yardım edermisiniz ?

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar öncelikle;
bu tarz konularda hep yardımınızı istiyorum zaten. evimde koridorda bir şeyler görüyorum geçen gün sabah ezanında karnıma aşırı bir ağrı girdi kalktım koridorda yürüdüm 4 5 tane siyah siyah şeyler balkon kapısına doğru hızlıca gitti 1 ay sonra bebek bekliyorum herkes ona yorumladı hamile olduğum için zihnimin beni yanıltığıını söyledi ama bu sık sık oluyor bir kere değil bazı sesler duyuyorum geceleri yüzüme biri üflüyo gibide oluyor sizce neden olabilir zihnim beni yanıltıyor mu ?

Ü

Üye silindi 15237

pek daha onceden hiç ifrit cin cagırma durumunuz oldumu

migliore

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar öncelikle;
bu tarz konularda hep yardımınızı istiyorum zaten. evimde koridorda bir şeyler görüyorum geçen gün sabah ezanında karnıma aşırı bir ağrı girdi kalktım koridorda yürüdüm 4 5 tane siyah siyah şeyler balkon kapısına doğru hızlıca gitti 1 ay sonra bebek bekliyorum herkes ona yorumladı hamile olduğum için zihnimin beni yanıltığıını söyledi ama bu sık sık oluyor bir kere değil bazı sesler duyuyorum geceleri yüzüme biri üflüyo gibide oluyor sizce neden olabilir zihnim beni yanıltıyor mu ?

Büyüklerimden hep hamilelik ve lohusalık döneminde bu tarz şeylerin çok yaşandığını duymuşumdur ama sebebini bilmiyorum.. :(

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
ah bende bir bilsem ondan mı değil mi daha öncedende olduğu için pek ben ona yoramıyorum istesemde

Kadoramas

Kayıtlı Üye
iyi akşamlar öncelikle;
Siyah siyah şeyleri görenler çok var karabasan diye yorumluyanlarda var.Herzaman zihninizin size oyun oynama ihtimali vardır.

migliore

Kayıtlı Üye
ah bende bir bilsem ondan mı değil mi daha öncedende olduğu için pek ben ona yoramıyorum istesemde

Bu konulara çok vakıf olmadığım için yorum yapmak istemem aslında ama hamilelik dönemi özellikle duygusal açıdan hassas bi dönem biliyorsunuz. Belki önceki korkularınız ya da hisleriniz bu hassas dönemde tekrar vuku bulmuş olabilir. Bunu sizin durumunuzdaki bir çok insanın yaşadığını göz ardı etmeyin, böyle düşünmeniz sizin psikolojiniz için de yararlı olacaktır. Tabii devam ederse konuya vakıf arkadaşların sizi daha bilinçli yönlendireceğini düşünüyorum..

Sevgiyle..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Son dönemlerde 11 paralel evrenden bahsediliyor. Açıklanamayan ruh gibi varlıkları görenleride bu başka boyutları görebilen, duru görü yeteneği gelişmiş kişiler olarak yorumlayanlar da var.Ya farklı boyuttan size görülebilen,ya da sizin görebildikleriniz.Her şeyi duyamıyor,her şeyi göremiyoruz.Yeteneklerimiz sınırsız ama şartlanmalarla biz sınırlıyoruz.
Ayrıca korkuyu yaratan ve besleyen de zihnimiz.Ben üzerinizde size uyumlanmış(uyumnlanmayı bilmiyorsanız,nasıl olacağını forumlardan yada netten bulabilirsiniz)ametis taşı taşımanızı,ayrıca dua okumanızı öneririm.
Sitede bu konularda bilgili kişilerin önerileri de olacaktır.
Sevgi ve ışıkla kalın

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim normal durumda olsam korkmam pek açıkcası ama şuan tek ben değilim bir şeyler olur korkarım allah korusun bebeğime bir şey olur diye korkuyorum çok endişeleniyorum

gizli_gizler

Kayıtlı Üye
eşiniz evde değilmi.yani önemli olan evde yanlızmısınız yada gündüzmü yanlızsınız ne kadar yanlız kalıyorsunuz

DreamDuality

Kayıtlı Üye
konuyu okudum acıkcası neden anımsattığını pek anlayamadım :S

Şöyle açıklayayım;
Bu varlıkların sabah namazına kaldırmak gibi bir özellikleri var.
Sizi de belki böyle kaldırmış olabilirler diye düşündüm.
Bzim evde de vardı, o yüzden gereksiz yere deneyimlerim oldu.

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
anladım umarım bir daha olmaz hep namazlarda oluyo bazen o saatlerde uyanmaya çalışıyorum ama uyanamıyorum bilincim açık kendi kendime konuşuyorum ama gözümü açıp hareket edemiyorum