istemediğin birini kendinden uzaklaştırmak için

aris

Kayıtlı Üye
istemediğin birini kendinden uzak bir yere yollamak ve onun zarar-zulmünden kurtulmak için 1378 kere:''KALE HAZA FİRAKU BEYNİ VE BEYNEK'' duası okunduğu takdirde istenmeyen kişinin def edilmesine vesile olacaktır.

kaynak:Şemsül Maarif

Pantea

Kayıtlı Üye
Bir basaka uygulamada 9 adet fil suresi okuyup istenmeyen kisiye dogru uflemekdir.

fot

Kayıtlı Üye
pentea bunu rakiplerimiz içinde okuyabilirmiyiz.hani sevdiğimizin yanından ayrılsın uzaklaşsın diye..yada değişik bişey biliyorsanız arkadaşlar lütfen yardımcı olun

Pantea

Kayıtlı Üye
Bunun rakipler icin bir ise yarayacagini sanmam bu daha cok evinizegelen yada yaniniza gelen ve sevmediginiz birini uzaklastirmak icin okunur.

Pantea

Kayıtlı Üye
Dusmanina galip gelemek isteyen Yunus suresinin yazilmis seklini uzerinde tasiyabilir.Dusmanin kahri icin RA'Dsuresini okuyabildigince okumak iyidir.ŞURA suresını okuyan hasmını maglub eder.ALLAHUMME YA AHIRU zikrini 801adet okuyabilirsin dusmani def etmekicin kullanilir.

fot

Kayıtlı Üye
her soruma itinayla cevap verdiğin için çok teşekkür ederim.ama benim sorduğum farklı.

Pantea

Kayıtlı Üye
Seni anliyorum sen sevdigin kisinin simdi birlikde oldugu kisiden ayrilmasi icin bir uygulama istiyorsun ama bunu acik ve net verebilmem yasak.

fot

Kayıtlı Üye
özelden de yasak mı acaba .bilemiyorum.olbilir mi

Pantea

Kayıtlı Üye
Yok bana ozelden ulassan da sana ayirmak icin bu tarifi veremem kimsenin vebalini alamam dogrusu kendim 1 kez denedim vicdanim cok rahatsiz simdi o zamanlar anlamamisdim iyi yaptim saniyordum ama zamanla cok pisman oldum hem giden iyi ki de gitmisdir inan yerine cok daha iyisi geliyor sen sadece bakmayi bil.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Öncelikle fil suresi okumak başka taraflara ve başka kişilerin felakete uğramasına sebeb olabilir. Şemrül maariften alınıp yapılacak tüm çalışmalar öncesinde arabça harflerin çalışmaları yapılmalı duaları okunmalı titrelşim seviyeniz yükseldikten sonra dsünyevi işlerimiz için kullanabiliriz. Arapca yapılacak her çalışmadan önce arap harflerinin 30 nefesi süresi içerisinde 30 defa tekrarlayın. Bir hafta boyunca tüm harfleri çalıştıktan sonra arapca zikirleri ondan sonra kullanın. En önemlisi arapcaya calışmadan önce ibraniceye çalışın.

fot

Kayıtlı Üye
Bu nasıl yapılıyor urum? Sitede böyle bir bölüm varsa bildirebilir misin lütfen?

zalim

Kayıtlı Üye
bence fot un demek istedigi sevdiginin baskasiyla olmasi degil onlarin ayrilmasina sebeb olmus biri var bu kadinda olabilir ondan uzaklamasini saglamak istiyor bendede ayni durum soz konusu mesala benimde sevdigim biri kadin biri erkek iki kisiye cok inaniyor ve beni birakip gitti sevmedigini soyledi ve sonuna kadar o yalanci duzenbazlara inaniyor ve ben ne yaparsam yapayim bana inanmiyor ve benden kaciyor cok fena kizi doldurmuslar ve surekli onlarla birlikte her an beraberler
bende o iki kisiyi kizdan ayirmak istiyorum ama yok iste bi formul
bendeki durum bu kesinlikle ne kadin nede erkek kizla iliskide degil yani aralarinda ask yok burdaki bana karsi iki kisinin dusmanligi ve kizi kandirmalari
basit ama etkili bi yontem olsa ve gercekler ortaya ciksa super olurdu benim acimdan ve kiz onlardan uzaklassa

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
aralarında duygusal berebirlik olmayan kişiler için içinde tabiki ayırma çalışma çalışması var bir ara bir tane paylaşayım

aura

Banlı Kullanıcı
bunu yapan arkadaslar varmı denenmısmı yanı

Karabey

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar herkese merhaba, aranıza yeni katıldım.Forumda çok güzel umarım burada iyi vakit geçiririz.Konuya dönmem gerekirse, burada güzel dökümanlar paylaşılıyor ve bana mantıksız gelen birşey oldu.İyisiyle kötüsüyle gizli ilim diye bir tabir var.Neden bazı şeyler yasaklanıyor, bence burada iyide olsa, kötüde olsa herşey paylaşılmalıdır.Mesela bir kişi canımızdan çok sevdiğimiz birisini, büyü ve değişik işlemler yaparak elimizden alsa ve biz bu kaybettiğimiz insanı geri almak için karşı bir atak yapmamız lazım, haklı olarakta kötüde olsa ayırma büyüsü ve benzeri işlemleri yapsak bunun adı iyilik mi olur, kötülük mü ? Bıçak gibi düşünelim, adamda öldürür, ev işlerimizde bize yardımcıda olur.Asıl maksat nasıl kullanacağında değilmidir ?

leyla

Kayıtlı Üye
Ben bu duayı şuan benden uzakta ama beni seven birisinin sevgisini geri çevirmek için okusam olur mu acaba?

arzuş

Kayıtlı Üye
Merhaba ben o duayı 2 sefer okudum yani 2 kere 1378 aralıklı zamanlarla. Uzaklaşacağına iyice bağlandı. Nerde yanlış yaptım bilmiyorum ama olmadı.