetlenmiştir:
1-Başmelek Michael (Mavi ışık – Korunma ve Güç)
2-Başmelek Jophiel (Sarı ışık – Aydınlanma ve Bilgelik)
3-Başmelek Chamuel (Pembe Işık – Sevgi)
4-Başmelek Gabriel (Beyaz Işık – Uyum ve Saflık)
5-Başmelek Raphael (Yeşil Işık – İyileşme ve Gerçeklik)
6-Başmelek Uriel (Mor&Altın Işık – Barış)
7-Başmelek Zadkiel (Menekşe Rengi Işık – Özgürlük)

Görüldüğü gibi çalışma bildiğimiz çakra çalışmalarına benzemektedir. Yedi meleğe uyumlama sanki 7 çakranın uyumlanması gibi düşünülmüş. Farklı bir sunum diyelim biz... :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Meleklerle Çalışma batı dünyasında şuan moda. Kesinlikle din eleştirisi yapmıyorum öncelikle belirteyim. Batı dünyasında maalesef ki maneviyat duygusu çok azaldı. Din önemli bir maneviyat yaratır. Beynen kalben duyarlı, tutarlı, inancından emin olmayan kişiler için din bir kurtarıcıdır. Doğu felsefesine yönelen ve vicdan boşluğunu doldurmaya çalışan batı bu konuda satacağını satıyor. Bazı akılılarda yahu bizim kendi sistemimiz yok mu? Ne alacağız doğudan. Hem biz Hıristiyanız kısmını hatırlayıp. Ellerindeki en uygun şifa aracı olarak melekleri bulmuşlar. Melek kartları, melek duaları, melek tarotu, melek taşları aklınıza gelebilecek ne kadar melekle ilgili şey varsa satmaya çalışıyorlar.

Melekler bizim kardeşim. Hepimiz için. Sen melekten iste zaten yaratıcı herkesin yanına vermiş. İstemek ayıp değil, isteyin.

Çakra çalışması çok özgün özel ve gerçek çalışmalardır. Hem ilmen hem bilim açıcından artık tartışılacak bir yanı yoktur. Buz gibi gerçektir. Sen çakra çalışmanı al. Bunlara uygun melekleri yanlarına koy. Melek çalışması yap. İşe yaramı yarayabilir. Yani kötü niyet yok. Hatalı bir şey yok. Yanlış bir şey yok. Kimseye zararı olacak bir çalışma değil. İnanırsanız olur.

Benim hoşuma gitmeyen şey illa bir şey satacağız diye çorba etmeyin. Zaten süper bir şekilde çakra sitemi kurulmuş. Öğren uygula. Çakra ile ilgili bilgi geliştir fakat melekler bir varlıktır. Çakralar ise enerjileri işleyen bir yapı.

Meleği alıp işlemiyorsa ki çok uygunsuz olur, fikrinizde pek uygunsuz olmuş. Haa bu melek benim çakramı açıyor diyorsanız o başka. Meleklerden kendi dininize göre isteyin yine çakranız dengelenir.

Yaptığım araştırmalarda gördüm ki evet kelimesi bile çakrayı düzenliyor. Olumlu olan her şey çakrayı dengeler.

Çok uzattım sanırım. Yapılabilir zararı yok, fakat çakraların orjinal hali daha güzel.

humutlu32

Kayıtlı Üye
kesinlikle sana katılıyorum melek uyumlamaları tamamen aldatmaca. ben hertürlü kirli işi günahı işleyeyim melek uyumlanayım her işim yolunda gitsin melek enerjisi alayım yok böyle bir hayat tabiatın doğasına aykırı dört halifenin sahabelerin bile görmeyi bırak hissedemedikleri melek veya enerjileri bu halimizle hissedeceğiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...