Zenginlik ve Evlenme

aris

Kayıtlı Üye
ا ح ص س ك ع ط ق ر ه ن م ل ى

Şeyh Bûni (k.s.) diyor ki: " Bir kimse 14 adetten ibaret olan yukarıdaki nur harflerini daire şeklindeki bir gümüş levha üzerine nakşetse de bu işi ay içerisinde Sevr burcunun girmesi sırasında yapsa ve üzerinde bulundursa, büyük servet sahibi olur. Evi barkı altın ve gümüş ile dolar. Sevr burcunun girişi sırasında 14 nur harfini gümüş yüzük üzerine kazdırıp takınsa ulaşmak istediği maksadına derhal ulaşır.

Bir kimse aşağıdaki harfleri yüzüğünün başına Recep ayının ilk Perşembe günü kazdırsa da bu yüzüğü üstünde taşısa, muradına ulaşmak için yeterlidir.

الم الم الم المص الر الر الر الر كهيعص طه طس طسم يس ص حمعسق ن

Bu terkibi üzerinde bulunduran kimse korkaklık zilletinden kurtulur. herhangi bir devlet büyüğünün huzurunda istediğini kabul ettirir ve izzet ikram görür. Bu harflerin yazılı olduğu bir cisimle öfkeli bir kimsenin başı meshedilse öfkesi sükunet bulur. Bu harflerin yazılı olduğu bir kağıdı emen susuz kimse, susuzluktan kurtulur. Bir kimse bu harflerin yazılı olduğu kağıdı geceleyin yağan yağmurdan biriktirilmiş su içerisine koyar sabahleyin aç karnına o sudan içerse ezberleme gücü artar. Bu yazının bulunduğu bir elbiseyi giyen tembel gayrete gelir, evlenemeyen kimsenin derhal nasibi açılır ve evlenme imkanı bulur. bu 14 harf bir şey üzerine yazılıp sara tutmuş bir kimsenin üzerine bırakılırsa, derhal saradan sıhhat bulur.

Nur harflerle ilgili konu böyle devam edip gidiyor...
Kur'an-ı Kerim'in Havas ve Esrarı - İmam-ı Yafi - Pamuk yayıncılık Sayfa 93

goşa

Kayıtlı Üye
ay içerisinde Sevr burcunun girmesi ne anlama geliyor acaba? gümüş levha derken onu nerden bulucam ve neyle yazıcam :) sanırım bende yazabilirim harfleri değil mi yoksa bilen biri mi yazmalı? teşekkürler bilgi için.

esilah

Kayıtlı Üye
ay içerisinde Sevr burcunun girmesi ne anlama geliyor acaba? gümüş levha derken onu nerden bulucam ve neyle yazıcam :) sanırım bende yazabilirim harfleri değil mi yoksa bilen biri mi yazmalı? teşekkürler bilgi için.
Bende aynı şeyleri merak ediyorum bilen birinin yazması gerekmezmi bizler yapsak aynı etkiyi alabilirmiyiz

matthew

Kayıtlı Üye
hıhı evet ben de yukardaki iki arkdşla aynı şeyi merk ediorom ama
cvap gelirmi şüpheli ....:boat:

awra

Banlı Kullanıcı
sevr burcu hangi burç acaba?????

vade

Kayıtlı Üye
1- Hamel (Koç) burcu, 21 Mart-19 Nisan
2- Sevr (Boğa) burcu, 20 Nisan-20 Mayıs
3- Cevza (İkizler) burcu, 21 Mayıs-21 Haziran
4- Seretan (Yengeç) burcu 22 Haziran-22 Temmuz
5- Esed (Aslan) burcu 23 temmuz-22 ağustos
6- Sünbüle (Başak) burcu, 23 Ağustos- 22 Eylül
7- Mizan (Terazi) burcu, 23 Eylül-23 Ekim
8- Akrep (Akrep) burcu, 24 Ekim-21 Kasım
9- Kavs (Yay) burcu, 22 Kasım-21 Aralık
10- Cediy (Oğlak) burcu, 22 Aralık 19 Ocak
11- Delv (Kova) burcu, 20 Ocak- 18 Şubat
12- Hût (Balık) burcu, 19 Şubat-20 Mart

vade

Kayıtlı Üye
internette yaptigim arastirmalar sonucunda buldum umuyorum yardimci olur

destina

Kayıtlı Üye
teşekkürler vade ;)

2- Sevr (Boğa) burcu, 20 Nisan-20 Mayıs

20 nisanı beklicez az kalmış iyi hadi ;)

sessizmermi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar sevr burcu aynı zamanda bildiğim kadarıyla peygamber efendimizin burcdur.

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Ooo ben bundan yüzük yaptırtayım yahu...Süpermiş :)

sessizmermi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar muhteşem bir yüzük tarifide bende var nasipse bir ara ayrıntılı bir şekilde yazarım. yapan arkadaşım var neticeleri bana anlattığında şok oluyorum...

• Beğendim
Tepkiler: edi

SaSSa

Banlı Kullanıcı
İş
Teacher
Hmm bunu çok merak ettim sessizmermi.En kısa zamanda paylaşman dileğiyle...

vade

Kayıtlı Üye
rica ederim yardimci olabildiysem mutluyum...

duam

Kayıtlı Üye
arkadaşlar muhteşem bir yüzük tarifide bende var nasipse bir ara ayrıntılı bir şekilde yazarım. yapan arkadaşım var neticeleri bana anlattığında şok oluyorum...

sesseiz mermi bildiğin tarifi yazarmısın lütfen çok rica ederim benim çok ihtiyacım var buna acele cvp yazarsan sevinirim teşekkürler...yüce rabbim hepimizin dualarını kebul etsin inşallah

bukmeh

Banlı Kullanıcı
yüzüğün tarifini bende merak ettim yazarsan sevinirim şimdiden teşekkürler

duam

Kayıtlı Üye

Arkadaşım bi laf attın ortaya sonrada çekip gittin...Merakla beklemekteyiz,şu tarifi bizimlede paylaşırsan seviniriz.Bi hayır duamızı alırsın..
lütfen sessizmermi bekliyoruz...;)

mecra

Kayıtlı Üye
Allah ım ne tarifmiş bir türlü yazılamadı. :D:D

kermit

Kayıtlı Üye
yazılmaz tabi :) oda bilmiyordur ki şimdi yana yana yüzük ile ilgili formül arıyordur :)

gümüş yüzüğün iç kısmına Ya Vedud Ya cebbar yazın hem şirin hem de asil görünün gibi uydurma bişeyle gelirse şaşırmam...

1. Sayfada Sevr burcu diye bir anlaşılmazlık olmuş sanırsam, ayın, güneşin burçları bizim burçlarımızdan farklıdır lütfen namaz saatlerini gösteren bir takvimden kontrol edip, ayın yada güneşin burcunu öğrenin 20 nisan ile 20 mayıs arasının o konuyla alakası yok