Yardımlarınızı bekliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Selamun aleyküm arkadaşlar ,
Biraz önce annem ve babamın yatağının kenarında bir bez parcası buldum. düğümlüydü içini açtım peçete vardı , onuda açtım soğan kabuğu biraz kuru ve yağlı bıde islekelerı vardı . Azdı ama cok yoktu sanki kibrit artıgı gibi fikri olan varsa yardım edebilir mi?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Annenize ya da babanıza sordunuzmu. ayrı ayrı bir sorun sormadıysanız.
bez ve peçete önemli değil. sağon bir duyugu arttırmak için ama diğerleri tam olarak belli olursa hangi duygunun arttırılmak istediğini söyeleyebilirim. özel olacak ama soğan kabuğu erkeklik arttırma uygulamalrında kulanılabiliyor.

HAMUŞ

Kayıtlı Üye
İş
gazetecilik 3. sınıf terk
Zannetmiyorum babamın öyle birşeyle ilgisi olacağını ama annemle birlikte bulduk ... ilgilendiğiniz için sağolun daha önceden muska filan bulmuştum ama hani belliydi ne olduğu bunda şüpheli kaldım açıkçası..

Dikkate değer olduğunu düşündüğüm bir şey daha var babamla aramız bayadır bozuk ve bu peçetenin etrafında sarımtrak leke var isterseniz resmini çekeyim kısa zamanda ...

animax

Kayıtlı Üye
keşke bulduklarını açmadan bir hocaya falan gösterseydiniz madem annenizle buldunuz babanızında böyle şeylerle ilgisi olmadığını söylüyorsunuz çözse çözse hoca çözerdi bu işi

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Açıp açmamak problem değil. Ne olduğunu açmadan ve bakmadan hoca nasıl anlayacak. O da açıp bakacak ne var ne yok diye. Yanlış olan şey ise bulunan maddenin direk çöpe atılmasıdır. Tabi attığını söylememiş arkadaşımız. Resmini de çekebilirim demiş. Siz elinizde ise o maddeler işinizi sağlamlaştırın. Sirkeli tuzlu bir su hazırlayın ve bir kavanozu bu su ile doldurun. kavanozun ışık görmemesini sağlauyın karanlık bir yerde saklayın ve hatta kavanozu siyah boya ile tamamen boyayın. 7 gün boyunca kavanozda sirkeli tuzlu suda beklettikten sonra element ile buluşturun içindeki maddeleri ve kavanozu kırın.

şemsa sezer

Kayıtlı Üye
Aslında,bu tarz şeyleri bulup açmak bence çok doğru bişey değil.Ancak bazı büyüler toprağa gömülüyor,bazılarıda denize atılıyor. TAbiki bu fikri verende işin ehli olan bir hoca oluyor.Bende bilmeden bir gün bir muska açtım,açtığım an elim ayağım boşalır gibi oldu.Sonra bir yakınımız bu işin ehili olduğu için sağolsun yardımcı oldu,ve onu toprağa gömmemi söyledi.O zamandan beridir zaten ona danışırım bu konularda.Eğer ki sizin etrafınızda bu konuda danışacak kimse yoksa,onu açmadan ya denize ya toprağa gömün.Gerçi siz açmışsınız ama,açtıktan sonrada bu işlemi yapabilirsiniz.Önemli olan çöpe,wc ye falan atılmamamsıdır.Sonra da abdest alır dua okursunuz,onun ağırlığınıda atarsınızhayırlısıyla..Sevgiler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...