Astral denemem

ysn_214

Kayıtlı Üye
Astral seyhate uzun zamandır merakım var son 2 3 aydır denemelerim oldu 2 3 de başarısı oldum ama rahatlamak hoşuma gitti denemeye devam ettim.Sonra bir denemede kalp atışlarım artı ve sonra beyaz ışıl ve evin icerisini tam bedenden ayrılmadan gördüm toplam da 3 sn felan.Sonra kokudan hareket etmek istedim cırpındım ama zar zor kenidime geldim 5 sn hareket etmek istedim ama edemedim sonra kendime geldim korktuğum için çıkamadım yani. Sonra her gün denemeye başladım ama o kadar yaklaşamadım bu gün 3 cü deneyişim başım cok arıyor acaba bi sorun olurmu birde tekrar o şekilde cıkmamın şansı varmı?

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bu denemelerle ilgili size tavsiyem tabi Avrupa' dan getirtebilme olanağınız var ise, sadece Meksika' da yetişen 500 küsur ada çayından biri olan Latince ismi Salvia Divinorium' u kullanmanız. Asla uyuşturucu olmayıp hiç bir de yan etkisi yoktur. Bağımlılık dahi yapmaz. Meksika yerlilerince ve Maialar arasında "ermişlerin otu" diye geçer. Çoğu Maia' lı Şaman bu ot sayesinde astral seyahatlerini gerçekleştirirmiş.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Astral seyhate uzun zamandır merakım var son 2 3 aydır denemelerim oldu 2 3 de başarısı oldum ama rahatlamak hoşuma gitti denemeye devam ettim.Sonra bir denemede kalp atışlarım artı ve sonra beyaz ışıl ve evin icerisini tam bedenden ayrılmadan gördüm toplam da 3 sn felan.Sonra kokudan hareket etmek istedim cırpındım ama zar zor kenidime geldim 5 sn hareket etmek istedim ama edemedim sonra kendime geldim korktuğum için çıkamadım yani. Sonra her gün denemeye başladım ama o kadar yaklaşamadım bu gün 3 cü deneyişim başım cok arıyor acaba bi sorun olurmu birde tekrar o şekilde cıkmamın şansı varmı?
Merhabalar.Anlaşılan astral seyahat yapmak için daha hazır değilsiniz.Yani korku olayını atlatıp kendinizi hazır hissedene kadar biraz beklemelisiniz.Tabii bu bekleme sürecinde boş kalmak yerine bol bol meditasyon yapmanızı öneririm.Başınızın ağrıması enerji düzensizliğinizden kaynaklanıyor olabilir.Bunun yanı sıra korku dolayısıyla çakralarınızdan birtanesi tıkanmış olabilir.Muhtemelen 3. gözünüz.Enerjini düzensizliğinizi düzenlemek için hergün belirli bir saat belirleyip o saatlerde meditasyon yapmalısınız.En az 1 hafta o süreç içinde astral seyahat çalışması yapmamanızı ve daha çok bilgi araştırmanızı öneririm.
Bir üstteki arkadaşın dediği olay vücudu sakinleştirmek için sanırım.Ben ilk defa duydum ama öyle bir imkanınız yoksa çalışmadan önce ılık duş aldıktan sonra bir bardak kırmızı şarap vücudun sakinleşmesi için iyi gelir.Tabii bunu yapmak zorunda değilsiniz ama vücudu sakinleştirmek için işe yarıyor.Şarap içmem derseniz sakinleştirici doğal çaylar var onlarıda deneyebilirsiniz.

Warcraft

Banlı Kullanıcı

tabiki var ben genelde kitap okudukdan sonra daha rahat ıçıkarım astrala parapsikoloji dalı ile ilgili bir kitap üzerinde yoğunlaş en az 60 sayfa oku
beyninin şişkinliğini hisset astralı dene yoğunlaş rahat çıkarsın...

gözde

Kayıtlı Üye
hiç bir çalışma olmadan,bu konuyla alakalı hiç bir bilginiz yada ne bileyim denemeniz olmadan da astral seyahate çıkmak mümkün müdür__??

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
hiç bir çalışma olmadan,bu konuyla alakalı hiç bir bilginiz yada ne bileyim denemeniz olmadan da astral seyahate çıkmak mümkün müdür__??
Aşırı stresli olduğunuz anda dinlenmek için uzandığınızda olabiliyor.Bu konuda bilginiz olmasa bile astral ruh kendisi o durumlarda çıkabiliyor.Veya baygınlık,ameliyata hazırlıkta narkoz verilmeden önce vs. vs.

gözde

Kayıtlı Üye
başımdan geçen bir şeyleri paylaşmıştım burda,bi arkadaş astral seyahat dedi.şaşırmştım.çünkü pek bilgim olmamasına rağmen bu gibi şeylerin çalışma sonucu ortaya çıktığını tahmin ediyordum.sağolun..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Her denilene inanmayın. Bilinçli bir şekilde bedeniniz uyurken siz,n ruhunuz seyhat edebiliyor. heryere gidebiliyor. net ver rahat bir şekilde görebiliyor iseneniz. gittiğiniz yer bu dünya, uzay ve diğer alemler ise, madden bağımsız özgür bir şekilde haraket edebiliyor sanız. astral seyehattir. kişi bilmeden çıkabilir. fahat ehemen bedenine geri döner. bilinçli bir eylem olduğu için bilinçsiz biri uzun süre astralde kalamaz.

ysn_214

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öneriler için sağ olun rahatlamak için ada çayını içerim etkilidir de ama sorunu şu bütün kaslar gevşediği için uyku haline geçiriyor beni.Parapiskoloji kitapları okumaya özen göstericem zaten okuduğum zaman beynimde bir karıncalanma geliyor.Birde önerdiğiniz bir meditasyon var mı?

gözde

Kayıtlı Üye
Her denilene inanmayın. Bilinçli bir şekilde bedeniniz uyurken siz,n ruhunuz seyhat edebiliyor. heryere gidebiliyor. net ver rahat bir şekilde görebiliyor iseneniz. gittiğiniz yer bu dünya, uzay ve diğer alemler ise, madden bağımsız özgür bir şekilde haraket edebiliyor sanız. astral seyehattir. kişi bilmeden çıkabilir. fahat ehemen bedenine geri döner. bilinçli bir eylem olduğu için bilinçsiz biri uzun süre astralde kalamaz.

birşey daha sormak istiyorum..peki hiç bir çalışma yokken eterik beden neden fiziki bedenin dışına çıkar??bu sadece strese yada yorgunluğa bağlı bişey mi???

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eterik beden fiziki bedenden dışarı çıkamaz. Çünkü zaten fiziki bendenden 2.5 cm ile 5 cm arası dışrda olan enerji bedenimizdir.