sans için Büyü varmı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CaKaL29

Kayıtlı Üye
Arkadaslar sans için büyü varmı mesela sayısal lotoyu kazanmak için maji varmı??

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Evet var. ama çok karışık. bir kere yapılabiliyor. Kişiye özel kanal bilgisi ile geliyor. Aynı zamanda birden fazla kişiye birden veriliyor. Rekabet ortamı yaratılıyor. Kısacası burda anlatamayacağım çok değişik işler dönüyor bu konu ile ilgili.

Kısacası siz yapamasınız. böyle bir umudun varsa unut. Beyin gücü ve niyet gibi öz enerjiler ile dene.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kanal bilgisi ile almanız gerekiyor. O yüzden yapamazsınız dedim zaten 1 kere veriliyor ve 1 kişiye veriliyor. Ve kanal bilgisi ile veriliyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Kanal bilgisi ile cinleri bağladınızya pes doğrusu. Tabiki hayır. seninle aynı boyutta olan bir varlık senden daha fazla birşey bilmez özellikle gizli ilimleri hiç bilmez. Sadece hırsızlık yapabilir. Geneldede eksik ve yanlış bilgi çalar. Neyse konu bu değil. Ruhsal enerji mekanizmasının işi olduğu için bu onlarla iletişim kanalı açılır.

CaKaL29

Kayıtlı Üye
hmmm. Bi yazsanız formulu belki baska arkadaslara yardımcı olur?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Siz sanırım anlamıyorsunuz. Formül yok. Siz bireysel olarak kanal bilgisi olarak alabilirsiniz. Ben sizin aldığınız bilgiyi kullanamam. Varsayalımki verdim. bana ait olan bir bilgiyi ben sizinle niye paylaşayım. bana özel bilgiyi size niye vereyim siz kimsiniz. kanal bilgisinden alınan bilgiler ne şekilde ne şartlarla alınır. Ne gibi fedekarlıklar yapılır. haberiniz olmadığı içinde sanırım böyle bir cürette bulanabiliyorsunuz. Asla kullanılamayacak bir biligiyi binlerce kişiyle paylaşıp büyük cezalar almayı göze alabilecek tek bir kişi bile yoktur olmaz.

tarik70

Kayıtlı Üye
Herkes kolay yönden para kazanmanın yöntemini arıyor.
Büyü yoluyla imkanı olsaydı şans oyunlarındaki ikramiyeleri büyücüler alırdı..

focus

Kayıtlı Üye
çalışmak ve istemek elde edileni en güzel ve faydalı şekilde paylaşıp yiyebilmek. :)

ihtiyaç ne ise ona öncelik vermek, düşünün ki bu yöntemi buldunuz sınırsız kere para kazanıyorsunuz nereye kadar diyip duracaksınız, dünya sizin olsa neye yarar ki,

bence biraz zenginlik iyidir ama çok zengin olup kardeşine bile yardım etmekten uzak biri olmak neye yarar ki. bu örnek kendimden di, ben hariç bütün akrabalarım zenginler ama tek başıma ben hepsinden fazla gönül zenginliğini seçtim, Allah'a çok şükür ki ben saglıklıyım, ailemle mutluyum, bir lokma ekmeği soframda huzurla yiyebiliyorum, ama onlar en zor anımda bile beni yalnız ve çaresizliğe bırakmayı tercih ettiler, şimdi hallerini görseniz acımanın ötesindeler, ne paraları bu saydıklarımı onlara verebiliyor nede düzelebiliyorlar, bense hallerine bakıp sadece gülüyorum artık, işte tercih bu kadar kolay ama bi okadar da zor bir şey. genede iyi düşünmek lazım.

bugday

Kayıtlı Üye
bence de bu iş büyü ile olsaydı, büyücüler oooo!

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Çekim yasasını araştırmanızı öneririm.
Kaynak olarak da Secret filmini izleyebilirsiniz, orda anlatılıyor yöntemi.

Loto gibi şeyler daha büyük mekanizmalar tarfından korunsa da
hayatınıza istediğiniz parayı, şansı vs.. çekebilirsiniz.

Amaca giden tek bir yol yoktur.
Bu konuda geniş düşünmenizi öneririm.

squirrel

Kayıtlı Üye
tanıdığım bir astrolog at yarışıyla para kazanıyordu. zannediyorum atların doğum haritalarını çıkarıp ona göre oynuyordu. ve kazanıyordu...

serpil123

Banlı Kullanıcı
umudunu yitirme sürekli oyna bende aynı şeyi düşünmüştüm ve sürekli istedim rüyamda sadece 3 rakamını görebildim şans isteyene değil istediğine gelir belki birgün sanada uğrar umudunu yitirme

CaKaL29

Kayıtlı Üye
Sayısal lotoyu örnek vermiştim sadece sansımın acılması için bir yöntem istiyodum..

escada35

Kayıtlı Üye
bence dikkat ette bu zenginlik hırsı,arzusu sana zarar vermesin. İnsan istedıkten sonra herşeyı yapar ama kazandıgında ödemen gereken bedellerıde unutma derim.

Mouse

Kayıtlı Üye
Herkes kolay yönden para kazanmanın yöntemini arıyor.
Büyü yoluyla imkanı olsaydı şans oyunlarındaki ikramiyeleri büyücüler alırdı..

haklısın walla :DD::D:D cok qüldüm ya :biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...