schutze07-

schutze07

Kayıtlı Üye
Babannemin evindeyiz.normalde babannem hayatta değil ama rüyamda yaşıyor koltukta oturuyor dışarıya bakıyor.gündüzdü...akrabalar var ama en çok halam dikkatimi çekiyor onunla kononuşuyorum.oturma odasının kapısın arkasında bi bez canta gibi birseyde Kuran kitabı var birde iskambil destesi.Halam baksana diyor o bezin içine aa diyorum hiç Kuranın yanında iskambil kağıtları olurmu diyip çıkarıyorum ordan onları elime alıyorum.Sonra sol koluma altın bir bileklik künye takıyor halam gülümseyip seviniyorum.O kadar aydınlıktı ki rüyam sanki gündüz ilk defa rüya görüyormuşum gibi hissettim.Yorumlarsanız sevinirim.

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
rüyada bir ölünün güler yüzle dirildiğini görmek, sevince işarettir.
rüyada vefat etmiş babasının güler yüzle ve temiz elbiseyle dirildiğini gören kimse,arzusuna kavuşur, makam sahibi olur, işleri düzelir.
rüyada vefat etmiş annesinin dirildiğini gören kimse, feraha çıkar.

rüyada ölmüş hanımının yaşadığını görmek, geçim sıkıntısına işarettir.

rüyada vefat etmiş oğlunun ya şadığını görmek, kendine haksızlık yapan kimseleri affetmeye işarettir.

rüyada vefat etmiş oğlunun dirildiğini görmek, birinin düşmanlığına maruz kalmaya işaret eder.

rüyada vefat etmiş kızının dirildiğini görmek, üzüntüden kurtulmaya, sevinç ve neşeye işaret eder.

rüyada bir kadının vefat etmiş oğlunun yaşadığını görmesi, kız çocu ğu olacağına işarettir.

rüyada bir kadının vefat etmiş kızının yaşadığını görmesi, erkek çocuğu olacağına işarettir.

rüyada bir kadının vefat etmiş erkek kardeşinin yaşadığını görmesi,kendisinden haber alamadığı bir yakınını bulacağına işaret eder.

rüyada vefat etmiş erkek kardeşinin dirildiğini gören kimsenin,kuvveti artar.

rüyada bir ölüyü dirilttiğini görmek, bir kimsenin doğru yolu bulma sına vesile olmaya işaret eder.

rüyada bir kadının ölmüş kız kardeşinin yaşadığını görmesi, zaafla rından kurtulmasına, öz güveninin artmasına işarettir.

rüyada vefat etmiş kız kardeşin dirildiğini görmek, mutluluğa işarettir.

rüyada vefat etmiş amcanın veya dayının dirildiğini görmek, üne kavuşmaya işaret eder.

rüyada vefat etmiş dostlarından birinin dirildiğini görmek, sevindirici bir haber almaya işarettir.

rüyada ölmüş bir kimsenin ölmediğini söylemesi, o kimsenin ahirette rahat olduğuna veya şehidlik mertebesine ulaştığına işarettir.

rüyada bir ölünün sevinçli bir halde evine girdiğini görmek, sadaka vermeye, sevap kazanmaya ve o ölü için yapılan duaların kabul olacağma işarettir.

rüyada bir ölüyü öfke içinde görmek, o kimsenin vasiyetinin yerine getirilmediğine işaret eder.

rüyada bir ölünün camide dirildiğini görmek, o kimsenin ahirette fe rahlık içinde olduğuna işarettir.

rüyada ölülerle birlikte yaşadığını, onlarla güzel vakit geçirdiğini görmek, uzak bir yola gitmeye işarettir.

bir kimsenin öldükten sonra gül düğünü, sonra ağladığını görmek,kötü bir şekilde öldüğüne işarettir.

rüyada bir ölüyü namaz kılarken görmek, o kişinin yaşarken çok iba det yaptığına, ahirette ferahlık içinde olduğuna işaret eder.

rüyada bir ölüden haber almak,alınan haberin aynen gerçekleşeceğine işarettir.

rüyada bir ölünün yeşil elbiseler içinde olduğunu görmek, o kimsenin şehid olarak vefat ettiğine işarettir.

rüyada bir ölüyle tartıştığını görmek, günaha girmeye işarettir.

rüyada bir ölünün zengin olduğunu görmek, hayırdır; fakir görmek ise bunun aksidir.

meçhul ölülerin mezarları üzerin de durduklarını görmek, o bölgede çıkacak bir karışıklığa işaret eder.

rüyada atalarından birinin dirildîğini görmek, uzun ömre, baht açıklığına ve sıkıntılardan kurtulmaya işaret eder.

rüyada ölmüş kadınların dirilerek yanına geldiklerini görmek, kısmetin açılmasına işarettir.

KAYNAK : Rüya Tabirleri Kitabi

schutze07

Kayıtlı Üye
Rüyanı kendi birikimime göre yorumlamam gerekirse, ben bunun mesaj içerikli bir rüya olduğunu düşünüyorum. Şöyle ki; fal bakıyorsan iskambil destesinin ve kuranın aynı bezde durması sana bakmaman gerektiğini söylüyor. Bakmaya devam edersen , müslüman inancına göre bu yetenek senden alınabilir gibi mesajlar veriyor. ve seni hassas olduğun noktadan, babaannenden vuruyor.

teşekkür ederim bende mesaj içerikli olduğunu düşünüyordum..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bu rüyada ilk belirtilmesi gereken şey, babaanneniz ile olan ruhsal yakınlığınızın oldukça kuvvetli ve özel olduğu. Ölmüş olsa bile onunla yakınlığınız ruhsal boyutta devam etmekte. Bir konuda aranızda fikir ayrılığı mevcut olmuş olsa dahi manen yanınızda ve sizi destekliyor. Dişil gücü ve ahireti oldukça iyi bilen, farkındalığı yüksek bir zat olmalı.

Planladığınız ya da gerçekleşmesini istediğiniz bir işin önü çok açık, geleceğiniz hayal ettiğinizden de parlak ve hayal ettiğiniz sürece de devamlı gelişecek. Bu uğurda katedeceğiniz her adım ve mesafe sizin için hayırlı olacak. Büyük bir kısmet, yıllarınızın bolluk ve bereketle, sıhhat ve afiyetinizin yerinde olacağı uzun soluklu bir başarı dönemine gireceksiniz. Çok parlak geleceklerin arefesinde olduğunuz müjdelenmekte.

Aileniz ve yakın çevrenizde size güvenen, destek ve arka çıkacak kimseler var. Halanız ise sizi her alanda koruyup kollayan, geleceğinizin belirlenmesi ve garantiye alınması hususunda yol göstericiniz olabilir. Hatta sizin iyi ve kötüyü ayırdetmenizde bir öğretmen vazifesi de görüyor olabilir. Yargı ve hükümlerinizde tutarlı ve doğru yolda ilerleyen birisiniz. Bir takım sırlara vakıf olacaksınız ve bu sırlar sizin geleceğinize yön verecek.

Süregelen istikbalinizin bir evresinde bir yol ayrımına varacaksınız. Burada tercihiniz ilim ve hikmet yönünde olacak ancak maddi kazanımlarınız adına, bu kısmı geri planda bırakıp var olan yetenekleriniz doğrultusunda ikinci bir işi de paralelinde yürüteceksiniz. Tüm bunların yanısıra yakın çevrenizden bir takım kimselerle görüşleriniz çelişebilir. Hakkınızda spekülasyonlar yapılabilir.

Görülüyor ki tek bir yetenekten ziyade, birçok yeteneğin bir araya getirilip yoğrulacağı bir kariyeriniz olacak. Ancak başarınızın meyvelerini almak için uzun vadede gayret ve sebat etmelisiniz. Bu konuda sevdiklerinizin de desteği sizinle olacak.

Muradınız her ne ise ona ulaşacaksınız. Bir evlilik gündemde olabilir ya da gündeme alabilirsiz.

Hayal ve isteklerinizin önü açık, feraha erecek ve mutlu, doygun bir hayat süreceksiniz.

Sevgiler…

schutze07

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bu rüyada ilk belirtilmesi gereken şey, babaanneniz ile olan ruhsal yakınlığınızın oldukça kuvvetli ve özel olduğu. Ölmüş olsa bile onunla yakınlığınız ruhsal boyutta devam etmekte. Bir konuda aranızda fikir ayrılığı mevcut olmuş olsa dahi manen yanınızda ve sizi destekliyor. Dişil gücü ve ahireti oldukça iyi bilen, farkındalığı yüksek bir zat olmalı.

Planladığınız ya da gerçekleşmesini istediğiniz bir işin önü çok açık, geleceğiniz hayal ettiğinizden de parlak ve hayal ettiğiniz sürece de devamlı gelişecek. Bu uğurda katedeceğiniz her adım ve mesafe sizin için hayırlı olacak. Büyük bir kısmet, yıllarınızın bolluk ve bereketle, sıhhat ve afiyetinizin yerinde olacağı uzun soluklu bir başarı dönemine gireceksiniz. Çok parlak geleceklerin arefesinde olduğunuz müjdelenmekte.

Aileniz ve yakın çevrenizde size güvenen, destek ve arka çıkacak kimseler var. Halanız ise sizi her alanda koruyup kollayan, geleceğinizin belirlenmesi ve garantiye alınması hususunda yol göstericiniz olabilir. Hatta sizin iyi ve kötüyü ayırdetmenizde bir öğretmen vazifesi de görüyor olabilir. Yargı ve hükümlerinizde tutarlı ve doğru yolda ilerleyen birisiniz. Bir takım sırlara vakıf olacaksınız ve bu sırlar sizin geleceğinize yön verecek.

Süregelen istikbalinizin bir evresinde bir yol ayrımına varacaksınız. Burada tercihiniz ilim ve hikmet yönünde olacak ancak maddi kazanımlarınız adına, bu kısmı geri planda bırakıp var olan yetenekleriniz doğrultusunda ikinci bir işi de paralelinde yürüteceksiniz. Tüm bunların yanısıra yakın çevrenizden bir takım kimselerle görüşleriniz çelişebilir. Hakkınızda spekülasyonlar yapılabilir.

Görülüyor ki tek bir yetenekten ziyade, birçok yeteneğin bir araya getirilip yoğrulacağı bir kariyeriniz olacak. Ancak başarınızın meyvelerini almak için uzun vadede gayret ve sebat etmelisiniz. Bu konuda sevdiklerinizin de desteği sizinle olacak.

Muradınız her ne ise ona ulaşacaksınız. Bir evlilik gündemde olabilir ya da gündeme alabilirsiz.

Hayal ve isteklerinizin önü açık, feraha erecek ve mutlu, doygun bir hayat süreceksiniz.

Sevgiler…

Yorum için çok teşekkür ediyorum:Angel_anim:

[XTR] Similar Threads