Kafayı Yiyorum Herhalde :/

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 15237

1-2 saat önce Furkan diye birisi seslendi. Annem dışarıda idi ama ses kadın sesi idi ancak çok değişik, kalın bir ses. Furkan dedi annem hiç yerimden kalkmadım, 1 kere geldi ses . Annem içeri geldi anneme sordum sen bana seslendin mi diye, hayır dedi! Kafayı mı yiyorum? Bu sıralar cin işleriyle uğraşıyorum onlarla alakası olabilir mi :willy_nilly:

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
1 2 saat önce

Furkan diye birisi seslendi

annem dışarıda idi ama ses kadın sesi idi ancak çok değişik

kalın bir ses furkan dedi annem hiç yerimden kalkmadım 1kere geldi ses .

annem içeri geldi anneme sordum sen bana seslendinmi diye hayır dedi !

kafayımı yiyorum

bu sıralar Cin işlerinle uğraşıyorum onlarla alakası olabilirmi :willy_nilly:

Sizinde dediğiniz gibi bu aralar bu işlerle uğraşıyorsanız bilinçaltınıza yatmış birşeydir büyük ihtimalle.Yani bilinçaltı oyunu olabilir.Fakat yinede kesin birşey söyleyemeyiz.Cinler bu tür oyunlar yaparmı o konuda üstün bilgim olmadığı için net birşey söyleyemiyeceğim.Fakat edindiğim bilgilere, tecrübelere göre cinler sizinle direk olarak bu şekilde sesli olarak iletişime geçmez.

Ü

Üye silindi 15237

Bu ilk olay değil daha önce de Furkan diye seslenilmişti.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Duruişiti konusuna da bir göz atsanız yararı olabilir.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Size tavsiyem olaya ilk önce psikolojik açıdan yaklaşmanız. Gündelik yaşamda size Furkan diye bağıran insanlar varmı? Veya size ailenizden birisi Furkan diye sert bir tavırla bir olayda hitap ettiyse o olay sizi derinden etkileyip, bu aralarda parapsikoloji ile ilgilenip kişisel farkındalığınızın artmasıyla bilinçaltınızdaki etkiler bu farkındalık ile ortaya çıkıyor genelde.

Olaya diğer yönden bakarsak. O an etrafınızda bir enerji hissediyormusunuz? Veya hiç o ses ile konuşmayı denediniz mi? Vücudunuzda başka tepkimeler oluyor mu (kulakta uğultu, çınlama veya vücutta karıncalanma gibi)?

Bu soruların cevabını öncelikle kendinize cevaplamanız gerekiyor. Paylaşıp paylaşmama konusu sizin istediğinize bağlı tabii :) Daha belirgin tepkiler olmadığı sürece kimse kesin net birşey söyleyemez. Sadece fikirler, tavsiyeler alabilirsiniz. Biz de elimizden geldiğince yardımcı oluruz bilgi konusunda.

Ü

Üye silindi 15237

Teşekkür ederim dediklerinizin hiçbiri uymuyor çok sağolun yine de.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
tşk ederim dedikleriniz hiçbiri uymuyor çok sağolun ynede

İnsan psikolojisinin iyi tanırım pess in de dediği gibi bu işleri yapıyorsunuz hem korkuyorsun ama çok da istiyorsun.
Senin gibi bii arkadaşım vardı, o da acayip şeyler görüp acayip şeyler duyuyodu.
Bir cin çağırma seansı gerçekleştirdim onunla ve korkularını yendi.
Şimdi hala uğraşıyor ama ne bir ses duyuyor ne de varlık.

Onlar seninle iletişime geçmek isterse zaten geçer.

Siz bu işlere bulaşmayı bir kez daha düşünün ve yaşınızı da ön planda tutarak düşünün.

wblackw

Kayıtlı Üye
Furkan kardes sana bir şey soyleyebilrim belki için rahatlar belki mantıklı bir düşünce olur.Bu sesin sahibi birçok kişi olabilir.Çevrenizden bir komşu olabilir.Başka bir anne çocuğuna seslenmiş olabilir.Yada bilinçaltınızda yer ettiği için aklınız size oyun oynayabilir vs vs=)

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
her ihtimale karşı yasini tavsiye ederim =) bikaç defa bende yaşadım etrafımda yaşayanda çok eğer varlıksa yasin suresinin kovucu özelliği var

Ori

Kayıtlı Üye
Banada arasıra oluyor ama ismim değil tuhaf konuşmalar duyuyorum bazen konuşmaları anlamıyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
1. bedenli yada bedeniz varlıklar isim iel hitap edebilir. gülme , bağırma, yada benzer sesler duyulabilir. Siz ilgilenmeseniz bile bulunduğuz yerle alakalı olabilir.

dikkat : cin işleri çok saygısız bir kelimedir. konuşurken dikkatli olunuz. Başka varlıklar hakkında konuşurken hep dikkat edin. Tabi insani ilşkileriniz de de dikkat edin.

2. Bizler günde yakllaşık 10 kere transa gireriz farkında olmadan. trans farkındalık seviyesini artırır. üs katta ki kişilerin konuşmasını sanki yanınızda gibi duyabilirsiniz. o yüzden her kaynağı belli olmayan konuşma paranormal bir olay değidir.

3. Beynimiz bir kaynak olmadan veri işleyebiliyor. Örneğin görmediğimiz bir şeyi beyin görür gibi algılyabilir. Yani herhangi bir dış kaynak olmadan beyin bilgi üretebiliyor. Aynı şekilde ortamda konuşma olmadığı halde bir şey duyabilirisniz. beyninizdeki fizyolojik bir şey buna sebep olabilir. rüya görmek hayal görmek gibi kaynak yok ama görüntü ses tat dokunma var. yani yine kaynaksız bir şey duymak paranormal bir şey olmayabilir.

4. Tam açıklanamakla birlikte paralel evrenlerle ilişkilide bir durum olabilir.

D@rK @nGeL

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Bu olayın bir değişiği bana da olmuştu :) Dışarıdan Gizem diye seslenmişlerdi, ben de hiç ilgilenmedim. Sonra ses yakından geldi ama daha değişik bir ses, korktum tabiki de ve annemin yanına gittim sen mi seslendin bana dedim, hayır dedi. Ama gelmen iyi oldu dedi :)

Apabbacık

Kayıtlı Üye
Parapsikolojiyle ilgili belli başlı forumlarda okuduğum yahud bu benzeri işlerle uğraşan arkadaşlarımdan sık duyduğum şeyler bunlar.Çok güzel neden açıklayanlar olmuş,psikolojiden dem vurarak.Zannımca ütopik bir sesti.Ayrıca ben kesinlikle bir vakitlik heves uğruna ,emin hissetmeden,yeterince pişmeden yapılan uygulamalardan ötürü olduğu kanısındayım.Zira başka açıklama getiremiyorum.

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
ne olursa olsun sebebi ztn başlı başına neden bu işlerle uğraşıyorsunuz.hadi uğraşıyorsunuz neden korkuyorsunuz.ayetlerde vardır böyle varlıklarla bilinçli iletişim ve arkadaşlık kuranların yeri ateştir yerleri değişmez denir.tam nasıldı bilmiyorum ama içerik böyle.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
görünmeyen varlıklarda olabilir.. sizinle irtibata geçmek isteyen

hayrani

Kayıtlı Üye
bak furkan kardesim sana adınla hitabeden hemde annenin sesiyle seslenmesi şudur.korkmana gerek yok sana seslenen seni sahiplenmiş bir iyilik meleği olarak görebilirsin.bizim büyüklerimiz herkesin bir kılavuzu olduğudur. tabi ehlibeyt soyundan gelen kullarda genelde olur.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Çok da takılarak üzerinde düşünmeyin. Bir arkadaşınız, uzaktaki bir dostunuz o sırada gerçekten size kalbinden seslenmiştir ya da sizi anmıştır. Anneniz sizi o sırada aklından geçirmiştir. Yani olabilir bu tip şeyler.

Alternatif olarak size seslenildiğinde şöyle bir şey deneyin:
"Efendim seni dinliyorum" deyin. Ya "Kim seslendi nasıl yardım edebilirim" diye birşeyler söyleyin bakalım size seslenen sizden ne bekliyormuş, ne istiyormuş ya da ne diyormuş. Sonra kendinizi dinleyin belki birisini aramak aklınıza gelir ya da unuttuğunuz bir şeyi iç sesiniz size hatırlatıyor olabilir. Ve iyiye yorun herşeyi. Sesin kaynağını da iyiye yorun, sizden talebini de.
Sevgiyle kalın Furkan.
:))

Annenizin sesine benziyor diye anneniz sesleniyor demek değil siz sesi benzetebilirsiniz de. Ama annenizin özbenliği de kendisi bile farkında olmadan sizinle irtibata geçmek istiyor olabilir. Belki uzun zamandır bir şey paylaşmak istiyordur sizinle paylaşamıyordur, bir şey sormak istiyordur soramıyordur, endişeleri var dile getiremiyordur... Bunun devamını siz getirin. Sakin sakin annenizi dinleyin, biraz sohbet edin, görüş alın bakalım sizinle ne paylaşmak istiyormuş, çıkın kahve için, annenizi bir dinleyin bakalım.
:)
Svg. ve Syg.

Ü

Üye silindi 15237

Arkadaşlar Hepinizden ALLAH Razı olsun hepinizin görüşlerini deniyecem