Titanic

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Titanic ile alakam olabilir mi?Arkadaşlar ben reenkarnasyona inanan bir insanım.Ben bundan 5 yıl önce Facebook'a ilk üye olduğum zaman doğum tarihimi nedensiz bir şekilde 1912 yaptım.5 yıl boyunca öyle kaldı fakat bana ailemden,arkadaşlarımdan herkes sürekli değiştir,değiştir diye ısrar ettiler.Fakat ben hiçbir zaman değiştirmedim nedenini bilmeksizin.Hep ilgimi çekti ama 1912 ama hiç elim varmadı.

Daha 2 gün öncesine kadar titanic gemisinin 1912 de battığını öğrendim içinde birden deniz kokuları geldi burnuma.Bir tuhaf oldum.Nekadar inanırsınız,inanmazsınız belki ama o ana dair birşeyler hatırlıyorum.

Ben orada bulunmuş olabilir miyim?

DaRK-NiqhT

Kayıtlı Üye
Simsiyah gecenin Koynunda..UzaKLarda BiryeRLerde..
bazı şeyler bir sebep olmadan tekrar tekabul etmez daha önce yosun kokusu almış olduğun için hatırlıorsun düşünürken aynı kokuyu almış olabilirsin örneğin yediğin yemeği hatırladığında tadını anımsarsın gibi.....en azından bildiğim kadarıyla böle yanlışım varsa düzeltin ;) titanicle baya ilgileniosun galiba astral seyahat konusundada titanicle ilgili bi paylaşımın var bilinç altı oldundanda olabilir...

gizlikent

Banlı Kullanıcı
bazı şeyler bir sebep olmadan tekrar tekabul etmez daha önce yosun kokusu almış olduğun için hatırlıorsun düşünürken aynı kokuyu almış olabilirsin örneğin yediğin yemeği hatırladığında tadını anımsarsın gibi.....en azından bildiğim kadarıyla böle yanlışım varsa düzeltin ;) titanicle baya ilgileniosun galiba astral seyahat konusundada titanicle ilgili bi paylaşımın var bilinç altı oldundanda olabilir...

Ben daha titanic filimini ilk izlediğim zaman havale geçirenler gibi dona kalmışım.Kolonya falan sürmüşler.Bir ilgim olduğunu hissediyorum.

Whisper1

Kayıtlı Üye
belki de sisam adasındaki bir balıkçıydın... al bak onların da denizle ve 1912 ile ilgisi var.
30 Kasım 1912 - Sisam Adası'nın Rum halkı,Yunanistan'la birleştiklerini ilan ettiler.

yahu arkadaş herkes mi firavun olur önceki yaşamında? herkes mi napoleon olur? reenkarnasyon konusunu ne seviyelere indiriyor insanlar.. bazen anlayamıyorum gerçekten.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
belki de sisam adasındaki bir balıkçıydın... al bak onların da denizle ve 1912 ile ilgisi var.
30 Kasım 1912 - Sisam Adası'nın Rum halkı,Yunanistan'la birleştiklerini ilan ettiler.

yahu arkadaş herkes mi firavun olur önceki yaşamında? herkes mi napoleon olur? reenkarnasyon konusunu ne seviyelere indiriyor insanlar.. bazen anlayamıyorum gerçekten.

Bu söz bana mı? Olabilir belkide balıkçıydım ama ben rk olduguma inanıyorum.

Whisper1

Kayıtlı Üye
Bu söz bana mı? Olabilir belkide balıkçıydım ama ben rk olduguma inanıyorum.

yok ben genel olarak söylüyorum...

konuyu dallandırıp budaklandırmak istemem ama önceki hayatında bir rum da olabilirdin, bir mısırlı da, bir meksikalı da.. bilemezsin.

ayrıca reiki master'ı geçinen bir takım insanlarda da var bu bahsettiğim olay. yanına giden insanlara sen önceki hayatında budhaydın, önceki hayatında heredottun falan diyorlar.

yahu 6 milyar insan içerisinde önceki hayatında bir tane yavşak olan çıkmaz mı hiç? sanki hepimiz önceki hayatımızda aşmış insanlarız da level atlamışız, gelmişiz 5. seviyeye, dünya mükemmel.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
yok ben genel olarak söylüyorum...

konuyu dallandırıp budaklandırmak istemem ama önceki hayatında bir rum da olabilirdin, bir mısırlı da, bir meksikalı da.. bilemezsin.

ayrıca reiki master'ı geçinen bir takım insanlarda da var bu bahsettiğim olay. yanına giden insanlara sen önceki hayatında budhaydın, önceki hayatında heredottun falan diyorlar.

yahu 6 milyar insan içerisinde önceki hayatında bir tane yavşak olan çıkmaz mı hiç? sanki hepimiz önceki hayatımızda aşmış insanlarız da level atlamışız, gelmişiz 5. seviyeye, dünya mükemmel.

Belki titanicteydim.Belki rum balıkçıydım.Aynı zamanda dolandırcıydım farketmez.Belkide katildim,yavşakdım.Ama kimdim?Aradığım bu.

focus

Kayıtlı Üye
eyvah eyvah, geçmiş geride kaldı desem bundan sonrasına baksak nasıl olurdu?

umarım bana kızmadınız. ama sorunuz çok çıkmazda gibi.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
eyvah eyvah, geçmiş geride kaldı desem bundan sonrasına baksak nasıl olurdu?

umarım bana kızmadınız. ama sorunuz çok çıkmazda gibi.

Şuanki hayatım monoton.Ve ben geçmişte daha iyi şeyler olduğunu düşünüyorum.Değiştiremem evet ama arıyorum.İnsanoğlunun yapamıyacağı birşey yoktur ölümü engellemekten başka.O yüzden umudum sonsuz.d

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Eğer hiç hayatınızda deniz kenarına gitmediyseniz,
Hiç yosun kokusu nedir tatmadıysanız, yaşadığınız şey paranormal bir deneyimdir.

Geçmiş hayat konusunda şöyle düşünüyorum;
nedensiz yere korkular, nedensiz yere hayranlıklar,
normal şartlara bağlı olmayan doğum izleri,
doğuştan gelen hastalıklar bunların son enkarnasyonla alakası olduğunu düşünüyorum.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Bence Titanic'le alakası yok, 1912'de sadece Titanic mi vardı. 1912'de başka, başka neler olmuştur...

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Eğer hiç hayatınızda deniz kenarına gitmediyseniz,
Hiç yosun kokusu nedir tatmadıysanız, yaşadığınız şey paranormal bir deneyimdir.

Geçmiş hayat konusunda şöyle düşünüyorum;
nedensiz yere korkular, nedensiz yere hayranlıklar,
normal şartlara bağlı olmayan doğum izleri,
doğuştan gelen hastalıklar bunların son enkarnasyonla alakası olduğunu düşünüyorum.

Deniz kenarına gittim,fakat yosun kokusu almadım.Ama bana desen ki tarif et o kokuyu edemem.Aklıma getirsem suanda tüm isteğimle o kokuyu hayatımda ilk defa titanic şarkısıyla hissettim.Deniz kenarına gittiğimde bile bu kokuyu alamazken.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yüzlerce var. yaşadığınız şehire göre değişir. ankarada iseniz ben yardımcı olabilirim.

serpil123

Banlı Kullanıcı
filmde aşka daha fazla yer verilmişti belki sorun titanıc degıl aşktır bence problemin aşk beynınde kalan bır kac gereksız bılgı