Çakra İnisiyasyonu 2. Sakral Çakra Deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çakra İnisiyasyonu 2. Sakral Çakra Deneyimlerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben bilmiyordum pazartesi günleri sanıyordum neyseki bu gün tekrarı ver teşekkürler urum :)

AphraeL

Kayıtlı Üye
Yine hafif geçen bir çalışmaydı. Yanlız çok üşüdüm, o kadar üşüdüm ki konsantre olmakta zorlandım. Bedenim bir türlü rahatlamadı. Sakral çakramda enerji yoğunluğunu hissettim. Sol elimin ayasında bir noktaya sanki biri basınç uyguluyor gibiydi. Uzun süre hareketsiz yatmaktan olabileceğini düşündüm ama elimi oynattığımda da geçmeyen bir basınçtı. Sonra orta, yüsük ve serçe parmağım tek bir parmak olmuş gibiydi, sanki yapışmışlardı birbirlerine. Gözümün önüne belirsiz şekiller geldi bir ara ama ne olduklarını anlayamadım. Teşekkürler syn Urum...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
sakral çakranız yavaş dönüyormuş demekki. o dengelenmiş.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
hayır sol elinizin ayasındaki basınçtan yaptım. üşümek pozitf enerjiyi ifade eder.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Urum ben çakra inisiyasyonuna katılmak istediğimi size mesaj olarak yazmıştım,ancak bana bu konuyla ilgili mesaj gelmedi.Tam olarak hangi zikirler yapılacak bilmiyorum,ancak kendimce bir şeyler söyleyip senin yapacağın çalışmadan faydalanmayı talep ettim.(Israrlı katılımcıyım)
Her iki saattekilere de katıldım.2 ve 3.cü çakralar için.Renklerle canlandırma yaptım,2.ci çakra çalışmasında yukarıda arkadaşınkine benzer,ancak biraz farklı şeyler hissettim.Benim önce yüzük parmağım sanki kapıya sıkışmış gibi acıdı ve parmağım üşüdü.Sonra aynı şeyleri orta ve işaret parmağımda da hissettim.Ayrıca bacağımdan yukarı doğru sanki bir böcek yürüyormuş gibi hissettim.
3.cü çakrada da önce kulağımda sanki bir sürü cam rüzgar güllerinin sesini duydum.Kollarım ve bacaklarımda ağırlık vardı,sırtıma müthiş bir ürpertiyle üşüme geldi.Sanki bedenimle zihnim birbirinden tamamen ayrı gibiydi,bedenimi yatağa bastırılıyormuş ve istesemde hareket ettiremeyecekmişim gibi hissettim.Bir yandan baskı hissederken,bir yandan da sanki kollarımı daha yükseğe koymuşum birşeyin üstünde yukarıda duruyormuş ,diğer yataktaki kollarım ve bedenim benim değilmiş gibi hissettim.Kelimelerle anlatamıyorum.Sizin listenizde ben yoksam bile,inisiyasyon için içten dileğim ve dualarım kabul oldu gibi.Ben kesin kararlıyım önümüzdeki ay yapacağınız çalışmalara da katılacağım.
Çok çok teşekkür ediyorum,iyi ki varsınız.

mally

Kayıtlı Üye
Her yer turuncuydu, çok güzeldi. Enerji çok fazlaydı ortamda. Avuç çakralarım ve sakral çakram ısındı. Çok teşekkür ederim.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Bütün çalışma boyunca belim ağrıdı maalesef hatta üçüncü çakra çalışmasında kalkıp oturmak zorunda kaldım. Enerji yoğundu, ben de Mally gibi özellikle ellerimde hissettim enerjiyi, ilk çalışmadaki gibi yukarı çekilmeler oldu. Bugünse kendimi çok iyi hissediyorum, teşekkürler Urum, enerjine sağlık.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Bu kez üşümedim hatta oldukça sıcaktım. Avuç çakramda özellikle ısıyı hissettim. Sağ gözümde çok fazla baskı vardı nedense. Enerji çok yoğundu.. Teşekkürler Urum..

cibabu

Kayıtlı Üye
Kök çakrası çalışmasına göre daha hafif geçen bir çalışmaydı.Enerjiyi daha az yoğunlukta hissettim.Gene vücudumda seğirmeler oldu.Bu üst üste iki çalışmada da bacaklarım ve bel bölgem çok ağrıdı.O sebeple biraz rahatsız bir çalışmaydı benim için.Teşekkürler Urum, emeğine sağlık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...