aşk büyüsü

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
niyetsiz bir uygulama yoktur baştan belirtmek isterim soracak arkadaşlara şimdiden söylemek istedim başta niyet ediliyor.Bir kimseyi kendine aşık etmek için bir mezardan toprak al elinin içinde tut. Bunun üzerine 7 defa aşağıdaki ayeti celileyi oku sonra o toprağı temiz yerde bir ağır taşın altına koy okunacak ayet budur.

Bismillahirrahmanirrahim
İnneha tahricü seceretü fi eslilhacimin telüha ke, ennehü, düsüşeyatini feennehüm la, ekilüne minha fema liune minhal butune sümme innehüm aleyna leşevben min hamim.

arkadaşlar netten alıntıdır.site yönetiminden ricam bu büyüyle ilgili bilgilerini paylaşmalarıdır.bu doğrumudur böyle bir işlem varmıdır öğrenmek istiyorum.

mirana

Kayıtlı Üye
ayette ne yazıyor biliyorsan onuda paylaşırmısın !!

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
Bismillahirrahmanirrahim
İnneha tahricü seceretü fi eslilhacimin telüha ke, ennehü, düsüşeyatini feennehüm la, ekilüne minha fema liune minhal butune sümme innehüm aleyna leşevben min hamim.

ayet bu ancak mealini bende bilmiyorum buyüzden bilen birisi bize yardımcı olursa çok sevinirim

gulgaye

Kayıtlı Üye
İş
memur
bu büyünün birebir aynısını bugün banada önerdiler.lakin doğruluk payı ile ilgili ne desem yalan.ben yapılan uygulamada kişinin kendi gücününde ciddi bir etken olduğuna inanıyorum.inanmak oluşumun ilk kuralı bence.

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
kesinlikle katılıyorum herşey inançla başarılabiliniyor sevgili gulgaye..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eksik ötesi bir uygulama. Hiç gerek yok . Daha güzel uygulamalar var.

mirana

Kayıtlı Üye
Matahari paylaşım için teşekkürler .