Sevdiğini kocanı bağlamak için.-1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Koyun bağırsağını alırsın, Yasin suresi okumaya başlarsın. Her mübinde ya kabız dersın 41 kere ve düğümleri ıcıce gecırerek her mubınde bunu tekrarlarsın. Okuma bıtınce yıne gun ve saatınde eskı bır mezara gomersın.

Admin notu: Ya kabız, kısaltmak, ölçüye göre veren demek ( elinde tutmak anlamına da gelir, buradaki elinde tutmak anlamı pozitif değildir. (birde bağırsak ile düğüm yapılırsa kişinin nasibi ve kısmeti bağlana bilir.) çalışma uygun değildir.

duriod

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekkürler bağlanacak ipin rengi hakkında bir öneriniz var mı ?

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
ip ile değil düğümleri koyun bağırsağıyla yapmanız gerek diye biliyorum.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Tam bilgi olmadan alıntılar paylaşılıyor bu tip uygulamalar haricinde alıntı oluyor ama bence böyle vefkli veya bu konu gibi alıntılar olmamalı. Verilen sorulara cevap vermek gerek paylaşımda.

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
sayın YasinLY ben anneannemden öğrendiğim bir uygulamayı paylaştım az önce ..sorulan sorularada cevap vermeye çalışıyorum zaten..neden bu gibi konular olmamalı diye düşündüğünüzü anlayamadım belirtmek isterim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
çiriş ipi ile yapılan uygulamayı anadoluda bu işle haşır neşir olupta bilmeyen yoktur. kocasını eve büyü ile bağlamak isteyen her kadın sanırım bir kerede olsa yapmıştır. yapması kolaydır fakat bunun için bedensiz bazı güöçlerin yardımına ihtiyaç vardır. sadece bu kadar yapmak ile işe yararmı bilemiyorum.

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
verdiğin bilgiler için teşekkür ederiz Urumhamatail.sizlerin bilgisine gerçekten güveniyorum.bedensiz varlıklar derken davet mi yapmamız gerekir.paylaşırsan uygulamanın tamamını seviniriz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Zaten görevlisi olan kişiler yapabiilir. Davetli uygulamalar daha çok vefk, gibi hesaba dayalı olanlarda olur.

Anjin_San

Kayıtlı Üye
bu tam olsaydı admın bunu kesın engellerdi xd :D diyelimki tam kac dugum atılacak dua bıtene kadar dugummu atıcaz sureklı

AJA

Elit Üye
41 dügüm atılacak fakat yukarıda ki tarif biraz basite indirgenmiş .Detaylar var.Günü zamanı vs.Geçen gün bir arkadaş açmış konuyu çiriş ile yapılan büyü diye..
Uzatmayacağım zaten bunları araştırmadan haydi 41 düğüm atiyim diye başlanırsa fiyasko olur.Deneye deneye tecrübe edin baktınız ki olmadı bilene yaptrın yada bir daha deneyin :)

Anjin_San

Kayıtlı Üye
41 dügüm atılacak fakat yukarıda ki tarif biraz basite indirgenmiş .Detaylar var.Günü zamanı vs.Geçen gün bir arkadaş açmış konuyu çiriş ile yapılan büyü diye..
Uzatmayacağım zaten bunları araştırmadan haydi 41 düğüm atiyim diye başlanırsa fiyasko olur.Deneye deneye tecrübe edin baktınız ki olmadı bilene yaptrın yada bir daha deneyin :)

sanırım benim açtığım konu xd :D onu yaptım bakalım inş olursa (olacak) güzel haberi hepinize duyuracağım :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...