PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Ya Vedud'' Ismi Şerifi

aris
27.08.2008, 21:20
Ya vedud ismi şerifini sürekli zikreden kişiyi herkes sever ve onunla muhabbet eder.insanların kalpleri ona meyl eder..Cuma günleri vefkini taşıyan ve o gün sürekli ya vedud ismini zikreden kişi herkesi cezbeder...Ayrıca muhabbetide arttırıyor..

son olarak bir insanın gözünün içine bakarak ''Allahumme ya vedud'' derseniz istediğinizi yapar..

yazboz
06.11.2008, 00:51
ya vedud zıkretmenın bellı bır sayısı var mı merak ettım yoksa akla geldıgı kadar mı soylenmelı

aura
06.11.2008, 06:49
ya vedud persembe gunu 3003 kere ardından 1000kere ya camı okunur sevgılınde sende ruyanda gorursun ayrıca hergunde okunabılır ben 100 kere hergun okuyorum

eminey13
13.11.2008, 16:32
ben de yeni öğrendim şimdi hergün aklıma geldikçe söylüyorum

aslıhan
14.11.2008, 03:11
Y Vedud ismi şerifini okumanızı ben de öneririm.

leyla
30.11.2008, 01:48
peki bunu sölerken abdestli olmamız gerekmez mi
yada 3003 kez söylerken

Karabey
03.12.2008, 04:04
Özellikle iş görüşmelerinde '' Ya Allah'ım Ya Vedut, Dilini Bağla, Ağzını Tut '' şeklinde görüştüğünüz kişinin yüzüne doğru, içinizden okunursa, bu işiniz kabul oluyor.Belirlediğim bir sayı yok, okuyabildiğiniz kadar tekrarlamanzı tavsiye ederim.Bizzat kendim denedim.

CREEPA
03.12.2008, 04:51
allahüme ya vedut! Ya allah!bismillah allahu ekber!

mavilim
03.12.2008, 17:36
7 gece 1001 adet okumanında çok etkili olduğunu duymuştum.

erkan89
03.12.2008, 21:17
bir arkadaşım 2000 defa okumuş varlık bulaşmış,bir tanıdığı sayesinde kurtulmuş, ne zaman okumuş vs... bilmiyorum... sayısı kadar okumakta fayda var dikkatli olmak gerekiyor...

ecringül
03.12.2008, 22:07
sevdiginiz kisinin adini anarak niyet ediyosunuz,ve onun sevgisini diliyosunuz 3003 kere okuyosunuz. okumadan önce abdestli olmanizi tavsiye ederim. iki rekat namaz kilip ve secdede iken 3003 kez ya vedud ismi serifi zikredildiginde etkisi dahada güclü oluyo. tutar mi tutmaz mi olur mu olmaz mi demeyin. etkisinden süphe duydugunuzda, celiski yasadiginizda zaten kendinizi bloke ediyosunuz. olumlu düsünün, positif bir enerji ile dileginize odaklanin. gerisi Allah kerim, derim;)

weeshne
04.12.2008, 13:16
[quote=Karabey;10383]Özellikle iş görüşmelerinde '' Ya Allah'ım Ya Vedut, Dilini Bağla, Ağzını Tut '' şeklinde görüştüğünüz kişinin yüzüne doğru, içinizden okunursa, bu işiniz kabul oluyor.[quote]

Ben de "Allahümme ya Vedud, Allahım ağzını bağla dilini tut" diye dua ederdim okulda sözlüye kalktığımda. Hala başım sıkıştığında ederim. Bir de İstanbul' da bir hazret,bir yatır var. Adı "Ya Vedud Sultan". Yolum düştüğünde önünden arabayla geçerken ruhuna Fatiha okurum. iNŞALLAH Hak Teala ruhuna vasıl eyleyip onu haberdar ediyordur. 17 Ağustos depreminden 1-1,5 saat önce türbesinin önünde bu zatı diğer birkaç zat ile namaz kılırken gören kişiler var. Zaten bu şehir evliyaların,Allah dostlarının dualarıyla ayakta duruyor. :)

DreaMLife
04.12.2008, 13:51
bir arkadaşım 2000 defa okumuş varlık bulaşmış,bir tanıdığı sayesinde kurtulmuş, ne zaman okumuş vs... bilmiyorum... sayısı kadar okumakta fayda var dikkatli olmak gerekiyor...

2000 okuyunca varlık bulaşıyor da 3003 kere okuyanlara bulaşmıyo mu biri açıklasın çekinmeye başladım okumaktan çünkü anladığım kadarıyla ne kadar çok okursak o kadar davetiye çıkarmış oluyoruz negatif varlıklara

samir_22
04.12.2008, 18:15
Ben aklıma geldiğince sürekli okuyorum bu ism-i şerifi.Ayrıca herhangi bir sayı da tutmuyorum.

erkan89
04.12.2008, 20:37
kendi sayısı kaçsa o kadar fazla okumak istiyorsanız katlarıyla okumanız gerekiyor mesela 3 ise 3*2 yaparsınız 6 kere okursunuz 5 kere okursanız yanlıştır...

KXMD
05.12.2008, 22:43
okuyunca sallanan perde perdenin arkasından görünen yesil gözlü alcak boylu ruhani kimdir ve altın dan yapılmıs buyuk bir tahtın ustunde oturan kimdir ve 3 tane sarıklı ortadaki yesiliki taraftaki beyaz bana evlat diye konusanlar kimdir ve aynı sayıda okursam aynı seler olurmu bana yardımcı olursanız sevinirim

cem53
28.01.2009, 23:58
KXMD acıklaman cok ilgin geldi bana

Aegwyn-
29.01.2009, 00:04
KXMD..Yaşdıklarının yansımasıda ,perdenin arkasındaki gözler gibidir güzel kardeşim.Gizemli ve Çekici.Herşeyi her haliyle ortaya sunmamanı tavsiye ederim.Kendine sakla bazı şeyleri.Bazı şeyler sana özel sunulduğunda,sende onları sunuyorsan kötü sonuclar dogurabilir.

likeufo
05.02.2009, 17:10
ya arkadaşlar bu konuyu ben açacaktım. Allah açandan razı olsun. hayatımda YA VEDUD zikri kadar tesirli bir zikir görmedim. sayısı hiç önemli değil içinizden geldiği kadar söyleyin. ben ne zaman başım derde girse kurtulmak feraha kavuşmak için, işlerin yoluna girmesi için, karşınızdaki kişiden olumlu tepkiler almak için Ya Vedud çekerim.Allah'ın izniyle herşey olumlu olur. sevgilinizle aranız bozuksa ya vedud çekip üfleyip onunla konuşmayı deneyin ister yüzyüze ister telefonla müthiş sonuçlar alacaksınız. yada eve geç kaldınız babanız kızacak yol boyu ya vedud çekin eve gittiğinizde kimsenin geç kaldığınızı farketmediğini göreceksiniz.bunlar ve bunlara benzer örnekler doludur ben sürekli deniyorum.müthiş bir zikir bu.

selenim
05.02.2009, 17:19
arkadaşlar.ya vedüdtten varlık gelmez.ALLAHIN İSMİLERİNDENDİR.BEYNİNİZDE VAR ETTİĞİNİZ SEYLERLE İNSANLARI ÜRKÜTMEYİN.ayrıca ya vedut 1001 kere okunmalıdır.niyet edilerek vekisnilikle süpheye düşmeden.

selenim
05.02.2009, 17:21
arkadaşlar beyninizde canlandırdığınız varlıklarla insanları korkutmayın.vedud ALLAHIN adlarınandır.okuyun arkadaşlar.içinizden ne hissediyorsanız ona okuyun inanın.

mavilim
05.02.2009, 17:24
çok uzun zamandır çok sayıda allahın isimlerini okuyorum.ne garip bir varlık ne anlamsız bir hal şükürler olsunki olmadı.yavedud ismi şerifininde etkili olduğunu biliyorum ve inanarak okuyorum.birde selenim zikirlerin beyinde açılım yapması ne demek biyerde okumuştum böyle bir yazı.tşkler

selenim
05.02.2009, 17:42
zikir beyni açar demek istedin herhalde açılım değil. zikretmek tüm dünyevi işleri bir tarafa bırakıp bir şekilde arınmak rahatlamak ve ssevaba girmektir. zikreden istediğine hayırlısı ise ulaşır.ve mutlaka ödüllendirilir. zikr etmak derken aklınıza yozlaşmış insanların yaptığı türden şeyler gelmesin. kendi çapınızda içinizden hissederek yaptığınız bir çesit meditasyon ve enerji akımıdır aslında.

mavilim
05.02.2009, 17:48
açıklaman için tşk ederim selenim.ben gün içerisinde gücüm ve zamanım yettiği kadar okuyorum hepimizin duaları kabul olur inşallah.

ruchan
05.02.2009, 19:48
gerçekten allahın güzel isimleri çok tesirli hepsi sanki bir anahtar ya fettah zikri de çok önemli buğdayın üzerine 7 kes okuyup evinde bulundurursanız okunmuş buğdayı eviniz rızıkla dolup taşacaktır

DNZ33
05.02.2009, 20:06
bende bu siteyle tanışalı okuyorum yalnış bişey olmadı Allahın adını anmak ne güzel bence o görünenleri başka bişey yaparak çağırmış arkadaşımız
:)

kermit
06.02.2009, 16:15
arkadaşlar.ya vedüdtten varlık gelmez.ALLAHIN İSMİLERİNDENDİR.BEYNİNİZDE VAR ETTİĞİNİZ SEYLERLE İNSANLARI ÜRKÜTMEYİN.ayrıca ya vedut 1001 kere okunmalıdır.niyet edilerek vekisnilikle süpheye düşmeden.
selenim artık öyle bir hale geldik ki, millet azcık bilgili görünmek için ezbere şunları söylüyor
aman ebced sayısınca çek,
aman sakın fazla çekme cinler seni korkutur,
yapabilmen için iman lazım
falan filan feşmekan :)

ya Vedud : hergün 20 kere çekerseniz etrafınıza şirin görünürsünüz
her gün 200 kere okursanız, aşkı kendinize çekersiniz,
bir kişinin niyetine 200 yada 400 kere her gece okursanız o kişiyi kendinize çekersiniz.
4 lü vefkini yapar ve teninize değecek şkilde asarsanız insanlar size ram olur.
Vedud ismini "allahumme ya vedud" diyerek bir kişiye okur ve çaktırmadan üflerseniz dediğinizi yapar
vedud isminin köleleştirme okumalarıda vardır, fakat hala daha rastlamadım

godlove
06.02.2009, 17:02
vedud allahu tealanın isimlerinden benim için en manalı olanların başında gelir.
allahü teala insanları onu tanısın ve sevsin diye yaratmıştır. vedud bu sevginin simgesidir. herşeye kadir olan allah sevgiye ve sevilmeye en layık olandır.
zaten benim nickimde öyle söylüyor GOD + LOVE

DreaMLife
06.02.2009, 17:13
bende farkettim ve yaşadım bir oturuşta çok fazla okursanız ya negatif varlık sizi huzursuz edebilir ya da aşırı enerji yoğunluğu olacağı için siz agresif bir hale gelebilirsiniz. korunma yapmadan yapılan okumalardan kaçınıyorum bu yüzden. zaten havas konusunda oldukça iyi yerlerde olan bilgileri hiçe sayılmayacak kişilere de sordum soruşturdum onlar bir kerede çok fazla okumanın kapıları negatiflere açabileceğini söylüyor.

kermit kimsenin ezbere konuştuğunu sanmıyorum ciddi konular bunlar usulunce uygulanmalı. kimse bilgili gibi görünmeye çalışmıyor herkes bildiğini paylaşıyor

kermit
06.02.2009, 17:21
kermit kimsenin ezbere konuştuğunu sanmıyorum ciddi konular bunlar usulunce uygulanmalı. kimse bilgili gibi görünmeye çalışmıyor herkes bildiğini paylaşıyor

Bak Esmaların hepsinin ayrı işleyişleri vardır, basir ismi için dersen ki, varlıklar geldi amenna derim, yada latif ismini okursan, semi' ismi, fettah ismi şeriflerinde dediklerin olabilir, davetlerde kullanılan kapı açan isimlerdir, dahasıda var tabi, ama ya vedud ismini çokça zikredersen en olabilecek mesele dua nın kabulünde olan sıkıntı anları yaşamaktır.

Esmalarda kabul edilme anında kalpte çarpıntı, içte huzursuzluk, agresiflik, yada sebepsiz mutluluk görebiliriz bunlardan korkmaya gerek yok, ama yukarıda saydığım isimlerde, korku, ensede uyuşma yüzün iki üç santim ötede hissedilmesi soğukluk hissetme huzursuzluk hissedersen dikkatli davranmak gereklidir

fuigo
06.02.2009, 17:32
rus bilim adamlarının bu konuda yaptığı araştırmada aynı kelimeyi sürekli zikr eden kişilerin beyinlerinde hiç kullanılmayan hücrelerin acıldığı beyin kapasitesinin arttığını keşfetmişler. Tabiki içi boş bir kelimenin zikri aynı şekilde içi boş kapasiteler açar ve bunlara zararlı enerjiler üşüşür. Zikr yapılacak esmanın yüklendiği anlam dogrultusunda cokca yapılınca açılacak olan bu yeni hücreler o anlam dogrultusunda gelişir. Buda ALLAH ın insanogluna bir lütfudur.

samanyolu
06.02.2009, 19:43
Ya Vedud zikrini, her gün 1000 kere yaptığım zamanlar oldu, olumsuzluk yaşamadım. Ama, kermit'in söyledikleri beni çok aydınlattı. İçinde fettah ve latif isimleri geçen çoklu zikir yaptım. 1300 okumam gerekiyordu ve 900'de kaldı. 15 gün boyunca, dayanılmaz ense ve baş ağrısı çektim. İlaçla biraz kesilip, tekrar başlıyordu. Aralıksız ağrıdı.

Bulduğum başka duaları da eklemiştim ama en çok yaptığım zikirdi. Ama ben bu konularda bilgili değilim. Kimseyi yanıltmak istemem. Bilgili insanlara karşı haddimi aşmak da istemem. Belki de imgeleme kafamı yormuştur. Rabbimizin isimleri sonuçta ama belki niyetimize göre etkiler alabiliyoruzdur bazılarında. Bunlar hakkında bilgilenmek için de bu sitede bulunuyoruz zaten. Sağolsun, yöneticiler aydınlatıyorlar bizi.

xesim
10.02.2009, 23:18
ya vedud ismi celilini bn varlıklardan çok korkan büyüden kaçan insan yaptı.egerki bn yapabiliyorsam herkes yapar.bir ara bulduum çoooook! etkili dualrın hepsini yaptım ama bie kara ama iki kere.faydasını görmedim diil.!ama en güçlüsü sabah namazından sonra sade bir dille içten yapılan dua.şuna inanıyorum ki Allah kuluna yapmasını istemediği bir duayı yaptırmaz.bir hacetim var ve hiç yılmadan tam 4 aydır istiyorum.ve kabul olacak biliyorum ben sonuç almaya başladım duam kabul oldu!ben duama başlamadan kabul oldugunu en azından bir cevap geldiğini düşünerek ediyorum.bazılarına bu süre çok uzun gelebilir ama sabır herşeyy ya vedud ismini ya allah ismini ya mucib ismini ve nicesini gönül rahatlığı ile çektim.tabiki kimi zaman seccade başında umutsuzluğa kapılıp ağladım hüzünlendim düşünürken namazımda yanıldım!ama ertesi sabah içime bir huzur doluyordu ki anlatılmaz bir duygu.bir de duydunuz mu bilmiyorum Allah sevmediği kulunun duasını daha çabuk kabul ederde sevdiği kulunun duasını daha geç verir ona..bu sorulduğunda der ki:ben sevmediğimin duasını çabuk veririm ki bir daha dua etmesin!sevdiğimin duasını daha geç kabul ederim ki onun dua etmesi beni hoşnut eder!istediğim şey öyle olmaz uçuk kaçık bişi değil sıradan bişi!

bazı arkadaşlar 2 gün okuyup 3. gün olmadı diye vazgeçiyor.sen zaten baştan engeli koymuşsun kendine!önyargı!!!zaten baştan olmayacagına inandırdırsan kendini olmaz zaten!

Allah'ın isimleriyle dua etmekten daha güzel birşey yok ki..varlıklardan korkarak düşünerek kendine çekersen duayıda vesile edersin.şu kısa 4 ayda öyle tecrübeler yaşadım ki bu konular hakkında bana bir iki şey söyleme hakkı verir.siz YA VEDUD okuyun iç rahatlığı ile

saygılar(çok mu uzun oldu ne?:))

gizlimabetperisi
11.02.2009, 00:54
Bir şeyin olup olmaması ne demektir?
Siz bir dilek için dua edersiniz veya bir ritüel yaparsınız sonucunda bu sizin için hayırlı olacaksa ve sizin tekamülünüz için gerekliyse sizin istediğiniz şekilde gerçekleşebilir ya da bu isteğinizin sizin istediğiniz şekliyle gerçekleşmesi halinde sizin hayrınıza olmayacaksa gerçekleşmez gerçekleşmemesi bunun olmaması demek değildir bu süre içerisinde sizin konuya bakış açısı değişebilir bu da aslında yine duanın ve ritüelin karşılığının alınması anlamına gelir. Sizin dileğinize bakış açınız sizin hayrınıza olacak şekilde değişmiştir.
Syg.

kermit
11.02.2009, 02:20
Olup olmaması, o işlevin tam olarak yapılması yada yapılamaması, uygulamadan sonuç alınıp alınmamasını ifade eder, zaten kuranda açıkça "Allah dilemezse olmaz" diye belirtiyor, O istememişse, bizler istediğimiz kadar çırpınalım olmayacaksa olmaz, ama O dilemiş ve ol emrini vermişse bizim anlık düşünmemiz yıllık ritüelleri geçer.

Osiris
11.02.2009, 09:24
Dua etmeden bir kağıda dileğini yazarsan ve çok inanırsan bile dileğin gerçekleşir.Bir nevi çekim yasası.

gizlimabetperisi
11.02.2009, 23:41
[quote=xesim;27704]...bir de duydunuz mu bilmiyorum Allah sevmediği kulunun duasını daha çabuk kabul eder de sevdiği kulunun duasını daha geç verir ona..bu sorulduğunda der ki:ben sevmediğimin duasını çabuk veririm ki bir daha dua etmesin!sevdiğimin duasını daha geç kabul ederim ki onun dua etmesi beni hoşnut eder!istediğim şey öyle olmaz uçuk kaçık bişi değil sıradan bişi!

"Allah"ın sevmediği kulu" diye bir kavram yok. Allah tüm yarattıklarını sever aynı ölçüde bunu kabul etmek zor görünebilir ama bu böyle.
Ve birbirimizi sevmemizin ve her yaratılanı sevmemiz gereğinin temel prensibi de budur. Çünkü tüm yaratılanlarda ondan parça vardır. O her yerde ve her şeydedir. Seni severim yaradandan ötürü sözü sadece bazı şeylere uygulanıp bazılarına uygulanamaz değildir. Ve her eşyayı, her maddeyi, nesneyi de yine Tanrısal zeka sayesinde yapıldığı için severiz. Bir şeyin iyi veya kötü olmasını biz ona yükleriz.

Herkesin yaşamında bir tekamülü var. Düzenleme bu şekilde evrende. Bazan ne yaparsanız yapın ne yaşamak isterseniz isteyin tekamülünüzün gereği neyse ancak onu yaşayabilirsiniz. Yaşayabileceklerimizden ne fazlasını ne eksiğini yaşayabiliriz diye düşünüyorum. Kader diye bir şey de var yanii.
Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Syg. ve Svg.

A$ik
18.02.2009, 02:42
Selamlar
Ben baska sitelerde de YA VEDUD zikrinin cok etkili oldugunu okudum. Ben sizler kadar bilgili degilim, ama kisisel dusuncem insanin temiz kalple icten gelerek bu duayi etmesinin yeterli oldugudur. Ayrica Allah'in adlarindan birinin zikredilmesinin insanin basina dert acacagi fikri bana oldukca sacma geliyor.

kermit
18.02.2009, 05:19
Şimdi enerji seviyen düşükse, o zikir sana ağırlık yapar ve haddinden fazla enerji verir bunun sonucu sana musallat olan yabancı varlıklar olabilir, ama vedud zikrini çekenlerde böyle birşey hiç duymadım da yaşamadım da. Basir, Halık gibi zikirlerde ise musallata denk düşeni çok gördüm.

simlaa
22.02.2009, 15:00
ıkı rekat allah rızası için namaz kılıp namaz bıttıkten sonra niyetinizi belirtip oturdugunuz yerden hiç kalkmadan kımseyle konusmadan 3003 kere tekrar ederseniz dileğiniz olur

bunu yaptıktan sonra banada dua edin :Angel_anim:
inş. dualarınız kabul olur

xesim
24.02.2009, 21:21
"Allah"ın sevmediği kulu" diye bir kavram yok. Allah tüm yarattıklarını sever aynı ölçüde bunu kabul etmek zor görünebilir ama bu böyle.
Ve birbirimizi sevmemizin ve her yaratılanı sevmemiz gereğinin temel prensibi de budur. Çünkü tüm yaratılanlarda ondan parça vardır. O her yerde ve her şeydedir. Seni severim yaradandan ötürü sözü sadece bazı şeylere uygulanıp bazılarına uygulanamaz değildir. Ve her eşyayı, her maddeyi, nesneyi de yine Tanrısal zeka sayesinde yapıldığı için severiz. Bir şeyin iyi veya kötü olmasını biz ona yükleriz.

Herkesin yaşamında bir tekamülü var. Düzenleme bu şekilde evrende. Bazan ne yaparsanız yapın ne yaşamak isterseniz isteyin tekamülünüzün gereği neyse ancak onu yaşayabilirsiniz. Yaşayabileceklerimizden ne fazlasını ne eksiğini yaşayabiliriz diye düşünüyorum. Kader diye bir şey de var yanii.

sanırım yazdıklarım yanlış anlaşıldı ben okuduğum hadislere göre Allah'ın sevdiği ve sevmediği kullar diye ayırım yaptım.

"Allah saldırganları sevmez." (Bakara: 92/190, Mâide: 110/64),
"Allah, bozgunculuk yapanları sevmez." (Kasas: 49/77, Mâide: 110/64),
"Allah, hiçbir nankör günah
kârı sevmez." (Bakara: 92/276, Âl-i İmrân: 94/32, Nahl: 70/23, Hac: 88/38),
"Allah zâlimleri sevmez." (Âl-i İmrân: 94/57,140; Şûra: 62/40),
Allah, kendini beğenmiş, övüngen insanı sevmez." (Nisa: 98/107),
bahsettiğim hadisler bunlar ve bir kaç daha ekleyebilirim.:)

konu dağıldı ama biraz ama ben yaptığım hatayı düzeltmeye çalışıyorum:)...

gizlimabetperisi
07.03.2009, 21:01

sanırım yazdıklarım yanlış anlaşıldı ben okuduğum hadislere göre Allah'ın sevdiği ve sevmediği kullar diye ayırım yaptım.

"Allah saldırganları sevmez." (Bakara: 92/190, Mâide: 110/64),
"Allah, bozgunculuk yapanları sevmez." (Kasas: 49/77, Mâide: 110/64),
"Allah, hiçbir nankör günah
kârı sevmez." (Bakara: 92/276, Âl-i İmrân: 94/32, Nahl: 70/23, Hac: 88/38),
"Allah zâlimleri sevmez." (Âl-i İmrân: 94/57,140; Şûra: 62/40),
Allah, kendini beğenmiş, övüngen insanı sevmez." (Nisa: 98/107),
bahsettiğim hadisler bunlar ve bir kaç daha ekleyebilirim.:)

konu dağıldı ama biraz ama ben yaptığım hatayı düzeltmeye çalışıyorum:)...
Hata, suç aramıyoruz lütfen yanlış anlamayın sadece bazan eksik kaldığını düşündüğümüz noktaları açıklamaya çalışıyoruz. O nedenle forum yapıyoruz gelişim için :))

Tüm bu hadislerde "yaratılanların" değil oradaki sıfatların sevilmediğinden bahsedilir aslında. Yani orada "saldırganlık, bozgunculuk, nankörlük, zalimlik, kendini beğenmişlik, övüngenlik" gibi sıfatların sevilmediği anlatılır.

Syg.

AkeLdan
07.03.2009, 21:24
19 gece günde 2000 defa okuyun okuma bittikten sonra bu zikrin hadimi falanca kşişinin beni sevmesini sağla kalplerimizi birleştir...şeklinde dua et...defalarca denendi.Bu tarifi yapan tüm arkadaşlarımdan teşekkür aldım...denemenizi tavsiye ederim..saygılarçç

gözde
07.03.2009, 23:37
okuyunca sallanan perde perdenin arkasından görünen yesil gözlü alcak boylu ruhani kimdir ve altın dan yapılmıs buyuk bir tahtın ustunde oturan kimdir ve 3 tane sarıklı ortadaki yesiliki taraftaki beyaz bana evlat diye konusanlar kimdir ve aynı sayıda okursam aynı seler olurmu bana yardımcı olursanız sevinirim
Nasıl yani ya korktum heee :( Bu sonuçta Allah'ın ismi değil mi? Niye böyle şeyler oluyor acaba?

Yesil Cingene
08.04.2009, 03:03
Nasıl yani ya korktum heee :( Bu sonuçta Allah'ın ismi değil mi? Niye böyle şeyler oluyor acaba?
İşte böyle söyleyip insanları tedirgin ediyorsunuz yahu :(
Gözde merak etme Allah diye zikir yapsan mesela, yine aynı şey gibi düşün.. Anlamsız yere ürkmeyin. Allah'ın isminden korkulmaz.

amanita_a
08.04.2009, 18:56
Ya Allah ın ismini zikrediyorsunuz niye negatif varlık bulaşsın hiç sanmıyorum

kermit
09.04.2009, 05:01
amanita_a ve Yesil Cingene arkadaşlar, yani burda öcülük yapma telaşesinde değiliz, sizle anlaşalım her gün 10.000 kere ya basir, ya latif, ya semi' çekin 40 gün içinde "enerji seviyenize göre" rahatsızlıklar baş göstermezse ben forumu terk etmeye hazırım.
Allahın ismini zikrediyoruz kabul ediyorum ama Allahın isminde ki gizli sırların işlerliğini ortaya çıkartıyoruz, bu ne demek o sırlara sahip olmak demek, enerjinde hafif kırıklık bile olsa, bu sende rahatsızlık yapacak demek, bu rahatsızlığı ise en çok kimler sever negatif varlıklar. Bu sebeple diyorum ki ebced değerini geçmeyin, her zikre balıklama atlamayın

Kontejyan
09.04.2009, 12:28
kermit arkadaşa katılıyorum.. Allahın isimleri insanların isimleri gibi degildir isim olmaktan çok ötededir.. çeşitli sıfatlar ve olaylar o isimlere baglı olarak yaratılış silsilesinde düzenlenmiştir.. Eş-Şafi ismi olmasaydı yeryüzünde şifa bulunurmuydu.. Al-Kahhar ismi şerifi olmasaydı kahredici bi oluşum görülürmüydü? bu baglamda her isme ait bi görevli vardır görev vardır amaç vardır.. sayıların fazlasının azının zararı olacagını düşünmemekle beraber ancak her ismin gelişi güzel kullanılmasınında çeşitli cezalara maruz kalınacagını ifade ederim..

Yesil Cingene
09.04.2009, 13:52
amanita_a ve Yesil Cingene arkadaşlar, yani burda öcülük yapma telaşesinde değiliz, sizle anlaşalım her gün 10.000 kere ya basir, ya latif, ya semi' çekin 40 gün içinde "enerji seviyenize göre" rahatsızlıklar baş göstermezse ben forumu terk etmeye hazırım.
Allahın ismini zikrediyoruz kabul ediyorum ama Allahın isminde ki gizli sırların işlerliğini ortaya çıkartıyoruz, bu ne demek o sırlara sahip olmak demek, enerjinde hafif kırıklık bile olsa, bu sende rahatsızlık yapacak demek, bu rahatsızlığı ise en çok kimler sever negatif varlıklar. Bu sebeple diyorum ki ebced değerini geçmeyin, her zikre balıklama atlamayın
Ebced değerlerine göre yapmaya zaten itirazım olamaz çünkü bunu kitaplarda da görüyoruz. Boşu boşuna bir rakam verilmemiştir zaten.. Benim demek istediğim o arkadaşın öyle gördüklerini yazıp da örneğin Gözde'yi tedirgin etmesine gerek yoktu. Zaten Vedud okumasından bahsettim. Vedud anlamı itibarı ile sakıncalı değil bana göre. Vedud okuduğunda ise negatif varlıklara maruz kalınacağını sanmıyorum, belirlenmiş ve öğretilmiş kurallar dahilinde. Ben detaylı bilmem ama mantıken bunu savunuyorum.. Yanılıyor muyum?

depsderin
09.04.2009, 18:30
ben birşey öğrenmek istiyorum..bu zikirleri hiç yerimizden kalmadan kimseyle konuşmadan sakin bir yere çekilip yapmalıyız di mi?abdestli ve örtünmüş olarak aynı zamanda..
Bu arada herekese merhaba:Angel_anim:

kermit
09.04.2009, 18:39
Yesil Cingene ben diğer isimleri de saydığını sandım vedud ismini çokça zikredersen olacaklar şudur, eğer bayansan baylar, bay san bayanlar tarafından ha bire ilan-ı aşk görürsün :)

medy
12.04.2009, 23:44
bence ya vedut 12000 dir rakamı anca budur cünkü hadimleri bu rakamda gelir ama bunu 3 güne bölebiliriz ve orucda tutulursa cok etkili olur

Yesil Cingene
13.04.2009, 02:32
Arkadaşlar bir sorum olacak, her gece namaz kılmak gerekiyor mu zikir için? Yoksa ilk başladığımızda kıldığımız namaz yeterli mi? Örneğin, sayısını tamamlamak için 3 güne böldüysek yahut 1 hafta çekeceksek, her gün namazı tekrarlamak mı şarttır?

URUMHAMATAHAYİL
13.04.2009, 03:22
bence ya vedut 12000 dir rakamı anca budur cünkü hadimleri bu rakamda gelir ama bunu 3 güne bölebiliriz ve orucda tutulursa cok etkili olur

ya vedud için neden 12000 dediniz.

hadimleri zikiri okuyarak değil zikrinin hadimi hesaplaarak çağrılır bu arada ama

Arkadaşlar bir sorum olacak, her gece namaz kılmak gerekiyor mu zikir için? Yoksa ilk başladığımızda kıldığımız namaz yeterli mi? Örneğin, sayısını tamamlamak için 3 güne böldüysek yahut 1 hafta çekeceksek, her gün namazı tekrarlamak mı şarttır?

zikir yapmak için temiz olmak rahat olmak sessiz ve karanlık bir yerde olmak yeterlidir.

havas zikrileri ise islami koşullara uyularak yapılır.

abdestli olmak

temiz giysi giymek

islami usullere göre örtünmek

namaz kılmak

oruç turmak

yalan söylememek

hak yememek

anne babaya iyi davranmak

zikir devam ettiği sürece bu şartlara uymak gerekir.

Yesil Cingene
13.04.2009, 03:30
Evet haklısınız.. Mesela bugün ben anneme "of anne yaa" dediğimde ilk defa kendimi biraz daha rahatsız hissettim.. Ama Ya Vedud çekmeye başladığımdan beri inancımda biraz daha farklı kuvvetlenmeler de oldu gibi hissediyorum.. Bugün bunu çok hissettim mesela.. Bu açıdan da bana enteresan bir şekilde faydası oldu.

oksana
13.04.2009, 10:47
Allahın ismini zikretmek neden zarar versin

Yesil Cingene
13.04.2009, 11:32
Usulüne uymak gerek.. Her ismi farklı etkiler yaratıyor. Yani en azından ben öyle biliyorum. Zarar vermek değil de yanlış kullanılır :)

URUMHAMATAHAYİL
13.04.2009, 12:02

zarar vermek anlamında bir kelime kullanılmadı . sadece dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bu unsurlar dikkate alınmazsa
önclikle istediğiniz gercekleşmez

birde bir ağırlık meydana gelir. enerji artması yada azalması anlamında buda kişilerde manevi sıkıntılara yol acabilir.

esmalar özel titreşim seviyesi yüksek kelimelerdir. hintistanda matra denir bu tür kelimeler için.

ve her geçen gün titreşim seviyeleri artmaktadır.

çok sayıda dikkatsizce okunan zikirler kişinin kendi titreşim seviyesinden daha yüksek olduğu için kişiyi etkiler. kişin fizki bedeni değil aurosu etkilenir. aurosu etkilenmiş kişi cevresindekileride etkiler.

yapacağınız zikiler doğu secilmeli ve doğru şekilde uygulanmalıdır.

hem titreşim seviyeniz yükselir hem auronuz gelişir. bu sayade ilk önce siz hemde yakın çevreniz olumlu etkilenir.

oksana
14.04.2009, 09:47
teşekkür ederim Urum.Hiç bir fikrim yoktu bu konu hakkında ve sayılarına dikkat etmeden çekiyodum zikirleri.Faydası olsun derken yanlış yapıyormuşum.

samir_22
14.04.2009, 10:35
İsm-i şerifleri bende sayı tutmadan okuyorum. Daha doğrusu sayı tutuyorum ama hergün farklı sayıda okuyorum. Özellikle "YA VEDÛD" ism-i şerifini daha çok zikrediyorum.

sir7634
14.04.2009, 13:15
ya vedud mu yoksa ya vedüd mu harf farkinda hangisi dogru olan...

Yesil Cingene
14.04.2009, 13:45
Ya Vedûd doğrusu. Şapkası var yani :)

medy
17.04.2009, 11:13
ama bunun da bi riyazeti vardır

melek rakamı 12000 dir normal zikir için günlük 1000 kafidir

şapkası var sen bunu yenimi öyrendin

Hayrunnisa1
20.04.2009, 23:55
Arkadaşlar, Esma-ül Hüsna da her ismin bi hadimi vardır. Bu kadar çok sayıda çekilmesi muhakkak ki fayda sağlar ama size tabi olursa :) o da olamıyacağına göre musallata kapı açmış olursunuz zaten çoğu insan kafasına göre sayıda tesbihat yaptığı için musallatlı..

elleyla
29.04.2009, 20:40
musallat kapısı nasıl olur ben yenı uyeyım işlerım cok ters gıttıgı ıcın bu sıtedekı dualardan fayda olmak ıcın tesaduf uzerı uye oldum desteklerınıze ve yerdımlarınıza ıhtıyacım var tesekkurler

asagnak
29.04.2009, 20:44
öncelikle hoşgeldin aramıza ve ne tür bir okuma arıyosun

astarr
30.04.2009, 13:00
ya vedud persembe gunu 3003 kere ardından 1000kere ya camı okunur sevgılınde sende ruyanda gorursun ayrıca hergunde okunabılır ben 100 kere hergun okuyorum

Merhabalar..ben ynei üye sayılırım :) hergün 100 defa nasıl okuyosun arkadasım bunu pek anlayamadım ? 100 kere ya camı mı okuyosun yoksa ya vedud mu...?

elleyla
30.04.2009, 16:25
Bn bi hocaya yildizname me baktirdim bana snin kismetini baglamislar islrin ters gitsin diye dedi benden biseyler istedi ve masraflai icinde para istdi bnd pk inanamadim göndemedim ama gercekten bazen dusunuyoum baglimi diye cunku her isim olma naoktasina yaklastigi anda ters olup kaliyor yani is kismeti ve evlilikl ilgili zikirler dualar olabili
tesekkurler

SanGlade
30.04.2009, 16:29
bu tarz kişiler dolandırıcı oldugu gibi ilim sahibi de olabilir ama mizacımız metaların içinde bulundugu bir ilim hokkabazlıktan ileri gitmez
teşekkür ederim

belgin
03.05.2009, 00:17
2000 okuyunca varlık bulaşıyor da 3003 kere okuyanlara bulaşmıyo mu biri açıklasın çekinmeye başladım okumaktan çünkü anladığım kadarıyla ne kadar çok okursak o kadar davetiye çıkarmış oluyoruz negatif varlıklara
vedud ismi allahın 99isimlerinden biridir varlıgın ne işi var sen allahı zikrediyorsun allahın isimlerini andıgın zaman bütün kötü varlıklar senden uzaklaşır

Bn bi hocaya yildizname me baktirdim bana snin kismetini baglamislar islrin ters gitsin diye dedi benden biseyler istedi ve masraflai icinde para istdi bnd pk inanamadim göndemedim ama gercekten bazen dusunuyoum baglimi diye cunku her isim olma naoktasina yaklastigi anda ters olup kaliyor yani is kismeti ve evlilikl ilgili zikirler dualar olabili
tesekkurler
canım arkadaşım hocalardan fallardan uzak dur kimse senin kısmetini ve kaderini bağlıyamaz allaha inan ve ondan iste mutlaka kaderindeki insanı birgün bulursun buna inan hocalara inanma onların elektirik su faturalarını size ödetmek için zavallı insanları kullanıyorlar.kelin ilacı olsa kendi kafasına sürer.

zebill
03.05.2009, 00:31
belginciğim bende öle düşünüyorum olacak gibi olyor sonra olmuyorr bende anlamıyorummm

Yesil Cingene
03.05.2009, 00:40
canım arkadaşım hocalardan fallardan uzak dur kimse senin kısmetini ve kaderini bağlıyamaz allaha inan ve ondan iste mutlaka kaderindeki insanı birgün bulursun buna inan hocalara inanma onların elektirik su faturalarını size ödetmek için zavallı insanları kullanıyorlar.kelin ilacı olsa kendi kafasına sürer.
Nasıl bu kadar emin olup, değerlendirme yapabiliyorsunuz?

belgin
03.05.2009, 00:40
belginciğim bende öle düşünüyorum olacak gibi olyor sonra olmuyorr bende anlamıyorummm
bilinç altına öyle yerleştirmişler senin bide şöyle dene namaza başla hergece dualar oku ve allaha sıgın.ayrıca gece yatagına yattıgında vele necziyennehum ahsenillezi kanu ya melun diye uyuyana kadar oku rüyanda neyi görmek istiyorsan ona niyet et görürsün emin olki bir hocanın söylüyemiyecegini sen kendin görmüş olacaksın

Yesil Cingene
03.05.2009, 00:43
Yazım hatalarımıza dikkat edelim arkadaşlar, lütfen.. Sıkıntı yaşayanlar için sitede İmlâ Kılavuzu mevcuttur; imzamda da eklidir linki.

belgin
03.05.2009, 00:48
Nasıl bu kadar emin olup, değerlendirme yapabiliyorsunuz?
sanırım siz hocalara fallara çok inanıyorsunuz o sizin görüş açınız ama ben allahtan başka hiç kimse ne geleceği bilebilir nede giden sevgiliyi ayagına getirebilir.tanıdıgım bir hoca var millete para karşılıgında nuska yapıyor daha dogrusu komşumuz ama karısı onu terk edip gitmiş başkalarına yaptıgı nuskanın faydası olsaydı kendi karısını döndürürdü.neyse siz kendi inancınızda kalın

canım benim sıkma tatlı canını söz birazdan senin için dua edecem allah herkesin gönlüne göre versin.

Yesil Cingene
03.05.2009, 00:53
sanırım siz hocalara fallara çok inanıyorsunuz o sizin görüş açınız ama ben allahtan başka hiç kimse ne geleceği bilebilir nede giden sevgiliyi ayagına getirebilir.tanıdıgım bir hoca var millete para karşılıgında nuska yapıyor daha dogrusu komşumuz ama karısı onu terk edip gitmiş başkalarına yaptıgı nuskanın faydası olsaydı kendi karısını döndürürdü.neyse siz kendi inancınızda kalın
Şimdi; fallara hocalara inanmaktan ziyade bir durum söz konusu. Size bir soru soracağım. Büyü'ye inanıyor musunuz? Çünkü ona göre cevap vereceğim.

belgin
03.05.2009, 01:03
Şimdi; fallara hocalara inanmaktan ziyade bir durum söz konusu. Size bir soru soracağım. Büyü'ye inanıyor musunuz? Çünkü ona göre cevap vereceğim.
soracagınız soruyu tahmin edebiliyorum bu sitede ne işiniz var diyeceksiniz ben büyülere hocalara inanmam dualara inanırım ve ayrıca sizinle muhattap olmuyacam.sorunuda kendin cevapla

Chillout
03.05.2009, 01:24
soracagınız soruyu tahmin edebiliyorum bu sitede ne işiniz var diyeceksiniz ben büyülere hocalara inanmam dualara inanırım ve ayrıca sizinle muhattap olmuyacam.sorunuda kendin cevapla
Uğraşmıyoruz sizin gibi insanlarla. Siteden süresiz uzaklaştırıldınız.

SanGlade
03.05.2009, 04:55
sizin gibi seviyesiz kişiler zaten hep olacaktır sizin gibi misafirlere karşı herdaim tedbirliyiz
Teşekkür ederim

asagnak
03.05.2009, 17:26
tesekkurler

şayet gercekten düşündügünüz gibi bir durumunuz var ise sitede bir çok yerde bu tür baglanmalara dair bilgiler yeralıyor duaların fayda etmedigi baglamalarda vardır tabi bunun içinse yardım almalısınız konusunda uzman bir kişiden ama öncelikle gercekten böyle bir durumun içindemisiniz bunu ögrenmelisiniz.bazen insan eb yakınındakini göremez uzagındakide cazip geliyor olabilir.yinede kendinizi ilk önce iyice analiz edin sonrada çareler bulmaya çalışın bence.

eyip
03.05.2009, 17:37
Lütfen bilmeyen anlamayan arkadaşlarımızı butür yazılarla yanlış yönlerdirmeyin,Akabinde yanlışlıklar olabilir sizi etkilemez belkide umurunuzda olmaz o,halde karışmayın bari

asagnak
12.05.2009, 00:16
arkadaşlar slm benim bu siteye üye olma nedenim teyzem kısaca anlatmaya calışayım teyzem sevdiği cocukla nişanlanmış
evlenmelerine bir kac ay kala teyzem trafik kazası gecirerek sakat kaldı eniştemin annesi bu durumdan sonra
sakat kızla evlenemessin diye karşı çıkmasına ragmen eniştem vaz gecmedi okadar güzel bir sevgileri
vardıkı anlatılamaz eniştem yalnız ailesinden uzak yaşayan biri olduğu için evini temizlemeye annmle gitmiştik
evde bir muska bulduk oda yanımızdaydı enson yengemle kız kardeşim geldionların işidir zaten nişanlıın fotografıda
yok onların aldığından şüpeliyim ama ben bunlara inanmam bizi ayıramazlar dedi ve muskayı yaktık birkac hafta sonra
bunlar ayrıldı ayrılışları bile yürek dağlıyor birbirlerine sevgilerini ağlayarak söyleyerek ayrıldılr
teyzem ölünden başka bişiyi düşünemez eniştem ise kendini bile bile doğuya sürdürdü uun zaman gecmesine rağmen
hala gizliden teyzemi arar sesini dinler teyzemde ağlar sizden yardım istemiyorum dileniyorum allah aşkına bunları
birleştirelim allaha emanet olun

Arkadaşım tam 3 bölümede aynı mesajı açmışsın lütfen dikkat edelim bu konulara eminim arkadaşlarımız size yardımcı olacaklardır.Lütfen biraz daha dikkatli davranalım.
İyi forumlar

origanum
12.05.2009, 00:18
arkadaşlar slm benim bu siteye üye olma nedenim teyzem kısaca anlatmaya calışayım teyzem sevdiği cocukla nişanlanmış
evlenmelerine bir kac ay kala teyzem trafik kazası gecirerek sakat kaldı eniştemin annesi bu durumdan sonra
sakat kızla evlenemessin diye karşı çıkmasına ragmen eniştem vaz gecmedi okadar güzel bir sevgileri
vardıkı anlatılamaz eniştem yalnız ailesinden uzak yaşayan biri olduğu için evini temizlemeye annmle gitmiştik
evde bir muska bulduk oda yanımızdaydı enson yengemle kız kardeşim geldionların işidir zaten nişanlıın fotografıda
yok onların aldığından şüpeliyim ama ben bunlara inanmam bizi ayıramazlar dedi ve muskayı yaktık birkac hafta sonra
bunlar ayrıldı ayrılışları bile yürek dağlıyor birbirlerine sevgilerini ağlayarak söyleyerek ayrıldılr
teyzem ölünden başka bişiyi düşünemez eniştem ise kendini bile bile doğuya sürdürdü uun zaman gecmesine rağmen
hala gizliden teyzemi arar sesini dinler teyzemde ağlar sizden yardım istemiyorum dileniyorum allah aşkına bunları
birleştirelim allaha emanet olun

Sayın gizemli,
Bu sorunuzu 3 kere farklı yerlere kopyalayıp durdunuz. Konuyu büyü ile ilgili istekler kısmına açmalı idiniz, olmadık yerlere ve tekrar tekrar değil. Sorununuza üzüldük fakat bunun yeri burası değil. Önce büyünün çözülmesi ve temizlenmesi gerekir yoksa istediğiniz kadar okuyun bir faydasını göremezsiniz. Konunun uzmanından yardım almalısınız.

shawn
23.05.2009, 03:25
Arkadaşlar, şimdi birini etkilemek için yani aşık etmek için kaç kere Ya Vedüd zikredilmeli.Çok yorum var bazıları farklı farklı ne yapacağımı şaşırdım.

Yesil Cingene
23.05.2009, 07:25
Arkadaşlar, şimdi birini etkilemek için yani aşık etmek için kaç kere Ya Vedüd zikredilmeli.Çok yorum var bazıları farklı farklı ne yapacağımı şaşırdım.
Önce isimlerin ebcedi hesaplanır (ebced hesabı ile alakalı bilgiler forumda mevcut), sonra da çıkan değerlere göre zikir yapılır. Saatleri vardır. Çalışmadan önce 2 rekât namaz kılınması daha doğrudur.

DENİZ
04.06.2009, 12:51
Ya ben de birşey duydum eğer birinin senden soğumasını istiyorsan çokça söylecekmişsin.

amanita_a
04.06.2009, 20:41
Ya vedud mu söylenecek soğutmak için ilginççç

kajju_35tr
08.06.2009, 04:36
vedud isminn sayısı 20 dır kendi nefsiyle çarpnca 20*20 400 dur ilk defa başlıorsanız ilk gün 3600 kere ile başlayın dewmnda ister her gun 20 ister 400 kere yapın.abdest almş ve korunma duası okmş olun yeterlidir.daha snra duasnıda yazıcam.

neriman
08.06.2009, 18:17
namaz kilmadan olmazmi,ve ya vedüd okudugun kissinin geri gelmesi icin degilmi, baris ,sevgi ben bu sekilde oldugunu saniyorum acaba yanildimmi:(

beren saat
13.08.2010, 15:51
ya arkadaşlar bana acil ya vedud isminin dörtlü vefki lazım yardımcı olursanız çok sevinirim nolur

gulchn
13.08.2010, 21:30
ya arkadaşlar bana acil ya vedud isminin dörtlü vefki lazım yardımcı olursanız çok sevinirim nolur
Sebebi nedir bu lazımiyetin ?

Kontejyan
13.08.2010, 22:18
Site içerisinde mevcut..

YasinLY
13.08.2010, 22:35
Siteyi aradım ama bulamadım...

cag
14.08.2010, 02:20

Vedud esmasinin tecellisi sevgidir... sizin yukarda beyan etmis oldugunuz anlamdaki sevgiyi, Vedud esmasi yanliz basina illaki desteklemeyebilir.!!.. burada tamamlayici olarak, asik etmek istediginiz kisinin ismini niyet etmek, ve Fettah esmasini eklemeniz gerekir...
Ya allah ya fettah, ya allah ya vedud

Sevgi ile ask arasinda ince bir bag vardir, özellikle cinsellik ve nefs iceren Ask ta... iste burada Vedud Esmasini, eksiz zikir ederseniz geri tepebilirr:) yani beklenti askin yerini, vahim bir nefret alabilir

dogrusunu Allah bilir

Atelia
14.08.2010, 14:23
Merhaba arkadaşlar,
Bütün yorumları okudum, içinde elbette çok faydalı olanlar da var ama o kadar çok farklı yorum yapılmış ki inanın kafa karışmaması olanaksız.

Tek başına zikredilirse geri teper nefret doğabilir diyenler, 3600 zikredin diyenler, 400 zikredin diyenler, zikretme varlık musallat olur diyenler, saati vakti zamanı var diyenler...Daha neler neler... Lütfen bir üye olarak çok rica ediyorum, kesin bilgi sahibi olmayanlar yorumlarını kendilerine saklasa?? Çünkü ben buraya bilgilenmek maksadıyla giriyorum, çok bilgili arkadaşlarımız da var ama nolur önce emin olun bilginizden veya bilgili kimseler bir orta yol bulsun ondan sonra bizim gibi bilgilenmek öğrenmek isteyen üyeleri bilgilendirsin ve paylaşsın. Bunu rica ediyorum sizlerden.
İyi paylaşımlar

YasinLY
14.08.2010, 14:26
Bütün yorumlardan daha kesin bir şey çıkmadı. Sn. Kontejyan bence bizi aydınlatacaktır...

cag
14.08.2010, 21:10
Merhaba arkadaşlar,
Bütün yorumları okudum, içinde elbette çok faydalı olanlar da var ama o kadar çok farklı yorum yapılmış ki inanın kafa karışmaması olanaksız.

Tek başına zikredilirse geri teper nefret doğabilir diyenler, 3600 zikredin diyenler, 400 zikredin diyenler, zikretme varlık musallat olur diyenler, saati vakti zamanı var diyenler...Daha neler neler... Lütfen bir üye olarak çok rica ediyorum, kesin bilgi sahibi olmayanlar yorumlarını kendilerine saklasa?? Çünkü ben buraya bilgilenmek maksadıyla giriyorum, çok bilgili arkadaşlarımız da var ama nolur önce emin olun bilginizden veya bilgili kimseler bir orta yol bulsun ondan sonra bizim gibi bilgilenmek öğrenmek isteyen üyeleri bilgilendirsin ve paylaşsın. Bunu rica ediyorum sizlerden.
İyi paylaşımlar

ayni Esma iki insana degisik etki eder... Esmalarin arac gibi görülüp kullanilmasi malesef Modadir

iman dahilinde aylar, hatta yillar süren, kisiye özgü zikir ve uygulamalar ile, esmalarin sahis üzerindeki özel tecellisi Kesf edilebilir...

ya Vedud Esmasi kimisinde Karizma ve Ilgi odagi olma tecellisi meydana getirir .... bir baskasinda ise bunun ziddi olur...

99 Esmanin bildigimiz tecellileri disinda birde, hangi kanallarda calistiklarinida bilmek gerekir...

Bunlarin arasinda Kapi acan özellige sahip Esmalar var... Ya Vedud, Ya Rahman gibi

Kapi kapatan özellige sahip olanlar var Ya Kabid, Ya Hafid gibi

Veya diyer Esmalara Enerji yüklemekle mükellef olan Esmalar var... ya Kahhar, Ya Kadir gibi...

Veya Kün Kelimesinin Tecellisine nail olan Esmalar var, Ya Vekil ya Bediu gibi

Iste bu anlamda her sahis kendi yapacagi uygulamalar ile, hangi esmanin, ne tür etki yarattigini kissa zamanda ögrenebilir...

Bunu yapmak ASK isidir..:)

onun icin, hangi esmanin kimde nasil etki edecegi aciklamalari, esasen genellemeden baska bir sey olamaz...

Kontejyan
17.08.2010, 03:06
Merhaba arkadaşlar,

İyi paylaşımlar
Çok kısa özetliyorum; hiçbir esma hiçbir insana Zarar vermez, ters tepme gibi bir tabir geçerli degildir, Vedud esmasının degeri 20dir ancak hilkat dedigimiz tecelli elbisesini yani bu esmanın manevi enerjisini edinebilmeniz için ebced degeri önemli degildir dilediginiz miktarda dilediginiz kadar okuyabilirsiniz, abdestli abdestsiz olmanızda sorun teşkil etmez, Varlık musallatına gelince bu esmaları okudugunuz için olmaz, esmalarla majikal işlem yapıyorsanız eksik yada hatalı bir durum söz konusu ise bunun bilincine varmanız için minik rahatsız edişler olur ki bunada musallat denmez..

YasinLY
17.08.2010, 04:04
Bir kere Allah'ın (Cc) Esma'sı neden zarar versin ki fazlasın da azın da ? Anlamı, O seven, sevilen, sevdirendir.

fibonaccci
12.11.2010, 16:16
annem beni sevdiğim insana vermem diyor.bunu okusam annem razı olurmu çünkü ailemin rızası olmadan evlenemem ama sevdiğimden de vazgeçemem :( yardım edin lütfen

YasinLY
12.11.2010, 16:24
Allah sevenleri bir birine kavuştursun. Elbette ki Yâ-Vedûd Esma'sını zikr edebilirsin. Annen seni istediği kadar evlendirmem desin. Allah ol dedikten sonra anneniz vız gelir vız geçer...

sagoparap
18.12.2010, 17:57
Merhaba arkadaşlar,

İyi paylaşımlar

bende aynı sorundan rahatsızım. bi kaç arkadaş açıklama yapmış allah razı olsun . ama gerçekten emin olmak istiyorum. bu tesbih zıt etki yapıomu?. ben günde 600 kere felan okuyorum. yaklaşık bi haftadr başladım okumaya ama sanki insanlar benden dha çok uzaklaşıyormuş gbi hissediyorum . banamı öyle gelio eksikmi yapıorum anlamadım ki yardım edermisiniz ?

MANAVGATLI07
15.01.2011, 22:25
Bir hırsız ve bir tüccarın arasında geçen gerçek olaydır;
_ya vedud, ya vedud,ya vedud,ya zel arşül mecid,ya mübdi,ya müid,ya fa'al lima yürid.

diyerek dua eder ve allah cevabını verir,elinde kalkan olan ata binmiş bir melaikeyi gönderirihırsızı vurarak öldürür. Duayı başınız sıkışınca okuyunuz allahtan cevabınızı alırsınız

KAYNAK:ŞEMS'ÜL MAARİF'ÜL _KÜBRA

fear3
20.04.2011, 08:20
Arkadaşlar ben bu mübarek ismi okuyunca,bir sitede okumuştum 400 defa diye tesbih çekerken 33 taşlı tesbihte 7.ye tam yetiştim bir anda kalp çarpıntısı başladı titreme oldu,acaba fazla mı çektim,ama çok ilginç bir duygu oluştu içimde anlayamadım cevap verirseniz sevinirim,bu çarpıntının anlamı nedir ?

panter33
29.04.2011, 18:06
Arkadaşlar varlık bulaşıyor filan diye bir sürü palavra sıkanlar olmuş ben sevgili urum un dediği gibi 12000 ya vedud' u hadimine ulaşmak için zor oldu ama 1 gecede okudum ama ulaşamadım korkmayın okuyun Allah ın isminden kötü birşey bulaşmaz

canuuu
20.05.2011, 05:22
Ya arkadaslar ben Ya Vedud Esmasini yaklasik bi aydir her gece 400 defa okurum.Ama nedense niyet ettigim konuda hersey tersine gidiyor,yani istedigimin tam tersi oluyor,acaba neden?? Birseymi yanlis yapiyorum?

Ruh
03.06.2011, 00:14
Hadime ulaşmak için niyet çok önemli
Tabi günlük yaşantınız çok önemli
12 bin olmazsa bir 3 bin daha çek bu sefer gelme ihtimali büyür.

Korkunu azalt.
Okumadan önce 2 rekat namaz kıl.
Kıbleye doğru oku.
Sayılarını şaşırma ve yavaş oku.

Atelia
03.06.2011, 00:15
Bu esma zikr eden kişide açılım yapıyor evvela. Örnek verirsek, çok daha hassas oluyorsunuz olaylara karşı. Sanki camdan kalbiniz varmış gibi. Üstelik size bu zararı veren kişilere de bi süreliğine kızmak dışında hiçbir olumsuz his besleyemiyorsunuz. Bu tabi iyi birşey ama karşıdaki bunu bu şekilde anlamaz. Sizi çok tavizkar veya pasif zannedebilir ve daha çok yüklenebilir size, kolay lokma sanarak. Siz ise bu esmanın yaptığı açılımlahoşgörü ve merhamet deryasında yüzerken size kıyanlara asla kıyamazsınız. Nerden mi biliyorum :))

Ruh
03.06.2011, 00:19
Kim neye zarar vericek yahu ? Hadim çağırıyolar.Korkuyolar.
Sonra bana zarar vericekti diyolar.
Her elini kolunu sallayan uğraşmasın.
Hadimler karıncayı bile incitmez.O zikirlerde gelende hadimdir.Hadimde melekdir.
Onların arasına gönüllü cinler katılabilir.
Yalnız hiç biri kötü davranamaz.Senin amacın kötüyse , kötü davranma ihtimalleri var tabi

duacıı
18.08.2011, 01:51
ben sürekli ya vedud çekiorum hiç bişi olmaz allhın ismini anmaktan ne zarar gelebilir bir keresinde 3003 kere çektim ve istediğim bi dileğimde kabul oldu:)

şeniz123
01.09.2011, 12:47
Emin olduğum duadan şuan emin değilim yorumlarınız sayesinde. Arkadaşlar yarım yamalak yorum yapmışsınız. Cümleleriniz açıklayıcı ve tam değil.

Biriniz çıkıyor diyor ki : Ya Vedud sevgi kazanmak içindir. Biri diyor ki soğutmak için. Biri diyor değeri 20'dir 20x20 : 400 defa okunmalıdır. Biri çıkıyor diyor ki, 1200 defa, 3000 küsurlarda. Biri allah aşkına çıksın (gerçekten bilir bir kişi) açıklık getirsin lütfen.

Ayrıca bir yorum var şuan hepsini alıntı yapamıyorum. Aşk, sevgiye dönüşüyor. Bunlar farklı şeyler. Sevgi olmazsa nefret oluyor tam yapmak lazım. Nasıl yani tam? Bu büyü değil ki? Hayır bilgisizim tamam ama, ters tepicek unsurlarıda açıklasanız keşke bizde bilelim. Hataya düşmeyelim.

Konu hakkında sorularım : Ebced gerekli midir. Belirli bir okuma saati var mıdır? Kaç gün okumak kafi olur? Ters tepicek durumlar var mıdır? Ki bunlar nelerdir. En önemliside birinin söylediği gibi tek başına çekildiğinde ters tepme olasılığı var mıdır? Şayet varsa, desteklenmesi gereken başka bir dua daha rica ediyorum. Duanın amacı nedir? Aşk kazanılıp kişi sizi düşünüp, severek geri dönüyor mu? Son olarak çok soru sorsamda. Başarılı olan var mıdır.

Çok soru sordum farkındayım ama bir işi yapıcaksak tam yapalım. Sabrınıza sığınarak cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. :)

beyaz_melek
01.09.2011, 15:21
ben 500 defa olarak biliyorum günlük

sevimkoşkatilgeldi
01.09.2011, 17:59
Emin olduğum duadan şuan emin değilim yorumlarınız sayesinde. Arkadaşlar yarım yamalak yorum yapmışsınız. Cümleleriniz açıklayıcı ve tam değil.

Biriniz çıkıyor diyor ki : Ya Vedud sevgi kazanmak içindir. Biri diyor ki soğutmak için. Biri diyor değeri 20'dir 20x20 : 400 defa okunmalıdır. Biri çıkıyor diyor ki, 1200 defa, 3000 küsurlarda. Biri allah aşkına çıksın (gerçekten bilir bir kişi) açıklık getirsin lütfen.

Ayrıca bir yorum var şuan hepsini alıntı yapamıyorum. Aşk, sevgiye dönüşüyor. Bunlar farklı şeyler. Sevgi olmazsa nefret oluyor tam yapmak lazım. Nasıl yani tam? Bu büyü değil ki? Hayır bilgisizim tamam ama, ters tepicek unsurlarıda açıklasanız keşke bizde bilelim. Hataya düşmeyelim.

Konu hakkında sorularım : Ebced gerekli midir. Belirli bir okuma saati var mıdır? Kaç gün okumak kafi olur? Ters tepicek durumlar var mıdır? Ki bunlar nelerdir. En önemliside birinin söylediği gibi tek başına çekildiğinde ters tepme olasılığı var mıdır? Şayet varsa, desteklenmesi gereken başka bir dua daha rica ediyorum. Duanın amacı nedir? Aşk kazanılıp kişi sizi düşünüp, severek geri dönüyor mu? Son olarak çok soru sorsamda. Başarılı olan var mıdır.

Çok soru sordum farkındayım ama bir işi yapıcaksak tam yapalım. Sabrınıza sığınarak cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. :)

Sayın şeniz123, esmaların sadece zikredilmesinde ters tepme diye bir durum söz konusu değildir. Vedud'un ebdec değeri 20'dir. 20 kez denilmesi minimum okunma sayısıdır. Belirli bir zaman şart değildir. Gönlünüzden 4000 geçerse 4000 kez okuyun. İster niyetiniz olana kadar her gün okuyun ister ölene kadar. İçinizden nasıl geliyorsa yani. Zikretmek büyüye girmez.

Ancak sadece zikretmekle kalmayacaksanız, örneğin üçlü vefkini yazıp kademelerindeki görevlileri işler hale getirecekseniz dikkat gerektirir. O zaman uygulamanın belli şartları, gün ve saatleri vardır. Bu ise islami büyüye girer.

Sonuç almak ise itikat meselesidir. Buna "kesinlik" içeren yorum yapamam. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Ufİ
03.09.2011, 00:05
Merhabalar.

Arkadaşlar sitede yeniyim herkese tekrar merhaba diyorum.Gerçekten sitede çok faydalı bilgiler var.Siteye ilk göz attığımdan bu yana çoğu gece sabaha kadar bakınıyorum.Bu sitede okuduklarımdan sonra umutlarım arttı.Mesela önceden elimden hiç bişey gelmeden sevdiğim bana dönsün diye bekliyordum.Ama artık Ya Vedud'u zikrederek dua ediyorum.Fazla uzattım sanırım siteye bu faydalı biklgilerinden dolayı teşşekkürlermi sunuyorum.Bu ikinci mesajım ama zamanla artacak İnşAllah.

Bu kısa tanıtma faskından sonra bi maruzatım olacaktı.Arkadaşlar ben yaklaşık bir haftadır Ya Vedud'u niyet ederek günde 400 defa zikrediyorum.Ama son iki gündür daha etkili olacağı söylendiği için 114 defa da Ya Cami'yi zikrediyorum.Yani sevdiğime niyet ederek 400 defa Ya Vedud hemen arkasından 114 defa Ya Cami zikrediyorum.Sonrada Allah'a dua ediyorum.Sevdiğim kişiye etkisi oluyor mu bilmiyorum ama, Ya Cami'yi de zikretmeye başladığım iki günden beri ona olan sevgim daha da arttı sizce neden?Bu soru saçma olabilir ama acaba ondanda etkili oluyormudur.Ya bide ben zikrederken bile tam konsantre olamıyorum sevdiğim bana dönmeyecek gibi geliyor.Ama ısrarla devam edicem,ömrüm vefa ettiği sürece.Biraz uzun oldu kusura bakmayın teşekkürler.

GANİ
04.09.2011, 14:26
kendi sayısı kaçsa o kadar fazla okumak istiyorsanız katlarıyla okumanız gerekiyor mesela 3 ise 3*2 yaparsınız 6 kere okursunuz 5 kere okursanız yanlıştır...
yo doğrusu tek olan rakamlardır 1-3-5-7-9-11 diye gidilir

bekar.usta
12.09.2011, 15:10
sayılı yapmadım hıc ama ben gecelerı hıc uyuyamam ya kabus ya karabasan gorurum cok sıkıntılı bır hayatım var yenı farkettım ama yatarken uyuyana kadar zıkredıyorum ya vedud dıye allahıma sukur nasıl uyudugumu bılmıyorum agzrım varsa gecıyor dualara ınancım sonsuz bu zıkır daha farklı

aris
12.09.2011, 15:59
ya vedud sevgi için zikredilir.. Adedi : 20 ,Yıldızı : Ay ,Anlamı : Sevilip, dostluğu kazanılmaya en fazla layik olan.,Yorumu : Barıştırma. Aşk. Sevgi. Cinsel baştan çıkartmalar.

sevgili için okunacaksa diger güçlendirici esmalarla okunması uygundur. bunun için genelde en sık okunan "ya vedudül kaviül cami" olarak okunur ve toplam hesaplanmış ebced sayısı ya ve ül 'leride eklediginizde 820 dir....buna siz birde sizin ve sevdiginizin isminin ebced sayısını ekleyip bu şekilde toplmada kaç rakam çıkıyorsa okumalısınız.

okumaya başlamadan önce
70 defa =estağfurullah
11 defa= peygamberimize salavat
20 defa= La ilahe İllallah ( 20 olma sebebi ilk kullandıgın vedud esmasının sayısının 20 olması)
sonra dilegini dilersin kimi nasıl istiyorsan istedigin şekilde allaha yalvarırsın ve esmayı zikredersin...

etoiles
05.10.2011, 16:17
Ya Allah Ya Fettah Ya Allah Ya Vedüd zikrini okuyanlar varmı? sevgi konusunda etkili olduğunu okumuştum bilgisi olan varmı?

aadb2006
13.10.2011, 10:42
Arkadaşlar siteyi araştırdım bulamadım. Kesin vardırda benim gözümden kaçmıştır. Kadınlar muayyen günlerinde "Ya Vedut " duasını zikredebilirler mi yardımcı olursanız sevinirim.

Lopelaz
28.12.2011, 02:16
Cok guzel bir zikir YA Vedud zikri

Bu ismi uc dört gun önce 7000 kere cekmistim sonraki gunde 3500 kere ve o gun basim cok agirmisti 200 kere Ya Allah ufleterek gecirmistim normalde gunde 400 kere cekerdim hama birden o sayiya gittim diye mi agirdi acaba?

*AnGeL*
30.12.2011, 15:09
Cok kullandigim esmadir,20 adet 5 periyot cekiyorum,aklima geldikce de cekmeye devam ediyorum....

Perina
30.12.2011, 15:10
Ben bu ismi çok çekmeliyim çünkü etfarta evet sevgi var ama nedense nefret gelip bana yapışıyor çoğu zaman..yok yok sevgi de geliyor çok şükür..

forumcuali
07.01.2012, 14:24

Rabbim daha iyisini bilir Ben hergün sayısız adet okuyorum.hiç bişeycik olmadı hatta Rabbime daha yakın hissediyorum kendimi...

ibis73
18.08.2012, 19:47
ebced degeri 20 yada 20kere 20 yani 400 kere okunursa etkili oldugunu düsünüyorum. yalmiz nere giderseniz gidin yada sikintili durumlarda sayisi cok olmamak kosullu ile ya vedud okuyun .sevgi gelir.

roseela
03.04.2013, 23:37
arkadaşlar bu esmayı sevdiğimizin adına göremi okuyoruz.. Yüce Allah'ın isimlerinden biri olan ya vedut ismini.. ben bilmiyorumyani nasıl okucam

ruhmin
04.04.2013, 10:22
Gerçekten çok etkili.İş yerindeki müdüre karşı okuduğumda faydasını gördüm.

placabo
13.06.2013, 22:00
Vedud zikrini 3 gündür 10.000 civarında zikrediyorum sevdiğim insanı düşünerek ,enerji yükselmesi oluyor ancak henüz karşı taraftan bir cevap alamadım.

andrah
15.06.2013, 01:22
Bir arkadasimiz size zarar verenlere bile fazla kizamiyosunuz demis hak verdim o bende genelde olan bi huy,yararida var zararida bazen karsimdakini oldurecek kadar sinirleniyorum zaten cabuk hidedlenen birisiyim ama ayni hizlada sakinlesiyorum laz ofkesi der burdaki arkadaslar :D Allah sabir vermese deli olup cikacam :D
Cok sukur Ya Vedud u ogrendigim gune demessem ayip olur:)

murat2000
01.09.2013, 09:57
hanımım ıle bosanma durumundayız , ben yanlıs yaptım kızdım memleketıı terk ettım barısmak ıcın ıkı kez memlekete gıttım babası dovdu gerı yolladı sımdı hanımda ıstemıyor ne yapmam lazım barısmak ıcın ya vedud un bana gore sıfresı nedır acaba yardımcı olurmusunuz. ıssızım ıs basvurularında
ya allahım yavedud agzını bagla dılını tut derım onu ogrendım
medyumlar vefk hazırlamak ıcın 400 500 tl ıstıyor cebımde ekmek param bıle kalmadı daha hanımıma para gondermem lazım her nekadar bosanma davası acmıs olsada ona bakmak zorundayım , bana bır akıl verın lutfen en azından dua edın. ortada 4 yetım var.

pembe pelerin
01.09.2013, 15:28
Allah'ın ismini isteklerimiz yerine gelsin diye zikretmek ne kadar doğrudur bilemiyorum..

undeadandking
01.09.2013, 16:39
bunu çok fazla okursak herhangi bir durum olurmu...zararları yoktur ama bi takım musallat durumları varmıdır merak ediyorum...lütfen biri açıklasın

güzi88
22.12.2013, 19:48
eski sevgilimle ayrıldık ve o ankaraya gitti ben izmirdeyim nasıl tekrar kendimi sevdirip geri döndürebilirim nefret ediyor sanki benden bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi yalnız yönetici falan demeyin para karşılığı yapılan şey yardım olmuyor ve burada her uygulama sırf onlar para kazansın diye tam verilmiyor sonrada kişinin yanlış şeyler yapmaması için uygulama tam verilmiyor palavraları sallanıyor ben parayla yaptırtacak kadar insanlara güvensem gerçek hayatta hocalara koşarım internette değil

MeHDiX
22.12.2013, 20:02
Bir arkadaşım boşanma davası duruşmamda hakimin yüzüne bakarak 20 kez "Allahümme ya Vedud, hakimin ağzını bağla dilini tut" şeklinde oku sonra hakimin yüzüne doğru üfürürsen ağzı dili bağlanır senin lehine karar verir dedi :) E tabiki o arkadaşımın tavsiyesine uymadım.Bu seferde üfürükçülükten başka bir davada yargılanmak istemem herhalde :)

akin02
23.12.2013, 12:47
yanlış yazdım belgin çok ama çok teşekkür ederim şu acılı günlerimde rüyada görmek duası ile sevdigimi rüyamda gördüm

akin02
11.01.2014, 22:12
ya vedud sevgi için zikredilir.. Adedi : 20 ,Yıldızı : Ay ,Anlamı : Sevilip, dostluğu kazanılmaya en fazla layik olan.,Yorumu : Barıştırma. Aşk. Sevgi. Cinsel baştan çıkartmalar.

sevgili için okunacaksa diger güçlendirici esmalarla okunması uygundur. bunun için genelde en sık okunan "ya vedudül kaviül cami" olarak okunur ve toplam hesaplanmış ebced sayısı ya ve ül 'leride eklediginizde 820 dir....buna siz birde sizin ve sevdiginizin isminin ebced sayısını ekleyip bu şekilde toplmada kaç rakam çıkıyorsa okumalısınız.

okumaya başlamadan önce
70 defa =estağfurullah
11 defa= peygamberimize salavat
20 defa= La ilahe İllallah ( 20 olma sebebi ilk kullandıgın vedud esmasının sayısının 20 olması)
sonra dilegini dilersin kimi nasıl istiyorsan istedigin şekilde allaha yalvarırsın ve esmayı zikredersin...
doğrumu anlamısım
820+ kişinin ecbed değeri
okunuşu
ya vedudül kaviül cami

Mefetseger
08.02.2014, 02:59
bunu çok fazla okursak herhangi bir durum olurmu...zararları yoktur ama bi takım musallat durumları varmıdır merak ediyorum...lütfen biri açıklasın

Uygulamada yazıldığı sayıda ve okuma gerekliliklerini yerine getirmeniz durumunda musallat durumu olmayacaktır. Okumadan önce isteğe ve tercihinize göre abdest alıp, iç hissiyatınızı rahatlatmak için koruma amaçlı olarak da kullanılan Ayet-el Kürsi'yi okuyabilirsiniz.

eski sevgilimle ayrıldık ve o ankaraya gitti ben izmirdeyim nasıl tekrar kendimi sevdirip geri döndürebilirim nefret ediyor sanki benden bilen arkadaşlar yardımcı olabilirmi yalnız yönetici falan demeyin para karşılığı yapılan şey yardım olmuyor ve burada her uygulama sırf onlar para kazansın diye tam verilmiyor sonrada kişinin yanlış şeyler yapmaması için uygulama tam verilmiyor palavraları sallanıyor ben parayla yaptırtacak kadar insanlara güvensem gerçek hayatta hocalara koşarım internette değil

Bilmiyorum daha önce hangi durumlarla karşılaştınız fakat yazınızdan uygulamalarda kullanılan malzemelerin ve çalışmanın yapan kişiye getirdiği yükümlülükleri bilmediğiniz anlaşılıyor. Havass çalışmalarında kullanılan safrandan tutun bazı vefklerde şart olan ceylan derisine kadar birçok malzeme kullanılıyor, ki bunların hiçbiri de bedava alınan şeyler değil, bir zahmet sadece söylediğim bu ikisinin maliyetine bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Öte yandan yine ve her zaman ki gibi hataya düşülmemesi adına uyarı yapılmakta, sitenin genelini bir araştırırsanız yarım verilen uygulamalarda bile kişilerin birçok problemle karşılaştığını göreceksiniz. Ve siz yarım verilme amacının sadece para kazanmak olduğunu söylüyorsunuz? Lütfen sadece kulaktan dolma bilgilerle yorum yapmayınız. Şunu da lütfen anlayın, bu işi gerçekten yapan insanlar yaşamlarının büyük kısmını bulunduğu ekolün eğitimine harcar, bu süre kişiye göre değişirken verilen yıllarca emeğin tabii ki karşılığı olmalıdır. Aynı üniversite veya okul okuyup çalıştığınız işten para almanız gibi bu işlerde böyle yürür.

Bu sitenin amacı bellidir, ne üyelerin birbirini sömürmesine izin verilir ne de mahalle hocası olarak tanımladığımız kişilerin rant sağlamasına. İnsanlara güvenmiyorsanız da kimse sizin zorla elinizden tutup birşeyler yaptırmaya çalışmıyor.

doğrumu anlamısım
820+ kişinin ecbed değeri
okunuşu
ya vedudül kaviül cami

Ya Vedud esmasını uygulamada güçlendirmek için ''Ya Vedudül kaviül cami'' şeklinde okunması tavsiye edilmiştir. Vedud ile beraber aradaki eklerinde ebced değerleri toplamı 820+sevdiğinin isminin ebced değerini hesaplayarak son sayıyı bulacak ve o sayı kadar ''Ya Vedudül kaviül cami'' şeklinde okuyacaksınız. Geri kalan kısmına konuda yazdığı şekliyle devam edebilirsiniz. Çıkan sayı size fazla geliyorsa eğer sayıyı ikiye bölüp aynı gün içinde okuyabilirsiniz.

İsimlerin ebced hesabı için: http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=28762

zenciboy
11.03.2014, 16:19

Zikir okumanın sayısı mı olur. Allah 'ın adını zikir ediyorsun. Gönlünden geldiği gibi istediğin kadar okuyabilirsiniz bütün isimleri ..

Yani şöyle örnek vereyim ; Sen sevgiline tane tane mi gül alırsın yoksa demetler halinde mi ? :)
Allah'ı anarken de bol bol demet demet oku hiç bir zararı olmaz aksine rahatlarsın için huzur dolar :)

vermud
18.04.2014, 10:05
çok etkili bir esma . iki güne hemen etkisini gösteriyor.

langlois
09.08.2014, 04:27
hiçbir zikrin sayısı önemli değil bana göre biraz mantıklı olursanız mantıksız oldugunu anlarsınız Kuran'da bile hesap günü çok zikir okuyanlardan bahsedilir.böyle değerli zikirleri sayılarla kıyaslamanın pek anlamı yok?

nira
09.08.2014, 13:10
vedut zikrini bi aralar her gün çektim. çok güzel gözle görülür farkedilir sonuçlar aldım. insanların yaklaşımı değişti. itibar ve heybet sahibi oluyorsun. ne dediysem o oldu. belli bi sayıya saate filan uymadım içimden geçtiği gibi zikrettim. zikir o ara enerjime bana uydu olumlu oldu. ama sonra birden bire bıçak gibi kestim içimden zikretmek gelmedi. 3 kere zikretsem dördüncüyü söyleyemiyorum nedense. hatta bunun için bir başlık açmıştım. bu isme aşkla bağlı olmama rağmen neden bilemedim. elbet bi gün çekebilicem.

ruthlessness
09.08.2014, 18:57
vedut zikrini bi aralar her gün çektim. çok güzel gözle görülür farkedilir sonuçlar aldım. insanların yaklaşımı değişti. itibar ve heybet sahibi oluyorsun. ne dediysem o oldu. belli bi sayıya saate filan uymadım içimden geçtiği gibi zikrettim. zikir o ara enerjime bana uydu olumlu oldu. ama sonra birden bire bıçak gibi kestim içimden zikretmek gelmedi. 3 kere zikretsem dördüncüyü söyleyemiyorum nedense. hatta bunun için bir başlık açmıştım. bu isme aşkla bağlı olmama rağmen neden bilemedim. elbet bi gün çekebilicem.
Aynısını ben de yaşadım. Aylarca her gece okudum ama tıkandım bi yerde huzur olmaya başladım. Bıraktım bende uzun bi süre okumadım. Geçenlerde okudum gene rahatsız oldum. Nedendir ben de bilmiyorum :/