Neden Olmasın?

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar inernetten edindiğim bir bilgiye göre doğruluk derecesini bilemiyorum insanlar beyinin''%2''sini kullanabiliyormuş.İstisna olarak %5.Eğer biz bu kadar az bir seviye ile astral seyahat vs gibi olayları gerçekleştirebiliyorsak,astral seyahat veya başka şekillerde geçmişe veya geleceğe gitmek mümkün olabilir mi?

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
bundan çok daha fazlası mümkün arkadaşım beyninin %2sni kullanan bir insan ozmik ortam yaratabiliyor biraz daha gelişsen yapabileceklerini sen düşün =) geçmişe ve geleceğe gitmek cansıkıntısından oynadıgın birtakım oyunlardan biri olur =)

oz2

Kayıtlı Üye
Kesinlikle mümkün. Fakat bu %2 lik (veya %5) durumu aştığımızda çevre tarafından kabullenilmeyip, alay edilip, hatta deli damgası yediğimizde beynin işlevselliğinin de fazla bir öneminin kalabileceğini düşünmüyorum. Çünkü maalesef kimse kendi işine bakmıyor ona buna çamur sürmekle ilgileniyor. Yapabilenler belli etmezlerse onlar adına en iyisi olabilir. :D

gizlikent

Banlı Kullanıcı
bundan çok daha fazlası mümkün arkadaşım beyninin %2sni kullanan bir insan ozmik ortam yaratabiliyor biraz daha gelişsen yapabileceklerini sen düşün =) geçmişe ve geleceğe gitmek cansıkıntısından oynadıgın birtakım oyunlardan biri olur =)

Peki astral seyahatle yapabılecegımız en zor şey nedir?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Geçmişten anıları gözümüzde canlandırabiliriz.
Geleceğe dair hayaller kurabiliriz değil mi?
Bu durumu astral boyuta taşıdığınızda
geçmişe ve geleceğe gidebilmeniz gayet normal bir durumdur.
Bunda tuhaf ve olağanüstü bir yan göremedim.

focus

Kayıtlı Üye
onu bunu bilmem ama geçen bir deney yaptım iğnenin ucundaki kagıt yıldızı döndürmeyi başardım, dahası pratiğim artıyor, artık yan odadan da çevirebiliyorum.

yani keşfedilmeyi bakleyen çok şey varmış.