Eski takıntılardan kurtulma ve sevgililer günü çalışmaları

AphraeL

Kayıtlı Üye
Bu çalışmalar tekrarlanacak mı acaba diye sormak istedim. Özellikle takıntılardan kurtulma inisiyasyonu tekrarlansa mükemmel olurdu benim açımdan :)

Saygılar,
AphraeL

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ben kafam karman çorman oldu neyi ne zaman yapacağımı şaşırdım. ama bir boşluk bulursam tekrarlarım.

AphraeL

Kayıtlı Üye
ben kafam karman çorman oldu neyi ne zaman yapacağımı şaşırdım. ama bir boşluk bulursam tekrarlarım.

Siz de haklısınız tabi, zaten mabet takvimine bakınca gayet dolu olduğunuz belli, e tabiki sizin de kendinize ait bir hayatınız işleriniz var. Sevgililer günü çalışması neyse de takıntı çalışmasına katılamadığıma çok üzüldüm. Çünkü bu takıntılar beni öldürecek ya da katil edecek.

Yıllardır var olan gürültü takıntımdan kurtulamıyorum. Üst katta yaşayan kızların o topuklu terliklerini kafalarına çakasım geliyor. Gürültüyle yemek yiyen insanlardan nefret ediyorum. Kaşığın dişlere değdiğinde çıkan gürültüyü duyduğumda sinirim öyle bir tavana fırlıyor ki tarif edemem. Evde ailemle yemek yiyemiyorum artık ya da o kadar hızlı yiyorum ki, bir an önce şu işgence bitsin diye. Yemek benim için işgence saati oldu. Ha bir de çekirdek var tabi :D Ondan da nefret ediyorum, çıkardığı sesten de :D Neyse böyle işte, ne yapsam bilemiyorum. Ders çalışmam lazım, gürültülere sinirlenmekten konsantre olamıyorum. Stresimin tavan yaptığı şu sıra takıntımda tavan yaptı yani anlayacağınız.. Bu arada böyle bir takıntısı olup da kurtulabilen varsa tavsiyelerini bekliyorum.. Çok hastalıklı bir manzara çizdim sanırım ama aslında çok uyumluyumdur :D