tüm wiccalar buraya psişik yetenekleriniz için işte talisman

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

duriod

Kayıtlı Üye
5621.jpg

bu tılsım psişik yeteneklerinizi açığa çıkarmak için özel tasarlanmış tılsım resmi yurt dışı kaynaklı bir siteden alıntıdır.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben bi wiccan değilim büyüde hiç yapmadım
Bu tılsımı üzerimde taşırsam bana olumlu yada olumsuz etkisi olur mu?

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Ne Gibi Bir Etkisi Olabilir, Büyü Vs. Kullanmıyorsanız ?
Yani Bu İşlerle Alakanız Yok Ki, Gerek Duyasınız Bu Yeteneklere?

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Psişik yeteneklerinizi açığa çıkartmak için yazıyor açıklamada büyü için yararı olur yazmıyor
Ben psişik yeteneklerle ilgileniyorum.
Yani bilmediğim yeteneklerim açığa çıkabilirmi yada bildiklerim gelişirmi anlamında sordum

Esperit

Kayıtlı Üye
Ben bi wiccan değilim büyüde hiç yapmadım
Bu tılsımı üzerimde taşırsam bana olumlu yada olumsuz etkisi olur mu?

Merhaba

Semboller ve bu türden şeyler, tek başlarına yeterli değildirler. Ona yüklediğiniz anlam, onunla bir olabilmeniz, onu hissetmenizdir tılsımı gerçekten 'tılsım' yapan şey. 'Eşyaya tapmak' ile 'eşya ile konuşmak' aynı şeyler değildirler.

Charmed

Kayıtlı Üye
tılsım ingilizce, theban alfabesi ile çizilmiş. 4 elementin gücü (işte ateşin öfkesi toprağın bereketi vs ) psişik güçlerimin kapılarını aç! diyor. bir chant olduğu için sık sık tekrarlamak ve tılsımı aldıktan sonra kutsamak gerekir. yani varlıksal açıdan bir özelliği yoktur, kendi yazacağınız bir spell ve ya chantı da işleyebilirsiniz hatta daha faydalı olur.

Artemis.B

Kayıtlı Üye
Peki bu tılsımı kendimiz mi yapıcaz öyle degilse nerden bulabilirz ?

glfm

Kayıtlı Üye
bunu nasıl üzerimizdemi taşığcaz,resim olarakmı bence etki etmez.bende yeteneklerimin olduğunu düşünüyorum ama nasıl emin olacağımı bilmiyorum?

lost66

Banlı Kullanıcı
İnsanların en büyük yeteneği fazla merak arkdaşlar siz insanları ne sanıyorsunuz beyin gücüyle uçmayımı,birisini kontrol etmeyimi, birisinin aklını okumayımı ne yani çok film izlediğiniz kesin!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
birini kontrol etmek ve aklını okumak çok kolay bişey filim değil gerçek

Larcrymosa

Kayıtlı Üye
Theban alfabesi ve pentacle. Evet bu tılsım biz wiccanların psişik yeteneğini arttırabilir. Bunu nerden satı nalabilirim. Siteyi bana ö.m yoluyla atarsan sevinirim :)

lost66

Banlı Kullanıcı
senmi benmi :) Ama emin ol site sahipleri çok kitap okumuş kişiler yani her konu hakkında belirli bir bilgileri var ancak kontrol etmeyi bi filmde görmüştüm :))

duriod

Kayıtlı Üye
images

işte theban alfabesi sayın Lacrymosa adlı üye ilginiz için teşekkür ederim ama ben burada bu tılsımın satışını yapmıyorum ya da bu tılsımın satışını yapan yabancı sitenin reklamını yapmıyorum bu yüzden özel mesaj ya da başka bir yolla size bu tılsımı satan siteyi veremem ama siz kendiniz araştırarak benzer tılsımları birçok yerden bulabilirsiniz. wicca ritüelleri ile ilgili sorularınızı özellikle Osiris ve Urumhamatahayil adlı site yönetici ve moderatörlerimize sorabilirsiniz .Etik kurallar çerçevesince kaliteli forumlar.Teşekkürler.

elif_01

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yeteneği geliştirmek ,rüya yorumlamak,çeşitli fallardan birini uygulamak vs.basit şeyler değil.Emek ister,zaman ister,sabır ister...Herkesi kucaklayabilecek sevgi ,merhamet,iyi niyet,erdem gibi meziyetler ister...Bu tür şeylerin bazıları Allah vergisidir,bazıları el almadır,bazıları ailesinde vardır çocuklarına intikal eder(her çocuğada geçmez )bazıları uzun çalışma,riyazatla olur vs.Umarım anlatabilmişimdir...Çok istekli olanlara tavsiyem ESMA ÜL HÜSNA dan ki site de var...Kendilerine uygun olanlardan birkaç tane seçip usulüne,sayısına,okunma saatine uygun zamanda ve sürekli(ör.her gün 3-5 ay gibi)zikredin.Zaten etkisini bir süre sonra görürsünüz.Devam edip etmemek size kalmış...Ayrıca hiçbir zararı yok...Sevgiyle kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...