Karar verici karşısında haklı olduğunu kanıtlamak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mmaabbeet

Kayıtlı Üye
Zor bir durumda kaldığımızda bizim hakkımızda karar verici kişinin haklılığımızı görmesi için neler yapmalıyım aceba zor durumdayım ve buna gerçekten ihtiyacım var şimdiden kucak kucak teşekkurlerimi iletiyorum yardımcı olanlara...

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
önce saldırıyıya geç daha sonradan konuyu kaydıra kaydıra kafasını karıştır istemeden düzeliyo sorun =)

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Hakimler Vsç İçin Mi Sormaktasınız?
Ona Göre Bir Havas Verebilirim...

BattleFury

Kayıtlı Üye
1- adamın karsısına gecip acıkca nelr olup bittigini soyleyin
, bu olmzsa yada adam rusvet,vb. seyler alıyosa tehnada kıstırıp agzını burnunu..(tabi maskede olsun yunuzdeki kimlik onemli.) dalga geciyorum sakın yapmayın ama bi denemekte yarar var bunu :D

2-dikkat onemli bişeydir , kendinizi haklı gostermek için haksızın reaksiyon vermesini beklemelisiniz ..

3-İlmi olan bi insandan ayrdım istenebilir Kİ bu bayaa etkili olabilir :p

:)

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Hakimler Vsç İçin Mi Sormaktasınız?
Ona Göre Bir Havas Verebilirim...

Benim bir sorunum var iftiraya uğradım haksız suçlamalar altındayım ve işin daha fenası hayatını kurtardığım insan bile bana ihanet ediyor .
Ölümle tehtit edildim şikayetci oldum bunun üzerinede türlü türlü oyunlar çevirip bana kara çalmaya çalışıp kendilerini aklamak istiyorlar benim o insanlar gibi maddi gücüm yok %100de %100 haklı olan benim ama 5 ünlü avukat tutan bir insana karşı kendimi nasıl savunabilirimki yani adaletide parası ile satın alan bu şeytani insanlara karşı benim kendimi savunmamı sağlayacak bir şey yokmu

mmaabbeet

Kayıtlı Üye
Hakim degil mahkemelik bir durumum yok allaha şükür ama hakim de sayılabilir sayın sez-er okul müdürü...

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Bazen neyi nasıl anlattığımız değil karşımızdakinin neye inanmak istediği önemli oluyor ne yazikki.Derler ya anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır diye..
O sebeple öncelikle sükûnetinizi bozmayın ve sakın olun.Neticede haklılığınızı biliyorsunuz ve Allah inanın cok büyük.Bir sekilde gercekler çıkıyor.Şahit vs de kullanabilirsiniz konu nedir bilmesem de mutlaka haklılığınızı bilenler vardır.Allah yardımcınız olsun...

mmaabbeet

Kayıtlı Üye
herkez yardımcı olmaya calışıyor zahmet verip cevap yazanlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum... Ama maji ile sorularınız diyor bende havas içerikli bir maji arıyorum...

saygılarımla...

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bazen neyi nasıl anlattığımız değil karşımızdakinin neye inanmak istediği önemli oluyor ne yazikki.Derler ya anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır diye..
O sebeple öncelikle sükûnetinizi bozmayın ve sakın olun.Neticede haklılığınızı biliyorsunuz ve Allah inanın cok büyük.Bir sekilde gercekler çıkıyor.Şahit vs de kullanabilirsiniz konu nedir bilmesem de mutlaka haklılığınızı bilenler vardır.Allah yardımcınız olsun...

kralsın... :D
Bazen neyi nasıl anlattığımız değil karşımızdakinin neye inanmak istediği önemli oluyor ne yazikki*
bu lafa bittim .. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...