Cini mekandan kovmak için tilsim

duriod

Kayıtlı Üye
images

(KAYNAK:ELCEVAHİRUL LEMMAAH KİTABINDAN ALINTIDIR)

Sitemans

Kayıtlı Üye
denedim ve 2 gün sonra tekrar döndüler.

enesuynk

Kayıtlı Üye
denedim ve 2 gün sonra tekrar döndüler.
bu yazıya aktardığınız enerji ile ilgili , bunu arttırmak için güven duygusu gerekli mesela bunu yazarken allah'a dua edin korunmak için teslimiyetinizi ona bildirin böylece yazıya aktarılmış enerji artar . ayrıca değinmek istediğim birşey var yazıya aktarılan enerjinizin max düzeyi yazının süresini belirler mesela max 2 ay olsun , cinler 2 ay boyunca gelmezler bu demektirki yazı 2 ayda bir yenilenmelidir . saygılarımla

striker

Kayıtlı Üye
Bu konuyu görünce aklıma birşey takıldı. Cinleri kovmak için hazırlanan dualar ve onların etkisini yada denenmişliğinin ispatını arzulayan kişilerin olmasını yadırgamıyorum. Sadece merak ediyorum, kimi, kimin yerinden kovuyorsun diye bir ses duysak ne cevap verirdik.
Mesela, evimizden kovmak için ritüel yapıyoruz ''evimiz yada evim'' bize ait olan mekan dediğimiz yeri sahiplenip, üstünlük bize ait diyerek gücü kullanıp, bizim dışımızdakileri saf dışı bırakma arzusu ise bilinç altımız şekilleniyor.
Evimiz dediğimiz yerin bize ait olmasının sebebi nedir? Satın almış olmamız mı yoksa uzun süre içerisinde yaşadığımız için mi veya biz öyle istediğimiz için mi?
Hangi soruyu sorarsam sorayım, soruyu sorarken bile kendi prensiplerimizin ve kendi ortak düşüncelerimizin tasarladığı cümleler ile kelimeler sıralıyorum.
Para verdik satın aldık ev bizim o halde istemediğimiz hiç birşey bu mekanda yaşamamalıdır. Para denen şey nedir? Bir kağıt parçasına boya ile yazıların yazılması ile oluşturulmuş bir nesne, bizim için kıymetli fakat bizden olmayanlar için sadece bir kağıt parçası. Parayı para yapan tek şey, insanların ortak bir karar ile ''para'' demesidir,aslında sadece bir kağıt parçası...

hasan06

Kayıtlı Üye
ya striker arkadaşım sen felsefe yapmışsın . bir kardeşimiz paylaşımda bulunmuş sen konunun dışında bir yorum yapmışsın para varmıdır ?evimiz dediğimiz yerin bize ait olmasının sebebi nedir falan filan

enesuynk

Kayıtlı Üye
Bu konuyu görünce aklıma birşey takıldı. Cinleri kovmak için hazırlanan dualar ve onların etkisini yada denenmişliğinin ispatını arzulayan kişilerin olmasını yadırgamıyorum. Sadece merak ediyorum, kimi, kimin yerinden kovuyorsun diye bir ses duysak ne cevap verirdik.
Mesela, evimizden kovmak için ritüel yapıyoruz ''evimiz yada evim'' bize ait olan mekan dediğimiz yeri sahiplenip, üstünlük bize ait diyerek gücü kullanıp, bizim dışımızdakileri saf dışı bırakma arzusu ise bilinç altımız şekilleniyor.
Evimiz dediğimiz yerin bize ait olmasının sebebi nedir? Satın almış olmamız mı yoksa uzun süre içerisinde yaşadığımız için mi veya biz öyle istediğimiz için mi?
Hangi soruyu sorarsam sorayım, soruyu sorarken bile kendi prensiplerimizin ve kendi ortak düşüncelerimizin tasarladığı cümleler ile kelimeler sıralıyorum.
Para verdik satın aldık ev bizim o halde istemediğimiz hiç birşey bu mekanda yaşamamalıdır. Para denen şey nedir? Bir kağıt parçasına boya ile yazıların yazılması ile oluşturulmuş bir nesne, bizim için kıymetli fakat bizden olmayanlar için sadece bir kağıt parçası. Parayı para yapan tek şey, insanların ortak bir karar ile ''para'' demesidir,aslında sadece bir kağıt parçası...
bu zevkine yapılacak bir şey değil ne olursa olsun ortada hoşnutsuz bir durum olması gerek yani cinleri o evde yaşayanları rahatsız etmesi gibi böyle bir şey haddi aştığı durumda yapılacak bir şeydir . senin 4 kişi yaşadığın bir evde onlar 30 ya da daha fazla sayıda yaşayabilir ama sorun olmadığı taktirde mutlu mesut geçinebilirsiniz birbirinizden haberiniz olmadan

Sitemans

Kayıtlı Üye
Bende bu tılsımı kullanıyorum fakat yok abi bendekiler fazla güçlü kuranı kerime vuruyorlar sapıtmış bunlar
(tabi üzerimde koruma var ama artık canım acıyo ) yeni bi tılsım arıyorum..
bana bağlanmışlar bütün gece sabah ezanına kadar şimşekler çakıyor üzerimde 3 aydır butün gece kavga ediyoz.

Fikri olan paylaşsın
Hatim etsemde dua etsende 30 saniye sadece

bu zevkine yapılacak bir şey değil ne olursa olsun ortada hoşnutsuz bir durum olması gerek yani cinleri o evde yaşayanları rahatsız etmesi gibi böyle bir şey haddi aştığı durumda yapılacak bir şeydir . Senin 4 kişi yaşadığın bir evde onlar 30 ya da daha fazla sayıda yaşayabilir ama sorun olmadığı taktirde mutlu mesut geçinebilirsiniz birbirinizden haberiniz olmadan

yilanlari unutmayalim lütfen.. çok daginik varliklar.

enesuynk

Kayıtlı Üye
yilanlari unutmayalim lütfen.. çok daginik varliklar.
yılan bahsi şöyle geçer , hepimiz biliriz cinlerin en çok şekline girdiği hayvan yılandır . eğer bir kimse evinde yılan görürse ona 3 kez gitmesini söyler eğer yılan gitmezse öldürülür ve bunda bir günah yoktur . şayet o yılan bir cin ise yine günahı yoktur çünkü uyarılmış ve gitmesi söylenmiştir , cin değilde sıradan bir yılan ise bulundurduğu tehlikeden ötürü öldürülmesi yine günah olmaz .

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Yıllarca beraber yaşadığın müslüman cinleri evinden, evlerinden kovuyorsun hem de allahlaştırdığın bi kağıt parçasıyla. Eğer bunu gerçekten yapacaksanız ve müslimansanız önce allaha sonra kitaba sığının evinize de cin mektubu, ayetel kürsi, muavezeteyn asın. Son seçenek bu olsun çünkü ne olduğu bile belli değil. Bilmediğiniz duaları asmayın. Arkadaş iyi niyetli de olsa anlamını bilmiyoruz duanın, dinden çıkmaya bile neden olur. Eğer ki hristiyansanız kendi yollarınızla korunun, ateistseniz malesef zaten bunlara inanmazsınız. Eğer benim gibi şüpheciyseniz :) o zaman en iyi yol allaha sığınmaktır yine

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Cinleri mekanından tılsımla felan kovduktan sonra ya o seni başka bir mekanda hazırlıksız yakalarsa ne olur.İşte burası biraz karışık gibi.:sifone:

candokia

Kayıtlı Üye
denedim işe yarıyor bazı vesvese ve diğer varlıklardan da koruyor.. =) fakat yanımızda taşısak etkisi olurmu?

zero2900

Kayıtlı Üye
Burada verilen cin mührü eksik verilmiş orjinali aşşağıdaki gibidir ve vefklerin altına yazılır yani tamamlayıcı bir mühürdür cinni ve ifritlerin yazılan nüshalara müdahale edip bozamaması için ve uzak tutmak içindir:

Ekli dosyayı görüntüle 5971

demonic

Kayıtlı Üye

Kesinlikle doğru bir düşünce.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Bir vefk yapıldığı zaman,vefkin etrafına gerekli yazıların yazılması gerekir.zero arkadaşımız vefk'e hayır mührünü vurarak tamamlamış.konuya güzel değinmiş.

erhanozbay

Banlı Kullanıcı
bu tılsımda cinleri itaat ettiren bir etki oldugunu sanmıyorum güc kaynagıda yok cine nasıl bir etki ile kovma gücü saglıyor anlamış deyilim

sekiz8

Kayıtlı Üye
Hz süleyman mührü, cin mektubu tabiki gercegini bulabilirseniz bu konuda en keskin olanlarıdır, 70 ayetel kürsi de mekandan uzak tutar, hüddamların yazdırdığı ve meleklerden gelenlerlede olur tabi de onların isimleri yok, birde havas kitaplarındaki bilgilerin cogu eksik yada yanlış, onların yanlış oldugunu bilme ilmine sahipseniz ne olduklarınıda biliyorsunuzdur

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kimi kimin yerinden kovuyorsun diyemez. Diyemez derken, istediğini söyler ama boşta kalır.
İnsanların kendi elleriyle, içinde kendilerinin yaşaması niyetiyle yaptıkları hiçbir şeyin içinde o yer sahip kişiden başka kimse giremez. Girdiğinde buna haneye tecavüz denir. Hem kanunlarda hem de diğer kanunlarda.
Ne zaman bir varlık bunu diyebilmeye hak kazanıyor?
-Eğer ki siz miras yoluyla o varlıkları bırakmışsanız ölürken, o varlıkların hakkı orada kalmaktır ve uygun buldukları aile bireyine devrolunurlar.
-Eğer ki siz mekanı yaparken veya daha sonra mekanı varlıklara niyetlemişsiniz.
-Mekanın sahibi ölmüşse ve ölen mekan sahibinin birinci kuşak akrabaları da hak iddia etmemişse ve o şekilde terkedilmişse.
-Tılsımla define gömülmüş ve defineyi koruması için varlıklar bırakılmış ve o definenin üstüne ev dikilmişse. Burada da defineyi gömenin kan bağı olan herhangi biri definenin bulunduğu arsaya sahip değilse o görevliler azad olur. O define yine varlıklar tarafından sahiplenilir ama üstüne mekan yapılırsa define tehlikede olmadıkça varlıklar rahatsızlık verme hakkına sahip değildir.

Aklımda olmayan maddeler de var benzer. Bunların dışında evet başkasına ''para verip aldığınız'' tapusu sizde olan veya sizin bizzat yaptığınız hiçbir mekanda hiçbir varlığın ''benim yerim burası sen git'' diyebilme hakkı yoktur. Diyen de bal gibi uzaklaştırılır, ısrar ederse gereken yapılır.
Neden?
Çünkü zaten madde mekan önceliği sizindir. Çünkü siz o maddeden yapılmasınız, o mekanla aynı boyuta aitsiniz. Siz mekan olmadan yaşayamazsınız bedenli varlıklarsınız. Onlar mekan olmadan yaşar, boyutsal avantajlara sahiptirler. Bu yüzden evrensel ilke gereği yukarıda saydıklarım ve benzer maddeler dışında istemediğiniz hiçbir şeyin evinizde olmaması için her türlü önlemi almaya hakkınız vardır.
Mesele niyettir kısacası. Sizin önceliğiniz olan boyutta, sizin yaşama niyetinizin hakkı evrensel olarak saklıdır.
Aynı boyuttan olduğunuz canlılara mekan yapacağım diye zarar vermeniz de evrensel kanunlara aykırıdır ama bu diğer varlıkları bağlamaz, ilgilendirmez ve sırf bu yüzden de sizi sizin yerinizden kovamazlar. (Görevli olanlar hariç)