bu sıçrayışlar ve göğüs ayrıları??

gözde

Kayıtlı Üye
Uykum hafiftir.biri odama girse uyanırım okadar haifif yani.genelde biri bacağıma dokunuyor.sıçrıyorum.uyandığımda ise odamda kimsenin olmadğını farkediyorum ama uyumakta zorlanıyorum sonra.ve olduğunda bikaç gece devam ediyor..işin garibi üst üste tekrar ettiği zamanlar hep gece aynı saatte oluyor..sıçrarken çıkardığım iniltiye uyanıyorum.ve sanki biri o an beni izliyormuş gibi hissediyorum..ben bunun günlük yaşadığım iş ve özel hayatımın stresinden olduğunu düşünüyordum.ama 1-2 hafta kadar önce aynısı oldu..sıçradım ve nefesimin daraldığını hissettim.sanki biri göğsümün üstüne oturup nefesimi kesmişti..uyandım..odamda yine kimse yoktu.ama çok uykum vardı..ve sürekli sıçradığım için korkmuyordum pek..buarada bu sıçramalar hep aynı saatte olduğu gibi aynı pozisyonda yattığımda oluyor.yani sırtüstü yattğımda.neyse yönümü değiştirip yatayım dedim.ama göğsümde fena bir ağrı vardı nefes aldırmayacak kadar çok ağrıyordu..sabah uyandım olanları hatırlamıyordum..ama tam yataktan kalkacakken aynı ağrıyı tekrar hissettim..bu ağrı ogün öğlene kadar sürdü ve geçti..ertesi gecede aynısı erkek arkadaşıma olmuş..sizce nedir bu yaşadığım??

Whisper1

Kayıtlı Üye
uykudayken düştüğünü görüp sıçrayarak uyanmak genel olarak astral ayrılmanın göstergesidir.

eterik bedenin uykudayken fiziki bedenden ayrılması söz konusudur. hatta eterik bedenin normal uyku esnasında fiziki bedenin 5cm üstünde dalgalandığı söylenir. ani uyanma durumlarında da eterik beden hızla fiziki bedenin içerisine çekilir. bu da bilinç tarafından düşme/sıçrama olarak algılanır.

gece sıçrayarak uyanmak genel olarak buna işarettir. hatta kapının açıldığında bunun olduğunu söylemeniz bu ihtimali daha da arttırıyor. fiziki bir tepki ile ani uyanma söz konusu olduğunda eterik beden hızla fiziki bedene çekiliyor ve sıçrama olarak algılıyorsunuz.

ayrıca, sırt üstü yattığınız vakitlerde bunun daha fazla olduğunu söylemeniz de tezi doğruluyor. astral ayrışma için sırtüstü vaziyette yatmak daha etkili olmakta.

sıçrayarak uyanmalarınızda korkulacak bir şey yok. astral seyahat üzerine birkaç kitap okursanız hem korkularınız azalır, hem de bu durumdan bir fırsat olarak faydalanabilirsiniz.

göğüs ağrıları da bununla ilgili olabilir. ancak altında başka fiziki problemler de olabilir, onu bilemiyorum. bir check-up'tan zarar gelmez ;)

ışık ve sevgi ile.

gözde

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim..çok açıklayıcı oldu..ve çok ilginç geldi çünkü bu konularda hiç bilgim yok.