PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sans için Büyü varmı

CaKaL29
07.02.2011, 20:12
Arkadaslar sans için büyü varmı mesela sayısal lotoyu kazanmak için maji varmı??

URUMHAMATAHAYİL
07.02.2011, 20:20
Evet var. ama çok karışık. bir kere yapılabiliyor. Kişiye özel kanal bilgisi ile geliyor. Aynı zamanda birden fazla kişiye birden veriliyor. Rekabet ortamı yaratılıyor. Kısacası burda anlatamayacağım çok değişik işler dönüyor bu konu ile ilgili.

Kısacası siz yapamasınız. böyle bir umudun varsa unut. Beyin gücü ve niyet gibi öz enerjiler ile dene.

CaKaL29
07.02.2011, 20:29
söyleyebilirmisiniz belki yapabilirm...

URUMHAMATAHAYİL
07.02.2011, 20:32
Kanal bilgisi ile almanız gerekiyor. O yüzden yapamazsınız dedim zaten 1 kere veriliyor ve 1 kişiye veriliyor. Ve kanal bilgisi ile veriliyor.

CaKaL29
07.02.2011, 20:34
Kanal bilgisi ne oluyor cinlermi ???

URUMHAMATAHAYİL
07.02.2011, 20:37
Kanal bilgisi ile cinleri bağladınızya pes doğrusu. Tabiki hayır. seninle aynı boyutta olan bir varlık senden daha fazla birşey bilmez özellikle gizli ilimleri hiç bilmez. Sadece hırsızlık yapabilir. Geneldede eksik ve yanlış bilgi çalar. Neyse konu bu değil. Ruhsal enerji mekanizmasının işi olduğu için bu onlarla iletişim kanalı açılır.

CaKaL29
07.02.2011, 20:38
hmmm. Bi yazsanız formulu belki baska arkadaslara yardımcı olur?

URUMHAMATAHAYİL
07.02.2011, 20:44
Siz sanırım anlamıyorsunuz. Formül yok. Siz bireysel olarak kanal bilgisi olarak alabilirsiniz. Ben sizin aldığınız bilgiyi kullanamam. Varsayalımki verdim. bana ait olan bir bilgiyi ben sizinle niye paylaşayım. bana özel bilgiyi size niye vereyim siz kimsiniz. kanal bilgisinden alınan bilgiler ne şekilde ne şartlarla alınır. Ne gibi fedekarlıklar yapılır. haberiniz olmadığı içinde sanırım böyle bir cürette bulanabiliyorsunuz. Asla kullanılamayacak bir biligiyi binlerce kişiyle paylaşıp büyük cezalar almayı göze alabilecek tek bir kişi bile yoktur olmaz.

CaKaL29
07.02.2011, 21:17
bundan baska bir yöntem yokmu?

tarik70
07.02.2011, 23:50
Herkes kolay yönden para kazanmanın yöntemini arıyor.
Büyü yoluyla imkanı olsaydı şans oyunlarındaki ikramiyeleri büyücüler alırdı..

DaRK-NiqhT
08.02.2011, 00:51

admin zaten kolay değildir dior :D her büyücünün kanalının açık oldunu nerden biliosun ;)

mecbur_focus
08.02.2011, 01:04
çalışmak ve istemek elde edileni en güzel ve faydalı şekilde paylaşıp yiyebilmek. :)

ihtiyaç ne ise ona öncelik vermek, düşünün ki bu yöntemi buldunuz sınırsız kere para kazanıyorsunuz nereye kadar diyip duracaksınız, dünya sizin olsa neye yarar ki,

bence biraz zenginlik iyidir ama çok zengin olup kardeşine bile yardım etmekten uzak biri olmak neye yarar ki. bu örnek kendimden di, ben hariç bütün akrabalarım zenginler ama tek başıma ben hepsinden fazla gönül zenginliğini seçtim, Allah'a çok şükür ki ben saglıklıyım, ailemle mutluyum, bir lokma ekmeği soframda huzurla yiyebiliyorum, ama onlar en zor anımda bile beni yalnız ve çaresizliğe bırakmayı tercih ettiler, şimdi hallerini görseniz acımanın ötesindeler, ne paraları bu saydıklarımı onlara verebiliyor nede düzelebiliyorlar, bense hallerine bakıp sadece gülüyorum artık, işte tercih bu kadar kolay ama bi okadar da zor bir şey. genede iyi düşünmek lazım.

bugday
08.02.2011, 01:19
bence de bu iş büyü ile olsaydı, büyücüler oooo!

DaRK-NiqhT
08.02.2011, 01:24
olay büyücülük değil zaten arkadaşlar....herbüyücü cok iyi sonuç alabilior die bi kavram yok her konuda böledir

DreamDuality
08.02.2011, 04:04
Çekim yasasını araştırmanızı öneririm.
Kaynak olarak da Secret filmini izleyebilirsiniz, orda anlatılıyor yöntemi.

Loto gibi şeyler daha büyük mekanizmalar tarfından korunsa da
hayatınıza istediğiniz parayı, şansı vs.. çekebilirsiniz.

Amaca giden tek bir yol yoktur.
Bu konuda geniş düşünmenizi öneririm.

squirrel
08.02.2011, 11:49
tanıdığım bir astrolog at yarışıyla para kazanıyordu. zannediyorum atların doğum haritalarını çıkarıp ona göre oynuyordu. ve kazanıyordu...

serpil123
08.02.2011, 15:33
umudunu yitirme sürekli oyna bende aynı şeyi düşünmüştüm ve sürekli istedim rüyamda sadece 3 rakamını görebildim şans isteyene değil istediğine gelir belki birgün sanada uğrar umudunu yitirme

CaKaL29
08.02.2011, 19:30
Sayısal lotoyu örnek vermiştim sadece sansımın acılması için bir yöntem istiyodum..

escada35
14.02.2011, 21:10
bence dikkat ette bu zenginlik hırsı,arzusu sana zarar vermesin. İnsan istedıkten sonra herşeyı yapar ama kazandıgında ödemen gereken bedellerıde unutma derim.

Mouse
19.02.2011, 20:30

haklısın walla :DD::D:D cok qüldüm ya :biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester::bigg rinjester:

han__ozan
17.06.2014, 18:41
Kanal bilgisi ile almanız gerekiyor. O yüzden yapamazsınız dedim zaten 1 kere veriliyor ve 1 kişiye veriliyor. Ve kanal bilgisi ile veriliyor.
bu iranlı vardı bi tane aref ghafouri yarışmalara felan çıkmıştı...o 1 defa 6 yı bilmiş lotoda 3 defa da 5 i bilmiş...ve 6 yı bildiğini fakat başına bişey gelmesinden korkutuğu için bunu açıklayamaycağını syölemişti....gerçekten bu tür kimseler bunu bilebilirmi...zaten çok değişik bi tip ti büyüyle falan uğraşıyordu sanırsam..ama yaptığı oyunları sonradan hep nasıl yaptığını gösterdi ve açıkladı yani büyüyle pek bi ilgisi yoktu...

candokia
27.06.2014, 23:58
majik anlamda paranın gelmesini istiyorsunuz fakat gelirken yanlışlıkla başka şeylerin gelmesine bile yol açabilirsiniz :)
fakat sayısal lotoyu bir yere bırakalım ama bereket büyüleri mevcut.. çeşitli keseler ile özellikle cadının mutfağını ve cadının bahçesini tavsiye ederim.. bereket ve iş görüşmelerinde etkilemeyi arttırdığı için berekete yol açıyor ve tamamen güvenli büyüler :)

Aura8
08.07.2014, 17:20
sevgili urum bilgiler ne olursa olsun paylaşılmak içindir helede bu tür sitelerde..