Varlık Çağırma Yöntemi

ADoNaY

Kayıtlı Üye
AÇILIŞ DUASI:
'' Ey Kadri Mutlak Ezeli Tanrı, ey ihtişamının görülmesi ve insanı kurtulması için Yaratan, tüm kalbimle Jüpiter'in emrinde olan, şu anda feleğin yöntemini vermiş olduğun Zadkiel'in elçilerinden birini göndermeni istiyorum.İstediğim şeyleri bana göstersin ve arzularımı yerine getirsinler. Ey Ulu Tanrım, senin tek oğlun ve efendimiz İsa Mesih yoluyla, benim değil senin iraden olsun. Amin.

ÇAĞRI:
[Kıyafetleri ve aletleri usulüne göre taktis edip çemberler tarafından korunan majisyen, şimdi, isteklerini yerine getirmesi için varlıkları çağırmaktadır.]

'' Ey yardımını talep ettiğim ruhlar, Kudretli Tanrı'nın isimlerine ve işaretlerine bakın. Pentagramımızın kudretine boyun eğin; gizlendiğiniz inlerden, karanlık yerlerden çıkın, durmaksızın işkence yaptığınız zavallı fanilerin canını acıtmaya son verin, Tanrısal İyiliğin bizi bir araya getirdiği bu yere gelin; emirlerimizi dinleyin ve haklı taleplerimizi bilin ve sakın direnmenizin size bir fayda getirmeyeceğine inanmayın. Bize itaat etmeniz hiçbir şeyi engellemez. Gizemli Elohe Agla Elohim Adonay Gibort isimleriyle size emrediyoruz. Amin.

''Tarifsiz birlik , kutsanmış Teslis, Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına Zadkiel seni çağırıyorum.''

''Seni çağırıyorum, bugün, bu saatte Tanrı'nın mübarek isimleri Elohe El Elohim Zebaoth Escerehie İah Adonay Tetragrammaton ile seni çağırıyorum ey Zadkiel.''
''Seni çağırıyor, Şu kutsal isimlerle, Hagios O Theos Iscyros Athanatos Paracletus Agla on Alpha et Omega Ioth Aglanbroth Abiel Anathiel Tetragrammaton seni davet ediyorum, ey Ruh Zadkiel. Tanrı'nın diğer yüce teleffuz edilemez, gizem, güçlü, kudretli ve kavranamaz isimleriyle ağzımdan çıkan sözleri dinle ve bana Pabiel'i veya baka bir yardımcını gönder. Bana Baba,Oğul ve Kutsal Ruh adına istediğim şeyleri gösterecek yardımcılarını göder. Amin.

'' Seni çağırıyorum Pabiel, Semanın kutsal Ruhu, Seraphim, Kerubim, Tahtlar, Egemenler, Tanıklar, Kuvvetler, İlkeler, Başmelekler ve meleklerle; kutsal, yüce ve muhteşem melekler Orphaniel Tetra-Dantegiel Salamla Acimoy pastor poti adına, kendini göster görelim, bizimle konuş duyalım, arzularımızı doyur; Jüpiter olan yıldızın adına, Semanın bütün takım yıldızları adına, kime boyun ediyorsan onun adına, sana verilmiş sembol adına, Yüce Tanrı'ya yaptığım yakarışlar, dualar adına bana elçilerinden birini gönder, isteyerek hakikatle ve sadaketle bütün arzularımı gerçekleştirecek bir yardımcını gönder. Ona emret, bana güzel, nazik, iyi huylu, yumuşak bir melek gibi görünsün, benle iletişime geçsin, bana yaklaşacak, incitecek, korkutacak veya aldatacak bütün kötü ruhları benden uzak tutsun. Efendimiz İsa Mesih'in aşkına, senin için, senin bana görünmen için bekliyorum. Fiat,fiat,fiat. Amin. Amin. Amin.

AYRILMA İZNİ:
''Talebime cevap verip huzur ve sessizlik içinde ismiyle çağırdığım ve ismiyle geldiğin Yüce Tanrı'ya şükürler olsun, şimdi bana ettiğin yeminle veya isminle veya ilahi düzenle veya Yaratıcı'nın sana vermiş olduğu yöneticinin adıyla, seni her çağırdığımda gelmek üzere huzur içinde ayrılabilirsin, Tanrı'nın kudreti seninle ve benimle olsun, Amin.
'' Baba, Oğul ve Kutsal Ruh adına şükürler olsun.''
[Not:] Ayrılma iznini okuduktan sonra bir kaç dakika çemberin içinde kalma tavsiye edilir, eğer operasyon açık havada yapılmışsa çember ve diğer şeylerin izlerinin silinsin ve kişi sessizce evine dönsün. Fakat operasyon evin veya başka bir şeyin içinde sessiz bir köşesinde yapılmışsa, ileride benzer operasyonlarda kullanmak için çember kalabilir, fakat oda veya bina yabancılar girmesin diye kilitlenmelidir.

Yukarıda özeti verilmiş olan alıntı, seromonik majiyi temsil etmek amacıyla buraya alınmıştır. Alıntı The Complete Book of Magic Science [ Büyü İlminin Tam İmtihali] adlı kitaptan alınmıştır. Orjinali British Museum' da bulunan el yazması yayınlanmamıştır. Alıntıyı Francis Barret'in Magus adlı eserinde geçen renkli pentagramlar eklenmiştir.

Secret Teaching of All Ages

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Başına baktım gerisine bakmadım sanırım hıristiyanlıkla ilgili çünki ''Ey Ulu Tanrım, senin tek oğlun ve efendimiz İsa'' cümlersini içeriyor

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
evet hristiyanlıkla ilgili ama işe yarayabilir

logii

Kayıtlı Üye
Kendi inancınıza göre uyarlayabilirsinizz..