bir kulak daveti

coderr

Banlı Kullanıcı
Karşındaki insanın sırlarını kulak daveti yolu ile öğrenmek istiyorsan;

Kemşin kemşin meşin meşin akşin akşin şemlâhin şemlâhin ecib yâ cevâş ve ezhirlî aleyye damâirin nâsi fî üzünî ve'tinî bi ahbâri cemîın nâsi elvâhan elacele elacele essâate essâate.

Yukarıdaki dua ile cin kralı Cevaş'ı kulak davetinde kullanabilirsin. Karşındaki insanın gözlerinin içine bakarak içinden bu duayı ezbere okursan, o insanın bilinmeyen gerçeklerini kulağına cinler fısıldarlar.

lütfen

Kayıtlı Üye
bunu nerden ogrendıgını merak ettım dogrusu arkadasım?

coderr

Banlı Kullanıcı
kaynak tuttuğum notlar, deneyen olursa cevap ytazar mı?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
kaynak tuttuğum notlar, deneyen olursa cevap ytazar mı?
Siz denemedinizmi yoksa ? Tehlikesi varmı yokmu ! Hiç bir uyarıda veya başka bir açıklamada bulunmamışsınız.Lütfen bu tür konularda hassas davranın !

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Siz nereden not alıyorsunuz? Bence hiç denemediginiz bir seyi yazmak ve deneyen olursa bilgilendirebilir mi demek cok doğru bir davranış değil ...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ya deneyip yazmalısın yada konun altına alıntı yazıp kaynak belirtmelisin baştan sağma konular açarsanız üyelerimizin başına pek iyi olmayan durumlar gelebilir diymi

arizona34

Kayıtlı Üye
iki sözle cin gelip kulağınıza birşey söylemez bu tür davetlerde öncelikle hadimleri tutmak için riyazat ve belirli esmaları belirli bir zaman diliminde halvet ortamında zikretmeniz gerekir

coderr

Banlı Kullanıcı
iki sözle cin gelip kulağınıza birşey söylemez bu tür davetlerde öncelikle hadimleri tutmak için riyazat ve belirli esmaları belirli bir zaman diliminde halvet ortamında zikretmeniz gerekir

kesinlikle katılmıyorum hiç de gerekmiyor ben bunu okuyunca hep cinler geliyor.

xalpx

Kayıtlı Üye
arkadaşım ben bunu denemeyi düşünüyorum ama kaynağı ve deneyip tecrübelerini ayrıca davetin detaylarını paylaşman gerekir.sadece duayı paylaşmışsın akynağı da detaylı bi şekilde paylaşırsan sevinirim.kendi notların olabilir ama bunları nasıl derlediğinide anlat lütfen.teşekkürler şimdiden ;)

duriod

Kayıtlı Üye
kulak çakraları üçüncü göze göre daha çabuk açılır ama yanlışlık yapılırsa kulak çınlaması kötü olayla sonuçlanabilir Kenzül Havas kitaplarında bu bilgiler ve isimlerin zikir sayısı verilir ve rizayatı hakkında bilgi de verilir şın lı şin li isimler söz konusu unutmayın ki bunlar o çağırdınız varlıkların grubunun isimlereidir yapmak isteyenlerin iyi araştırmasını dilerim

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Cinler de gelir, fısıldar, gider... -.-

Ameno

Kayıtlı Üye
Bugün uyguluyorum bunu eğer gerçekten olursa buraya deneyimimi yazarım ki dahada ek bi bilgi olsun diğer majisyen olmak isteyen yeni arkadaşlarımıza...

öylesine10

Kayıtlı Üye
Cin kralından bahsediyosunuz burda bi sözle gelicek ve gidicek öylemi? Burda bir tane cin çağırmak için çok çeşitli uygulamalar yapan insanlar var ama cin kralı bu kadar basit geliyor. Hadi şansına geldi gidermi öyle kolay kolay. Bu sözler cin kralını çağırıyosa konuyu sırf meraktan okuyan birine bile gelebilir sonuçta aynı yazıyı okuyoruz burda. Bu tür konuarda duayı yazmadan önce bi uyarı yazarsanız iyi olur.

Ameno

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu havas hakkında biraz araştırma yaptım ve burda sizlere eksik bilgi verildiğini farkettim.

Şartları Şunlar :

yatsı namazından 45 dk sonra 1000 kere okunur 1 hafta 14 gün veya 21 gün devam edilir sonuç alınamazsa 30 gün ara verilim tekrarlanır.

Umarım yardımcı olmuşumdur :)

ReviL

Kayıtlı Üye
Bu Sözler Yarımdır.

Bu Sözlerin Devamıda Var

Fakat Bu Şeyler tecrübesiz kişiler tarafından denenmemeli

kulak davetinde sana kesinlikle bir demon gelir

forumda böle bir örnek konu var orayı okursan daha cok bilgili olursun

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
cin padişahını çağırıyorsunuz , bu davette.kulak daveti ile gelir.

morofka

Kayıtlı Üye
Tamam gelir dıyosunuz , gider gıbı bole şeyler sureklı soyluyorsunuz ama burda geldıgı an napılmalı? nasıl bir teknik oluşturulmalı ?, çarpma gibi bişey yapmaya kalkarsa napılmalı? bu ayrıntılara konuyu değinirsek yararlı olmaz mı ?

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Tamam gelir dıyosunuz , gider gıbı bole şeyler sureklı soyluyorsunuz ama burda geldıgı an napılmalı? nasıl bir teknik oluşturulmalı ?, çarpma gibi bişey yapmaya kalkarsa napılmalı? bu ayrıntılara konuyu değinirsek yararlı olmaz mı ?

Sordukarınızı bilmiycek düzeyde tecrübesiz kişiler çağarmaması için bazı bilgiler verilmez..