''Ya Vedud'' Ismi Şerifi

aris

Kayıtlı Üye
Ya vedud ismi şerifini sürekli zikreden kişiyi herkes sever ve onunla muhabbet eder.insanların kalpleri ona meyl eder..Cuma günleri vefkini taşıyan ve o gün sürekli ya vedud ismini zikreden kişi herkesi cezbeder...Ayrıca muhabbetide arttırıyor..

son olarak bir insanın gözünün içine bakarak ''Allahumme ya vedud'' derseniz istediğinizi yapar..

yazboz

Kayıtlı Üye
ya vedud zıkretmenın bellı bır sayısı var mı merak ettım yoksa akla geldıgı kadar mı soylenmelı

aura

Banlı Kullanıcı
ya vedud persembe gunu 3003 kere ardından 1000kere ya camı okunur sevgılınde sende ruyanda gorursun ayrıca hergunde okunabılır ben 100 kere hergun okuyorum

eminey13

Kayıtlı Üye
ben de yeni öğrendim şimdi hergün aklıma geldikçe söylüyorum

aslıhan

Kayıtlı Üye
Y Vedud ismi şerifini okumanızı ben de öneririm.

leyla

Kayıtlı Üye
peki bunu sölerken abdestli olmamız gerekmez mi
yada 3003 kez söylerken

Karabey

Banlı Kullanıcı
Özellikle iş görüşmelerinde '' Ya Allah'ım Ya Vedut, Dilini Bağla, Ağzını Tut '' şeklinde görüştüğünüz kişinin yüzüne doğru, içinizden okunursa, bu işiniz kabul oluyor.Belirlediğim bir sayı yok, okuyabildiğiniz kadar tekrarlamanzı tavsiye ederim.Bizzat kendim denedim.

erkan89

Banlı Kullanıcı
bir arkadaşım 2000 defa okumuş varlık bulaşmış,bir tanıdığı sayesinde kurtulmuş, ne zaman okumuş vs... bilmiyorum... sayısı kadar okumakta fayda var dikkatli olmak gerekiyor...

ecringül

Kayıtlı Üye
İş
muhasebe
sevdiginiz kisinin adini anarak niyet ediyosunuz,ve onun sevgisini diliyosunuz 3003 kere okuyosunuz. okumadan önce abdestli olmanizi tavsiye ederim. iki rekat namaz kilip ve secdede iken 3003 kez ya vedud ismi serifi zikredildiginde etkisi dahada güclü oluyo. tutar mi tutmaz mi olur mu olmaz mi demeyin. etkisinden süphe duydugunuzda, celiski yasadiginizda zaten kendinizi bloke ediyosunuz. olumlu düsünün, positif bir enerji ile dileginize odaklanin. gerisi Allah kerim, derim;)

weeshne

Kayıtlı Üye
Özellikle iş görüşmelerinde '' Ya Allah'ım Ya Vedut, Dilini Bağla, Ağzını Tut '' şeklinde görüştüğünüz kişinin yüzüne doğru, içinizden okunursa, bu işiniz kabul oluyor.
Ben de "Allahümme ya Vedud, Allahım ağzını bağla dilini tut" diye dua ederdim okulda sözlüye kalktığımda. Hala başım sıkıştığında ederim. Bir de İstanbul' da bir hazret,bir yatır var. Adı "Ya Vedud Sultan". Yolum düştüğünde önünden arabayla geçerken ruhuna Fatiha okurum. iNŞALLAH Hak Teala ruhuna vasıl eyleyip onu haberdar ediyordur. 17 Ağustos depreminden 1-1,5 saat önce türbesinin önünde bu zatı diğer birkaç zat ile namaz kılırken gören kişiler var. Zaten bu şehir evliyaların,Allah dostlarının dualarıyla ayakta duruyor. :)

DreaMLife

Kayıtlı Üye
bir arkadaşım 2000 defa okumuş varlık bulaşmış,bir tanıdığı sayesinde kurtulmuş, ne zaman okumuş vs... bilmiyorum... sayısı kadar okumakta fayda var dikkatli olmak gerekiyor...

2000 okuyunca varlık bulaşıyor da 3003 kere okuyanlara bulaşmıyo mu biri açıklasın çekinmeye başladım okumaktan çünkü anladığım kadarıyla ne kadar çok okursak o kadar davetiye çıkarmış oluyoruz negatif varlıklara

samir_22

Kayıtlı Üye
Ben aklıma geldiğince sürekli okuyorum bu ism-i şerifi.Ayrıca herhangi bir sayı da tutmuyorum.

• Beğendim
Tepkiler: dgo

erkan89

Banlı Kullanıcı
kendi sayısı kaçsa o kadar fazla okumak istiyorsanız katlarıyla okumanız gerekiyor mesela 3 ise 3*2 yaparsınız 6 kere okursunuz 5 kere okursanız yanlıştır...

KXMD

Kayıtlı Üye
okuyunca sallanan perde perdenin arkasından görünen yesil gözlü alcak boylu ruhani kimdir ve altın dan yapılmıs buyuk bir tahtın ustunde oturan kimdir ve 3 tane sarıklı ortadaki yesiliki taraftaki beyaz bana evlat diye konusanlar kimdir ve aynı sayıda okursam aynı seler olurmu bana yardımcı olursanız sevinirim

Aegwyn-

Kayıtlı Üye
KXMD..Yaşdıklarının yansımasıda ,perdenin arkasındaki gözler gibidir güzel kardeşim.Gizemli ve Çekici.Herşeyi her haliyle ortaya sunmamanı tavsiye ederim.Kendine sakla bazı şeyleri.Bazı şeyler sana özel sunulduğunda,sende onları sunuyorsan kötü sonuclar dogurabilir.

likeufo

Kayıtlı Üye
İş
inşaat mühendisliği
ya arkadaşlar bu konuyu ben açacaktım. Allah açandan razı olsun. hayatımda YA VEDUD zikri kadar tesirli bir zikir görmedim. sayısı hiç önemli değil içinizden geldiği kadar söyleyin. ben ne zaman başım derde girse kurtulmak feraha kavuşmak için, işlerin yoluna girmesi için, karşınızdaki kişiden olumlu tepkiler almak için Ya Vedud çekerim.Allah'ın izniyle herşey olumlu olur. sevgilinizle aranız bozuksa ya vedud çekip üfleyip onunla konuşmayı deneyin ister yüzyüze ister telefonla müthiş sonuçlar alacaksınız. yada eve geç kaldınız babanız kızacak yol boyu ya vedud çekin eve gittiğinizde kimsenin geç kaldığınızı farketmediğini göreceksiniz.bunlar ve bunlara benzer örnekler doludur ben sürekli deniyorum.müthiş bir zikir bu.

selenim

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar.ya vedüdtten varlık gelmez.ALLAHIN İSMİLERİNDENDİR.BEYNİNİZDE VAR ETTİĞİNİZ SEYLERLE İNSANLARI ÜRKÜTMEYİN.ayrıca ya vedut 1001 kere okunmalıdır.niyet edilerek vekisnilikle süpheye düşmeden.